forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-05-31, 23:47:05

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
580123 wiadomoÂci w 4036 w▒tkach; wys│ane przez 38 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Maokai
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Bieganie a spacerowanie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Bieganie a spacerowanie  (Przeczytany 189440 razy)
administ
GoŠ

Email
Odp: Bieganie a spacerowanie
« Odpowiedz #380 : 2016-03-13, 19:49:53 »

A to poczciwa gmina!  Very Happy
RafałS
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 10000

« Odpowiedz #381 : 2016-03-13, 20:45:45 »

Z psami to bywaj─ů dziwne historie, nie do opowiedzenia...┬á Rolling Eyes
Diogenes z Synopy
Full Member
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #382 : 2016-03-13, 20:49:00 »

w┼éa┼Ťnie lecia┼é na re┼╝imowej dw├│jce serial o schroniskach i celebrytach adoptuj─ůcych psy. Pudzian wybra┼é sobie najwi─Ökszego z┬á najwi─Ökszymi k┼éami┬á Smile┬á
RafałS
Full Member

« Odpowiedz #383 : 2016-03-13, 21:42:02 »

Ja te┼╝ mam ze schroniska, ale teraz tylko cz─Ö┼Ťciowo┬á Smile . Po kilku latach powierzy┼éem w rodzinne r─Öce bo za du┼╝o nieodpowiedzialnych ludzi wko┼éo. Teraz tylko wypo┼╝yczam od czasu do czasu.┬á Very Happy
Anulka177
Jr. Member
**
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 3957

« Odpowiedz #384 : 2016-03-13, 22:12:25 »

My planujemy psa, na razie jednak warunki s─ů nieodpowiednie bo jeste┼Ťmy w trakcie wymiany ogrodzenia wok├│┼é domu.  Very Happy Marzy nam si─Ö border collie, ale najpierw ogrodzenie....

RafałS
Full Member

« Odpowiedz #385 : 2016-03-13, 22:39:03 »

Słusznie, ta rasa lubi płoty jak sama nazwa wskazuje... Border --> granica --> płot.  Laughing
Anulka177
Jr. Member
**

« Odpowiedz #386 : 2016-03-13, 23:12:54 »

Laughing

administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #387 : 2016-03-14, 09:41:30 »

Laughing
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 36466

« Odpowiedz #388 : 2016-03-14, 10:49:18 »

My planujemy psa, na razie jednak warunki s─ů nieodpowiednie bo jeste┼Ťmy w trakcie wymiany ogrodzenia wok├│┼é domu.┬á Very Happy Marzy nam si─Ö border collie, ale najpierw ogrodzenie....
Je┼Ťli border, to najlepiej dwa i przynajmniej 3-4 kaczki pekiny do zaganiania. Very Happy
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #389 : 2016-03-14, 10:53:30 »

Nie m─Öczy mnie za bardzo 10-12km marsz, nawet z kamizelk─ů. Cool
Za to wczorajszy spacer z dzieckiem, może 3km, mnie wykończył. Laughing
Mo┼╝e dlatego, ┼╝e byli┼Ťmy ogrodnikami, ka┼╝de mia┼éo rylec z patyka i siali┼Ťmy w do┼ékach wszystko, co wygl─ůda┼éo na owoce lub nasiona.
Współczuję ogrodnikom. Wink
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 45094

« Odpowiedz #390 : 2016-03-14, 11:22:34 »

Ja tak samo mam na szopingu, p├│┼é godziny ┼éa┼╝enia po galerii potrafi bardziej wyko┼äczy─ç ni┼╝ 10km przebie┼╝ka. Wink  Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #391 : 2016-03-14, 11:31:56 »

Laughing
Ugh, no. Cool
Na szcz─Ö┼Ťcie mo┼╝na si─Ö rozdzieli─ç. Very Happy
Anulka177
Jr. Member
**

« Odpowiedz #392 : 2016-03-14, 11:34:46 »

My planujemy psa, na razie jednak warunki s─ů nieodpowiednie bo jeste┼Ťmy w trakcie wymiany ogrodzenia wok├│┼é domu.┬á Very Happy Marzy nam si─Ö border collie, ale najpierw ogrodzenie....
Je┼Ťli border, to najlepiej dwa i przynajmniej 3-4 kaczki pekiny do zaganiania. Very Happy

A mo┼╝e by─ç jeden pies, a zamiast kaczek bieganie przy rowerze? M─ů┼╝ sobie wymy┼Ťli┼é, ┼╝e chce psa do towarzystwa w mtb, border si─Ö chyba nada, bo to jeden z bardziej ruchliwych ps├│w. Wzi─ů┼é kiedy┼Ť na przeja┼╝d┼╝k─Ö labradora te┼Ťciowej to po tej eskapadzie pies przez ca┼éy dzie┼ä z legowiska nie wychodzi┼é i teraz, widz─ůc rower, ucieka z podkulonym ogonem ┬áVery Happy

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #393 : 2016-03-14, 11:46:57 »

Do roweru to najlepszy dalmatyńczyk, moim zdaniem. Cool
G┼éupie toto i bez polotu, w sam raz na tak─ů odm├│┼╝d┼╝aj─ůc─ů czynno┼Ť─ç. Very Happy

Colie, jakiegokolwiek, a zw┼éaszcza bordera i kelpie, szkoda, to s─ů psy, kt├│re potrzebuj─ů zada┼ä wymagaj─ůcych u┼╝ycia ich wrodzonej inteligencji i u┼╝ytkowo┼Ťci.
Dobry spacer z psem nie ma wcale na celu zmordowania fizycznego, psy nie maj─ů wielkich potrzeb ruchowych, spacer polega na zaspokojeniu potrzeb psychicznych, w─Öszenia, myszkowania, znaczenia terenu, spotka┼ä z innymi psami, troch─Ö zabawy zgodnej z przyrodzonym talentem i wzmocnienie kontaktu z opiekunem. Very Happy
Bordery zwykle pracuj─ů najlepiej w dw├│jkach i mog─ů ca┼éy dzie┼ä zagania─ç, albo musi im si─Ö tak wydawa─ç.
Kaczki lub g─Ösi maj─ů psy w kuprze i spokojnie si─Ö pas─ů. Very Happy

Na rower, ale koniecznie przez las, ┼é─ůki i nieu┼╝ytki, i koniecznie luzem, nadaj─ů si─Ö dobrze Jack Russell teriery, a zw┼éaszcza ich d┼éugonoga odmiana Parson Russell.
Opiekun jedzie, a pies w tym czasie si─Ö wy┼╝yje w krzakach, norkach i kretowiskach, nie gubi─ůc kontaktu z rowerem.
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #394 : 2016-03-14, 11:51:04 »

Laughing
Ugh, no. Cool

Niby mo┼╝na, ale czasami dochodzi do takich stwierdze┼ä - "w tych butach dalej ju┼╝ nie b─Ödziesz chodzi─ç, idziemy kupi─ç nowe". Jak ┼╝y─ç? Wink  Laughing
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #395 : 2016-03-14, 11:56:47 »

Na rower, ale koniecznie przez las, ┼é─ůki i nieu┼╝ytki, i koniecznie luzem, nadaj─ů si─Ö dobrze Jack Russell teriery, a zw┼éaszcza ich d┼éugonoga odmiana Parson Russell.

Jack Russell bardzo podoba si─Ö mojej ┼╗onie, a ja optuje za Welshem, ale na szcz─Ö┼Ťcie nic na razie nie b─Ödzie, bo nie ma czasu i warunk├│w na nowe obowi─ůzki.  Very Happy
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #396 : 2016-03-14, 12:04:36 »

Laughing
Ugh, no. Cool

Niby można, ale czasami dochodzi do takich stwierdzeń - "w tych butach dalej już nie będziesz chodzić, idziemy kupić nowe". Jak żyć? Wink  Laughing
Fakt, ja mam teraz takie spodnie, ulubione, ale tylko czekam na podobn─ů komend─Ö. Very Happy
Anulka177
Jr. Member
**

« Odpowiedz #397 : 2016-03-14, 12:12:02 »

Pod uwag─Ö brali┼Ťmy te┼╝ Russella, mnie si─Ö jednak bardziej Border Collie podoba ┬áSmile Mog─Ö psa bra─ç na wycieczki, kiedy b─Öd─Ö biega┼éa. ┼ü─ůk, chaszczy i las├│w u nas dostatek, nie powinno psu wra┼╝e┼ä zabrakn─ů─ç. Kaczki i g─Ösi niestety odpadaj─ů, nasz ogr├│d nie jest zbyt du┼╝y, ale jakby co, to s─ůsiadka ma stadko ┬áWink

Anulka177
Jr. Member
**

« Odpowiedz #398 : 2016-03-14, 12:15:17 »

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #399 : 2016-03-14, 12:21:26 »

Jack Russell bardzo podoba si─Ö mojej ┼╗onie, a ja optuje za Welshem, ale na szcz─Ö┼Ťcie nic na razie nie b─Ödzie, bo nie ma czasu i warunk├│w na nowe obowi─ůzki.┬á Very Happy
Dla mnie teriery, no mo┼╝e z wyj─ůtkiem stafika, nosz─ů w sobie zbyt wiele nerwowej energii. Cool
Oczywi┼Ťcie to kwestia akceptacji i zaspokojenia potrzeb, Ty biegasz, c├│rki te┼╝ pewnie wychodz─ů z domu, a jak pada, takiego ma┼éego psiaka mo┼╝na zam─Öczy─ç w domu gr─ů w kubki, szukanie domownik├│w czy ┼éapaniem pi┼éeczki.
Ja najlepiej bym si─Ö czu┼é w towarzystwie psa obro┼äczego, suki tu s─ů znakomite, jaki┼Ť rottweiler, bullmastiff, mastif neapolita┼äski, alaunt czy boerboel.
Taki pies le┼╝─ůc w strategicznym miejscu jednocze┼Ťnie pracuje, str├│┼╝owanie i obron─Ö maj─ů we krwi, niesko┼äczenie cierpliwe i dobrze znosz─ůce samotno┼Ť─ç, niewymagaj─ůce na spacerach i mocne psychicznie.
Ale moja pani uważa za najlepsze miejskie i domowe psy retriwery, trudno się z tym nie zgodzić, ale to takie automaty do wykonywania poleceń, nudne nieco, choć nasza obecna, prawie już roczna suczka, ma trochę pazura w charakterze.

Wg mnie bardzo niedocenianymi, nies┼éusznie, miejskimi psami, s─ů mopsy i pudle. Very Happy
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.486 sekund z 19 zapytaniami.