forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:12:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 405885 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #120 : 2013-02-13, 21:16:20 »

Może to są leki nowej generacji... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #121 : 2013-02-13, 21:17:12 »

 Laughing Laughing Tak. Ale i tak teraz cały czas słoninkę wsuwam. A krewetki z masłem. Razz
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #122 : 2013-02-13, 21:29:38 »

No mi z masłem to może by jakoś przeszły (w obydwie strony)  Laughing Cool Wink
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #123 : 2013-02-13, 21:49:32 »

RG,

w sklepie można pytać o skład np parówkowej, bo taką informację mają i na życzenie czytają z kartki. Moze w niej więcej soi niz miesa?
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #124 : 2013-02-14, 08:40:59 »

RG,

w sklepie można pytać o skład np parówkowej, bo taką informację mają i na życzenie czytają z kartki. Moze w niej więcej soi niz miesa?

Już i tak po fakcie, to była jednorazowa akcja Smile
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #125 : 2013-02-14, 08:45:32 »

Właśnie wróciłem od ortopedy... no i kiszka, jestem zdrowy Smile

Zalecenie to wkładki ortopedyczne, szybki kurs na ćwiczenia rehabilitacyjne i mam jeść dużo żółtego sera... Czyli wszystko w porzadku, żeby jeszcze nie bolało to byłoby fantastycznie Smile

Medycyna powoli zaczyna mi się podobać, bo im więcej chodzę po lekarzach to okazuje się, że jestem zdrowszy a nie tak jak kiedyś, że za samo wejscie do gabinetu już była wypisana cała recepta leków Smile



Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #126 : 2013-02-14, 08:46:27 »

RG,

w sklepie można pytać o skład np parówkowej, bo taką informację mają i na życzenie czytają z kartki. Moze w niej więcej soi niz miesa?

Już i tak po fakcie, to była jednorazowa akcja Smile


Akcja pod kryptonimem "parówka"... Cool Laughing Jako tester brałeś w niej udział... Cool Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #127 : 2013-02-14, 08:48:06 »


Zalecenie to wkładki ortopedyczne, szybki kurs na ćwiczenia rehabilitacyjne i mam jeść dużo żółtego sera...


Dlaczego żółtego sera? Ze względu na wapń? Wapniaka chcą z Ciebie zrobić? Shocked Wink
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #128 : 2013-02-14, 08:50:10 »


Zalecenie to wkładki ortopedyczne, szybki kurs na ćwiczenia rehabilitacyjne i mam jeść dużo żółtego sera...


Dlaczego żółtego sera? Ze względu na wapń? Wapniaka chcą z Ciebie zrobić? Shocked Wink

TAk, coś było o przyswajalnym wapniu Smile Ale zapamiętałem tylko "żółty ser" Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #129 : 2013-02-14, 08:51:41 »

RG,

w sklepie można pytać o skład np parówkowej, bo taką informację mają i na życzenie czytają z kartki. Moze w niej więcej soi niz miesa?

Już i tak po fakcie, to była jednorazowa akcja Smile


Akcja pod kryptonimem "parówka"... Cool Laughing Jako tester brałeś w niej udział... Cool Laughing
skrytozerczym parowkozercom mowimy stanowcze NIE  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #130 : 2013-02-14, 08:55:33 »

Tak wyszło bo codziennie zjadam 10 żóltek i nie chciałem aby ktoś zarzucił, żę to przez jedzenie takie wyniki, dlatego poleciałem po parówkowej Smile Ale z musztardą Smile

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #131 : 2013-02-14, 18:44:46 »

W "ferworze walki" z kaszanką zapomniałem się pochwalić Smile

Po mimo, że zdrowy to jednak trochę tą stopę mam skrzywiona (nabytą) i wyczytałem dzisiaj w necie, że muszę ćwiczyć chodzenie na zewnętrznej stronie stopy, więc tak dzisiaj cały dzień robiłem i okazało się, że 520 kroków przeskoczyłem bez problemu... to kolejny rekord, z 200 kroków na 440 a teraz 520... i nie było tragedii... myślę, że jeszcze dwadzieścia bym zrobił ale samochód stał za blisko Very Happy

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #132 : 2013-03-14, 19:38:17 »

A... właśnie sobie przypomniałem, że podczas USG stopy lekarz stwierdził tętno w tętnicy grzbietowej stopy a wiem na 100%, że ona stała (była zatkana)... cuda, cuda panie Very Happy

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #133 : 2013-03-14, 19:40:53 »

Masz dowody na to? Jakąś dokumentację medyczną? Badania przed o po? Jeśli nie ma papierów to nie ma zdrowienia... Cool
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #134 : 2013-03-14, 19:51:45 »

Masz dowody na to? Jakąś dokumentację medyczną? Badania przed o po? Jeśli nie ma papierów to nie ma zdrowienia... Cool

Na to akurat nie mam, bo byłem badany pod kontem stawu skokowego a nie tętnic, po prostu lekarz mi powiedział, że jest przepływ na tętnicy a go nie było, już 10 lat temu podczas pierwszego badania.

Na USG przeprowadzone przez chirurga naczyniowego jeszcze jest za wcześnie, jeszcze z pół roku i się wybiorę, wtedy porównam wynik z całą resztą dokumentacji Smile

Na dzień dzisiejszy mogę tylko potwierdzić słowa lekarza, że już mnie boli gdzie indziej niż wcześniej, zaczynam szybciej chodzić i dystans się wydłużył o ponad 100% od kiedy przeszedłem na DO i przestałem brać statyny... 8 miesięcy DO to niezły rekord dla kogoś takiego jak ja... o bólach spoczynkowych już nawet zapomniałem, że takie maiłem Very Happy

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #135 : 2013-03-14, 19:54:22 »

Masz dowody na to? Jakąś dokumentację medyczną? Badania przed o po? Jeśli nie ma papierów to nie ma zdrowienia... Cool
No wlasnie, wystarczy pokazać liczbowy ,zbadany dowód. Gdzie i kto zmierzył ową zdrowielalność  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #136 : 2013-03-14, 19:57:40 »

Masz dowody na to? Jakąś dokumentację medyczną? Badania przed o po? Jeśli nie ma papierów to nie ma zdrowienia... Cool

Na to akurat nie mam, bo byłem badany pod kontem stawu skokowego a nie tętnic, po prostu lekarz mi powiedział, że jest przepływ na tętnicy a go nie było, już 10 lat temu podczas pierwszego badania.

Na USG przeprowadzone przez chirurga naczyniowego jeszcze jest za wcześnie, jeszcze z pół roku i się wybiorę, wtedy porównam wynik z całą resztą dokumentacji Smile

Na dzień dzisiejszy mogę tylko potwierdzić słowa lekarza, że już mnie boli gdzie indziej niż wcześniej, zaczynam szybciej chodzić i dystans się wydłużył o ponad 100% od kiedy przeszedłem na DO i przestałem brać statyny... 8 miesięcy DO to niezły rekord dla kogoś takiego jak ja... o bólach spoczynkowych już nawet zapomniałem, że takie maiłem Very Happy



Ja Ci wierzę na słowo. Po co miałbyś kłamać? Ale sporo osób nie wierzy nawet jeśli jest dokumentacja. Można zawsze powiedzieć, że wyniki były błędnie zrobione - (tak mi powiedziała endokrynolog), że wyleczenie jest niemożliwe.
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #137 : 2013-03-14, 19:58:10 »

Nie ma znaczenia, bo jak krążenie wróci, to dr pacebo stwierdzi, że miażdżyca była omyłkowo zdiagnozowana.  Very Happy
Szkoda czasu na udawadnianie czegokolwiek takim zicotargetom.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #138 : 2013-03-14, 19:58:49 »

Masz dowody na to? Jakąś dokumentację medyczną? Badania przed o po? Jeśli nie ma papierów to nie ma zdrowienia... Cool
No wlasnie, wystarczy pokazać liczbowy ,zbadany dowód. Gdzie i kto zmierzył ową zdrowielalność  Laughing Laughing

Papier najważniejszy, a pacjent może "wykitować"... Laughing
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #139 : 2013-03-14, 19:59:31 »

Masz dowody na to? Jakąś dokumentację medyczną? Badania przed o po? Jeśli nie ma papierów to nie ma zdrowienia... Cool
No wlasnie, wystarczy pokazać liczbowy ,zbadany dowód. Gdzie i kto zmierzył ową zdrowielalność  Laughing Laughing
Gdyby za takie coś płacili $ OSO byłoby bogate Wink Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.