forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:30:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  offtop tłuszczowy
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: offtop tłuszczowy  (Przeczytany 167692 razy)
administ
Go


Email
offtop tłuszczowy
« : 2012-10-05, 15:30:36 »

Przez drut nie da się nakarmić, a klepanie tego samego od początku Forum jest strasznie nudne!
Za miesiąc zaś się pojawi jakiś meteor, co będzie się pytał dokładnie o to samo, co kilkaset osób, kilka lat temu nazad.
Ile razy można pisać to samo?
Nawet "adampio" już "wysiadł" i mu się nie chce radzić!  Wink
I co to znaczy "mało popularne" i to wśród jakichś "optymalnych"?  Shocked
Forum, które miałaś chyba na myśli "friga" było tu: http://optymalni.org.pl/forum , ale już nie ma, bo takie było "popularne wśród optymalnych"  Sad

PS
Żyć trzeba samodzielnie, a nie liczyć, że ktoś w internecie będzie pomagał począwszy od ..., a na smarkaniu skończywszy.  Wink
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #1 : 2012-10-05, 17:44:39 »

To moze przyjac zasade : nie chce mi sie "klepac" tego samego bo bylo juz mowione to nie pisze nic na temat. Lepsze milczenie niz szydzenie.
Dla wprawionych optymalnych to codziennosc, dla nowicjuszy schorowanych to szczyt nie do zdobycia czasem. Pomijam juz to, ze nie wszyscy sprawnie posluguja sie kompem.
Nikt nie zmusza do odpowiadania na pytania. Glupich pytan nie ma, sa tylko odpowiedzi czesto nie na miejscu.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #2 : 2012-10-05, 18:19:20 »

dziekuje za wsparcie Smile

Na zdrowie. Very Happy


Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #3 : 2012-10-05, 18:25:10 »

To moze przyjac zasade : nie chce mi sie "klepac" tego samego bo bylo juz mowione to nie pisze nic na temat. Lepsze milczenie niz szydzenie.
Dla wprawionych optymalnych to codziennosc, dla nowicjuszy schorowanych to szczyt nie do zdobycia czasem. Pomijam juz to, ze nie wszyscy sprawnie posluguja sie kompem.
Nikt nie zmusza do odpowiadania na pytania. Glupich pytan nie ma, sa tylko odpowiedzi czesto nie na miejscu.
Hola, hola. Szczere wyznanie, że "...nie chce mi się klepać ..." to jeszcze nie szydzenie. Very Happy
Wybrałeś milczenie. Twój wybór, ale bądź chociaż konsekwentny. Smile
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #4 : 2012-10-05, 18:41:42 »

Może uśpiony testosteron odezwał się "po nocy" Wink  Laughing Twisted Evil
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #5 : 2012-10-05, 19:50:07 »

To moze przyjac zasade : nie chce mi sie "klepac" tego samego bo bylo juz mowione to nie pisze nic na temat. Lepsze milczenie niz szydzenie.
Dla wprawionych optymalnych to codziennosc, dla nowicjuszy schorowanych to szczyt nie do zdobycia czasem. Pomijam juz to, ze nie wszyscy sprawnie posluguja sie kompem.
Nikt nie zmusza do odpowiadania na pytania. Glupich pytan nie ma, sa tylko odpowiedzi czesto nie na miejscu.
Hola, hola. Szczere wyznanie, że "...nie chce mi się klepać ..." to jeszcze nie szydzenie. Very Happy
Wybrałeś milczenie. Twój wybór, ale bądź chociaż konsekwentny. Smile

Najbardziej wkurza mnie jak ktos liznął DO i udaje fachowca.
Szydzenie i kpienie z nowicjuszy - to jest ta sprawnosc umyslu na DO???
 I nie udawajcie, ze nie wiecie o co chodzi - forum robi sie slawne wlasnie z takich, ktorzy kpią z nowicjuszy- super propagowanie DO .
Wiec proponuje : jak ktos stwierdza, ze temat byl walkowany milion razy, to zamiast kpic niech sie zamknie niz ma gadac od rzeczy.
Jak ktos bedzie chcial pomoc to napisze. Takie z was orły w DO , a chyba nie pamietacie swoich pierwszych postow na forum.
Wiec dajcie nowym dojsc do wlasciwych wnioskow i pomozcie, a jezeli nie chcecie pomoc to nie przeszkadzajcie.
jestem na DO chyba 14 lat, ale nigdy nie przyszlo mi do glowy zeby pytającego tak potraktowac.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #6 : 2012-10-05, 20:15:11 »

A listy powitalne dla nowcjuszy typu: "młody Kwaśniewski ci nie pomoże, bo mu się nie chce, albo nie potrafi...", to jeszcze wysyłane są przez niektórych "doświadczonych forumowiczów"?  Shocked
Bo ostatnio nikt z nowych Użytkowników mi się nie skarży, na takie "powitanie"!  Shocked  Wink
Jest tyle materiałów zamieszczonych na www.dr-kwasniewski.pl i na tym Forum, że dobre chęci i trochę samodzielnej pracy i każdemu powinno się udać.
A jeśli nie potrafi, to albo niech skorzysta z pomocy lekarza optymalnego, albo osób które chętnie i dobrze radzą, albo trudno, ale nie każdy musi być na Diecie Optymalnej.  Confused
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #7 : 2012-10-05, 20:31:05 »

Dobrze powiedziales : niech korzysta z osob, ktore dobrze i chetnie radzą. Mysle, ze jak ktos trafi na to forum to m anadzieje, ze mu dobrze i chetnie poradzą zamiast wykpią.
Jesli uratowanie zycia lub zdrowia chociaz jednej  osoby wymagac bedzie powtorzenia setny raz znanych nam prawd to mysle, ze warto powtarzac do znudzenia.
Trafiaja tutaj osoby chore, starsze i takie, ktorym obce jest poslugiwanie sie wprawnie kompem- jesli prosza to pomoz - tak mowi Twoj ojciec.
operuj jezykiem latwym w zrozumieniu to wszyscy skorzystaja.
Wielu ludzi potrafi poslugiwac sie jezykiem technicznym, adekwatnym do swojego wyksztalcenia. Nie jest zadną ujmą jesli ktos nie zrozumie terminow naukowych- takimi sie czesto poslugujesz.
Zapewniam, ze jelsi zechce to potrafie rozmawiac wg. swojej wiedzy tak, ze malo zrozumiesz bez slownika.
Chcesz pomagac to pomoz, ale nie wysmiewaj niewiedzy i niezbyt wielkiego obycia z pewnymi sprawami.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #8 : 2012-10-05, 20:32:13 »

A to ,ze mlody kwasniewski nie pomoze to nie moj wymysl, takie niestety panuja tutaj opinie.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #9 : 2012-10-05, 20:33:30 »

Zbanować "młodego", to wszyscy się ucieszą!  Twisted Evil
A najbardziej "młody" Wink  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #10 : 2012-10-05, 20:36:02 »

"młody kwaśniewski" powiadasz!  Laughing
Nigdy nie przejmowałem się opiniami na mój temat, dlatego niektórzy bardzo cenią sobie moje rady.  Very Happy
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #11 : 2012-10-05, 20:36:14 »

To forum nie powinno byc dla starych optymalnych do glupiego gadania tylko wlasnie dla szukajacych drogi.
Odstraszacie i zniechecacie ludzi potrzebujacych.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #12 : 2012-10-05, 20:36:27 »

adminie, http://www.menshealth.pl/forum/blog/anakin/index.php?showentry=3591&st=20#comment12676

No jak nie, jak właśnie tak było. Nieprawdaż? Prawdaż. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #13 : 2012-10-05, 20:38:21 »

Zbanować "młodego", to wszyscy się ucieszą!  Twisted Evil
A najbardziej "młody" Wink  Laughing

Święte słowa...  Wink  Laughing
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #14 : 2012-10-05, 20:38:46 »

"młody kwaśniewski" powiadasz!  Laughing
Nigdy nie przejmowałem się opiniami na mój temat, dlatego niektórzy bardzo cenią sobie moje rady.  Very Happy
Tak jest. Nikt poza Twoim ojcem nie ma takiej wiedzy jak Ty. Chodzi o to, zebys przekazal to jasno i prosto. masz wielka misje do spelnienia - taki jest los ludzi, ktorzy wiedza cos. Nie maja spokoju bo musza nauczac. nie zniechcecaj sie tylko cierpliwie i jasno tlumacz.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #15 : 2012-10-05, 20:41:48 »

To forum nie powinno byc dla starych optymalnych do glupiego gadania tylko wlasnie dla szukajacych drogi.
Odstraszacie i zniechecacie ludzi potrzebujacych.

Jak komuś zależy to nie jest wcale obraźliwy, a później będzie dziękował.  Very Happy
Po drugie - internetem się nie leczy.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #16 : 2012-10-05, 20:42:36 »

Ucz się Zeto, jeżeli temat Cie interesuje i przestań już bredzić na wieczór  Confused
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #17 : 2012-10-05, 20:46:39 »

Np "taki" Stat wyedukowany normalnie na tym forum, aż miło jak szerzy wiedzę na obczyźnie, zapewne- U.S  Twisted Evil
Ci z mniejszym poczuciem humoru i "nadmierną" często "złą" wiedzą/interpretacją odchodzą -WandaS Smile brr Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #18 : 2012-10-05, 20:47:33 »

Chodzi o to, zebys przekazal to jasno i prosto. masz wielka misje do spelnienia -

Nie, ja nie jestem Dr Kwaśniewski i żadnych "misji" nie mam do spełnienia.
Wystarczy, że jeden Kwaśniewski "misjami" sobie życie zmarnował...   Confused
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: offtop tłuszczowy
« Odpowiedz #19 : 2012-10-05, 20:55:14 »

Adamel ma duzo racji. Czy nie lepiej dac prosta odpowiedz jak Anakin niz opowiadac szyfrem( to jest szyfr dla poczatkujacych) ?
Zapanowala jakas dziwna moda na ironizowanie - admin ma taki styl odpowiedzi i coraz wiecej tutejszych wzoruje sie na nim.
Mysle, ze zamiast nasmiewac sie i ironizowac lepiej odpowiedziec prosto jak np Anakin. Czyz nie jest tak latwiej Reniu???
Hmm. Przekazywać wiedzę trzeba umieć. Nie każdy potrafi przelewać swe myśli na papier w sposób zrozumiały (czytelny) dla innych. Wielu ludziom wydaje się, że ich słowa mają sens, tymczasem ich odbiorca musi czasem nieźle się nagłowić, żeby pojąć co autor miał na myśli. Ja mam w tym kilkunastoletnie doświadczenie. W tłumaczeniu, wykładaniu przyswojonej wiedzy, jak i też w odszyfrowywaniu czyichś słów, myśli. Bywa niełatwo. Zwłaszcza kiedy ich autorowi wydaje się, że jego idiolekt jest bez zastrzeżeń.

Powyżej starałem się popełnić właśnie taki przykład, niestety nie mam tego talentu aż tak rozwiniętego. Smile

Jest bardzo wielu ludzi, wcale obiektywnie nie głupich, ale silących się na bycie, hmmm, braknie mi odpowiedniego słowa. W każdym razie, nie każdy może być inteligentnym cynikiem, nie każdy umie posługiwać się ironią, sarkazmem. W końcu, nie każdy, który uważa się za błyskotliwego, jest taki w rzeczywistości.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 20 zapytaniami.