forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 07:32:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660611 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nierówne paznokcie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nierówne paznokcie.  (Przeczytany 121446 razy)
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #140 : 2012-03-09, 12:44:58 »

Ale ja nie puszczam baczkow jak to mowisz. Prosilem o pomoc a w zamian dostaje teksty jakbym byl jakims idiota.
To , ze ktos nie jest biegly w DO nie znaczy od razu, ze jest durniem . Chodzi o postawe i podejscie.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #141 : 2012-03-09, 12:56:05 »

...
Drogi tomaszu! To nie jest moja opinia  : kazdy kto mial z Toba kontakt na foru twierdzi, ze nie chcesz pomagac
...

Bredzisz. Chyba, że nie jestem: "...każdy kto miał z Tobą kontakt..".

Rozwinę te zdania...
...
Była jedynie próba.

Ochłonie, ....


Była jedynie próba zwrócenia na siebie uwagi, ponieważ czuje się zagrożony- powodem jest prawdopodobnie stan jego zdrowia. Smile

Ochłonie, choć to może potrwać- powodem jest prawdopodobnie powyższe. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #142 : 2012-03-09, 13:08:55 »

Ale ja nie puszczam baczkow jak to mowisz.

A czy ja piszę, że Ty?
Takich "Lukerów" tutaj było sporo...Przychodzili zdrowi, odchodzili chorzy... Sad
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #143 : 2012-03-09, 13:21:05 »

przeglądałem swoje archiwum i moje pierwsze posty. Nie znalazłem tam żadnych moich pytań w sprawie Żywienia Optymalnego. Dużo przeglądałem i czytałem. Spotkałem się z wypowiedzią na temat przeszukiwania forum.
Viola44 napisała tak:

witaj jerzy555 Smile ale fajnie że przybywa nowych forumowiczów, ja bardzo zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu forum wszystkich tych którzy cichaczem skradaj±c sie przeszukuj± forum Smile

witaj viola44 Smile jestem na kilku jeszcze innych forach(tatrzańskie, krótkofalarskie, elektroniczne, fotograficzne...) i szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem się z takim stwierdzeniem że cytuję: ...tych którzy cichaczem skradając się przeszukują forum.
Przez kilka chwil czułem się nieswojo no ale trudno.....ponieważ jestem pozytywnie zakręcony to zapomniałem już o tym i teraz postaram się nie skradać Smile
Mam elektrotechniczne wykształcenie i raczej w sprawach zdrowotno-żywieniowych mam najmniej do powiedzenia. Uczę się dobrze odżywiać i myślę że niebawem będę mógł doradzać komuś w tym temacie jednak narazie tylko czytam i słucham żeby nie robić błędów. Za wiele zainteresowań mam w jednym czasie i trudno to pogodzić a tu jeszcze praca i praca....
Serdecznie Ciebie pozdrawiam i do następnego Smile
jerzy Smile

Nadal dużo czytam i nie zadaję mało znaczących pytań bo szkoda czasu na to. Za dużo jest tej wiedzy w necie. Obserwacja reakcjii organizmu to jest najlepszy dla mnie scenariusz bo każdy człowiek jest inny i inne będą zapotrzebowania. Trzeba tylko sobie zalecać coś lekko w lewo albo lekko w prawo z menu i nadal obserwować. Nie rozumiem ludzi schorowanych którzy ryzykują i eksperymentują na własnym organiźmie. Są to potem przeważnie ofiary diety optymalnej jak niejednokrotnie piszą w gazetach i innych artykułach. Ja wziąłem sprawy w swoje ręce i wszystko jest OK, boję się odpowiadać za czyjeś błędy. Za swój organizm biorę pełną odpowiedzialność ale jak przyjdą poważne problemy to wtedy mam tylko do siebie pretensje i do swoich błędów. Znam dwoje pseudo optymalnych ludzi w moim mieście i ich obserwuję....nie ma nic z tego co robili na początku...a uważają się nadal za optymalnie odżywiających się. Wiele razy rozmawiałem z nimi, mają znów małe problemiki zdrowotne no ale niestety według mnie robią błędy. Nie ma mocnych na niektórych ludzi i dlatego sam kontynuuję i sam troszczę się o swoje zdrowie Smile
Należy jednak pamiętać że Dieta Optymalna nie jest antidotum na nieśmiertelność i wieczne zdrowie bo z czasem trzeba będzie odejść z tego świata ale niech to nastąpi jak najpóźniej za sprawą prawidłowego dopasowania ŻO dla konkretnej osoby, a jest to czasem bardzo trudne. Zawsze mówię wielu osobom że ten model żywienia wymaga wielkiej desperacji i dyscypliny a także pokory Smile Ja miałem to szczęście że nigdy nie chorowałem i wiem też że obrałem dobrą drogę w sprawach odżywiania Smile
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #144 : 2012-03-09, 13:27:26 »

Wlasnie jest jak napisales. Jestem chory i nie chcac eksperymentowac na wlasnym organizmie pytam doswiadczonych, ktorzy traktuja wszelkich nowicjuszy z gory i z politowaniem.
Takich powitan jak przedstawiles juz tutaj nie ma.
Chodzi mi o zyczliwe podejscie do poczatkujacych, tak trudno zrozumiec??
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #145 : 2012-03-09, 13:46:22 »

ok. Emil postaw jeszcze raz swoje pytania numerujac je,a doswiadczeni optymalni ci na nie odpowiedza np. adampio ok.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #146 : 2012-03-09, 13:53:42 »

Zaproponowalem Emilowi w  ostatniej mojej wypowiedzi zalozyc nowy watek pod odpowiednia nazwa i powiedziec co je, ile, jakie ma proporcje i co mu dolega. Bo paznokcie i zapchane uszy to nie choroba tylko jakis symptom czegos co juz od dawna leczy.

Wiec proponuje tak zrobi a nie zasmiecac watek o nierownej pracy serca. Teraz ludzie z arytmia bada czytac 11 stron zalow i nieporozumien.

Co Ty na to Emil? Very Happy
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #147 : 2012-03-09, 13:56:06 »

Zaproponowalem Emilowi w  ostatniej mojej wypowiedzi zalozyc nowy watek pod odpowiednia nazwa i powiedziec co je, ile, jakie ma proporcje i co mu dolega. Bo paznokcie i zapchane uszy to nie choroba tylko jakis symptom czegos co juz od dawna leczy.

Wiec proponuje tak zrobi a nie zasmiecac watek o nierownej pracy serca. Teraz ludzie z arytmia bada czytac 11 stron zalow i nieporozumien.

Co Ty na to Emil? Very Happy

dokladnie
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #148 : 2012-03-09, 14:07:37 »

proponuje zalozyc watek np.  ,,Powazne pytania i odpowiedzi zwiazane tylko z ZO,, a posty nie zwiazane z tematem ladowac beda w koszu, albo inny jakis dzial,co wy na to?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #149 : 2012-03-09, 14:17:48 »

Przeciez wiesz, ze jest to mozliwe tylko w teorii. Bedzie to kolejny dzial, ktory zostanie zasmiecony rozwazaniami nad wszystkim innym tylo nie nad ZO.
Jak widzisz ludzie pisza co chca - gdzie chca. A przecie dla admina tego forum jest rzecza niemozliwa czytania kilkutysiecy wypowiedzi i je klasyfikowac. To jest jak komunizm. Utopia. Laughing

Mysle. ze powinnismy zaczac od poczatku czyli od siebie i nieodpowiadac na pytania w tematach nie dotyczacych zadanago pytania. To bedzie dobry poczatek. Zamiast dac sie wciagnac w dyskusje o nogach w dziale glowy poprosic i stworzenie nowego watku pod nazwa "glowa" i tam kontynuowac dyskusje.

Sprobujemy? Wszystko bedzie bardzie jasne i latwiejsze do znalezienia.

Tak mysle.
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #150 : 2012-03-09, 14:22:25 »

Wlasnie jest jak napisales. Jestem chory i nie chcac eksperymentowac na wlasnym organizmie pytam doswiadczonych, ktorzy traktuja wszelkich nowicjuszy z gory i z politowaniem.
Takich powitan jak przedstawiles juz tutaj nie ma.
Chodzi mi o zyczliwe podejscie do poczatkujacych, tak trudno zrozumiec??

Emil, życzliwość to jedno a walka o zdrowie to jest inna sprawa. Bądź zdesperowanym człowiekiem i nie patrz na życzliwość tylko na konkretne informacje które Cię interesują. Pseudo życzliwość może mieć więcej fałszu w zanadrzu niż Ty potrzebujesz tej życzliwości. Napewno admin ma specyficzne podejście do wielu tematów ale przecież to forum jest napełnione całą masą potrzebnych informacji. Wyobraź sobie jak wielka odpowiedzialność spoczywa na doradzającemu, wiele rad może być nieistotnych dla Ciebie i dlatego musisz walczyć sam jeśli się na to decydujesz. Byłeś w Arkadii Zdrowia a więc trzymaj się drogi którą Tobie tam zadano. Na forum możesz dowiedzieć się wielu cennych szczegółów wzbogacających o doświadczenia innych ale nie zawsze są to dobre uwagi dla konkretnego przypadku i dlatego ja zawsze będę pisać żeby liczyć tylko na siebie a nie na życzliwość Smile  Życzliwość to jest dla mnie pojęcie względne Smile
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #151 : 2012-03-09, 14:42:42 »

Przeciez wiesz, ze jest to mozliwe tylko w teorii. Bedzie to kolejny dzial, ktory zostanie zasmiecony rozwazaniami nad wszystkim innym tylo nie nad ZO.
Jak widzisz ludzie pisza co chca - gdzie chca. A przecie dla admina tego forum jest rzecza niemozliwa czytania kilkutysiecy wypowiedzi i je klasyfikowac. To jest jak komunizm. Utopia. Laughing

Mysle. ze powinnismy zaczac od poczatku czyli od siebie i nieodpowiadac na pytania w tematach nie dotyczacych zadanago pytania. To bedzie dobry poczatek. Zamiast dac sie wciagnac w dyskusje o nogach w dziale glowy poprosic i stworzenie nowego watku pod nazwa "glowa" i tam kontynuowac dyskusje.

Sprobujemy? Wszystko bedzie bardzie jasne i latwiejsze do znalezienia.

Tak mysle.

o to wlasnie chodzi,mysle,ze nie tylko nam,czas najwyzszy uporzatkowac jakos to cenne forum,wiec nie zasmiecajmy powaznych tematow smieciami,jest tu tyle watkow np, kafeteria, humor i inne gdzie mozna sie wygadac do woli,bo jesli ktos czegos chce sie dowiedziec,to musi 3 lata najpierw czytac to forum,zanim znajdzie odopwiedni post w danym watku,jesli ktos chce sie wyzalic,pisz w watku ,,zazalenia,,--tak by to mialo wygladac
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #152 : 2012-03-09, 15:21:07 »

Te ostatnie posty sa wlasnie w takim ludzkim tonie, czyli jak powinny byc. Takie wlasnie powinny byc pierwsze kontakty z nowicjuszami i nie bylo potrzebne cale to zamieszanie.
Esli chodzi o to "specyficzne podejscie" to nic nie usprawiedliwia traktowania ludzi z gory. Nawet czlowiek malo rozgarniety ma dziedziny wiedzy, w ktirych jest mocniejszy i potrafi tez udowodnic  kilku adminom, ze sa idiotami.
Co do pytan to na razie nie mam. Tez nie siedze tu z zalozonymi rekami i nie czekam. Dotarlem ostatnio do kilku optymalnych, ktorzy dali namiary na lekarzy i stosuje sie do polecen.
Nie traktuje forum jako wyroczni wiec nie posadzajcie mnie o to. Chodzilo tylko o male podpowiedzi, a sprawy powazne zostawiam fachowcom.
Dzieki za te ostatnie posty, tak do konca nie jestescie zepsuci jescze Smile - zarty oczywiscie.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #153 : 2012-03-09, 15:28:11 »

"Emil" ale jesteś zakompleksiony!  Shocked
No mądry jesteś, jak każdy!  Very Happy
Polepszyło się?  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #154 : 2012-03-09, 15:31:39 »

...
Polepszyło się?  Wink

Troszkę ochłonął. Nawet lekarzy znalazł, ale nadal twierdzi, że nie pomagasz. Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #155 : 2012-03-09, 15:37:20 »

Zamiast mnie, ktoś tam z "mlecznym szaleństwem" pomoże!   Very Happy

PS
Mleczne i nabiał należy rotować codziennie, jeśli można!  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #156 : 2012-03-09, 15:50:53 »

Admin'ie. Urodziłeś się... i bardzo dobrze. Wink  Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #157 : 2012-03-09, 15:58:54 »

Jaka szkoda, że nie mam bliźniaka!  Sad
Jeden byłby dr Jackel, a drugi mgr Hide.  Wink
A tak, co tu począć?  Shocked
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #158 : 2012-03-09, 16:05:24 »

Zamiast mnie, ktoś tam z "mlecznym szaleństwem" pomoże!   Very Happy

PS
Mleczne i nabiał należy rotować codziennie, jeśli można!  Wink
Sa rozni lekarze optymalni.
Wysylaliscie do lekarza , a jak znalazlem to juz zle? Sam widzisz Tomaszu jak wyglada rozmowa z Toba.
Jesli ktos szuka rozpaczliwie pomocy to czasem nie zauwazy ironi . Mysle , ze to rozumiesz tylko nie potrafisz sie powstrzymac od komentarza.
Na Twoja pomoc nie licze jak wielu odpuscilem. Z DO nie zrezygnuje i forum bede czytal bo tak mi sie chce.
Z listy uzytkownikow moge byc wywalony i jakos przezyje. Sadze, ze mam troche racji oceniajac Twoje podejscie do nowicjuszy i nie tylko. Jesli ktos nie bije brawo to nie jest dobry. jesli przytakuje m a wzgledny spokoj. Tak to odbieram.
P.s zle zrobilem, ze znalazlem lekarza optymalnego? moze ktos podpowie i sie narazi.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #159 : 2012-03-09, 16:08:59 »

Bardzo dobrze! Admin proponował Ci przecież takie posunięcie.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 19 zapytaniami.