forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 23:04:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Niemowlaki i dzieci na żo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 44 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niemowlaki i dzieci na żo  (Przeczytany 489209 razy)
Vikii
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #20 : 2012-05-22, 12:59:56 »

No to chyba ze tak, bo ja przeczytalam ze 4 mce:)


tak friga, tylko, że to było 2 mc temu Wink
 a jak tam u Ciebie??? jak dzidzia?
Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #21 : 2012-05-22, 13:04:14 »

A ja chciałam prosić wszystkie mamy i tatusiów, aby cos podpowiedzieli, jak karmili ( karmią ) swoje dzieci.
Pytam dlatego, że tak jak admin pisze, dziecko do 6mc wystarczy pierś, ale potem co dalej????
od czego zacząć i co podawać po tem...???
wiedziałam, że to mnie będzie czekało, ale nie wiedziałam, że to jest takie trudne... bo nie chce mojemu synkowi dawać jakiś świństw, ale chce aby miał wartościowy pokarm.
Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #22 : 2012-05-22, 13:07:17 »

ale on ma już 6mc Wink
a mój pokarm już mu nie starcza, dlatego pytam

To może być subiektywna opinia. Jeśli przyrosty są w normie, a samo dziecko się nie zabiera za inny pokarm, nie ma potrzeby kombinować.


po zjedzeniu obu piersi płacze, to chyba coś jest nie tak, i budzi się w nocy 2 razy , zjadając znów obie piersi ... a jak dostał ziemniaczka z masełkiem to się zajadał jak stary  Laughing
i bardzo zwaraca uwagę na to jak my jemy  Shocked
zupka, która zrobiłam ( rosołek na swojskiej kurze z żółtkiem) bardzo mu smakowała
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #23 : 2012-05-23, 14:07:12 »

U mnie podobnie jak u Ciebie synek spokojny , spi ladnie , zadowolony nie grymasi.-maly aniolek (o kolkach tylko slusze od znajomych:)mam nadzieje ze nie zapeszę teraz:))

Tylko moj synek ma dopiero 2mce:) ale mam zamaiar karmic tak jak Admin pisze dopoki zabki sie nie bede wyrzynac, pokarmu mam sporo wiec moze bedzie dobrze.(potem dokarmiac ale karmic bede tak dlugo jak natura da:))

Szkoda ze nie ma zadnej ksiazki jak karmic noworodki-dzieci , jak kobieta w ciazy ma sie odzywiac )wydanej przez Panstwa Kwasniewskich bo naprawde byla by przydatna zwlaszcza dla takich mam jak my ktore sa mlode i stosunkowow krotko na DO a i dziadkowie optymalni pewnie by tez sie zainteresowali:)Panie Tomaszu usmiechamy sie do Pana:)
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #24 : 2012-05-23, 14:47:15 »

Mój wnuk ostawiony od "cyka" po 2-ch latach , w podzięce ugryzł karmicielkę. Smile
Do dziś woli tłuściutki bocuś , niźli chudzinę.
Od czerwca będę go miał pod ręką na stałe , więc spoko...
Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #25 : 2012-05-24, 18:35:28 »



Szkoda ze nie ma zadnej ksiazki jak karmic noworodki-dzieci , jak kobieta w ciazy ma sie odzywiac )wydanej przez Panstwa Kwasniewskich bo naprawde byla by przydatna zwlaszcza dla takich mam jak my ktore sa mlode i stosunkowow krotko na DO a i dziadkowie optymalni pewnie by tez sie zainteresowali:)Panie Tomaszu usmiechamy sie do Pana:)
Cytuj



i tu się zgadzam Wink))


Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #26 : 2012-05-24, 18:37:52 »

cieszę się Friga, że u Ciebie tez wszytsko ok.. najważniejsze zdrowie Wink
potem mleka jest coraz miej kochana ( najpierw dużo, i za dużo, a potem niestety....)
zresztą sama zobaczysz.
ja odciągałam i mroziłam, tyle miałam, i nawały były i zastoje. teraz jest to unormowane Wink
Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #27 : 2012-05-24, 18:39:17 »

Mój wnuk ostawiony od "cyka" po 2-ch latach , w podzięce ugryzł karmicielkę. Smile
Do dziś woli tłuściutki bocuś , niźli chudzinę.
Od czerwca będę go miał pod ręką na stałe , więc spoko...


to prosimy dawać znać co wnuczek lubi, co jada i jak Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #28 : 2012-05-24, 19:58:29 »

ja odciągałam i mroziłam, tyle miałam, i nawały były i zastoje. teraz jest to unormowane Wink
Z chęcią odkupiłbym te "nawały" Wink. Idealne pod siłownie oraz bieganie. Optymalna mam w domu to skarb  Very Happy dzieci również-zgaduję.   Twisted Evil Embarassed
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #29 : 2012-05-24, 21:58:11 »

A z tym Viki sie zgadzam-z mlekiem jest roznie, na poczatku stres itp wiec malo i ciagle mnie sie wydawalo ze dziecko placze bo nie dojada:) Teraz juz lepiej sie orientuje wiec wiem kiedy placze bo glodny itp.
Ale jak mowie wszystkim jak jadam (bo tu komunia i inne swieta a ja tego nie tamtego nie-patrz ciasta slodkosci itp) to kazdy mowi ze podczas karmienia tak nie przesadzal jak ja, a potem wychodzi ze pokarm sie skonczyl po 3 mcu u jednej albo dziecko mialoa kolki takie ze rodzice kupili sluchwaki bo dziecko wrzeszczalo pare godzin dziennie, albo nie spalo po nocach.

Mariusz to musisz do mnie na lody optymalne sie zglosic:) (wiadomego pochodzenia:))

Bedziemy sie chyba same wspierac bo pusto tu...echo.... (mamy karmiace nie maja pewnie czasu na neta)
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #30 : 2012-05-24, 22:01:17 »

Raczej nie ma tutaj innych mam karmiących... Rolling Eyes
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #31 : 2012-05-25, 11:06:33 »

Szkoda, bo znikąd wsparcia nie mamy Sad
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #32 : 2012-05-25, 11:17:11 »

Tutaj, jak i w opracowaniach Dr Kwaśniewskiego wsparcia nie brak Smile  Pewnie gorzej w środowisku "naturalnym".
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #33 : 2012-05-25, 12:12:31 »

A na "chomikuj.pl" nie ma jeszcze mojej książki "Niemowlę optymalne"?  Wink
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #34 : 2012-05-25, 13:01:47 »

 :shock:nie ma Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #35 : 2012-05-25, 13:05:36 »

I tak niech zostanie.  Very Happy
Konspekt mam zrobiony w roku 2002.
To już 10 lat jak mi się nie chece!  Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #36 : 2012-05-25, 13:46:09 »

Tak sobie pomyślałam, że ludzie są dużo mniej wyposażeni przez Naturę w intuicję niż zwierzęta...  Confused  One nie muszą znać biochemii, ani żadnych zaleceń, aby karmić swoje potomstwo w sposób najlepszy z możliwych... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #37 : 2012-05-25, 13:52:03 »

I tak niech zostanie.  Very Happy
Konspekt mam zrobiony w roku 2002.
To już 10 lat jak mi się nie chece!  Shocked

Biegać - nie, pisać - nie...więc co? Ja siem pytam... Cool Laughing Laughing
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #38 : 2012-05-25, 17:20:51 »

To udostepnic konspekt, mysle ze i taka forma by sie rozeszła jak świeże bułeczki  Laughing

Reniu masz racje ale mysle ze to dlatego ze człowiek w sposb naturalny ale niekontrolowany  zaburzył u siebie wszelkie instynkty  Sad
Ostanio ogladalam na youtubie jk dziecko optymalne nie wiem ile lat ale male (2-3 lata) zajadalo sie zeberkami, a patrze na swoja siostrzenice co ma lat 8 i o zeberkach nawet nie chce slyszec bo tluste ale pizze, chipsy wszedzie i w kazdej ilosci by zjadla
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Niemowlaki i dzieci na żo
« Odpowiedz #39 : 2012-05-25, 19:43:42 »

Ja dwa dni temu na wywiadówce w szkole zasugerowałam, aby ze slepika szkolnego wyeliminowac niezdrowe jedzenie. Odziwo prawie wszyscy rodzice, łącznie z nauczycielką mnie poparli. Dowiedziałam się, że już w wielu szkolach takie zmiany porobili. Do tego co wyeliminować prawie wszyscy byli zgodni (głównie CocaColę, napoje energetyzujące, chipsy... Ale jak mówili co zostawić to ja już byłam cicho, szkoda słów. Chcą, żeby zostały bułki, drożdżówki i inne ciastka, jogurty, owoce... Confused ech... Laughing
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 44 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.