forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 21:32:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660599 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Bieganie a spacerowanie
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 30 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bieganie a spacerowanie  (Przeczytany 373904 razy)
administ
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #220 : 2013-03-30, 15:43:16 »

Bardzo słusznie!  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #221 : 2013-03-30, 15:54:19 »

Jutro też to powtórzymy. Cool
I oby tak było do ... tej... no!... do "osranej śmierci". Wink  Stooop! Znaczy jak najdłużej. I oby tak było jak najdłużej. Tak! Tak chciałem przecież napisać. Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #222 : 2013-04-13, 21:08:33 »

Zaległy prezent jest od dziś w posiadaniu mojej Rodzicielki. Very Happy
Z wszystkich poznanych zalet kijki nie mają 125cm długości Wink i wymiennych końcówek, a tak poza tym ... Kingsajz. Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #223 : 2013-05-14, 06:34:36 »

Od miesiąca praktykuję nie jeżdżenie a chodzenie po Lwowie. A to tak jakby chodziło się po górach ..., no po niskich górach. Laughing
Zostawiam samochód i dalej, hajda. I raz myślałam , że nie wrócę do biura. Laughing Czuję ten Lwów w nogach i jest świetnie. Very Happy

Mój już prawie( za parę dni) 88- letni Tata maszeruje dziennie ok. 5 km. Lekarze mu mówią , proszę chodzić , ciągle być w ruchu, jeśli pan usiądzie i będzie siedział to pan zardzewieje. I tak Tata to wędrowniczek. Przy tym apetyt ma niewąski przy szczupłej sylwetce.  Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #224 : 2013-05-19, 12:49:11 »

Ba. Współpracownika w Suwałach odwiedził dziadek lat ca 90 z okolic Lublina. Przyjechał autobusem, autobusami, bo miał dwie przesiadki po drodze. Zaś tata koleżanki też dziewięćdziesięcioletni z okolic Suwałk jeździł do Kutna pociągiem również z przesiadkami. I oto chodzi by się ruszać Smile 
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #225 : 2013-05-19, 15:13:03 »

...( za parę dni) 88- letni Tata ...

Już? Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #226 : 2013-05-25, 16:15:55 »

W starszym nieco wieku okazuje się, że parasol jest mocnym atutem w rehabilitacyjnych marszach. Very Happy
Kijki- wiadomo, idą wtedy na bok. Czasami przykro słuchać opowieści przed wymarszem, jakie to niegodziwe Cool i nieludzkie Shocked "zmuszać" starsze osoby do spaceru, kiedy- wydawać by się mogło, pogoda nie sprzyja wszystkiemu i niczemu więcej. Wink
Moje zdziwienie jest tym większe, im lepszy i jak lepszy jest nastrój po powrocie- zawsze. Very Happy Praktycznie constans, z wyjątkiem sposobu dziwienia się. Wink
To wielka trudność stale przypominać osobom ze słabszą zdolnością zapamiętywania o ich postępach. Jednak nie znam innego sposobu, ale ich samoocena pisząc ... no ... kolokwialnie, jest do dupy. Brak samooceny, a tym samym oceny zmieniającej się ich zdrowotności powoduje, że zmiany dostrzegają najczęściej osoby trzecie zainteresowane nie tyle faktem odzyskiwanego zdrowia Confused, co sposobem w jaki to jest osiągane- nierzadko bez akceptacji i pod presją moralnej odpowiedzialności za takie "eksperymenta" z mojej strony. Wracając do samooceny- jej brak powoduje, że przeżywam swoisty "dzień świstaka", pocieszające, że bywają to- ku memu szczęściu- "tygodnie świstaka". Notatnik Dnia Codziennego jest mi i Mamie w jej walce bardzo pomocy, jako rzeczywisty punkt odniesienia. Smile
Wczoraj parasol był niezbędny. Dziś ... o tej porze tak na "wszelki wypadek", mimo że moi naturalni, lokalni "informatorzy" sugerują przejaśnienia. Wink
A to znaczy, że dzień zakończę równie pracowicie, jak go zacząłem, ale... już w sandałach. Cool Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #227 : 2013-06-16, 07:14:28 »

Koncentracja bliźniaczych narodzin przedłużyła na tyle aktywność, że dziś postanowiłem to jedynie rooozchodzić. Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #228 : 2013-06-16, 15:51:56 »

W końcu letnie temperatury , trzeba sprawić sobie jakieś tanie nakrycie głowy co by nie zagotować  wkładu czaszki  Laughing
Kalenji do mnie przemawia , takie "grosik" w branży ... rzygam już firmą z łyżwą ... A najlepeij byłby noname tylko z siatką tu  i tam ...
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #229 : 2013-06-16, 17:48:53 »

W czapce biegasz?
Wiatr we włosach nie jest mile widziany?
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #230 : 2013-06-16, 18:16:24 »

Nie nie lubię czapek , kiedyś nosiłem ale zdarza mi się zjarać łepetynkę nawet od tak na mieście , a jeszcze by się pobiegło w gorącu ... to wtedy czapejka się przydaje . Ale generalnie uwiera i nie przepadam . U mnie teraz włosy na  3 mm więc wiatr głodny  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #231 : 2013-06-16, 18:19:48 »

Nie nie lubię czapek , kiedyś nosiłem ale zdarza mi się zjarać łepetynkę nawet od tak na mieście , a jeszcze by się pobiegło w gorącu ... to wtedy czapejka się przydaje . Ale generalnie uwiera i nie przepadam . U mnie teraz włosy na  3 mm więc wiatr głodny  Laughing

Głodny wiatr, dobre!
To u mnie pewno ma cukier na czczo 70-80 Laughing
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #232 : 2013-06-16, 18:22:24 »

Gavro Ty na mokro już dajesz jednorazką Smile ?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #233 : 2013-06-16, 18:27:49 »

Gavro Ty na mokro już dajesz jednorazką Smile ?
Lepiej.
Siadam u golarza i brzytwą Laughing
Zmysłowe.
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #234 : 2013-06-16, 18:31:24 »

E to już profi liga z klasą  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #235 : 2013-06-16, 18:34:10 »

 Very Happy zawodowstwo   Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #236 : 2013-08-03, 10:23:07 »

No! Wreszcie namówiłem ponad półroczną Optymalną na poranne spacery- dobrze Jej tak! Very Happy
Mam zapis w notatniku! Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #237 : 2013-10-02, 07:11:32 »

Tegoroczną, wakacyjną przygodę rozpocząłem od retrospektywnej wycieczki z Mamą w strony, gdzie dorastała- do Wądołek.
Wyprawa była jednodniowa, z uwagi na moje możliwości urlopowe i trwała od świtu do zmroku. Przepchnąłem przez Mamę tyle wspomnień, ile się tylko dało, łącznie ze spacerem boso po leśnych ścieżkach. Ramy czasowe nie pozwoliły nam doświadczyć codzienności gimnazjalnych marszów do szkoły w Zambrowie, ale kto wie- to przecież pierwsze wakacje "nowo narodzonej" optymalnej Wink.
Udało nam się odtworzyć wiele faktów ze sponiewieranej matczynej pamięci, co uznaję za największe osiągnięcie tej wycieczki. Very Happy (Równie ważne jest to, że ten jeden dzień też powinien zostać zachowany- chciałbym. Smile)
Zapał do odświeżania pamięci jest na tyle duży, że podjęliśmy postanowienie włączenia do zabawy nieco młodszego rodzeństwa tam wychowanego, ale na dzień dzisiejszy to wymaga to od nich zmiany nawyków żywieniowych, ponieważ fizyczne przeżywanie wspomnień cudownego dzieciństwa jest dla nich zbyt bolesne. Shocked
Dla Mamy już nie. Cool
A z optymalnych ciekawostek wspomnę, że ser typu Camembert bardzo fajnie komponuje się z dodatkiem bezpośrednio zrywanych w lesie jagód i poziomek.
No cóż, ziemniaków w lesie nie dało się ukopać. Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #238 : 2013-10-02, 09:24:00 »

Zdrówka dla mamusi!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #239 : 2013-10-03, 07:08:36 »

Jest! Wedle możliwości jej organizmu. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 30 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.