forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:31:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658453 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  tłuszcz
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: tłuszcz  (Przeczytany 100746 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #20 : 2012-10-06, 09:16:26 »

Może tak: Jak się komuś nie podoba to niech spada i zakłada sobie lepsze forum... Rolling Eyes  Wink
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #21 : 2012-10-06, 09:17:27 »

Renia to nie ten temat!  Wink Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #22 : 2012-10-06, 09:18:01 »

Sorry... Cool Laughing proszę to wyrzuć...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #23 : 2012-10-06, 09:19:04 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #24 : 2012-10-06, 09:46:54 »

 Very Happy Życie jest piękne.   Należy tylko żyć. Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #25 : 2012-10-06, 09:48:38 »

I dać żyć innym, w sposób który wybrali, a nie rozstawiać po kątach na klęczki i po swojemu...  Wink  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #26 : 2012-10-06, 09:53:19 »

 Laughing Po kątach ... rozwartych, czy raczej ... wypiętych.  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #27 : 2012-10-06, 10:07:15 »

Tak to jest w Polsce, każdy wie jak zrobić, żeby było dobrze, tylko nic nie robi... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #28 : 2012-10-06, 10:13:12 »

Tak to jest w Polsce, każdy wie jak zrobić, żeby było dobrze, tylko nic nie robi... Confused

Szczęśliwym, że tak tylko "ogólnie" napisałaś. Bo na następnej Konferencji... będziesz mogła wygłosić referat na taki właśnie temat. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #29 : 2012-10-06, 11:20:25 »

Nie będę się pchała, to jest Twój pomysł... Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #30 : 2012-10-06, 12:09:20 »

Aż się obejrzałem...  Laughing Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #31 : 2012-10-06, 12:30:04 »

wzrost to 170cm,

Czy waga ruszyła w dół?

Wspaniałe 1,5kg mniej Smile

Jezeli zatrzyma sie to podnies ilosc zjadanego tluszczu do x 2 w stosunku do zjadanego bialka. Weglowodanow, wg mnie, powinnas zjadac troche wiecej one sa potrzebne do spalania. No chyba, ze mierzysz ich ilosc paskami ketonowymi, ktore pokazuja zero ketonow wowczas jest OK. Boje sie jednak, ze 45 gr weglowodanow jest iloscia troche za mala. Przy zalozeniu ( powtarzam zalozeniu teoretycznym), gdzie Twoja waga powiedzmy "PRAWIDLOWA" powinna byc w okolicach 70 kg, powinnas zjadac okolo 60 - 70 gr weglowodanow. Brak weglowodanow ma fatalne skutki. Jezeli jeszcze zaczniesz uprawiac jakis sport to tym bardziej powinnas podniesc weglowodany, bo to one jako to drugorzedne paliwo zostaje spalane przez organizm w pierwszej kolejnosci. Dlatego sportowcy, nie wiedzac dlaczego, zjadaja kupe spaghetti albo kg bananow po treningach. My tez musimy je jjesc z tym, ze nasz organizm funcjonuje troche inaczej niz ludzi na diecie niskotluszczowej czyli weglowodanowej.

Objawami braku weglowodanow w organizmie moga byc takie symptomy jak bialy jezyk czy tez arytmia, ktora z kolei jest dowodem na bardzo dlugi okres z za niska iloscia weglowodanow. Do 100 gr dziennie jest jeszcze "bezpiecznie" i caly czas zgodnie z zalozeniami ZO. Nie DO ale ZO.

Sorry, jezeli tez zrozumialas moj ostatni wpis jako wysmiewanie czy tez bagatelizowanie Twojejgo pytania. Nie mialem takiego celu. Laughing

Pozdrawiam i zycze powodzenia.  Very Happy
Zapisane
krystyna48
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #32 : 2012-10-06, 14:38:00 »

wzrost to 170cm,

Czy waga ruszyła w dół?

Wspaniałe 1,5kg mniej Smile

adampio nie zrozumialam twojegoo postu zle Smile Cenie sobie wszystkie wskazówki,co do weglowodanów to wyczytalam gdzies na forum ze mozna je uzupełniac wieczorem bo wtedy szybciej spala sie tkanka tluszczowa,wiec wieczorami przegryzam sobie jabłuszko Smile chyba to dobrze zxrozumialam,jesli zle to popraw mnie) Dzisiaj bylam na grzybach i mam wspanialy obiad,grzybki z cebulką  na boczku,ze smietanką Smile.Co do utraty kilogramów to dzisiejszy odczyt na wadze potwierdza  juz 2kg.mniej.Pozdrawiam i dziekuje za cenne porady.

Jezeli zatrzyma sie to podnies ilosc zjadanego tluszczu do x 2 w stosunku do zjadanego bialka. Weglowodanow, wg mnie, powinnas zjadac troche wiecej one sa potrzebne do spalania. No chyba, ze mierzysz ich ilosc paskami ketonowymi, ktore pokazuja zero ketonow wowczas jest OK. Boje sie jednak, ze 45 gr weglowodanow jest iloscia troche za mala. Przy zalozeniu ( powtarzam zalozeniu teoretycznym), gdzie Twoja waga powiedzmy "PRAWIDLOWA" powinna byc w okolicach 70 kg, powinnas zjadac okolo 60 - 70 gr weglowodanow. Brak weglowodanow ma fatalne skutki. Jezeli jeszcze zaczniesz uprawiac jakis sport to tym bardziej powinnas podniesc weglowodany, bo to one jako to drugorzedne paliwo zostaje spalane przez organizm w pierwszej kolejnosci. Dlatego sportowcy, nie wiedzac dlaczego, zjadaja kupe spaghetti albo kg bananow po treningach. My tez musimy je jjesc z tym, ze nasz organizm funcjonuje troche inaczej niz ludzi na diecie niskotluszczowej czyli weglowodanowej.

Objawami braku weglowodanow w organizmie moga byc takie symptomy jak bialy jezyk czy tez arytmia, ktora z kolei jest dowodem na bardzo dlugi okres z za niska iloscia weglowodanow. Do 100 gr dziennie jest jeszcze "bezpiecznie" i caly czas zgodnie z zalozeniami ZO. Nie DO ale ZO.

Sorry, jezeli tez zrozumialas moj ostatni wpis jako wysmiewanie czy tez bagatelizowanie Twojejgo pytania. Nie mialem takiego celu. Laughing

Pozdrawiam i zycze powodzenia.  Very Happy
Zapisane
krystyna48
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #33 : 2012-10-06, 14:46:17 »

Mam prosbe czy mógłby mi ktos podac BTW  grzybów :czarnych łepków.nie mam jak zliczyc obiadu Sad
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #34 : 2012-10-06, 14:54:29 »

Grzybów się nie liczy ponieważ to trochę "minerałów" i niestrawna chityna.  Cool
Grzyby - dodatek smakowy.

No chyba, że tak robione - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=84 - to masz wyliczone.  Very Happy
Zapisane
krystyna48
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #35 : 2012-10-06, 15:45:48 »

Grzybów się nie liczy ponieważ to trochę "minerałów" i niestrawna chityna.  Cool
Grzyby - dodatek smakowy.

No chyba, że tak robione - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=84 - to masz wyliczone.  Very Happy

admin dziekuje,przepis biore do ulubionych Smile)
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #36 : 2012-10-06, 15:54:18 »

Też go wypróbuję... Very Happy
Zapisane

krystyna48
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #37 : 2012-10-07, 11:45:56 »

No i sobie narobilam przykrosci  po grzybach Sad biegunka,wymioty i stan podgorączkowy.Dopadla mnie niestrawnosc kiedys w mlodosci mialam wrzody,najwidoczniej za cięzkie byLy te grzyby,a mało ich nie zjadłam .Do tego wszystkiego w lesie przemokłam i psikam psikam....konca nie ma.Na sniadanie zjadłam jajka na smaluszku i zołądek tez nie przyjął.Wzięłam NO-SPA,mleczko na żołądek i nic jak bolał tak boli,wiecznie mi sie odbija grzybami a jadłam je wczoraj.Najwidocziej musze je wykluczyc z mojego meni Sad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #38 : 2012-10-07, 11:55:50 »

Żołądek, to nie jest śmietnik. Wink Postaraj się i daj mu odpocząć, bo "co nagle to po diable". Very Happy
Z niektórymi lekami też musi się uporać. Smile Z podtopieniami także. Very Happy
W dziale "POEZJA" jest coś w sam raz dla Ciebie, moja rówieśniczko.  Laughing
A jeśli odczytasz to jako złośliwości, to będzie tak ...jakbyś mi na gardło nadepnęła. Wink Very Happy
Zapisane
krystyna48
Go


Email
Odp: tłuszcz
« Odpowiedz #39 : 2012-10-07, 12:11:13 »

Żołądek, to nie jest śmietnik. Wink Postaraj się i daj mu odpocząć, bo "co nagle to po diable". Very Happy
Z niektórymi lekami też musi się uporać. Smile Z podtopieniami także. Very Happy
W dziale "POEZJA" jest coś w sam raz dla Ciebie, moja rówieśniczko.  Laughing
A jeśli odczytasz to jako złośliwości, to będzie tak ...jakbyś mi na gardło nadepnęła. Wink Very Happy

Podtapiam drania rumiankiem  Very Happy mam nadzieje ze pomoze,pedze do Poezji mój rówiesniku  Very Happy zobacze co tam ciekawego.Wrazie czego gardło szalem owin co by mniej bolało to nadepniecie  Laughing
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.