forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-16, 15:17:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659580 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  offtop tłuszczowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: offtop tłuszczowy  (Przeczytany 168268 razy)
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #60 : 2012-10-05, 21:56:16 »

No to "zeto555" na dobrych dzieciach zarejestrował się gość z Zawiercia - co był u naszego chińskiego  Przyjaciela Zhu Hua Bao, zalecającego Dietę Optymalną, a ten "mleszek1" o tym nie wie!  Confused
Może w ramach "misji" go uświadomisz i dobredzieci ożywisz?  Wink
Zhu to faktycznie bardzo dobry lekarz!  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70385


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #61 : 2012-10-05, 21:58:37 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno...

A dlaczego sam tego nie robisz?
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #62 : 2012-10-05, 21:59:16 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno, ew odsylac podajac link tematu istniejacego  i nie wymądrzac sie.
Dla nadto inteligentnych proponuje zrobic osobny dzial. gdzie kazdy bedzie mogl sie wypocic.

Przecież nie Ty będziesz rodził, a zachowujesz się jakbyś był ciężarny. Masz pytania, to pytaj, a nie podglądasz. Wstyd. Neutral

Bo dół, to dół- nawet maskowany. Smile
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #63 : 2012-10-05, 22:04:45 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno...

A dlaczego sam tego nie robisz?
Jesli mam ochote i czas to odpowiadam. Pokaz mi chociaz jeden przyklas, gdzie wysmiewam potrzebujacego.
Ty tez nie wysmiewasz tylko pomagasz w miare mozliwosci. Dlatego dziwie sie, ze bronisz takiego podejscia do tematu.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #64 : 2012-10-05, 22:06:55 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno, ew odsylac podajac link tematu istniejacego  i nie wymądrzac sie.
Dla nadto inteligentnych proponuje zrobic osobny dzial. gdzie kazdy bedzie mogl sie wypocic.

Przecież nie Ty będziesz rodził, a zachowujesz się jakbyś był ciężarny. Masz pytania, to pytaj, a nie podglądasz. Wstyd. Neutral

Bo dół, to dół- nawet maskowany. Smile
Nie mozna byc takim idiotą, zeby nie zrozumiec o co chodzi, a Ty zdaje sie nie rozumiesz bo chyba nie udajesz?
Skonczylem z Toba rozmowe rz na zawsze przyjacielu. Odsylam do lektury i ponownego wazenia produktow  , zbłądziles - ale zapytaj jak nie bedzies wiedzial, sa tacy co pomoga.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70385


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #65 : 2012-10-05, 22:11:59 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno...

A dlaczego sam tego nie robisz?
Jesli mam ochote i czas to odpowiadam. Pokaz mi chociaz jeden przyklas, gdzie wysmiewam potrzebujacego.
Ty tez nie wysmiewasz tylko pomagasz w miare mozliwosci. Dlatego dziwie sie, ze bronisz takiego podejscia do tematu.

Nie piszę, że wyśmiewasz pytających...rzadko coś im odpisujesz... najczęściej zjawiasz się tutaj jak jest jakiś spór i wytykasz "błędy" innym...
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #66 : 2012-10-05, 22:12:33 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno, ew odsylac podajac link tematu istniejacego  i nie wymądrzac sie.
Dla nadto inteligentnych proponuje zrobic osobny dzial. gdzie kazdy bedzie mogl sie wypocic.

Przecież nie Ty będziesz rodził, a zachowujesz się jakbyś był ciężarny. Masz pytania, to pytaj, a nie podglądasz. Wstyd. Neutral

Bo dół, to dół- nawet maskowany. Smile
Nie mozna byc takim idiotą, zeby nie zrozumiec o co chodzi, a Ty zdaje sie nie rozumiesz bo chyba nie udajesz?
Skonczylem z Toba rozmowe rz na zawsze przyjacielu. Odsylam do lektury i ponownego wazenia produktow  , zbłądziles - ale zapytaj jak nie bedzies wiedzial, sa tacy co pomoga.
Jak tylko się "wypniesz", dam Ci "klapsa", bo lubię Salonowca. Very Happy Podglądaczu Ty mój.  Laughing

Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #67 : 2012-10-05, 22:15:03 »

Zeby zakonczyc ta bez sensu wymiane zdan, proponuje : jak ktos poprosi o pomoc to odpoawiadac prosto i jasno...

A dlaczego sam tego nie robisz?
Jesli mam ochote i czas to odpowiadam. Pokaz mi chociaz jeden przyklas, gdzie wysmiewam potrzebujacego.
Ty tez nie wysmiewasz tylko pomagasz w miare mozliwosci. Dlatego dziwie sie, ze bronisz takiego podejscia do tematu.

Nie piszę, że wyśmiewasz pytających...rzadko coś im odpisujesz... najczęściej zjawiasz się tutaj jak jest jakiś spór i wytykasz "błędy" innym...
Ten spor to chyba sam zaczalem wiec nie zjawiam sie.
Duzo odpowiadam na priv bo nie chce mi sie prowadzic takich rozmow jak ta.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #68 : 2012-10-05, 22:15:57 »

Milej nocy wszystkim zycze. Na dzisiaj mam juz dosc optymalnego towarzystwa.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70385


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #69 : 2012-10-05, 22:18:27 »

Dobrej nocy...
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #70 : 2012-10-05, 22:20:29 »

Jesli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o kase  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #71 : 2012-10-05, 22:25:14 »

Być może nawet o dół z powodu kasy. Wysoce nieoptymalne. Smile
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #72 : 2012-10-05, 22:27:44 »

Radzio z kasy to tylko gorka  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #73 : 2012-10-05, 22:31:07 »

Zgoda- na saneczkach można zimą z gówniarzerią pozjeżdżać. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70385


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #74 : 2012-10-05, 22:41:46 »

No to "zeto555" na dobrych dzieciach zarejestrował się gość z Zawiercia - co był u naszego chińskiego  Przyjaciela Zhu Hua Bao, zalecającego Dietę Optymalną, a ten "mleszek1" o tym nie wie!  Confused
Może w ramach "misji" go uświadomisz i dobredzieci ożywisz?  Wink
Zhu to faktycznie bardzo dobry lekarz!  Very Happy

Leczy Dietą Optymalną a za zioła kasuje jak za...? lek... Rolling Eyes
Zapisane

friga
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #75 : 2012-10-05, 22:48:32 »

Ale za to gdzie?Za taka kase to nie Polska gorka by byla tylko pewnie jakies alpejskie dolomity  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #76 : 2012-10-05, 22:49:00 »

zeto55
nie prosiłem o ocenę mojego postępowania, więc nie zmuszj mnie, abym odpowiedział ci tak, jak na to zsługujesz.
Stwierdzenie - "...chyba zaszkodziło na mózg..." dyskwalfikuje cię jako ewentualnego interlokuratora dla mnie, bo przez szacunek do siebie i innych użytkowników tego forum, staram się nigdy nie przekraczać pewnych granic.

Zetuś skończ ze mną rozmowę, nalegam.  Laughing
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #77 : 2012-10-05, 22:51:55 »

nooo Smile pięknie...czytam sobie to wszystko i sensu nie widzę...żenada jakaś...emocje biorą górę a pozytywnego myślenia u "niektórych" jak nie było, tak nie ma Smile wróciłem właśnie od optymalnego małżeństwa które właściwie już nie jest optymalnym, bo lepiej się poczuli...znam także jeszcze jedną Panią która też bardzo chwali tę diete ale już nie stosuje...bo już też się dobrze czuje i nie ma czasu na kontynuowanie a przecież to żywienie powinno pozostać już z nami na zawsze Smile. Początkujący na tym żywieniu zapominają o przeczytaniu książek Jana Kwaśniewskiego...nawet z dwa razy pod rząd przeczytać aby coś zrozumieć. Materiału do czytania jest sporo. Najczęściej ludzie chcą od razu schudnąć albo wyzdrowieć i taki cel najczęściej dominuje...zapominają że przez wiele lat doprowadzali się do złego samopoczucia a nie mogą chociaż przez trzy miesiące zastosować prostej zasady aby zaszła PRZEMIANA organizmu...książka: Dieta Optymalna jest jak instrukcja obsługi...po kolei opisuje jak dokonać takiej przemiany na początku trudnej drogi. To jest podstawa ażeby spaliś stare szlaki metaboliczne i przygotować organizm do nowego sposobu odżywiania już na stałe. Nie rozumiem ludzi którzy od razu mają na myśli żeby schudnąć lub wyzdrowieć. Przecież tu nie o to chodzi...wszystko po kolei...nie od razu...zasady są cholernie proste i tylko je zastosować. Na wyniki należy poczekać i to nieraz nawet długo ale trzeba być cierpliwym człowiekiem i obserwować reakcje swojego organizmu i wyciągać wnioski bo każdy człowiek to inny organizm a więc gotowych recept nie ma i nie będzie!!! Jeżeli nie weźmie się spraw w swoje własne ręce to nikt nie pomoże w pełni...najwyżej podzieli się swoimi doświadczeniami, reakcjami, sukcesami....i KONIEC Smile
Nigdy nie chciałbym oddać swojego zdrowia w czyjeś ręce ale też nie doradzę komuś w tej kwestii bo nie jestem autorytetem ani osobą kompetentną w sprawach tak ważnych jak czyjeś zdrowie...bo swoją nietrafioną poradą mógłbym komuś bardzo zaszkodzić a przecież nie tego oczekują początkujący...szczególni Ci pogrążeni w chorobie.
Wrzuciłem ten tekst tutaj bo chciałem w taki sposób coś od siebie dodać aby nie zapominać że w pierwszej kolejności stosujemy  bardzo proste zasady na początku drogi w Żywieniu Optymalnym Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70385


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #78 : 2012-10-06, 06:32:35 »

Ja chciałabym jeszcze odnieść się do padających zarzutów, związanych ze "złym" funkcjonowaniem Forum, takich jak: dlaczego nie ma otwartej rejestracji dla wszystkich, dlaczego doświadczeni Optymalni nie dają rad praktycznych nowym, potrzebującym Optymalnym? Dlaczego Admin stosuje ironię? Dlaczego "młody Kwaśniewski" znając doskonale zasady DO i biochemię nie mówi jasno potrzebującym co mają i w jakich ilościach jeść, żeby byli zdrowi? Dlaczego osoby będące - jak twierdzą za propagowaniem DO - nie robią wszystkiego co jest możliwe, aby osoba chora wyzdrowiała? Dlaczego, dlaczego..........
Pytania mam nadzieję wydają się logiczne i mówią przeciwko tzw. doświadczonym Optymalnym, a najbardziej przeciwko Administratorowi Forum, bo On na to wszystko pozwala. Czyż nie tak jest?
Może odpowiem słowami piosenki - ale to już było i nie wróci więcej.... Nie zawsze to "wzniosłe ideały", które brzmią pięknie sprawdzają się w praktyce. Komuna też miała "dobre" założenia... Confused

Admin ma niemałe doświadczenie w prowadzeniu Forum i wie co robi. Pamięta na pewno doskonale jak Forum wyglądało gdy była tutaj "wolna amerykanka", doświadczeni forumowicze też nieraz oberwali po d...za swoje rady. Dzielenie się doświadczeniem co komu pomogło a co komu zaszkodziło przynosiło najczęściej złe konsekwencje. Zamiast informacji robił się chaos i dezinformacja. Jeden np. polecał zwiększenie ilości zjadanego białka, bo tak jemu pomogło a drugi dokładnie przeciwnie. Nowi najczęściej mieli pretensje, że zalecenia użytkowników Forum im zaszkodziły (często ze złej interpretacji uzyskanych wyjaśnień przez samych pytających). Admin też pomagał nowym i jeszcze zdarza się to Jemu jak się zapomni i często potem żałuje. Na pewno ma dobre intencje, uczy się na swoich i Jego Taty "błędach" i działa skutecznie dla dobra DO...Wypowiedzi "poszkodowanych" chorych (np. Stat'a, Frigi i sporo innych osób) były przedstawiane na forum DobraDieta jako "dowody" na niedziałanie DO a nawet na zabójcze jej właściwości. Przez taką politykę nie pomaga się chorym tylko ich odstrasza...odstrasza się  również potencjalnych amatorów tego sposoby żywienia.

Jestem przekonana, że nie ma lepszego sposobu na pomaganie chorym - patrząc na sprawę całościowo - jak podawanie pytającym linków do artykułów wyjaśniających dany problem lub odsyłanie ich do książek Doktora, a jeśli komuś to nie wystarcza to do lekarzy optymalnych i arkadii...Trzeba również brać pod uwagę osoby tutaj niezarejestrowane, czytające to Forum i wyrabiające sobie dopiero opinię o DO. Tak jak było dawniej (różne rady, często sprzeczne ze sobą - czyli dezinformacja i przepychanki słowne -  personalne) na pewno nie dawało to dobrego świadectwa w Internecie o Diecie Optymalnej
i Optymalnych.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #79 : 2012-10-06, 08:47:11 »

W książkach i na www.dr-kwasniewski.pl jest wszystko i najlepiej wyjaśnione.
Jeśli ktoś nie potrafi z tego korzystać, to ...  Sad
Naprawdę Dieta Optymalna nie jest OBOWIĄZKOWAVery Happy

A jeśli kto sobie z jednego zdania Dr-a Kwaśniewskiego, wyrwanego z kontekstu "ikonkę" Diety Optymalnej robi typu "30g", albo "300g" , to lepiej dla niego, aby nigdy o Kwaśniewskim nie słyszał!  Twisted Evil
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.