forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 13:38:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660242 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody  (Przeczytany 36963 razy)
anakin
Go


Email
Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« : 2012-10-03, 09:21:40 »

http://www.youtube.com/watch?v=q2skxjWDksg

Każdy optymalny umysł powinien obejrzeć ten dokument od początku do końca. Pokazuje on, jak wielką moc ma woda... ze źródła. Żeby poprawić wartość biologiczną wody (ożywić ją) potrzeba naprawdę niewielkiego trudu.

Gorąco polecam cały film.


PS O "pamięci wody" wspomniałem we wpisie Bioelektronika, czyli elektromagnetyczna teoria życia
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #1 : 2012-10-03, 09:33:56 »

Ciekawe zagadnienia... Rolling Eyes
Zapisane

anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #2 : 2012-10-03, 09:41:44 »

Bardzo ciekawe. Proszę tylko o zabieranie głosu w dyskusji, dzielenie się opiniami, po obejrzeniu całego filmu. I o ewentualne odniesienie się do konkretnych wypowiedzi w materiale video. Najlepiej podając konkretną minutę, żeby łatwo było się odnajdywać.
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #3 : 2012-10-03, 09:55:33 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #4 : 2012-10-03, 10:52:26 »

Oglądałam podobne filmy o strukturze i pamięci wody. Wydawało mi się, że jest to rzeczą niemożliwą, aby woda (jako ciało "martwe") mogła posiadać pamięć i reagować np. na muzykę. Ale to co może wydawać się nieprawdopodobne, wcale nie oznacza, że nie może być prawdziwe.
Oznaczałoby to w praktyce, że cala materia posiada w sobie INTELIGENCJĘ.
Zapisane

anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #5 : 2012-10-03, 14:52:22 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.

Nie wiem też, czemu właśnie tego dnia może właśnie przez ten szczególny układ ciał niebieskich (Era Wodnika), może taka okazja pojawia się raz na kilka tysięcy lat... Wiem tylko, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni. Świat stanie na głowie. Nic już nie będzie takie, jak wcześniej.

Tak czy inaczej, jeśli nie przetrwamy próby (testu) - a większość ludzkości karmiona jest przecież manną - może być różnie... Liczę jednak na łaskę bożą.

Powinien odbyć się krajowy zjazd Optymalnych przed 21 grudnia, myślę.

Tak, wiem, że mogę brzmieć jak szaleniec, osoba niepoczytalna, nawiedzona, ale... jeszcze nigdy nie miałem takiej pewności, nie czułem takiego podekscytowania. Rok temu jeszcze bym się śmiał z tej przepowiedni, ale nie dziś, nie po tym wszystkim, co mnie spotkało, czego się dowiedziałem.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #6 : 2012-10-03, 15:58:34 »


Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.

Wiem tylko, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni. Świat stanie na głowie. Nic już nie będzie takie, jak wcześniej.
Dasz sobie za to głowę uciąć?

Powinien odbyć się krajowy zjazd Optymalnych przed 21 grudnia, myślę.
Aby się pożegnać?  Twisted Evil  Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #7 : 2012-10-03, 16:16:20 »

Nie, głowy nie dam. Ale nigdy wcześniej nie przejmowałem się takimi przepowiedniami. Aż do teraz, bo ta jest szczególna. Tymbardziej, że Jan Kwaśniewski przekonał mnie do swoich racji, do służności swych wniosków nie składem mleka wcale, ale właśnie tym, co pisał o bogach, tudzież zwanych kosmitami.

Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #8 : 2012-10-03, 16:17:36 »

Znaczy się, składem mleka kobiecego i wszystkimi innymi obserwacjami również, ale najbardziej właśnie swym wnikliwym analizowaniem biblijnych tekstów.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #9 : 2012-10-03, 16:20:09 »

A trzeba pamiętać, że byłem ateistą. I nadal jestem, bo w jedynego Boga (osobowość) nie wierzę. Ale w Absoluta (samoistny byt), owszem.
Zapisane
Stefan
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #10 : 2012-10-03, 16:22:03 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.
A więc bełkotliwa ezoteryka magiczna z dobrych dzieci zawitała i tutaj....nie ma już schronienia już przed nawiedzeńcami na forach?
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #11 : 2012-10-03, 16:26:32 »

Stefciu, darujże sobie już te uszczypliwości, daj pokój tej żądzy mordu na mnie, która tak Cię trzyma od dni wielu. Na razie się powstrzymaj. Póki co, zbieraj i spisuj sobie myśli. Napiszesz mi je 22.12.2012, jeśli Internet jeszcze będzie...
Zapisane
piosza
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #12 : 2012-10-03, 16:31:30 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.
A więc bełkotliwa ezoteryka magiczna z dobrych dzieci zawitała i tutaj....nie ma już schronienia już przed nawiedzeńcami na forach?
Niestety. Najwyraźniej nikt nie jest już bezpieczny. Takie czasy... Sad
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #13 : 2012-10-03, 16:32:17 »

Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012
Po 21 tym beda kolejki spoznialskich za karpiami Smile
Zapisane
Stefan
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #14 : 2012-10-03, 16:34:03 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.
A więc bełkotliwa ezoteryka magiczna z dobrych dzieci zawitała i tutaj....nie ma już schronienia już przed nawiedzeńcami na forach?
Niestety. Najwyraźniej nikt nie jest już bezpieczny. Takie czasy... Sad
Jest jeszcze nadzieja. Może Admin gdzieś jeszcze trzyma ten bacik na co działaczy go trzeba mieć .... Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17101


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #15 : 2012-10-03, 16:46:21 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #16 : 2012-10-03, 18:30:34 »

Ale przecież kolejny kalendarz Majów zaczyna się 22-go grudnia 2012 i kończy się zapełniony w sześ tysięcy coś tam, coś tam po Chrystusie, ale o tym nie mówią w mediach, dlatego się o tym nie wie...  Cool
Czekający na koniec Świata w grudniu tego roku zaś będą zawiedzeni!  Crying or Very sad Sad
Ponoć 11-11-11 o 11h11m11s miała startować Piramida, czy jakoś tak, ale chała z tego wyszła!  Cool
Ale co się poopalali na Przylądku Chnum-mnie-chroni, to ich.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #17 : 2012-10-03, 18:44:17 »

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70484


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #18 : 2012-10-03, 18:57:03 »


Ponoć 11-11-11 o 11h11m11s miała startować Piramida, czy jakoś tak, ale chała z tego wyszła!  Cool
Ale co się poopalali na Przylądku Chnum-mnie-chroni, to ich.  Cool

Może jej nie zatankowali... Rolling Eyes Wink
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17101


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #19 : 2012-10-03, 19:00:57 »

...miała startować Piramida, czy jakoś tak, ale...
Musieli się cieszyć w krainie dolnego Nilu, bez piramid to byłby chyba koniec turystyki tamże.  Confused
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.