forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 13:22:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
659834 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.  (Przeczytany 39480 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #20 : 2012-09-24, 08:15:42 »

Minister Zdrowia interesuje się ewentualnym wprowadzaniem nowych ustaw, nowych form ubezpieczeń i refundacji leków, a nie zdrowiem narodu... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #21 : 2012-09-24, 08:18:37 »

ponieważ istnieje możliwość interpelacji poselskiej dotyczącej wieloletnich zaniedbań Ministerstwa Zdrowia w sprawie Diety Optymalnej Dr-a Jana Kwaśniewskiego...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpelacja_poselska - ciotka wiki mówi tak...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #22 : 2012-09-24, 08:20:42 »

Minister musi chociażby taką odpowiedź podpisać... Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #23 : 2012-09-24, 08:21:21 »

Minister Zdrowia interesuje się ewentualnym wprowadzaniem nowych ustaw, nowych form ubezpieczeń i refundacji leków, a nie zdrowiem narodu... Confused

Ej tam, dla nich ważne jest tylko, aby "służba" zdrowia nie wychodziła na ulicę strajkować. Nic więcej.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #24 : 2012-09-24, 08:22:52 »

Dobrze, że ci ciężko chorzy nie dadzą rady strajkować, bo to by było... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #25 : 2012-09-24, 08:26:28 »

Minister Zdrowia i cały rząd nie muszą czekać w kolejkach do specjalistów...im nie jest źle...tak przynajmniej sądzą, że oni z wszystkich dolegliwości się wyleczą z pomocą "służby"...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #26 : 2012-09-24, 08:28:24 »

Nic by nie było, bo zawsze tak jest, że dostaną parę złotych podwyżki i cicho siedzą, póki inflacja nie zeżre podwyżki i trochę więcej - jak zwykle zresztą...  Very Happy
Wszystko odbywa się w skali roku, przy czym podwyżki inflacyjne wprowadzają w mroźne miesiące, gdy ludzie siedzą w domach i nie są skłonni do buntu, a podwyżki pensji przeważnie przed wakacjami, aby biedakom humor poprawić.
I tak się kula ta "demokracja" od 1989r.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #27 : 2012-09-24, 08:31:29 »

Minister Zdrowia i cały rząd nie muszą czekać w kolejkach do specjalistów...im nie jest źle...

My też nie musimy, przyjmują nas bardzo grzecznie, od ręki i bez problemu...
Nawet jak już kontrakt z NFZ wyczerpany i to bez umówienia - drzwi zawsze otwarte.  Very Happy
Że też ludzie narzekają na Służbę Zdrowia - dziwne!  Shocked  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #28 : 2012-09-24, 08:35:39 »

... to bez umówienia - drzwi zawsze otwarte.  Very Happy


Mogę wiedzieć jakie to są drzwi? Rolling Eyes (nie chodzi mi o gatunek drewna)... Laughing
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #29 : 2012-09-24, 14:17:45 »

_ Po których, otwarciu i wypowiedzianym grzecznie powitaniu, usłyszysz - 100 złotych... Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #30 : 2012-09-24, 14:23:58 »

Dobry obyczaj nakazuje obecnej służbie zdrowia przyjmować byłą służbę zdrowia za darmo i bez kolejki.
Nie wynika to jednak z dobroci serca, a z czystego wyrachowania, ponieważ obecna służba zdrowia jak dożyje, to będzie w przyszłości byłą służbą zdrowia.  Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #31 : 2012-09-24, 15:10:54 »

http://static.polskieradio.pl/files/acdce6e7-d0c0-499d-bafd-31c7776c3842.file ,że on ma zrozumieć, to co wchodzi i wychodzi? Nie wspominając o tym, co się dzieje w środku...  Laughing Przedni żart  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #32 : 2012-09-24, 15:17:37 »

Też jestem pełen obaw, bo jak zwykle Dr Kwaśniewski wyjdzie na awanturnika...  Wink Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #33 : 2012-09-24, 15:57:21 »

Panie drogi ministrze! Styczeń tuż tuż... Może tym razem? Very Happy

http://webranking.pl/2317/glukometry/

Abbott, Roche, a może jakiś Bayer lub jeszcze coś innego?
Tak się natknąłem i nasunęła mi się porada, tym razem dla Ministerstwa Zdrowia.  Smile
Te firmy i ich produkty to absolutny przeżytek sprytnie konserwowany do dzisiaj. Nic tylko będą warować na straży przestarzałych technologii. Cały świat mają zdominowany tym swoim badziewiem. 
Jeżeli państwo chce dobrze dla pacjentów i przy tym oszczędzić, to powinno zaprzestać refundacji pasków do glukometrów. Ich producenci są na tyle prężni że poradzą sobie na rynku bez pomocy państw, z pożytkiem dla tychże i dla pacjentów.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55820


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #34 : 2012-09-25, 21:40:44 »

Moim zdaniem "pytanie", to nie jest dobry kierunek.

I tak to jest jak ignorant włącza się w dyskusje nie mając pojęcia o czym pisze  Confused
A skoro już doczytałem co to jest interpelacja poselska, to może pytanie powinno brzmieć tak:

Szanowny Panie Ministrze!
Sytuacja w polskiej służbie zdrowia pogarsza się z każdym rokiem. Zadłużone szpitale, brak pieniędzy na podwyżki dla lekarzy i pielęgniarek, emigracja polskich specjalistów, to tylko niektóre problemy obrazujące obecny stan.
Jednocześnie pomimo stale rosnących funduszy, przybywa chorych szczególnie w tzw. chorobach cywilizacyjnych oraz dramatycznie powiększa się liczba otyłych wśród dorosłych i co gorsza dzieci.
40-ci lat temu polski lekarz dr Kwaśniewski opracował przyczynowe leczenie chorób, które potwierdzone zostało przez polskie ośrodki naukowe.
W związku z powyższym czy Ministerstwo Zdrowia zapoznało się z wynikami badań i co zamierza zrobić w celu wdrożenia przyczynowego leczenia chorych zgodnie z zaleceniami dr Jana Kwaśniewskiego.

Oczywiście to tylko nakreślenie intencji, tekst należałoby dopieścić i to mocno, oraz dołożyć wyniki badań.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #35 : 2012-09-25, 21:50:40 »

Moze gdyby podpisali sie pod tym prowadzacy badania np z Poznania, wzmocnloby to sile odzialywania na glowe Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #36 : 2012-09-25, 21:53:05 »

Blackend pięknie. Gdyby to ode mnie zależało dałabym nie tylko Ministrowi Zdrowia to pytanie ale Tobie stanowisko Ministra Zdrowia... Very Happy
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #37 : 2012-09-25, 22:04:46 »

dadalbym mozliwosc wyboru miedzy DO a DJ Very Happy inaczej minister moze sie pogubic
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #38 : 2012-09-26, 06:11:06 »

Moim zdaniem "pytanie", to nie jest dobry kierunek.

I tak to jest jak ignorant włącza się w dyskusje nie mając pojęcia o czym pisze  Confused
A skoro już doczytałem co to jest interpelacja poselska, to może pytanie powinno brzmieć tak:

Szanowny Panie Ministrze!
Sytuacja w polskiej służbie zdrowia pogarsza się z każdym rokiem. Zadłużone szpitale, brak pieniędzy na podwyżki dla lekarzy i pielęgniarek, emigracja polskich specjalistów, to tylko niektóre problemy obrazujące obecny stan.
Jednocześnie pomimo stale rosnących funduszy, przybywa chorych szczególnie w tzw. chorobach cywilizacyjnych oraz dramatycznie powiększa się liczba otyłych wśród dorosłych i co gorsza dzieci.
40-ci lat temu polski lekarz dr Kwaśniewski opracował przyczynowe leczenie chorób, które potwierdzone zostało przez polskie ośrodki naukowe.
W związku z powyższym czy Ministerstwo Zdrowia zapoznało się z wynikami badań i co zamierza zrobić w celu wdrożenia przyczynowego leczenia chorych zgodnie z zaleceniami dr Jana Kwaśniewskiego.

Oczywiście to tylko nakreślenie intencji, tekst należałoby dopieścić i to mocno, oraz dołożyć wyniki badań.

No teraz to i nawet ja pojąłem. Tylko jakby prościej. Wink

Wielce Szanowny panie Ministrze!

 Kilkadziesiąt lat temu mój mój Przyjaciel wydreptywał ścieżki do pana "starszych" kolegów i gówno mu i mnie i nam to dało.
Może Pan się ocknie- panie Ministrze!?!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Zadaj pytanie Ministrowi Zdrowia.
« Odpowiedz #39 : 2012-09-26, 06:12:30 »

dadalbym mozliwosc wyboru miedzy DO a DJ Very Happy inaczej minister moze sie pogubic

Mariusz, właśnie podałeś trudny wybór- pogubi się. Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.