forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 14:21:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660420 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  offtop tłuszczowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: offtop tłuszczowy  (Przeczytany 168606 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #120 : 2013-03-30, 09:08:55 »

Tu spieszę z wyjaśnieniem, bo bigos, to jednak apetyczna rzecz jest. Very Happy

Ale "tam" jest brak tych na eeee Wink  Laughing

Mariusz, młodzieńcze. A także Admin mój starszy Kolego. Smile

W słowie "kupka" nie ma podtekstu. Very Happy
Po prostu wielokrotnie powtarzanym "e" moja Babcia wspierała swoje wnuczęta, gdy je nieco zatwardziło. Wink
Tak dla zachęty to robiła, żeby wspomóc młodzież w trudach kształtowania swoich potrzeb fizjologicznych. Laughing
I tylko z tego powodu "przyrżnąłem głupa". Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #121 : 2013-09-13, 09:03:20 »

Wlasnie mowili w radyju, ze dzisiaj jakies judaistyczne swieto przebaczenia, przebaczaja wszystkim i prosza o przebaczenie   Shocked Shocked

W obozie o nazwie Stutthof, który odwiedziłem w zasadzie w rocznicę jego założenia, zaciekawiła mnie "kwestia żydowska", tyle tytułem wstępu. Smile

Słowo, to ... słowo.
W dyskusji "tu" pomocny nieco będzie Karol Marks. Tytułem rozwinięcia.
http://www.marxists.org/polski/marks-engels/1843/w_kwestii_zydowskiej.htm
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #122 : 2013-09-14, 06:27:31 »

Ale to "właśnie" nie znaczy "już". Very Happy Mniej zarobią. Laughing

Podaję stosowny link tam. Smile

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4736.0


Tak, to byl dobry temat.... znaczy sie jest  Very Happy

Ale i tak nic z tego nie rozumiem  Confused Shocked

Boga do tego mieszać nie będziemy- na pewno ja- i już. Very Happy

A kontynuując przygotowania do dyskusji tytułem jej dalszego rozwijania uczestnicy, co niezwykle przydatne dla nich będzie, powinni określić(na własny użytek) ile w każdym z nich zawartego jest tzw. genu żydowskiego- jeżeli weźmie się pod uwagę, że istnieje rasa żydowska. Bowiem żyjemy w czasach, w których praktycznie każdy może pochwalić się pokaźnym bukietem mieszanek. Smile
I jeszcze pewne zagadnienie- napiszę w imieniu prowokatora tej wymiany poglądów- dotyczące formy, choć powszechnie wiadomo, że nie ona jest najważniejsza.
W regulaminie forum zachowania rasistowskie i nacjonalistyczne mają swój akapit. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #123 : 2013-09-20, 07:04:07 »

Tytułem dalszych ustaleń- nazistowskie zachowania każdy regulamin piętnuje, nie tylko ten, więc należy się przystosować odpowiednio.
Dlaczego tak jest, to temat poboczny, ale... z poszanowaniem godności ludzkiej poruszony być może. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #124 : 2013-10-06, 14:27:05 »

Zgodnie z ustaleniami, gdy aula już należycie opustoszała napiszę- początkowo do szczotki. Smile

Wracając do domu- znaczy jaskini- z nieplanowanego, dłuższego nieco spaceru po plaży na Mierzei Wiślanej zdecydowałem, że pora mi zobaczyć miejsce, którego istnienie dziś zapewniają środki pozyskiwane odgórnie. Znaczy wstęp dla ludzi jest bezpłatny, a jedyny koszt to miejsce na parkingu- dla wyróżnionych posiadaniem środka lokomocji.
Zobaczyłem Obóz Koncentracyjny- Stutthof, położony koło miejscowości Sztutowo. Spacer wśród przeszłości stanowił dobry prognostyk, chociażby dla moich nóg, ponieważ dalszą podróż zaplanowałem odbyć siedząc.
Na oglądanych dokumentach, wzorowo zachowanej na zdjęciach odzieży z łatwością odczytałem, że gośćmi obiektu byli przedstawiciele wielu krajów obecnej Unii i nie tylko. (gośćmi, ponieważ nie gospodarzami) Obywatele w jakiś sposób „spokrewnieni” z obsługą obozu nie byli specjalnie wyróżniani- na koszuli była naszyta pusta aplikacja, przedstawiciele „niespokrewnionych” krajów cieszyli się wyróżniającą ich literą  np. P- Polacy. Jednak najokazalej prezentowali się Żydzi- ich aplikacja zdobna była w Gwiazdę Dawida. Śmiem uznać, że- chociażby z tego powodu- naród ten ma prawo uważać się za szczególnie wyróżniony.
Wobec tego inne narody, w tym gospodarzy i projektodawców obozu, przez wzgląd na wyróżnionych, pominę. Być może dla nich znajdę czas na kolejne, możliwe jest, że nieco bardziej nudne spojrzenie oczu mych. O tym, że naród żydowski na „obozowy dzień dobry” został wyróżniony już wiem, idąc dalej- wydawać mi się mogło- w przeszłość odkryłem, że i teraźniejszość postarała się o należne narodowi wybranemu docenienie. Sale prezentujące obozowiczów przenikały mnie ciszą i proponowały skupienie w poznawaniu zapisanej tam tragedii, za wyjątkiem tych, gdzie jaśniała gwiazda. W te pomieszczenia, dla pokreślenia wyjątkowości tragicznych wydarzeń, została wkomponowana muzyka, która przypomina mi raczej skowyt satanistów nad oprawianą ofiarą lub odwrotnie skowyt ofiary pod oprawą satanistów. A przecież goście ginęli tam jednako, czy od strzykawki, czy kuli karabinowej, czy z powodu niemocy trzymania szpadla podczas rozładunku węgla- na przykład.
    Powodowany solidarnością dałem się wciągnąć w wizję, być może o nazwie lokalną. Uznając się za aktualnego gospodarza obiektu- mam polskie obywatelstwo, tu płacę podatki, ale posiadam też w swej jaskini sprzęt obcego pochodzenia- zdecydowałem, że przywdzieję mundur i wezmę do ręki karabin. Przede mną kolejno, odwróceni tyłem, więc wyróżniających ich aplikacji nie dostrzegam, stoją moje ofiary. Pięć naboi i pięć celnych strzałów. Teraz mogę przyjrzeć się aplikacjom.
Tu przerażająca dla wielu wizja mija. Zostaje wątpliwość.
Jakim sposobem nieszczęśnik oznaczony gwiazdą został zamordowany bardziej od pozostałych?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #125 : 2013-10-06, 14:33:44 »

To bardzo proste.
Funkcja płaczki żydowskiej Ci podpowie.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #126 : 2013-10-06, 14:39:58 »

Mi?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #127 : 2013-10-06, 14:48:34 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #128 : 2013-10-06, 14:53:21 »

Ktoś jeszcze w dyskusji, bo wydawało mi się. Aż się obejrzałem.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #129 : 2013-11-02, 19:23:11 »

Na niedziele. Smile
Ale nas wynarodowili- w ogóle.  Cool
Babel to wskazówka, co trzeba zrobić, aby historia świata mogła się tak, a nie inaczej powtarzać. Wink
Tyle, że to nie dla nas instrukcja. Dostaliśmy od mojego Przyjaciela b e z w z g l ę d n i e  łatwiejszą- po Polsku. Very Happy
Cytuj
„nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić"

Równaj do Prawego. Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #130 : 2013-11-13, 08:37:07 »

Jednym z pierwszych lepszych sposobów na poprawienie jedynej właściwej Człowiekowi czynności umysłu, wkrótce po przejściu na DO jest delikatne, ale stanowcze wyproszenie z jego zasobów zdecydowanie wirtualnej i w dodatku zawoalowanej Trójcy "Żydów", "Kosmitów", "Bogów". Smile
Ten milowy krok pozwoli odzyskać Radochę i chyżość w ludzkich poczynaniach, na które najbardziej podatny(nie przypadkowo) jest "gupi Polak po szkodzie". Very Happy
A gdyby Polakom, stosującym jedyną Ludzką dietę autorstwa mojego Przyjaciela, przyszło DO głowy wznieść się, ale zaledwie nieco i na krótką chwilę ponad pozostałe przy ziemi Narody, to jest to możliwe.
Należy pozbyć się czwartej, wirtualnej "siły" i ... wówczas z Polaków wyodrębnią się Lachy. Laughing
Czego Wam szczególnie życzę.
            Radzio, Pierwszy Lepszy- Lach Very Happy

P.s.
Nie zrobię z tego pracy doktorskiej, bo po co. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #131 : 2014-01-12, 20:45:42 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #132 : 2014-01-12, 21:46:09 »

Zapisane
Deoxys
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #133 : 2014-01-18, 11:49:28 »

Witam i odrazu pytam Very Happy można smażyc na smalcu  kilkanaście razy ? Np w frtkownicy?
Zapisane
Deoxys
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #134 : 2014-01-18, 11:50:40 »

Ps.
Nie wiedziałem gdzie sie o to zapytać, to pytam na tłuszczu Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #135 : 2014-01-18, 11:53:37 »

Witam i odrazu pytam Very Happy można smażyc na smalcu  kilkanaście razy ? Np w frtkownicy?

Po co aż kilkanaście razy? Smalec jest tani. Ja czasami 2 razy , max. 3 smażę na tym samym smalcu, jeśli to nie jest w długich odstępach czasowych. Ale czy z biochemicznego punktu widzenia to szkodzi, to nie mam pojecia... Rolling Eyes Cool
Admin, gdzie jesteś? Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #136 : 2014-01-18, 12:03:43 »

Można tylko raz, ale i kilkadziesiąt razy, wszystko jest uzależnione od tego, czy się go nie przegrzeje.
Póki ma słomkowy kolor - zdatny, jak zacznie brązowieć - wymieniać.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #137 : 2014-01-18, 12:04:45 »

Witam i odrazu pytam Very Happy można smażyc na smalcu  kilkanaście razy ? Np w frtkownicy?

Po co aż kilkanaście razy? Smalec jest tani. Ja czasami 2 razy , max. 3 smażę na tym samym smalcu, jeśli to nie jest w długich odstępach czasowych. Ale czy z biochemicznego punktu widzenia to szkodzi, to nie mam pojecia... Rolling Eyes Cool
Admin, gdzie jesteś? Cool

Za dużo forsy masz?  Shocked Wink
Zapisane
jukor
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #138 : 2014-01-18, 12:05:39 »

Witam i odrazu pytam Very Happy można smażyc na smalcu  kilkanaście razy ? Np w frtkownicy?

Dzień dobry!

"Ze względu na przewagę tłuszczów nasyconych smalec poniżej punktu dymienia ulega starzeniu tylko w minimalnym stopniu, a używanie go przez dłuższy czas bądź wielokrotnie nie powinno mieć zauważalnych skutków. Zmiana koloru bądź przykry zapach dość wcześnie ostrzegają o zużyciu tego tłuszczu; tak samo wyraźnie przykry smak potrawy przygotowanej na starym smalcu zapobiega jej spożyciu o wiele skuteczniej niż zmiana smaku oleju – ta następuje znacznie później niż wydzielanie substancji rakotwórczych"
Temperatura dymienia smalcu - ok. 220 stopni.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #139 : 2014-01-18, 12:06:30 »

Admin, gdzie jesteś? Cool

Właśnie ustalałem z Dr-em co sobie życzy na obiad i jeszcze o takich tam innych pierdołkach...  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.