forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 06:24:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Bieganie a spacerowanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 30 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bieganie a spacerowanie  (Przeczytany 373474 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #140 : 2013-01-26, 19:01:23 »

Eee nic nie polamane, to najwyzej cos naciagniete. Czasami jak sie podczas spaceru, marszu "krzywo" stanie to kostka zapiecze, ale to byl bieg wiec zapieklo mocniej.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #141 : 2013-01-26, 19:26:33 »

Prześwietlić, albo nie przejmować się. Albo, albo. Very Happy
Pieczenie mnie się kojarzy z czymś mocno zbitym, ukruszonym fragmentem kości. Ponaciągane ścięgna mnie dokuczają inaczej. Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #142 : 2013-01-26, 19:40:34 »

Ale to w ogole nie piecze, tylko jak stane w ten sposob, czyli sporadycznie to sie przypomina. tak to nic nie czuje a jakby cos sie ukruszylo to by caly czas dawalo znaki.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #143 : 2013-01-26, 20:05:46 »

To może jak u pewnego kolegi- maratończyka. Zaburzenia w przepływie energii, albo coś podobnego. Wink Very Happy

... wiec zapieklo mocniej.

Ale to w ogole nie piecze...

Ja o chwilowym "pieczeniu" właśnie piszę, nie o takim np. po poparzeniu, albo jak mi pupcia o lód klaśnie. Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #144 : 2013-01-27, 11:52:04 »

Nie mam pojęcia jak to jest z tą pamięcią w wieku starczym. Smile
Ale dziwnym trafem, pewna starsza pani zapamiętała, że na dzisiaj obiecałem skrócić dystans- 4km wśród solidnie zabielonych sosenek, bo brzózki, to białe są z Natury. Very Happy
A po południu... Dart, czyli "bulajz".  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #145 : 2013-01-31, 21:28:08 »

Dzisiaj spacerującym paniom nieśmiało towarzyszyło słońce. Very Happy
Przemaszerowały nieznany mi odcinek, co- ku mojej uciesze, zostało odnotowane. Smile
Cztery miesiące na DO i rekordowa- w tym czasie- ilość napisanych samodzielnie zdań.  Very Happy 
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #146 : 2013-02-02, 12:20:30 »

Cóż z przymusu spacer 5 km  Confused  To się zmachałam brodząc w strugach deszczu, błota, śniegu , slalomem między wyrwami w asfalcie, ale zdrowo Laughing  Nie jest to niestety wędrówka przez tajgę, ale dobre i to. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #147 : 2013-02-02, 16:18:51 »

Z notatek Mamy niezbicie wynika, że odstęp między posiłkami nieznacznie, aczkolwiek konsekwentnie rośnie- podobnie jak długość naszego dnia powszedniego. Smile
To oznacza "albo, albo". Albo Mamę przekarmiam, albo jej organizm "nieskażony myślą" lepiej sobie radzi. Very Happy
Dzisiejszy spacer pod takim właśnie hasłem się odbył- Albo, albo. Żeby trud wycieczki podzielić postanowiłem udać się w ludne miejsca, ludne oznacza- gdzie można w cieple na suchym usiąść. Bez śniadania! 7km z przerwą na zasłużony wypoczynek i "osuszenie" parasolki "przeszło" Staruszce w bardzo przyzwoitym, nieco podrasowanym tempie.
   Po powrocie świadomie opóźniłem posiłek- wzorem ludzi sportu- na tyle, na ile było to możliwe. Miseczki z budyniu wylizaliśmy zgodnie.  Cool
Choć tym razem, w uznaniu zasług matczynych i ... własnych podałem budyń od dziś zwany "Cygańskim", żeby w ten sposób podkreślić, że stanie w miejscu ustępuje aktywności ruchowej pod każdym względem. Very Happy
Obietnica napisania porządnej informacji w Mamy notatniku jest dla mnie wystarczającą zachętą do dalszych starań. Wink Very Happy
Wnioski są dwa- proste.  Cool
Nie przekarmiam Mamy, więc organizm lepiej sobie radzi.... fe, maminsynek.  Confused
Organizm lepiej sobie radzi, więc nie przekarmiaj Mamy!  Very Happy
Czego wszystkim życzliwym- w tym sobie- życzę. Wink  Laughing Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #148 : 2013-02-02, 17:10:47 »

Dzielna kobieta jak i jej dziecię Smile 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #149 : 2013-02-02, 17:26:43 »

Czyli co, życzenia przyjęte? Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #150 : 2013-02-03, 09:06:32 »

Nic nie szkodzi. Smile Pamięć, to pamięć- dobrze jak jest. Smile

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #151 : 2013-02-03, 09:08:16 »

Czas sprawdzić jakie "spustoszenia" poczynił wczorajszy dzień. Very Happy Napiszę rzetelnie.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #152 : 2013-02-03, 10:50:26 »

Słowo się rzekło. Very Happy
W notatniku wpis był. Był! Very Happy Był rzeczowy i zawierał wszystkie elementy, które podczas "eskapady" nas dotknęły. W najmniej przychylnej formie Mama wyraziła się o deszczu i nieznacznie zacinającym wietrze. Smile
Ponieważ otwarcie, po wczorajszej wyprawie, powiedziałem Mamie skąd pomysł sobotniej eskapady, Very Happy
 na spacer pójdziemy dziś oddzielnie, gdyż nawet najbardziej chory- a w zasadzie on przede wszystkim- nie akceptuje jak mu się ingeruje w jego własną wolę. Smile
Z szacunku dla niej i właściwie pojętej troski bez zastanowienia zgodziłem z taką propozycją. Zaznaczając jednak, że obiad zjemy razem. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #153 : 2013-02-03, 10:50:49 »

Radziu ty harpagonie  Shocked Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #154 : 2013-02-03, 10:55:59 »

I ja się cieszę, że tę książeczkę w końcu zmęczyłeś i na świat łypnąłeś- tym bardziej życzliwym okiem. Wink  Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #155 : 2013-02-03, 12:22:23 »

Czyli co, życzenia przyjęte? Wink Very Happy


Jo, jasne Smile 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #156 : 2013-02-03, 12:31:49 »

Nie taki "krawaciarz" straśny, jak go  wielu maluje. Smile  Oczywiście "wielu sobie maluje"! Tak powinno być. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #157 : 2013-02-03, 17:59:09 »

Piękny dzień, ja- popitoliłem na forum, Mama- pospacerowała w pięknym słońcu, co znalazło odzwierciedlenie w notatkach. Very Happy
Nie ma tego złego, co by na dobre jednej nie wyszło. Wink Co to znaczy "wolna wola". Very Happy
Obiad był z udziałem "Olczańskiej", zmodyfikowany chemicznie.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #158 : 2013-02-09, 14:25:43 »

Dziś Nowy rok! Tak!  Very Happy
Nowy, osiemdziesiąty drugi rok w życiu mojej Rodzicielki.
Taki dzień postanowiłem specjalnie wyróżnić, wobec czego  Cool...poszliśmy na spacer noworoczny.  Laughing
Trasę i las przygotowałem jeszcze o świcie Wink- wzorem moich Trenerów z lat zawodniczych. Jeden z nich- Zbysio, jego zapamiętałem dosłownie- wstawał na zimowych zgrupowaniach młodocianych zawodowców jeszcze w nocy i ganiał obuty w śladówki tyle pętli, aż uznał, że trasa dla nartek gówniarzy jest dostatecznie szybka, a przy tym bezpieczna. Miły to był czas. Very Happy
No... dość.
Spacer z Mamą poprzedziłem oczywiście prezentem w postaci sadzonek żonkili- jej ulubionych. Very Happy Dzięki czemu marsz nie był tak uciążliwy, a i ciekawych informacji troszkę przywłaszczyłem. Chociażby- okazało się, że staruszka będąc gimnazjalistką, każdego dnia nauki paradowała około 5km na zajęcia i nie opuściła ani jednego dnia (kujon? Very Happy). Powrót do domu bywał nieco dłuższy, ale wiadomo- z zerwanymi z łańcucha psami wtedy nic nie było wiadomo Wink. Jak do tego dołożyć, może nie 16kg, ale np. 4kg tornister, to z niej niezły sportowiec był. Very Happy
Z własnych, dziecinnych wspomnień mam zanotowane rozmowy o dzieciństwie moich Rodziców, ale bez takich, pikantnych szczegółów. Laughing
Uważam, że spacer lepiej jest w stanie poukładać myśli tym, dla których bieg już nie jest tak łatwo przystępny. Smile I też nic nie kosztuje- prócz radosnego wysiłku. Wink Very Happy
 
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #159 : 2013-02-09, 14:29:06 »

Radziu życzę Twojej Mamie następnych lat życia w zdrowiu, spacerze i wesołości wszelakiej. Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 30 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.