forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-01, 10:09:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660764 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 28 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: t0mat0
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 276 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I  (Przeczytany 2103637 razy)
Blade
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #320 : 2012-12-20, 08:16:22 »

...
Jednak pozycze ja biegaczowi, ktorego bola miesnie goleniowe, te z przodu, miedzy kolanem a kostka i zobacze czy rzeczywiscie daje rade.

Instynkt mi mówi, że logicznie będzie poczytać o technice biegu i o obuwiu. Wink  Laughing
Ech no, bieganie z ksiazek, zawsze mnie to smieszylo, tak jak ksiazki o oddychaniu, mruganiu powiekami i technikach defekacji  Laughing.

Radziu to nie jakis amator w sensie, ze wczoraj zaczal, zaliczyl kilkanascie(dziesiat?) maratonow w ubieglych latach. Bol jest kompletnie nie zwiazany z bieganiem i zupelnie oderwany od tego. To pierwsze co mu przyszlo na mysl, kazdy zreszta mu to mowil. I jak przestal, bo sie sezon skonczyl to i tak go boli dalej. I co teras??

bo może po prostu temat jest inny: przypuśćmy, że sa sprawy niezwiązane z żywieniem, a skutkujące bólem; typu krótsza noga ewentualnie jakieś napięcia w kręgosłupie, o czym wspominał admin. Organizm kompensuje ile może ale kiedyś możliwości kompensacyjne się kończą i zaczyna boleć? i żywienie nic albo nie wiele ma tu do pomocy?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #321 : 2012-12-20, 08:17:28 »

Plecy się ma od latissimus dorsi...  Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #322 : 2012-12-20, 08:19:45 »

wnioski mozna wyciagnac rozne. Blead leczy stres ekstra T. Ja tam wole 3na1 to banda lysego Laughing

Nie wiem kto to blead ale leczenie stresu tym T (mniemam ze tluszcz) to typowe leczenie objawowe, czyli podejscie wspolczesej medycyny - cos boli to trza zaleczyc a nie poszukac zrodla, przyczyny. Wiec niech se ten blead leczy czym chce (niektorzy jak sie stresuja to zra weglowodany), bo stres to jest domena umyslu a nie ciala i tam nalezy szukac przyczyn Smile

hehe, a jeśli mój stres wynika z niedoboru tłuszczu? co czyni mnie bardziej podatnym na sytuacje stresogenne? bo sytuacji strsogennych w życiu nie wyeliminuję, mogę  tylko pracować nad sobą i do tego dołożyć kombinacje dietetyczne
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #323 : 2012-12-20, 08:20:32 »

Cytuj
kto się powymądrza ?  
Ja.
Czemu tak uparcie pukasz w te drzwi LC, skoro znaki Ci pulsują jaskrawym światłem: Ty tu nie mieszkasz!
Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25521

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #324 : 2012-12-20, 08:22:36 »

Zyon , Gavro  - teraz was poznaje , znów ostro i z polotem - już się o was martwiłem   Laughing
Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #325 : 2012-12-20, 08:24:24 »

Plecy się ma od latissimus dorsi...  Very Happy
Tylko kulturyści Very Happy
Wszyscy inni od tyłka po kark.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #326 : 2012-12-20, 08:25:25 »

Cytuj
kto się powymądrza ?  
Ja.
Czemu tak uparcie pukasz w te drzwi LC, skoro znaki Ci pulsują jaskrawym światłem: Ty tu nie mieszkasz!
Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy

a może jednak wątroba? wg medycyny chińskiej chyba takie budzenie o tej porze świadczy o słabości tego narządu, odpuść alko, ograniczy białka (chyba? - adminie, pomóż) i może pomoże? swoją droga mi sie wybitnie źle śpi po drinku. Nawet otrzymana w prezencie urodzinowym 14sto letnia single malt nie pomaga Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25521

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #327 : 2012-12-20, 08:29:32 »

hehe, a jeśli mój stres wynika z niedoboru tłuszczu? co czyni mnie bardziej podatnym na sytuacje stresogenne? bo sytuacji strsogennych w życiu nie wyeliminuję, mogę  tylko pracować nad sobą i do tego dołożyć kombinacje dietetyczne
Stres wynika najczesciej z sytuacji zyciowych i czesto od nas niezaleznych wiec nie ma co zwalac na diete i niedobory. Dieta nie uchroni cie przed tym, ze cie szef z..ruga za nic, ze cie jakis osiol na skrzyzowaniu pokaze "fucka", ze ktostam zrobi ci na zlosc etc. Trzeba miec gruba "skore" emocjonalna,  a dieta ci jej nie da raczej.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70563


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #328 : 2012-12-20, 08:31:33 »

Raczej dieta ma duży wpływ na naszą reakcję na stresowe sytuacje. Wiem po sobie...
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #329 : 2012-12-20, 08:33:53 »

sobie tak mysle jak zwalczac stres
jesc tyle bialka,aby nie glodowac i hormow bylo pod dostatkiem
jesc tyle tluszczu lub weglowodanow ,aby energii do produkcji tychze produktow nie braklo
jesc tyle weglowodanow,aby starczylo 'cholesterolu' dla nerwow w duzym uproszczeniu. Very Happy nie 'odstresowuj sie tylko tym tluszczem zbyt obficie :p
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #330 : 2012-12-20, 08:37:54 »

Raczej dieta ma duży wpływ na naszą reakcję na stresowe sytuacje. Wiem po sobie...
Bez wątpienia.
Punkt widzenia zaleźy od punktu siedzenia przy stole.
Taka trawestacja Very Happy
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #331 : 2012-12-20, 08:40:40 »

Cytuj
kto się powymądrza ?  
Ja.
Czemu tak uparcie pukasz w te drzwi LC, skoro znaki Ci pulsują jaskrawym światłem: Ty tu nie mieszkasz!
Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy
sam się dziwię - mózg i serce mówi " idź tą drogą "  Very Happy , ciało  uuu  boli , boli

tracę wiarę w intelekt , mój  Laughing

"japońska" nie dla mnie . leniwy jestem  Wink , pasterska strawa - lubię prostotę

D
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #332 : 2012-12-20, 08:45:52 »

Cytuj
kto się powymądrza ?  
Ja.
Czemu tak uparcie pukasz w te drzwi LC, skoro znaki Ci pulsują jaskrawym światłem: Ty tu nie mieszkasz!
Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy
sam się dziwię - mózg i serce mówi " idź tą drogą "  Very Happy , ciało  uuu  boli , boli

tracę wiarę w intelekt , mój  Laughing

"japońska" nie dla mnie . leniwy jestem  Wink , pasterska strawa - lubię prostotę

D

Skoro tak...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #333 : 2012-12-20, 08:47:21 »

Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy

 Shocked
No właśnie: bardzo zdrową dietę WYSOKOWĘGLOWODANOWĄ i tę drugą, co myślał, że jest dla każdego!  Confused
Bo jest, ale dla niektórych w systemie klatkowym, a nie na wolnym wybiegu.  Wink  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25521

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #334 : 2012-12-20, 08:53:20 »

Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy

 Shocked
No właśnie: bardzo zdrową dietę WYSOKOWĘGLOWODANOWĄ i tę drugą,
Te druga rotacyjno-cebulowa, myslalem, ze admin powinien wiedziec takie rzeczy  Shocked Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dario Ronin
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #335 : 2012-12-20, 09:01:12 »

Cytuj
kto się powymądrza ?  
Ja.
Czemu tak uparcie pukasz w te drzwi LC, skoro znaki Ci pulsują jaskrawym światłem: Ty tu nie mieszkasz!
Doktor Kwaśniewski opracował dwie diety, taka podpowiedź Very Happy
sam się dziwię - mózg i serce mówi " idź tą drogą "  Very Happy , ciało  uuu  boli , boli

tracę wiarę w intelekt , mój  Laughing

"japońska" nie dla mnie . leniwy jestem  Wink , pasterska strawa - lubię prostotę

D

teraz poważnie  Smile

za pierwszym podejściem czułem się świetnie , sił przybywało , mięśni też - na fali  Very Happy

za drugim  "wyleczyłem"  alergie ...
no i fascynuje mnie  biochemia  Cool

przed laty irydolog powiedziała "więcej tłuszczu" , ale najpierw podleczyć trzustkę (?) , dała zioła - ale odpuściłem

D


Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25521

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #336 : 2012-12-20, 09:04:17 »

przed laty irydolog powiedziała "więcej tłuszczu" , ale najpierw podleczyć trzustkę (?) , dała zioła - ale odpuściłem
Z dna oka wyszlo? Ziola na pobudzenie trzustki? Do czego?
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #337 : 2012-12-20, 09:06:48 »

Przetwarzanie węglowodanów w szlaku pentozowym daje mniejenergii, wymaga zużycia mniejszych ilości białka,składników mineralnych i witamin
+ oszczednos tlenu,obzarstwo,zkaszanie alkoholem etc . Czynnikow mozna do 'kupy' troche uzbierac. .Very Happy
nikt nie zwalnia zmyslenia nawet gold proporcjum Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #338 : 2012-12-20, 09:21:48 »

Przetwarzanie węglowodanów w szlaku pentozowym daje mniejenergii, wymaga zużycia mniejszych ilości białka,składników mineralnych i witamin
+ oszczednos tlenu,obzarstwo,zkaszanie alkoholem etc . Czynnikow mozna do 'kupy' troche uzbierac. .Very Happy
nikt nie zwalnia zmyslenia nawet gold proporcjum Laughing

Eee tam, starość spać nie daje Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #339 : 2012-12-20, 09:53:18 »

Ciekawostka.
Zadalem pytanie znajomej kosmetolozce: 'Jak dieta wpływa na skore' odpo cytuje 'Nadmiar tluszczow w diecie prowadzi do zaczopowania por(ow)-czytaj wagry, czarne cos na nosie- koniec acetonu Very Happy
Ciekawa teoria niczym dr Michalaka,typowanie typa i inne Laughing A moze to nie teoria...he he
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 276 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.