forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 02:36:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "ZŁOTA KSIĘGA"
| | |-+  Laurka za zdrowie
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Laurka za zdrowie  (Przeczytany 37049 razy)
nowy
Go


Email
Laurka za zdrowie
« : 2014-01-07, 11:36:54 »

Człowiek, którego dokonania pozwalają młodym zdobywać siłę do pokonywania drogi i mądrość w jej wyborze, a starym pozwalają czerpać radość z życia.


Cieszę się, że żywienie optymalne wychodzi poza krąg ludzi wtajemniczonych. Od 10 lat stosuję ten właśnie sposób odżywiania i trudno byłoby wyobrazić sobie zmianę.
Pokonałem kilka chorób i dolegliwości (choroba wieńcowa z zawałem)nie sposób wymieniać szczegółów w tak krótkiej wypowiedzi, ale jako 74 letni człowiek, mogę stwierdzić wyraźnie, że przez te ponad 10 lat nie czuję swojego wieku. Moja konstrukcja psychiczna stawia mnie w rzędzie „rówieśników” pięćdziesięcioletnich. W moim wieku bardzo ważną rzeczą jest sprawność intelektualna. Sam jestem zaskoczony tym, że zamiast ograniczeń w sferze fizycznej – dostrzegam sprawność pozwalającą mi używać ruchu i wysiłku, a w sferze intelektualnej – nawet … rozwój. Od 4 lat jestem czynnym dziennikarzem, felietonistą i publikuję w mediach swoje felietony o wychowaniu dzieci, a właściwie o kochaniu.
To wszystko zawdzięczam Panu Doktorowi Janowi Kwaśniewskiemu – Człowiekowi, którego dokonania pozwalają młodym zdobywać siłę do pokonywania drogi i mądrość w jej wyborze, a starym pozwalają czerpać radość z życia.
Dariusz
Zgo do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.