forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:42:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Chodzenie po górach
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chodzenie po górach  (Przeczytany 61768 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #140 : 2015-04-13, 14:10:27 »

Jutro?  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #141 : 2015-04-13, 16:06:35 »

Z uwagi na niewłaściwy dobór odzieży spacer, wspólny spacer Mama ograniczyła sobie do 2km. Dziś. Very Happy Laughing Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #142 : 2015-04-13, 16:16:26 »

Zbyt przewiewnie znaczy się?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #143 : 2015-04-13, 16:24:31 »

 Laughing
Bezrękawnik z polaru, a na wieszaku specjalistyczna odzież czeka. Wink Na zaś. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #144 : 2015-04-13, 17:38:38 »

A obuwie jakie?
Bo to tak w góry w sandałkach bez skarpet, trochę dziwnie... Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #145 : 2015-04-13, 17:48:59 »

Z mamą jak z dzieckiem - jak głosi starodawne przysłowie...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #146 : 2015-04-13, 20:05:11 »

 Laughing Laughing Laughing
O toto. Mama, jak dziecko, skubie dopiero co dietkę, a dietka, a dietka ... wiadomo, dietka skubie Ją. Very Happy Laughing
Profesjonalnych terenówek ci u Mamy dostatek, sandałki podgórskie też są w ofercie. Very Happy Laughing
A po górach ..., przecież to na jutro. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #147 : 2015-04-17, 16:28:23 »

Very Happy Uwaga. Po polskiemumu będzie. Laughing
Rozumiejąc, jak "gupio" postąpiłem, przechadzałem się we Włocławku w tę i wew tę. Spóźniony, odebrałem sobie tym czasem szansę fiatuszki dowieźć paniom, pracującym w pobliżu Piętnastu Wysokich. Panom nie mam potrzeby dowodzić, w zupełności wystarczy im moja morda i lux paliwo, które przecież produkują, w tym dla Odrzutowca.
A! Przypomniałem sobie. Smile
Niebawem zgłoszę się po nie- będą fiatuszki i morda też będzie. Very Happy
...
Tyle, że ja nie o tym. Very Happy
Przysiadłem na chwilę, przytłoczony nieco brakiem źródełka w miejscu, gdzie widać stare i brakiem Go,gdzie już dreptałem nieco wcześniej.


Rekonesans zacząłem od przyjrzenia się gmachowi sądu, którego opiece powierzyłem piergaczento(w pobliżu ponoć Dark ma 1000-konnego potwora, na którym szaleje i płoszy beretowców, takich ... Bogu ducha winnych Wink). Już niespiesznie, bowiem spóźniony, podszedłem do dzieła unijnego współodnowiciela.


Pod słońce prezentuje się jeszcze okazalej, rzekłbym monumentalnie, jak na dzieło.


Porażony blaskiem, a niezrażony niepowodzeniem podjąłem trop ku innym unijnym dziełom. ... Burmistrz, on powinien wiedzieć co nieco.


Niestety, tam, gdzie byłem, jego też nie było. Rozumem, Źródełkowemu memumu młodszemu wręczał plastikowe, przejrzyste błyskotki, znaczy takie cacka na półeczkę i nie mógł być tam i tu na raz. I właśnie w tym miejscu, dacie wiarę!, myśl przypełzła ku mnie. Cyganka. Cyganka zawsze, ale to zawsze akurat mnie Prawdę powie. Jest tam w pobliżu drugi Teatr, Nasz, o którym Unia widać zapomniała.

W tym właśnie miejscu dziękuję pismem młodemu kierowcy srebrnego Golfika o numerze lakieru L... Wink, który specjalnie dla mnie zatrzymał samochód nieco wcześniej, niż wynikałoby to z rozkładu ulic na skrzyżowaniu. Very Happy Niech mu moherowy beret nie zaszkodzi. Laughing


Cyganka, jak to ona, klucząc, zaprowadziła mnie na Stary Rynek. Po drodze mijałem patologię, którą bidujący humanitarni humaniści mają w ... Enigmie i nieuprzątnięte ruiny, widać wojna o coś trwa. Wink W koło sama lumpernia- uśmiechnąłem się pod wąsem, gdyż, jak to w Odrzutowcu bywa, ... golenie miało być dopiero wieczorem, późnym wieczorem. Smile


Sprawdziłem też, czy może kto zapomniał czegoś zrobić, ale nie, wszystko jest olrajt. Wink Very Happy Znaczy, w tamtym kierunku, póki co, jest czerwone. Laughing


Wracając do piergaczengo'a, a koło Teatru, oczom moim ukazał się błogosławiony widok. Dzieciarnia publicznie została powierzona trójcy, a gdybym zechciał posłużyć się alegorią, bowiem tak ją rozumem, Nadopiekuńczej Trójcy. Wink


Pochyliwszy się nieco pod rozmachem przedsięwzięcia (trudna sztuka uników w marszu), z okien samochodów tego z pewnością nie widać, a Goście Teatru raczej piechotą nie chadzają, gdyż nie o to kolejne dobre władze walczyły, kontynuowałem marsz, akurat wypadło, że po ulicy Wojska Polskiego. Wink
I nagle, dacie wiarę!- aż łeb mi się uniósł radośnie. Zarżałem, cytując klasyka filmu: - "Mleczyk, jak on żyje, to i mymy żyjemy1". Very Happy


A co z tego w chilę potem wynikło, czteryhahahaha i czterdzieścidwieminuty w jeden daj, ... znaczy 5*daj, daj, daj, daj, daj. I co- moszna? I co- da się?

Nie pytam! Very Happy


Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #148 : 2015-04-17, 17:23:52 »

Za dużo gór przysłoniłeś, ale to ze słońcem ma potencjał.  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #149 : 2015-04-18, 15:07:09 »

 Very Happy
Ech, kanapka, znaczy ławeczka była w niewłaściwym miejscu. Wink
Za to pozostałe są olrajt. Very Happy Nie pytam! Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #150 : 2015-04-18, 15:54:55 »

Matryca se nie przesteruj.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #151 : 2015-04-19, 11:39:53 »

 Very Happy
Trop mi się wtedy urwie, a dobry jest. Wink Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #152 : 2015-04-20, 14:07:49 »

 Laughing Laughing Laughing
Radziu mój!
Kieruj się zapachem Radziu mój... Wink
Mómó.  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #153 : 2015-04-20, 15:26:55 »

 Laughing
robię tylko to, co mogę. Wink Głębiej niż sięga "korba od karuzeli" nie mam, wobec tego, potrzeby węszyć. Very Happy Laughing
...
Tyle, że ja nie o tym. Very Happy
Popa Szefu mój, wiosną to tylko rogacizna się rodzi, ... to co, że ostatni z miotu. Liczy się! Laughing Laughing Laughing
Dla mnie się bezwarunkowo liczy. Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Chodzenie po górach
« Odpowiedz #154 : 2015-04-21, 18:12:12 »

Dziś chodzenia "po górach" było krótko, tak półtorej godzinki. Very Happy
Spacerując, skonsultowałem z Mamą pojęcie "sadysta", której opinii nie przytoczę, ponieważ narusza dobre imię "wtajemniczonych", a przecież Mama nie miała, nie ma i nie będzie miała mojego genotypu. Wink Poza tym Ona wcina chemicznie zmodyfikowaną "Olczańską", a ja nie. O! Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.