forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 09:29:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659890 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Związki damsko-męskie a ŻO
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Związki damsko-męskie a ŻO  (Przeczytany 7809 razy)
tomekp
Go


Email
Związki damsko-męskie a ŻO
« : 2012-07-25, 16:00:33 »

Witam
Wszystkich. Jestem tu nowy wiec nie wiem w jakim wieku są Forumowicze, ale zastanawia mnie czy Wasi partnerzy i partnerki też są na ŻO lub okołooptymalnym. Jak się dogadujecie z "drugą połówką", jak się rozumiecie, jak często się kłócicie itp. Jak to jest jeśli jedno jest na ŻO a drugie nie oraz kiedy oboje są na ŻO?
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #1 : 2012-07-25, 17:29:47 »

Cześć
Często słyszę, że tylko jedno z partnerów jest na ŻO i pewnie da się z tym żyć, skoro się nie rozchodzą Wink
Na pewno jest łatwiej, gdy je optymalnie partnerka, bo faceci (z reguły) z racji wrodzonego lenistwa zjedza to, co dostaną pod nos Wink
Moja rodzina na całe szczęście jest na jednej kuchni, choć bez małych (a właściwie jednego) zgrzytów się nie obyło  Very Happy
Zapisane
Alan Bullock
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #2 : 2012-07-25, 17:47:48 »

Siema,
W naszej dwuosobowej rodzinie ja jestem na ŻO, druga połówka nie. Uparta bestia, mimo tylu lat indoktrynacji Wink A nie kłócimy się (prawie) w ogóle Wink Da się z tym żyć Wink Ważne jest dopasowanie charakterów, podobne postrzeganie świata, system wartości i inne trudne słowa Wink Chociaż nie ukrywam, że liczę, że pewnego pięknego dnia dojdzie do konwersji na jedynie słuszną kuchnię - i to nie będę ja Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #3 : 2012-07-25, 21:13:54 »

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=Bb3w2y_Vwd8&NR=1 ...no chłopcy... uszy do góry. Wink  Laughing
Mnie wolno z psami się wybiegać.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70421


Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #4 : 2012-07-26, 07:03:38 »

My już dawno temu wyrośliśmy z takich niemądrych zachowań jak kłótnie.
Można (nawet trzeba) rozmawiać, tłumaczyć, ale nic nie można nakazywać albo zakazywać. Każdy ma wolny wybór.To co się zjada jest sprawą dla zdrowia najistotniejszą ale nie dla udanego związku. Jedzenie dla związku jest sprawą drugorzędną, każdy ma prawo jeść to co uważa za słuszne lub co lubi.Tak jak pisał Alan Bullock najważniejszy jest podobny system wartości, jednakowe priorytety i wspólne cele.
Mój mąż od kilku miesięcy jest niby na DO. Niby - dlatego, że jak tylko dolegliwości mu minęły to nie przestrzega zaleceń dokładnie i często je to co nie powinien (podjada chleb, ciasta, owoce). Tak jak w innych dziedzinach życia jest bardzo odpowiedzialny, tak w dbaniu o własne zdrowie nie można tego o nim powiedzieć... zachowuje się chwilami jak takie duże dziecko i jak tylko ja nie widzę bierze to, co doskonale wie, że jeść nie powinien... ale co zrobić? Człowiek się wkurza i kocha dalej...
Chociaż, patrząc z drugiej strony, to sposób jedzenia na pewno nie jest bez wpływu na sposób myślenia.
Wspólna "kuchnia" na pewno ułatwia wspólne życie...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #5 : 2012-07-26, 08:32:25 »

Z perspektywy przeżytych lat widzę jasno, że dla mężczyzny najistotniejsze jest trafić mądrą synową!
Tylko najpierw trzeba mieć syna, a później dożyć synowej!  Wink
Zapisane
tomekp
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #6 : 2012-07-26, 09:01:01 »

Chociaż, patrząc z drugiej strony, to sposób jedzenia na pewno nie jest bez wpływu na sposób myślenia.
Wspólna "kuchnia" na pewno ułatwia wspólne życie...

No właśnie tez tak sobie myśle stąd moje pytania.
Zapisane
tomekp
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #7 : 2012-07-26, 09:02:09 »

Z perspektywy przeżytych lat widzę jasno, że dla mężczyzny najistotniejsze jest trafić mądrą synową!
Tylko najpierw trzeba mieć syna, a później dożyć synowej!  Wink
Problem w tym, że właśnie nie chciałem tak długo czekać na mądrą kobietę;).
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #8 : 2012-07-26, 09:34:38 »

Z perspektywy przeżytych lat widzę jasno, że dla mężczyzny najistotniejsze jest trafić mądrą synową!
Tylko najpierw trzeba mieć syna, a później dożyć synowej!  Wink



a jak trafi sie tlusta tesciowa na dlugoletnim ,,korycie,,?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #9 : 2012-07-26, 09:43:56 »

Jak cudza, to co komu po tym?  Very Happy
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #10 : 2012-07-26, 12:49:15 »

ja jestem taki samotny biały żagiel i właściwie nie chcę już nikomu nic tłumaczyć Smile nawet małżonce....i jest dobrze Smile żarcie każdy sobie i tyle Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #11 : 2012-07-26, 19:08:50 »

Chociaż, patrząc z drugiej strony, to sposób jedzenia na pewno nie jest bez wpływu na sposób myślenia.
Wspólna "kuchnia" na pewno ułatwia wspólne życie...

No właśnie tez tak sobie myśle stąd moje pytania.

To stąd ten pomysł z portretami na Avatarach. Sprytne.  Rolling Eyes Smile
Przypuszczam, że poszukujesz partnerki. Jeśli na stałe, to uważam, że jesteś za młody.  Cool
A w innych przypadkach- nic sfornego nie przychodzi mi do głowy.  Laughing

Z perspektywy przeżytych lat widzę jasno, że dla mężczyzny najistotniejsze jest trafić mądrą synową!
Tylko najpierw trzeba mieć syna, a później dożyć synowej!  Wink
Problem w tym, że właśnie nie chciałem tak długo czekać na mądrą kobietę;).

Bez względu co popełnisz, mądra synowa nie poda Ci szklanki z wodą, kiedy nie będzie Ci się chciało pić.
A na mądrą kobietę nie da się czekać. Smile W ogólne nie wypada czekać. Very Happy

 
Zapisane
tomekp
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #12 : 2012-07-27, 08:04:26 »

Przypuszczam, że poszukujesz partnerki. Jeśli na stałe, to uważam, że jesteś za młody.  Cool

Nie, nie szukam partnerki. Zastanawiałem się jak ludzie a ŻO sie dogadują w zwiazkach i czy to ma ajkieś znaczenie jeśli tylko jedno jest a drugie nie na ŻO..
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #13 : 2012-07-27, 08:42:51 »

Jeśli ktoś ma problemy z dogadywaniem się z ludźmi, a bliskimi w szczególności, to przyczyn niech szuka u siebie, niezależnie od sposobu odżywiania.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Związki damsko-męskie a ŻO
« Odpowiedz #14 : 2012-07-27, 18:15:25 »

Przypuszczam, że poszukujesz partnerki. Jeśli na stałe, to uważam, że jesteś za młody.  Cool

Nie, nie szukam partnerki. Zastanawiałem się jak ludzie a ŻO sie dogadują w zwiazkach i czy to ma ajkieś znaczenie jeśli tylko jedno jest a drugie nie na ŻO..

No to mi ulżyło. Wybacz ciekawość. Very Happy


Jeśli ktoś ma problemy z dogadywaniem się z ludźmi, a bliskimi w szczególności, to przyczyn niech szuka u siebie, niezależnie od sposobu odżywiania.

Zgoda! A szczególnie, gdy chodzi o różnie pojmowaną miłość. Bowiem miłość to "... nie pluszowy miś...". Smile
http://www.youtube.com/watch?v=7Qv4BW0UjN8
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.