forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 18:48:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nierówne paznokcie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nierówne paznokcie.  (Przeczytany 121385 razy)
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #20 : 2012-03-06, 17:29:47 »

Zastanów się "Emil",
kogo mogą interesować na tym Forum Twoje zapchane uszy?  Confused
Laryngolog się nazywa taki lekarz, co jak do niego pójdziesz, to może doczekasz się życzliwej reakcji.  Very Happy
I żadna "Edyta", nawet z Au Ci nie pomoże przez drut, czy WiFi i klawiaturę!   Cool
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17106


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #21 : 2012-03-06, 19:32:49 »

Od kilku dni budze sie z zataknymi uszami, ktore po kilku minutach wracaja do normy.
Czy ktos spotkal sie z takimi objawami i co one moga znaczyc?
Hej Emilu! Zaciekawiło mnie to. A czy np. po schyleniu głowy, nisko, uczucie "zatkanych uszu" momentalnie ustępuje?  Rolling Eyes
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #22 : 2012-03-06, 19:38:29 »

  a woskowina usunieta? Rolling Eyes
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #23 : 2012-03-06, 23:09:35 »

Od kilku dni budze sie z zataknymi uszami, ktore po kilku minutach wracaja do normy.
Czy ktos spotkal sie z takimi objawami i co one moga znaczyc?
Hej Emilu! Zaciekawiło mnie to. A czy np. po schyleniu głowy, nisko, uczucie "zatkanych uszu" momentalnie ustępuje?  Rolling Eyes
To jest tylko jak wstane z lozka i mija po kilku minutach.
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #24 : 2012-03-06, 23:12:51 »

Zastanów się "Emil",
kogo mogą interesować na tym Forum Twoje zapchane uszy?  Confused
Laryngolog się nazywa taki lekarz, co jak do niego pójdziesz, to może doczekasz się życzliwej reakcji.  Very Happy
I żadna "Edyta", nawet z Au Ci nie pomoże przez drut, czy WiFi i klawiaturę!   Cool
Wiem jak sie nazywa taki lekarz.
Poniewaz niedawno rozpoczalem Diete Optymalna to moge robic jakies bledy, ktore moga sie objawiac wlasnie takimi reakcjami organizmu i stad moje pytanie.
Czy wlasnie nie po to jest takie forum tematyczne zeby dzielic sie wiedza i doswiadczeniem? Po co ciagle kpic z niewiedzy jesli mozna kogos skierowac na wlasciwy tor?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #25 : 2012-03-07, 07:24:34 »

....
Czy wlasnie nie po to jest takie forum tematyczne zeby dzielic sie wiedza i doswiadczeniem?

Dobrze Ci z oczy patrzy Wink, więc spróbuję odpisać na Twoje pytanie- tak, jak sam pojmuję istotę rzeczy. To forum jest po to, abyś zaczął samodzielnie myśleć i dokonywać wyborów, a nie żeby Ci dać kolejną "gotową receptę". Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, a wtedy Ty podzielisz się na jakimś innym forum według własnego widzimisię. Smile


... Po co ciagle kpic z niewiedzy jesli mozna kogos skierowac na wlasciwy tor?

Uzbrój się w cierpliwość, wszak Admin ma specyficzne poczucie humoru i doceń to! Very Happy

A jeśli chodzi o "tor". Zalogowałeś się tu samodzielnie, czy ktoś Cię "wepchnął/dał receptę"?
Jeśli dokonałeś tego sam, to już jesteś w torze! Very Happy Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #26 : 2012-03-07, 07:28:08 »

Masz racje Emilu,masz racje.

Pytalem czy nie masz problemow z zatokami ( boczne nosowe). Takie zatykanie to podstawowy symptom.

A moje pierwsze pytanie " co maja uszy z sercem...." dotycza Twojego wpisu w temacie o sercu.

Zakladaj zawsze nowy temat, jezeli takowy jest.

Pozdrawiam Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #27 : 2012-03-07, 07:29:36 »

Wiem jak sie nazywa taki lekarz.

No to jak wiesz, to po co zawracasz "kijem Wisłę"?
Zapisz się do specjalisty i ci odetka, co trzeba ...  Very Happy
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #28 : 2012-03-07, 10:02:27 »

Wiem jak sie nazywa taki lekarz.

No to jak wiesz, to po co zawracasz "kijem Wisłę"?
Zapisz się do specjalisty i ci odetka, co trzeba ...  Very Happy
Przynosisz wstyd swojemu ojcu - ludzie licza na Ciebie , a Ty masz to gdzies. Po co tu jestes czlowieku?
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #29 : 2012-03-07, 10:03:55 »

Ktos powiedzial mi tu na poczatku prywatnie: "admin ci w niczym nie pomoze" - mial swieta racje.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #30 : 2012-03-07, 10:08:05 »

Akurat jestem odmiennego zdania w tej kwestii.  Very Happy
Moja bezcenna pomoc jest skierowana jednak do bardzo wąskiego grona osób, co mnie wogóle nie martwi.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #31 : 2012-03-07, 10:13:32 »


Przyznam sie, ze liczylem na zyczliwa reakcje z tego forum, ale chyba zbyt wiele wymagam.

Jak wyszukałam Tobie artykuł o paznokciach, to mi nawet dziekuję nie "powiedziałeś". Ale chyba zbyt wiele wymagam... Cool Laughing
Zapisane

Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #32 : 2012-03-07, 10:19:38 »


Przyznam sie, ze liczylem na zyczliwa reakcje z tego forum, ale chyba zbyt wiele wymagam.

Jak wyszukałam Tobie artykuł o paznokciach, to mi nawet dziekuję nie "powiedziałeś". Ale chyba zbyt wiele wymagam... Cool Laughing
Oczywiscie  jestem Ci wdzieczny Reniu bo jak widac na Ciebie zawsze mozna liczyc.
Zdenerwowalem sie bo prosze o pomoc , a osoba najbardziej zorientowana w tym temacie ciagle kpi z ludzi zamiast cos poradzic.
Tu nie tylko o mnie chodzi, ale tak jest z kazdym , ktory zwroci sie o pomoc do admina.
Kto ma najwieksza wiedze ze zrodla jak nie on? Czy to normalne, ze ktos z taka wiedza wysmiewa sie i kpi zamiast pomagac? Ktos to w koncu musial powiedziec publicznie, a moze juz powiedzial tylko wpis zostal usuniety?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #33 : 2012-03-07, 10:27:13 »

Widocznie życie Go tego nauczyło. Jego Ojciec przez kilkadziesiąt lat bezinteresownie pomagał ludziom i za to część z nich Go wykpiła. Adminowi też nielekko się "obrywało" za pomoc i bronienie DO i Taty... Sad Ja w ogóle się Jemu nie dziwię. To jest niewdzięczna pomoc...Ileż można udawać, że deszcz pada jak plują w twarz? Przy pomaganiu jest tak, że jeśli ktoś źle zrozumie, albo zignoruje rady, to potem ogłasza wszem i wobec, że jest "ofiarą" "kwaśniewskiego"... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #34 : 2012-03-07, 10:30:57 »

Ktos to w koncu musial powiedziec publicznie, a moze juz powiedzial tylko wpis zostal usuniety?


Widać, że ktoś Ciebie "odpowiednio" nastawił do tego Forum i do Admina. Admin nikogo stąd nie wyrzucał, ani nie usuwał postów za same poglądy, jedynie za chamstwo. Nawet osoby, które bardzo broniły DO.
Znam, Admina też prywatnie i wiem, że jest to osoba godna szacuku... Very Happy
Zapisane

Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #35 : 2012-03-07, 10:41:55 »

Po co ta podejrzliwosc od razu? Za stary jestem zebym mial sluchac i dal sie nastawiac.
Ze mna sprawa jest prosta. Zaczalem stosowac DO , a poniewaz ciezko samemu na poczatku wiec prosze o pomoc.
Po co powielac cudze bledy skoro mozna skorzystac z wiedzy i doswiadczenia bardziej zorientowanych?
Zamiast sledzic i doszukiwac sie czegos takiego to pomysl czy nie lepiej wejsc tutaj i zapytac.
Ja tylko poprosilem o pomoc jak wielu - Ty odpowiedzialas, a admin wie najwiecej a nie pomoze.
Zapisane
Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #36 : 2012-03-07, 10:42:53 »

Zapewniem Cie Reniu , ze dieta optymalna bylaby szerzej stosowana gdyby nie takie wlasnie przyjecia na forum.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #37 : 2012-03-07, 10:43:51 »

Ty odpowiedzialas, a admin wie najwiecej a nie pomoze.

Gdzie ja coś takiego napisałam?  Shocked
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #38 : 2012-03-07, 10:46:15 »


Zamiast sledzic i doszukiwac sie czegos takiego to pomysl czy nie lepiej wejsc tutaj i zapytac.

Ja się niczego nie doszukuję. Sam pisałeś, że "ktos" Ciebie uprzedzał przed Adminem (teraz się dowiaduję, że to ja Shocked Laughing) i że pewnie niewygodne posty są usuwane...to nie są moje wymysły...
Zapisane

Emil
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #39 : 2012-03-07, 10:48:58 »

Czy to jest dziwne, ze szukam pomocy u zrodla? Do kogo mam isc, do lekarza, ktory powie, ze DO jest do dupy?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.