forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 04:57:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Bieganie a spacerowanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 30 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bieganie a spacerowanie  (Przeczytany 370927 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #180 : 2013-02-22, 09:09:36 »

...
Dziś jest piękna słoneczna pogoda...

Była! Smile Ale, ale- od czego jest wiara. Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #181 : 2013-02-23, 18:25:44 »

Budyń raz i ... po godzinie w las. Wink
Dziś razem spacerowaliśmy zaledwie 4-5km. Z przyjemnością dostrzegam minimalną nutkę wyszukiwania trudności przy wspólnym spacerowaniu. Tak! Z przyjemnością, bowiem jest to widoczna oznaka poprawy zdrowia, a tym samym usamodzielniania się Rodzicielki, a nie niechęć do takiej formy aktywności ruchowej, która na chwilę obecną Mamie jest dostępna. O! Very Happy
Otóż po południu, a przed zaplanowanym obiadem(Olczańska+wątróbka+sooos śmietanowy- a wszystko zmodyfikowane chemicznie Smile) trzy panie pomaszerowały raźno( z notatek to jasno wynika!) w las, mimo dodatniej temperatury i zsuwającego się z drzew śniegu. Nie było przeszkód! Shocked Very Happy W tym jedna spacerowiczka już po jednym, "męczącym" przecież spacerze. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #182 : 2013-02-24, 16:02:27 »

Wkrótce obiad "wproszony".  Very Happy Mężczyzna gotuje.  Cool Wink Laughing

W "warunkach domowych" zacytować własne wyczyny mogę tak: "... wszystko uwalane tłuszczem, o!". Very Happy Grunt, że rozmowa się klei. Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #183 : 2013-02-24, 17:58:29 »

"Olczańska kapusta" jaka jest każdy na wuwuwu.olczańska widzi. Very Happy
Pierwowzór wiadomo- góralski. Very Happy
Prawdopodobnie zakwasza, ale zamiast straszyć może wystarczy zmienić "kwasowość"- oczywiście tym, których zakwasza. Wink
Trzy panie nie bacząc na chlapę, której w lesie- sprawdzone Cool- jednak jeszcze nie ma, przemaszerowały dwugodzinny odcinek wśród drzew i Miejskich Dróg Wlotowych... do kniei. A w nich wypatrzyły żerowiska dzików- dosyć duże połacie. Z subtelną przekorą- umiem Cool- zauważyłem ze zdziwieniem, że zupełnie niepotrzebnie się mozoliły, przecież na leśnych ścieżkach w weekend jest mnóstwo ludzi do jedzenia.
Z przyjemnością stwierdzam, że żart został właściwie rozpoznany. Very Happy A jeszcze miesiąc, albo nieco dłużej temu samotna spacerowiczka bała się nie tylko dzików, ale wszystkiego, co udało się w nią wmówić. Ze śmietaną rozwalającą w każdych okolicznościach wątrobę włącznie. I akurat to zapamiętała! Kurczaczek.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #184 : 2013-03-02, 18:04:17 »

Okoliczności przyrody sprawiły, że zdecydowaliśmy się na kluczenie po lesie. Mama wybierała nieoblodzone ścieżki, a ja jedynie pilnowałem, aby z nich wybierać takie, gdzie wiało stosunkowo najmniej- bo wiało, że ho ho. Very Happy
Za to słońce dopisało, co zostało odnotowane na naszych polikach. Laughing
5km upłynęło nam w poszukiwaniu oznak wiosny i z pobieżnych obserwacji wynika, że... nie ma pośpiechu. Wink Natomiast w mieście wypatrzyliśmy na jednorocznych pędach, niektórych krzewów, zieleniące się pąki. Starsze pędy czekają. Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #185 : 2013-03-02, 18:34:30 »

...Za to słońce dopisało, co zostało odnotowane na naszych polikach...
Świetnie to rozumiem  Embarassed , a wcześniej to mi się wydawało że się tak naburmuszyłem.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #186 : 2013-03-02, 18:39:17 »

Nic się nie stało, to minimalny rumieniec. Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #187 : 2013-03-02, 18:52:12 »

No taki mini mini  Embarassed Very Happy . Dobrze że to słońce jeszcze istnieje bo martwiłem się już od wielu chmur, smogów, chemtraili i mgieł.  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #188 : 2013-03-02, 18:58:26 »

Ze słońcem już tak jest, że istnieje. Very Happy I to akurat jest dobre. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #189 : 2013-03-02, 19:42:34 »

No taki mini mini  Embarassed Very Happy . Dobrze że to słońce jeszcze istnieje bo martwiłem się już od wielu chmur, smogów, chemtraili i mgieł.  Smile

Rozumiem Cię doskonale, w tym Twoją podejrzliwość o mataczenie- na przykład. Wink Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #190 : 2013-03-02, 19:51:58 »

Rad jestem z tego zrozumienia  Smile . A bo to wiadomo teraz, który pył PM zainicjuje zjawisko? Zjawisko niby naturalne, a jednak niekoniecznie gdyż ponieważ powstawanie chmur i chmurek ma swoje prawidła, niejednokrotnie z pyłko-drobinką w jądrze. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #191 : 2013-03-02, 19:58:49 »

Prawdziwa cnota w krytyce się kąpie, bo ma jej wkoło pod dostatkiem. Smile I już. Cool Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #192 : 2013-03-06, 16:59:36 »

Aż poszłam na balkon sprawdzić wiciokrzew Smile  Pąki są, znaczy wiosna też jest Smile 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #193 : 2013-03-10, 19:04:22 »

Aż poszłam na balkon sprawdzić wiciokrzew Smile  Pąki są, znaczy wiosna też jest Smile 

Młode pędy jeszcze nie nauczone pokory. Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #194 : 2013-03-10, 20:39:19 »

Dzisiaj kończyliśmy to, co zostało w prawdziwie pracowity dzień rozpoczęte, czyli wywary i smalec. Very Happy
Wytapianie smalcu w warunkach domowych to nieco czasochłonna czynność, ale dzięki temu był czas na odświeżanie pamięci. Wink Smile (chociażby sławny Dzień dla Kobiet)
Wywary natomiast to czynność pracochłonna zwłaszcza wtedy, gdy kości są odrobinkę pogruchotane. Very Happy
Podobało mi się, gdy starsza pani, oddzielając treść od kości, podjadała sobie niektóre drobiazgi. Nie krępowała Jej ani kolorystyka, ani konsystencja. Aniani.   Laughing
Z uwagi na moje Świąteczne "przewinienia" spacery odbyliśmy osobno. Mama w towarzystwie koleżanek, ja indywidualnie. Cool Smile
Mój spacer był konieczny, ponieważ swoją ignorancją pogłębiłem i tak już dość nabrzmiały konflikt interesów Wink. W konfrontacji z dwiema Kobietami odłączanie umysłu było zbyt krótkotrwałe i w weekend nie przyniosło zadowalających efektów. Smile Wobec czego... Cool

    Osobiście doradzam spacer jako sposób na pozbycie się napięć, więc skoro moje rady uważam za dobre nie wypada korzystać mi z innych, być może nawet lepszych.(A może właśnie dlatego Wink) Oczywiście wariant najlepszy, gdy spacer jest wspólny. Wink Tym razem jednak zdecydowałem inaczej. Cool
Spacer rozpocząłem dwukilometrową przebieżką, po której bez specjalnych oporów przeszedłem do marszu. Z uwagi na rozmiar przewinień zdecydowałem, że opuszczę mój las i dokonam penetracji innych, być może równie uroczych zakątków landu, w którym urodziłem się, nie mając przecież innego wyjścia Wink. To co zobaczyły moje oczy, przeszło znacząco oczekiwania i znienacka zakiełkowała myśl(o dziwo mimo śniegu i mrozu), że wystarczy przedreptać w linii prostej 5-7km, pokonać nasyp kolejowy, a oczom ukażą się rajskie tereny dla uprawiania narciarstwa biegowego. Wizja okazała się tak silna, że pomny zadanej pokuty bez namysłu ruszyłem śladem narciarzy, naśladując i jednoczenie wdrażając się do wspaniałej formy zimowego przemieszczania się po leśnych obszarach przy wykorzystaniu nart i kijków. (Tylko z tego powodu nie mogę już doczekać się wiosny- kiedy to znudzeni monotonią takich eskapad miastowi, wystawią swoje cacka na wyprzedaże Wink)
Póki co, zadowoliły mnie wykroki i wymachy- oczywiście po paru kilometrach pełne rytmu i dynamiki. Zauroczony nowym pomysłem na kolejne zimy, ani ani ani ani ani ani się obejrzałem, jak dzień zaczął ustępować zmierzchowi. Ponieważ "noce patrole" przysposobiły mnie nieco do zmian "oświetlenia" nie skorzystałem ze skrótu i wróciłem pełen pokory- kończąc spacer 3km przebieżką- do Matki moich Dzieci. Very Happy
Z czystym sumieniem mogę odnotować w swoich zimowych rekordach około 50km spaceru i 5km przebieżki. Jakie grzeszki wobec moich Kobiet, taka pokutka. Wink Laughing
A z rzeczy bardziej przyziemnych napiszę, że podczas eskapady tylko raz oddałem mocz  Laughing i trzykrotnie uzupełniłem płyny wykorzystując do tego śnieg, oczywiście czynności wykonywałem w innych miejscach. Cool  Shocked(Rafał- zdaję sobie sprawę z wszelkich, nie wymienionych jeszcze przez Ciebie zagrożeń Wink, ale potrzeba była realna i uważam uzasadniona)


P.s.
Poszukuję śladówek 52mm pod stopą z wiązaniami nnn dla dziecka 182cm i nieco poniżej wagi należnej (80)- mają być używane, najlepiej przez kobietę, bądź emeryta, w obu przypadkach z małym przebiegiem...  Cool ... narty też. Wink Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #195 : 2013-03-10, 21:49:42 »

Nie mam zastrzeżeń  Smile . Żeby tylko ta wiosna tak nie zwodziła że jest i znika, ale przeboleję jakoś  Wink . Ale 50 km + 5km to nie wiem ile to jest. Jeśli da się przeliczyć na jakieś 25km po górach to domniemywam sobie, a jeśliby więcej się okazało, tak żeby tych górskich km miałoby zabraknąć... Oj to ciężutko.  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #196 : 2013-03-11, 06:32:57 »

25km w "pionie", to rzeczywiście niekoniecznie 50km w "poziomie".  Cool
Jednak w obu przypadkach można zrobić to tak, żeby podobne odcinki pokonywać dzień za dniem. Very Happy I coś zamiast śniegu przysposobić. Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #197 : 2013-03-11, 15:48:24 »

...Jednak w obu przypadkach można zrobić to tak, żeby podobne odcinki pokonywać dzień za dniem....
Eee? Dzisiaj to chyba tylko zawodowiec jaki by się tak zorganizował. No chyba dzisiaj Radzio nie przypięćdziesięciolił był?  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #198 : 2013-03-13, 07:41:49 »

...Jednak w obu przypadkach można zrobić to tak, żeby podobne odcinki pokonywać dzień za dniem....
Eee? Dzisiaj to chyba tylko zawodowiec jaki by się tak zorganizował. No chyba dzisiaj Radzio nie przypięćdziesięciolił był?  Smile

Nic z tego, liczy się..., no właśnie co w tej naszej Cywilizacji się liczy? Very Happy A raczej na co! Laughing Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #199 : 2013-03-13, 15:45:10 »

To zależy. Mam takie swoje "naliczniki". Ale tak ogólnie to chyba chodzi o jakieś te  Rolling Eyes wygódki i dobrą zabawę, która często jest niedobrą zabawą.  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 30 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.