forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 03:02:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nierówne paznokcie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nierówne paznokcie.  (Przeczytany 121439 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #100 : 2012-03-07, 19:47:18 »

Oczywiście, że leczy ale trzeba w to mocno uwierzyć, a potem zadzwonić i... stanie się cud - prosto przez drut.

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #101 : 2012-03-07, 19:55:25 »

A dr zicotarget się wypowiadał na temat tej metody, bo jak jej nie namaścił placebem na dobrychdzieciach, to nie wiadomo, co o tym sądzić!  Wink  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #102 : 2012-03-07, 20:03:59 »

On wierzy tylko w postęp cywilizacyjny...Cywilizacja według niego poprawia zdrowie a nie niszczy je...Tylko tabletki pomagajom i cut przez drut... Laughing Laughing Laughing
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17123


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #103 : 2012-03-07, 21:31:30 »

A candidę leczy? Bo żal mi tej "Edyty" z antyp(ł)odów na dobrychdzieciach!  Wink
http://youtu.be/SAe0vUgjP0E
Proszę nie drażnić kangura bo się znów przekopie w nasze okolice.  Neutral  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #104 : 2012-03-07, 21:45:09 »

 Shocked tylko nie to... Laughing
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17123


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #105 : 2012-03-07, 22:15:52 »

Shocked tylko nie to... Laughing
No właśnie to  Confused , a do tego się przedstawi - "sam jad". Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #106 : 2012-03-08, 10:33:35 »

Shocked tylko nie to... Laughing
No właśnie to  Confused , a do tego się przedstawi - "sam jad". Very Happy

Może też przedstawić się zakamuflowany  "samojad".  Cool
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #107 : 2012-03-08, 11:36:47 »

A ja się trochę nie dziwię Emilowi i stanę w jego obronie.
Przeczytałam spór i myślę, że nerwowa reakcja nastąpiła z obu stron. Zupełnie niepotrzebnie , bo te wszystkie cyniczne porady można podać w kulturalniejszy sposób. Ale jak to się mówi „ton pytania narzuca ton odpowiedzi” i kłótnia poszła.
Nie oszukujmy się, każdy z nas na początku zadawał być może głupie pytania. Zajrzyjcie na swoje wcześniejsze posty. Nie mylę się?
Z człowiekiem coś się dzieje ,coś czego wcześniej nie było a że zaczął jeść wbrew obowiązującym kanonom więc boi się. Tym bardziej, że wszyscy dookoła cię  straszą konsekwencjami. Coś się dzieje złego ale jednak zdrowieje więc chce wiecej wiedzieć i zwyczajnie uspokoić się. To jest jak najbardziej normalne.  Chyba wszyscy to przeszliśmy. Ile czasu minęło zanim opanowałam świąd skóry?  Gdyby wtedy ktoś mi pomógł pewnie uniknęłabym kolejnych dolegliwości łącznie z uszami. Po  roku a może po pół ktoś wypisał jakie są objawy przedawkowania białka i wszystko zrobiło się jasne.
A Wy , nie mieliści nigdy problemów z interpretacja zasad diety?
Wydaje mi się , że Emil poczuł się wśród swoich i pytał jak swoich. Czasem takie proste porady robią więcej niż książki ,które na początku wydają się nie zrozumiałe. Nie dziwmy sie , że ktoś chce sie zasięgnąć języka jak to jest u innych . Nie zachowujmy się życzliwie tylko do pochlebców. Nie ma obowiązku udzielania rad ale obrażanie nie jest w dobrym tonie. Więc szanujmy sie wzajemnie. Pozdrawiam.
  Smile Smile Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #108 : 2012-03-08, 12:28:26 »

...„ton pytania narzuca ton odpowiedzi”

...i wszystko jasne...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #109 : 2012-03-08, 12:32:57 »

A Wy , nie mieliści nigdy problemów z interpretacja zasad diety?

Nie, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, ponieważ bardzo dobrze znamy zasady poprawnego odżywiania!  Very Happy
I to nie tylko Diety Optymalnej, ale i diet wysokowęglowodanowych różnych typów, w tym zbilansowanej prozdrowotnej diety wegetariańskiej,  Very Happy
Możemy bez problemu ułożyć również zdrowe jadłospisy dla tych diet, a także potrafimy zastosować je w praktyce wedle potrzeby tak, aby stosujący je zdrowieli z wszelkich syndromów metabolicznych wywołanych błędami w odżywianiu.  Very Happy
Bo my się po prostu na tym znamy jako nieliczni w Świecie.  Very Happy
Z wyboru stosujemy Dietę Optymalną Dr-a Kwaśniewskiego ponieważ jest najlepsza.  Very Happy Very Happy Very Happy
Ale to, że jest NAJLEPSZA, nie oznacza, że każdy musi ją stosować.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #110 : 2012-03-08, 12:34:11 »

A ja się trochę nie dziwię Emilowi i stanę w jego obronie.
Przeczytałam spór i myślę, że nerwowa reakcja nastąpiła z obu stron. Zupełnie niepotrzebnie , bo te wszystkie cyniczne porady można podać w kulturalniejszy sposób. Ale jak to się mówi „ton pytania narzuca ton odpowiedzi” i kłótnia poszła.
Nie oszukujmy się, każdy z nas na początku zadawał być może głupie pytania. Zajrzyjcie na swoje wcześniejsze posty. Nie mylę się?
Z człowiekiem coś się dzieje ,coś czego wcześniej nie było a że zaczął jeść wbrew obowiązującym kanonom więc boi się. Tym bardziej, że wszyscy dookoła cię  straszą konsekwencjami. Coś się dzieje złego ale jednak zdrowieje więc chce wiecej wiedzieć i zwyczajnie uspokoić się. To jest jak najbardziej normalne.  Chyba wszyscy to przeszliśmy. Ile czasu minęło zanim opanowałam świąd skóry?  Gdyby wtedy ktoś mi pomógł pewnie uniknęłabym kolejnych dolegliwości łącznie z uszami. Po  roku a może po pół ktoś wypisał jakie są objawy przedawkowania białka i wszystko zrobiło się jasne.
A Wy , nie mieliści nigdy problemów z interpretacja zasad diety?
Wydaje mi się , że Emil poczuł się wśród swoich i pytał jak swoich. Czasem takie proste porady robią więcej niż książki ,które na początku wydają się nie zrozumiałe. Nie dziwmy sie , że ktoś chce sie zasięgnąć języka jak to jest u innych . Nie zachowujmy się życzliwie tylko do pochlebców. Nie ma obowiązku udzielania rad ale obrażanie nie jest w dobrym tonie. Więc szanujmy sie wzajemnie. Pozdrawiam.
  Smile Smile Smile

Very Happy
Całkiem prawidłowy sposób obrony, bowiem podyktowany- prawdopodobnie- własnymi doświadczeniami. Wink
Zakończenie "mowy" ujmujące. Very Happy  Zwłaszcza dzisiaj Wink
Zapisane
wisienka
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #111 : 2012-03-08, 13:15:43 »

A ja się trochę nie dziwię Emilowi i stanę w jego obronie.
Przeczytałam spór i myślę, że nerwowa reakcja nastąpiła z obu stron. Zupełnie niepotrzebnie , bo te wszystkie cyniczne porady można podać w kulturalniejszy sposób. Ale jak to się mówi „ton pytania narzuca ton odpowiedzi” i kłótnia poszła.
Nie oszukujmy się, każdy z nas na początku zadawał być może głupie pytania. Zajrzyjcie na swoje wcześniejsze posty. Nie mylę się?
Z człowiekiem coś się dzieje ,coś czego wcześniej nie było a że zaczął jeść wbrew obowiązującym kanonom więc boi się. Tym bardziej, że wszyscy dookoła cię  straszą konsekwencjami. Coś się dzieje złego ale jednak zdrowieje więc chce wiecej wiedzieć i zwyczajnie uspokoić się. To jest jak najbardziej normalne.  Chyba wszyscy to przeszliśmy. Ile czasu minęło zanim opanowałam świąd skóry?  Gdyby wtedy ktoś mi pomógł pewnie uniknęłabym kolejnych dolegliwości łącznie z uszami. Po  roku a może po pół ktoś wypisał jakie są objawy przedawkowania białka i wszystko zrobiło się jasne.
A Wy , nie mieliści nigdy problemów z interpretacja zasad diety?
Wydaje mi się , że Emil poczuł się wśród swoich i pytał jak swoich. Czasem takie proste porady robią więcej niż książki ,które na początku wydają się nie zrozumiałe. Nie dziwmy sie , że ktoś chce sie zasięgnąć języka jak to jest u innych . Nie zachowujmy się życzliwie tylko do pochlebców. Nie ma obowiązku udzielania rad ale obrażanie nie jest w dobrym tonie. Więc szanujmy sie wzajemnie. Pozdrawiam.
  Smile Smile Smile

Myślę dokładnie tak samo.Nic więcej dodać, nic ująć.

Cytuj z: admin
Nie, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, ponieważ bardzo dobrze znamy zasady poprawnego odżywiania!

No nie mieliśmy nigdy problemów, bo dostaliśmy wsio gotowe na tacy od swojego taty, więc możemy sie naśmiewać i wykpiwać wszystkich tych, którzy na początku DO błądzą...
Reszty nawet nie skomentuję, bo ręce opadają...  Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #112 : 2012-03-08, 13:32:24 »

Nie musisz komentować "wisienka"
Wiesz do kogo masz mieć pretensje, że nie potrafisz? - WYŁĄCZNIE DO SIEBIE.
"Wsio gotowe na tacy" do mojego Taty jest na www.dr-kwasniewski.pl i to za darmo!
Tylko korzystać. Nic więcej.  Very Happy
Niektórym się udaje!  Very Happy Very Happy Very Happy

PS
to tak jak z matematyką - albo się ma to coś, albo nie, bo się nie da jej wykuć na pałę.  Confused
Regułki - to tylko wskazówki.
Więc czyja wina, że się nie potrafi?  Shocked
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #113 : 2012-03-08, 13:47:49 »

A Wy , nie mieliści nigdy problemów z interpretacja zasad diety?

Nie, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów, ponieważ bardzo dobrze znamy zasady poprawnego odżywiania!  Very Happy
I to nie tylko Diety Optymalnej, ale i diet wysokowęglowodanowych różnych typów, w tym zbilansowanej prozdrowotnej diety wegetariańskiej,  Very Happy
Możemy bez problemu ułożyć również zdrowe jadłospisy dla tych diet, a także potrafimy zastosować je w praktyce wedle potrzeby tak, aby stosujący je zdrowieli z wszelkich syndromów metabolicznych wywołanych błędami w odżywianiu.  Very Happy
Bo my się po prostu na tym znamy jako nieliczni w Świecie.  Very Happy
Z wyboru stosujemy Dietę Optymalną Dr-a Kwaśniewskiego ponieważ jest najlepsza.  Very Happy Very Happy Very Happy
Ale to, że jest NAJLEPSZA, nie oznacza, że każdy musi ją stosować.  Cool




no troche jestes adminie zarozumialy niestety co nie przystoi zadnemu publicznemu gospodarzowi kazdego zgrupowania Razz,nie kazdy jest synem tworcy i wynalazcy, i prawie wszyscy poczatkujacy w ZO maja problemy interpretacyjne  i praktyczne,nie powinienes nasmiewac sie z poczatkujacych powaznych optymalnych-- jaki ojciec odmawia dziecku? Laughing
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #114 : 2012-03-08, 14:06:10 »

a na 100 procentowym dlugoletnim ,,korycie szczegolnie otyli maja tak tepy leb,ze sie nawet fizjologom nie snilo Laughing Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #115 : 2012-03-08, 14:46:55 »

Ładna pogoda dziś.  Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #116 : 2012-03-08, 14:49:37 »

Nie zgadzam się ani z "afmfo", ani z "wisienką", a przede wszystkim z Tobą "Gwidon".

Pragne podzielic sie z Wami sukcesem.
Moja zona wygrala z Hashimoto dzieki Diecie Optymalnej - po niecalym roku stosowania wyniki jak i samopoczucie super i choroba sie cofnela.
To jest tez m.in dzieki Reni i za to dziekuje Tobie Reniu.
P.s - to maly przyklad z zycia i forum, ktory dedykuje Slawkowi, jako przeciwnikowi udzielania informacji przez ludzi doswiadczonych.
Oby wiecej takich "ryzykantow" jak nasza forumowa Renia.

Przepraszam Cię Reniu w imieniu "Emila".  Sad

P.s.
Pogoda superr!!!  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #117 : 2012-03-08, 14:58:57 »

I do Zeto555!

Przeczytałeś życzenia, czy Ci je przypomnieć- te od Reni!!!
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #118 : 2012-03-08, 16:26:28 »

Cale zle podejscie do potrzebjacych robi na tym forum admin. Przez swoje cyniczne i durne uwagi odpycha ludzi potrzebujacych.
Wielu z nich odpuszcza diete    bo spotykaja sie z takim przyjeciem
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #119 : 2012-03-08, 16:28:25 »

I do Zeto555!

Przeczytałeś życzenia, czy Ci je przypomnieć- te od Reni!!!
Mozesz przypomniec bo nie wiem o co chodzi.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.