forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:28:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658475 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Nierówne paznokcie.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Nierówne paznokcie.  (Przeczytany 120323 razy)
Stat
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #260 : 2012-03-23, 22:50:35 »

Stat!
Zaiste ciekawe rojenia i wariacje na temat Diety Optymalnej! ...

To można "ubrać" w funkcję uwikłaną, tylko po co? Nie jest to świat liczb urojonych także. Trzymajmy to prosto, jak z prawem Hooke'a.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #261 : 2014-02-06, 17:40:16 »

A co to jest jedzenie do woli?
Przestańcie zdrowi zajmować się GRAMATURĄ!
Zdrowi nie żrą lub nie głodzą się, a jedzą do woli wg proporcji dostosowanej do zapotrzebowania organizmu. Trzeba tylko wybrać sobie główne źródło energii, którym może być albo tłuszcz, albo węglowodany, ale nie białko! I tego trzeba się trzymać, bo jest zasada: "paliw mieszać nie wolno".

PS
jeśli ktoś twierdzi, że na Diecie Optymalnej odczuwa głód lub tyje, to znaczy, że nie zasługuje na Dietę Optymalną!
Jest skazany na udrękę z własnego wyboru i niech nie oczekuje cudownych porad przez drut, bo na niegroźną przypadłość, która im doskwiera, nie ma lekarstwa!
I tyle.  Very Happy
Aż tyle?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #262 : 2014-02-06, 21:31:33 »

Tylko i az.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #263 : 2014-02-06, 21:34:33 »

Tylko i az.
Yin i Yang.
Flip i Flap.
Żwirek i Muchomorek.
Adenina i Uracyl.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #264 : 2014-02-10, 15:44:42 »

Dlatego zdanie cyt.: "dla zdrowego człowieka na diecie optymalnej wystarcza 30-50 gramów na dobę, jeżeli jest to białko o wysokiej wartości biologicznej." - jest prawdziwe, pod warunkiem, że: ... (tu sobie wstawić własne wnioski z lektury, pamiętając, że cyt.: "Większość ludzi w ogóle nie czyta nic. Z tych, co czytają potrafią zrozumieć to, co przeczytali, tylko nieliczni, a jeszcze mniej potrafi wyciągnąć  praktyczne wnioski. Prawidłowość ta nie jest zależna od wykształcenia czytającego."
Oraz cyt.: "Gdy się dużo czyta – dużo się znajduje. Gdy się czyta z kluczem – znajduje się jeszcze więcej."
Coś mi to przypomina. Very Happy
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta". - Stanisław Lem.


Za niektórymi "skrótami myślowymi" mojego Przyjaciela wynikającymi z potrzeby koncentrowania myśli zamienianej potem na tekst wieczni zrzynacze/ściagacze nie mają najmniejszych szans nadążyć. Ale tę czarną kropę pominę. Smile

Stanisław Lem.
Bardzo proszę o odpowiedzi, szczególnie miłośników "fantastycznego" autora, o którego prozie napisano
Cytuj
"Opowieść o pilocie Pirxie" to opowieść o człowieczeństwie
. Jednocześnie autora niektórych lektur szkolnych(w czasach, gdzie powszechnie uznano zdurnienie Narodu), aby spróbowali zmierzyć się z taką "wątpliwością".
Co zrozumie czytający, który nic nie czyta i co powinien z tego zapamiętać? Według mnie nic i chwała mu za to.
A co zrozumie, gdy jednak przeczyta to nic, co zapamięta? Według mnie tyle, żeby lepiej zapomniał, gdy jednak zdoła owo nic przeczytać i jakimś sposobem zrozumieć.
A może cytat jest zmanipulowany albo należy czytać go z innym zrozumieniem, czy może forma niedostosowana jest do treści, a ta nawiązuje do czytania niczego?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #265 : 2014-05-03, 17:18:03 »

A co maja uszy wspolnego z sercem?

Dzięki udzieleniu odpowiedzi na podobne pytanie, zdałem kiedyś pierwsze podejście ustnego egzaminu, które rzadko kto zdawał.  Very Happy
Diagonal ear lobe crease (ELC)? Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Nierówne paznokcie.
« Odpowiedz #266 : 2014-05-03, 17:41:30 »

Kociołek. Zaryzykuję "ze łba". Cool
Mam handikap- ja mogę się mylić. Very Happy
Odkąd biegam bezmyślnie po lesie i to w różnych warunkach pogodowych, nie zdarzyło mi się, abym zasłonił sobie toto ELC. Shocked

I wcale mnie takie specyficzne poszturchanie nie zniechęca...  Wink Laughing Wink
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1012.msg13488#msg13488

... DO biegania. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.