forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 10:38:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Bieganie a spacerowanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 30 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bieganie a spacerowanie  (Przeczytany 373307 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #200 : 2013-03-13, 19:37:59 »

Liczy się... zdrowie, ale wiem... wygłupiłem się.  Shocked Laughing Liczy się "bieg po zdrowie", najlepiej w parze ze zdrowiem. Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #201 : 2013-03-16, 12:26:50 »

Nosił wilk razy kilka... i zostałem przyparty do muru przez matrony po pięćdziesiątce- nowo poznane koleżanki Mamy. Very Happy
Dyskusja- przy mięcie, naparze z bzu itp.- potoczyła się w kierunku zdrowia, troski o nie, aż nieopatrznie ktoś potrącił moją "michę". A raczej "michę", z której z Mamą jemy.
To było nieuchronne. Cool Tym bardziej, że miałem przecież sygnały o panoszących się po mieścinie sektach "rzekomych". Very Happy
Dyskusja trwała ponad 1,5h i- napiszę to w wielkim, myślowym skrócie- zakończyła się podsumowaniem, że chleb należy robić samemu, jeśli akurat ktoś musi mieć akurat na niego ochotę. Laughing
A Rodziców jednak sprzedaje się nawet do ekskluzywnych domów opieki rzekomej, ponieważ nie cena gra tu główną rolę, a brak czasu i wiedzy Shocked na opiekę ...{(teraz osobisty przyp. tego...no!...a nieważne)tak, opiekę... żeby choć przez chwilę móc być Człowiekiem- bo to trudne, nieopłacalne i w konsekwencji bolesne może być. Very Happy}

Cytuj
( Rolling Eyes...przepiłem i przegadałem 1,5h fantastycznego spaceru w promieniach równe niespotykanego(co fantastyczny spacer), fantastycznego słońca. Wink Very Happy)

 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #202 : 2013-03-16, 19:02:28 »

Co się odwlekło, to nie uciekło. Laughing
Tęsknota znowu poniosła mnie na biegowe szlaki, a że nartek i kijków jeszcze nikt mi nie zaproponował Wink, więc postanowiłem choć śladem narciarzy podreptać. Very Happy
Oczywiście pełny profesjonalizm. Cool Styl do naśladowania wybrałem ... "klasyczny". "Łyżwą" jakoś się rozganiam na boki. Laughing
Po paru kilometrach nawet w linii bez najmniejszego problemu mogłem się utrzymać. Tym sposobem- wyrzucając naprzemiennie nogi i ręce, upłynęło mi 24km, a może nieco więcej. To fajny sposób nauczyć ciało prawidłowego kroku narciarskiego w sytuacji, gdy pod stopą nie ma jeszcze nart. Wink Very Happy
O słońcu i pogodzie nie ma potrzeby wspominać, bo nie wszędzie dziś w kraju było- na przykład. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #203 : 2013-03-22, 08:21:37 »

Kurczaczek. Głupio tak narciarza udawać. Dzisiaj udawało mi na odcinku 9km i w śniegu jak na pierwsze dni wiosny przystało. Very Happy
Choć muszę przyznać, że na pusto machanie rękami nieco nudne jest. Shocked Laughing
Jak ta wiosna zacznie się w końcu na dobre, to sobie chociaż kijki na wyprzedażach kupię. Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #204 : 2013-03-23, 10:46:29 »

Głupio, to mi było wczoraj, bowiem praktycznie ze słońcem zacząłem. Very Happy
Dzisiaj zaspałem jak suseł i dobrze mi tak, bo przy takim słońcu namacham się do woli. Laughing
I nie ma, że boli. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #205 : 2013-03-23, 16:59:56 »

Raj! Znów polazłem do raju, a tam lazłem i lazłem i ... lazłem. Very Happy I machałem i machałem i machałem- łapami na przemian. Super raj. Laughing
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #206 : 2013-03-24, 09:45:18 »

Wczoraj 1h spacerowanio-marszu , w lesie z 4 kg obciazenia , po 2 na ręke ...

Taki rozruch mały ...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #207 : 2013-03-24, 10:05:59 »

To nie lepiej żonie iść po zakupy typu 2kg schabu, 2 kg karkówki...?
Ucieszy się bardziej.  Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #208 : 2013-03-24, 10:28:49 »

A to mnie czeka jutro Wink

Tak co tydzień mniej więcej .... Smile

Tylko że ja się bardziej cieszę  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #209 : 2013-03-24, 15:46:32 »

Znowu byłem w raju. Embarassed Przecież to tylko 6km przez las, to można się skusić. Very Happy
Tym bardziej, że w pobliżu widziałem zaparkowane samochody z rejestracjami z nie jednej stolicy Polski. Cool
Rajskich kilometrów, podobnie jak czasu szczęśliwi nie liczą. Laughing Na przykład. Ale- też na przykład- późną wiosną Wink i z rowerem co nieco oszacować da się. Very Happy
sięsię Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #210 : 2013-03-24, 16:43:00 »

Niezly z ciebie yharpagon radziu, normalnie chcialbym miec tyle czasa zeby jeszcze miedzy dzwonkowanie a cwiczenia wlasnocielne wcisnac bieganie a to i tak ponoc nie za bardzo, bo te wscyckie miesnie strace biegacac. Tak strasza przynajmniej  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #211 : 2013-03-24, 16:52:38 »

Aż się obejrzałem. Shocked Wink Very Happy  Ja harpagan? Laughing Na co? Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #212 : 2013-03-24, 18:39:15 »

Aż się obejrzałem. Shocked Wink Very Happy  Ja harpagan? Laughing Na co? Cool
Jak to na co... Wink  Twisted Evil
http://www.youtube.com/watch?v=dq5UNUJoWLo
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #213 : 2013-03-24, 18:43:11 »

A Ty wiesz jaki dziś mróz był, a wczoraj. No! Laughing To nie to, co Ty w ... klubie. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #214 : 2013-03-24, 18:46:06 »

Niezly z ciebie yharpagon radziu, normalnie chcialbym miec tyle czasa zeby jeszcze miedzy dzwonkowanie a cwiczenia wlasnocielne wcisnac bieganie a to i tak ponoc nie za bardzo, bo te wscyckie miesnie strace biegacac. Tak strasza przynajmniej  Shocked

Dobra, odpowiem. Cool  Książek, a w szczególności bajek mało czytam. Embarassed  Na przykład. Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #215 : 2013-03-24, 18:46:30 »

Dzisiejszy mróz osobiście inspekcjonowałem podczas biegu w słońcu Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #216 : 2013-03-24, 18:52:19 »

Harpagan. Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #217 : 2013-03-24, 18:58:06 »

I się wydało  Embarassed Mr. Green  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #218 : 2013-03-24, 19:00:34 »

 Laughing
Wydało to się ...temu....no!...wa.... Wolskiemu, że grał.O! Wink Laughing Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #219 : 2013-03-30, 15:39:59 »

Dzisiejszy spacer był szczególny. Cool I nie o kilometraż chodzi, bo i tak jest trudny do zaakceptowania. Very Happy
Mama odebrała telefon z życzeniami od swojego rodzeństwa. Nic w tym dziwnego, fakt. Tyle że w końcowej części rozmowy (końcowej, ponieważ dłużej Mama nie chciała już rozmawiać) padły pytania typu "...dlaczego się nie leczysz..." (całe młodsze rodzeństwo bierze leki i nie narzeka), "...powinnaś przyjmować leki!".
Jak tę opowieść usłyszałem, to aż mi się wyrwały cztery proste zdania- No wiecie Państwo co?!?
Przecież Mama się leczy!... Jest na DO!O!


To należało porządnie rozchodzić.  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 30 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.1 sekund z 19 zapytaniami.