forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 06:42:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660343 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm  (Przeczytany 5654 razy)
anakin
Go


Email
Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« : 2012-10-03, 09:36:37 »

http://www.youtube.com/watch?v=MPbUBU4dS_E

Dokument ukazuje dlaczego teroria ewolucji i doboru naturalnego (przypadku) jest naciągana. Pokazuje, że informacja (DNA) nie może być niczym innym jak inteligentnym projektem Konstruktora (Projektanta).

Zachęcam do obejrzenia filmu w całości każdy optymalny umysł.


PS Na podobny temat pisałem na blogu: Nasi Stwórcy kontra teoria ewolucji człowieka
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #1 : 2012-10-03, 09:38:41 »

Uprzedzam, że w materiale jest dużo biochemicznych terminów i zagadnień.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #2 : 2012-12-13, 12:44:03 »

http://www.youtube.com/watch?v=MPbUBU4dS_E

Dokument ukazuje dlaczego teroria ewolucji i doboru naturalnego (przypadku) jest naciągana. Pokazuje, że informacja (DNA) nie może być niczym innym jak inteligentnym projektem Konstruktora (Projektanta).

Zachęcam do obejrzenia filmu w całości każdy optymalny umysł.


PS Na podobny temat pisałem na blogu: Nasi Stwórcy kontra teoria ewolucji człowieka
Marne filmidło.
Wyłączyłem przy wici bakteryjnej, pseudoargument przytaczany od lat 70-tych.
Dobór to bzdura?
Jak wytłumaczysz istnienie świnek, kurek, owieczek i piesków?
I setek ich odmian?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #3 : 2012-12-13, 12:49:48 »

Z ezoterykami nie podyskutujesz, to tak jak z wegetarianami
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #4 : 2012-12-13, 13:04:08 »

Z ezoterykami nie podyskutujesz, to tak jak z wegetarianami
Kilka dni temu wstąpił do mnie do sklepu przedstawiciel firmy, która produkuje karmy wegańskie dla psów i kotów i nawet fretek!!!
Jak już go zapędziłem w kozi róg jego demagogii, sam się zmył ze swoją B12 z glonów Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #5 : 2012-12-13, 13:07:02 »

Pogrzalo ludzi do cna, ze juz wlasne poglady chca zaszczepiac nieswiadomym zwierzakom  Shocked

Widzialem kiedys weganskie psy, szkoda bylo ich, ospale, wylysiale, oklapniete. Ale na glupote lekarstwem jest dopiero choroba, chcialbym, zeby wydali u nas te ksiazke Lierre Keith
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #6 : 2012-12-13, 14:50:30 »

Pogrzalo ludzi do cna, ze juz wlasne poglady chca zaszczepiac nieswiadomym zwierzakom  Shocked

Widzialem kiedys weganskie psy, szkoda bylo ich, ospale, wylysiale, oklapniete. Ale na glupote lekarstwem jest dopiero choroba, chcialbym, zeby wydali u nas te ksiazke Lierre Keith
Ja znam nawet zamordowanego psa, bo mu pańcia gorzkie migdały podała Shocked
Nie znam książki, przybliżysz?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Ewolucja i dobór naturalny, czyli nieroztropny, pochopny i bzdurny darwinizm
« Odpowiedz #7 : 2012-12-13, 14:53:35 »

Ksiazka pt Vegetarian Myth, napisala ja kobieta, ktora byla 20 lat weganka i zrujnowala sobie zdrowie kompletnie. Wspominali i tej ksiazce na Nowej Debacie i w PRACownI. Przydalaby sie u nas, poczytalbym z checia.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.