forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:18:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 276 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I  (Przeczytany 2073688 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #60 : 2012-10-30, 13:59:55 »

Artykul dosc stary wiec nie wiadomo jak to sie skonczylo tak naprawde Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #61 : 2012-10-30, 14:05:59 »

Dokładnie Reniu, najgorsze jest to, że nikt nie wyciąga długofalowych wniosków z tego co się dzieje wokół nas... Od Euro2012 czytałem chyba z 7 klepsydr informujących o śmierci sportowców z których najstarszy miał chyba coś koło 70 lat a w tym jednego co miał 25 lat i drugiego trochę starszego. Wszyscy wiedzą jaki model żywieniowy obowiązuje w sporcie, czyli oparty na węglowodanach ale nikt nie potrafi tego przeanalizować i połączyć w jedna całość... Prawie 10 lat temu, jak zachorowałem na miażdżycę to znalazlem w internecie artykuł o sportowcu, który też zachorował na miażdżycę i już po dwoch latach miał amputację palca u stopy. Strasznie się przeraziłem ale teraz jestem już spokojny bo wiem co mogło spowodować tak szybką drogę od zachorowania do amputacji... A liczy się tylko to jak się kończy a nie jak się zaczyna...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #62 : 2012-11-30, 14:23:10 »

Czy w tym temacie mozna wpisywac swoja aktywnosc polegajaca na nie-bieganiu ale innych formach ruchowych ? Very Happy

ps. ciekawe jak tam gavro na odwyku.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #63 : 2012-11-30, 14:45:18 »

Mam nową przestrzeń dyskową, więc Forum jest pojemne.  Very Happy
Tylko zaraz się jaki profopty znajdzie i będzie przekonywał, że...  Wink
Ale damy radę, bo tu kosza nie ma.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #64 : 2012-11-30, 15:14:46 »

Mam nową przestrzeń dyskową, więc Forum jest pojemne.  Very Happy
no to fajnie Very Happy   Cool

Tylko zaraz się jaki profopty znajdzie i będzie przekonywał, że...  Wink
Ale damy radę, bo tu kosza nie ma.  Cool
A to tylko Edytka sie nudzi, moze by do niej  zadzwonic zebys ie uspokoila Very Happy Na swoim blogu sprzedaje swiete obrazki co to drozeja z dnia na dzien i numer telefonu podala Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #65 : 2012-11-30, 15:57:58 »

Pozwalam  Laughing Laughing zostałeś namaszczony  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #66 : 2012-12-01, 22:11:52 »

Dzisiaj bylem na rozbiorce starego drewnianego domu, od rana do czasu jak sie zaczelo sciemniac z 5 kilowym lomem i mlotem w rekach Very Happy Na koniec ledwo go moglem trzymac tak sie zmachalem ale endorfiny normalnie takie musialy sie ostro wydzielac, bo lupalem nim jakby nic nie wazyl a po plecach az sie lalo i stan euforii Very Happy  W pewnym momencie w samym podkoszulku robilem, chociaz na dachu wialo okrutbue. Dobry trening calego ciala, ledwie zyje.

Co ciekawe rano walnalem tylko kawke, a jak w poludnie przywiezli pasze (jakies kuraki pieczone) to nie chcialo mi sie z dachu zlazic, a juz jak zlazlem to juz nie bylo nic i dopiero ok 14 zjadlem tlusty bigos na sniadanie Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #67 : 2012-12-01, 23:48:43 »

Jednym słowem do wysiłku fizycznego warto się rwać Smile 

MariuszM, "Kulturysta optymalny a "złota proporcja" miał u mnie dotąd 2121 wejść Very Happy 
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #68 : 2012-12-02, 10:06:30 »

Dzisiaj bylem na rozbiorce starego drewnianego domu, od rana do czasu jak sie zaczelo sciemniac z 5 kilowym lomem i mlotem w rekach Very Happy Na koniec ledwo go moglem trzymac tak sie zmachalem ale endorfiny normalnie takie musialy sie ostro wydzielac, bo lupalem nim jakby nic nie wazyl a po plecach az sie lalo i stan euforii Very Happy  W pewnym momencie w samym podkoszulku robilem, chociaz na dachu wialo okrutbue. Dobry trening calego ciala, ledwie zyje.

Co ciekawe rano walnalem tylko kawke, a jak w poludnie przywiezli pasze (jakies kuraki pieczone) to nie chcialo mi sie z dachu zlazic, a juz jak zlazlem to juz nie bylo nic i dopiero ok 14 zjadlem tlusty bigos na sniadanie Very Happy

Ja kiedys tez wlalem do mojego samochodu benzyne zamiast ropy. Pojechal kilka metrow i stanal. Z tego wynika, ze kazda maszyna potrzebuje odpowiedniego paliwa w odpowiednich momentach. Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #69 : 2012-12-02, 10:44:52 »

Dzisiaj bylem na rozbiorce starego drewnianego domu, od rana do czasu jak sie zaczelo sciemniac z 5 kilowym lomem i mlotem w rekach Very Happy Na koniec ledwo go moglem trzymac tak sie zmachalem ale endorfiny normalnie takie musialy sie ostro wydzielac, bo lupalem nim jakby nic nie wazyl a po plecach az sie lalo i stan euforii Very Happy  W pewnym momencie w samym podkoszulku robilem, chociaz na dachu wialo okrutbue. Dobry trening calego ciala, ledwie zyje.

Co ciekawe rano walnalem tylko kawke, a jak w poludnie przywiezli pasze (jakies kuraki pieczone) to nie chcialo mi sie z dachu zlazic, a juz jak zlazlem to juz nie bylo nic i dopiero ok 14 zjadlem tlusty bigos na sniadanie Very Happy

Ja kiedys tez wlalem do mojego samochodu benzyne zamiast ropy. Pojechal kilka metrow i stanal. Z tego wynika, ze kazda maszyna potrzebuje odpowiedniego paliwa w odpowiednich momentach. Laughing

Ciekawe- ale "ja tylko niosę pomoc". Wink  Jakiż to moment będzie dla benzyniaka, żeby mu wlać ropy- ostatni? Wink  Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #70 : 2012-12-02, 19:03:32 »

Ciekawe- ale "ja tylko niosę pomoc". Wink  Jakiż to moment będzie dla benzyniaka, żeby mu wlać ropy- ostatni? Wink  Laughing
Długodystansowiec.......,ale trzeba i tak lać (benzin) glikoliza (pentoza,heksoza). Perque- BO TAK wygodniej!  Twisted Evil
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #71 : 2012-12-02, 20:27:13 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #72 : 2012-12-03, 06:40:43 »

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #73 : 2012-12-03, 08:32:51 »

Jak kaleka,to i na prostej drodze sie 'zabije'.
Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #74 : 2012-12-03, 10:16:13 »

Dodatkowo na strychu znaleslem troche starych czaspopism i ksiazek z lat 60, co ciekawe glownie "katolika polskiego" i jakies manifesty partyjne.

Znalazlem tez ksiazke z 1943 roku wydana we Wroclawiu (zdziwilo mnie, ze podczas wojny) niemieckiego profesora Richtera pt "Zywienie zwierzat domowych". W ksiazce jest pelno tabel i roznych przelicznikow a zrobiona jest w ten sposob, ze na lewych stronach jest tekst niemiecki, drukowany niemiecka czcionka, takim "gotykiem" a na prawych stronach jest polskie tlumaczenie. Na razie zostawilem do wyschniecia wiec nie przegladalem nawet za bardzo
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #75 : 2012-12-03, 14:06:13 »

To może być wartościowy egzemplarz... Shocked
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #76 : 2012-12-03, 14:32:56 »

Jak to mówią na dobrychdziecachi - "ze 20 zeta" - można dać.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #77 : 2012-12-03, 14:55:27 »

To może być wartościowy egzemplarz... Shocked
Kto wie Very Happy
Na razie sie suszy, bo najpierw zdjelismy dach a ja sie rzucilem do ocalania tej "historii zastyglej", ktora jest na kazdym strychu starego, drewnianego domu w psotaci stert gazet, ksiazek i zeszytow. Znalazlem nawet przedwojenny poradnik ksiegowego hehe ciekawe rzeczy, np Magazyn Szaradziarski 'Rozrywka", ktory wychodzi do dzisiaj. Ale te stare krzyzowki byly urocze i jakie trudne! Nie to co dzis.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #78 : 2012-12-03, 14:56:50 »

Jak to mówią na dobrychdziecachi - "ze 20 zeta" - można dać.  Wink
Tam sie ksiazkami nie interesuja, tam malowanie obrazow za "1200 ziko" jest w modzie Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I
« Odpowiedz #79 : 2012-12-03, 15:07:53 »

Każdy ora jak zmora...  Wink  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 276 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.