forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-16, 09:58:40

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczy─ç spo┼╝ytych kalorii, natomiast nale┼╝y liczy─ç kalorie przy kupowaniu ┼╝ywno┼Ťci.
544677 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 37 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 166106 razy)
RG
GoŠ

Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #20 : 2012-11-06, 17:42:50 »

Smile
Do tego Amen jeszcze dalek, nie zamierzam zejsc przed 96 urodzinami Very Happy
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2012-11-06, 18:47:19 »

Smile
 nie zamierzam
teraz i tu jest wa┼╝ne Smile Laughing
RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2012-11-06, 19:04:35 »

To prawda, teraz i tu jest wa┼╝na przysz┼éo┼Ťc Smile
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2012-11-06, 19:39:12 »

No w┼éa┼Ťnie nie bo lekarz twierdzi, ┼╝e to wina niedokrwienia... i tak si─Ö bawimy od dw├│ch lat Sad

Z moich obserwacji Twoich wpis├│w wynik jest taki- tylko jeden si─Ö bawi. Smile

Na pewno w tym roku jeszcze si─Ö u Niego znajd─Ö Smile... Tak wi─Öc mi si─Ö nie ┼Ťpieszy bo i tak zdaj─Ö sobie spraw─Ö, ┼╝e...

"Po pierwsze", to specjalnie nie zach─Öcam do po┼Ťpiechu. Ale "po drugie"-┬á lekarzowi z pierwszego cytatu te┼╝ specjalnie na tym nie zale┼╝y. Wink
RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #24 : 2012-11-06, 20:00:17 »

Niestety masz racje, gorzej, że ja sobie z tego zdaję sprawę, że Ty masz racje... na wszystko jest czas i pora, teraz już jest ten czas i pora. Napewno zdam relacje jak mi poszło i co udało mi sie wyczaić Smile
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2012-11-06, 20:27:43 »

Nie chc─Ö by─ç z┼éym doradc─ů, poniewa┼╝ to co napisz─Ö jest indywidualn─ů, w dodatku prywatn─ů spraw─ů ka┼╝dego. Niemniej, z uwagi na Tw├│j wpis Smile...
...
Chcia┼éem tylko troch─Ö podyskutowa─ç publicznie a to mo┼╝e si─Ö kiedy┼Ť komu┼Ť przyda─ç...
... zdecydowałem się podzielić swoim "spostrzeżeniem". Smile
Otóż! Odstawiłem swojej osiemdziesięciolatce wszystkie leki 7-go października i ... co najmniej trzech lekarzy nie ma się kim "bawić". Smile
Listy chorób nie będę wymieniał, każdy kto ma 80 lat- wie. Wink
RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2012-11-07, 08:25:39 »

RAdzio, w┼éa┼Ťnie tego nie wiem a troch─Ö si─Ö boj─Ö bo pr├│bowa┼éem odstawia─ç wszystko po koleii i niestety mizerne by┼éy efekty. Dlatego chodzi mi po g┼éowie odstawienie wszystkiego na raz przynajmniej na tydzie┼ä i zobaczy─ç efekty. Ale taki manewr mog─Ö zrobi─ç dopiero za tydzie┼ä, bo w przysz┼éym tygodniu mam wizyt─Ö u lekarza a ci┼Ťnieniomierz nie k┼éamie Very Happy A ja nie chc─Ö aby si─Ö zacze┼éa jaka┼Ť burza. Chocia┼╝ m├│wi┼éem swojemu lekarzowi, ┼╝e przeszed┼éem na diet─Ö Dr Kwa┼Ťniewskiego i teoretycznie zosta┼éem zrozumiany ale jak wcze┼Ťniej odstawi┼éem leki na nadci┼Ťnienie tzn. zmiejszy┼éem to mi wysz┼éo na badaniu i dosta┼éem bure abym na sobie sam nie eksperymentowa┼é Smile A ja jako┼Ť nie umiem k┼éama─ç, ┼╝e niby bieg┼éem po schodach czy co┼Ť w tym stylu Smile
Dobrze by┼éoby abym zrobi┼é jakie┼Ť badania na krzepliwo┼Ť─ç krwi bez lek├│w, bo teraz bior─Ö a┼╝ 3 leki, halidor, polocard i pletal. Na dodatek podobno tritace na nadci┼Ťnienie te┼╝ ma jakie┼Ť w┼éa┼Ťciwosci rozrzedzaj─ůce krew, czy rozszerzaj─ůce naczynia... ju┼╝ nie pami─Ötam dok┼éadnie bo mi sie troch─Ö miesza to wszystko Smile Musz─Ö sobie wm├│wi─ç, ┼╝e strach ma wielkie oczy, bo przecie┼╝ chodzi┼éem i ┼╝y┼éem z takim ci┼Ťnieniem 200/110 ┼éadnych par─Ö lat a teraz si─Ö boj─Ö jak mi wyskakuje 160/100 Very Happy
Dzisiaj zadzwoni─Ö do lekarza otpymalnego i zobacz─Ö jakie s─ů terminy na zapisy na wizyt─Ö.
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22319

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #27 : 2012-11-07, 08:27:52 »

Robert, to ty na zdjeciu?

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 52489

« Odpowiedz #28 : 2012-11-07, 08:29:51 »

RG, dobrze, ┼╝e skontaktujesz si─Ö z lekarzem optymalnym. Ja s─ůdz─Ö (ale znacznie wa┼╝niejsze jest co powie lekarz), ┼╝e lepiej odstawia─ç leki stopniowo, najpierw zmniejsza─ç dawki i kontrolowa─ç wyniki.

RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2012-11-07, 08:43:05 »

TAk, to ja na zdj─Öciu Smile

Renia, w┼éa┼Ťnie tak robi─Ö ale jak wiesz cz┼éowiekowi zawsze si─Ö ┼Ťpieszy i ju┼╝ chcia┼ébym mie─ç to za sob─ů Smile

renia
Hero Member

« Odpowiedz #30 : 2012-11-07, 08:48:46 »

Po┼Ťpiech nie jest wskazany...ale znam to. Na choroby "pracowali┼Ťmy" calymi dekadami a zdrowi by┼Ťmy chcieli by─ç w ci─ůgu paru dni... Laughing Very Happy

RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2012-11-07, 08:51:12 »

Dok┼éadnie tak jest. My┼Ťl─Ö, ┼╝e ludzie w┼éasnie przez po┼Ťpiech cz─Östo rezygnuj─ů bo wydaje im si─Ö, ┼╝e dieta to tak jak lekarstwo na b├│l g┼éowy i ju┼╝ za 15 minut ma zadzia┼éa─ç... A to tak nie jest niestety.
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2012-11-07, 20:52:05 »

... że dieta to tak jak lekarstwo na ból głowy i już za 15 minut ma zadziałać... A to tak nie jest niestety.
Leki na b├│l g┼éowy dzia┼éaj─ů po 30min, poniewa┼╝ nie u┼╝ywam- mog─Ö si─Ö myli─ç. Very Happy Szybszy jest tylko kowal, ale taki kt├│ry wie, gdzie ma przywali─ç. Wink
Oczywi┼Ťcie w obu przypadkach chodzi jedynie o "odwr├│cenie" uwagi, ale czy to mo┼╝na nazwa─ç leczeniem, znaczy lekarstwem?!┬á Very Happy
RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2012-11-08, 08:05:30 »

No tak, zapomniałem użyć cudzysłowu ale przecież na tym forum każdy wie o co chodzi w przypadku rzeczownika "lekarstwo" Very Happy

Wczoraj sko┼äczy┼éem czyta─ç "t┼éuste ┼╝ycie"... fantastyczna ko┼äc├│wka ksi─ů┼╝ki z zawartymi w niej wnioskami... Wszystko wydaje si─Ö takie proste jak si─Ö czyta doktora ale w zderzeniu z rzeczywisto┼Ťci─ů cz┼éowiek zdaje sobie spraw─Ö, ┼╝e dzisiaj jest to niemo┼╝liwe do wykonania... Skojarzy┼éo mi si─Ö to z potopem po kt├│rym ludzko┼Ť─ç musia┼éa by zaczyna─ç od nowa, wtedy mo┼╝e by si─Ö uda┼éo?
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2012-11-08, 20:11:03 »

... Skojarzy┼éo mi si─Ö to z potopem po kt├│rym ludzko┼Ť─ç musia┼éa by zaczyna─ç od nowa, wtedy mo┼╝e by si─Ö uda┼éo?

Dobrze Ci si─Ö skojarzy┼éo, to jest potop, cho─ç niekt├│rzy nazywaj─ů to nowocze┼Ťniej- defragmentacja.┬á Smile
To ┼éagodna wersja, "przedsionek"┬á i tak nast─Öpuj─ůcego w dalszej kolejno┼Ťci "potopu w┼éa┼Ťciwego" ... "format c:". Smile
I to jest dopiero "potop"- wiedz─ů Ci, co prze┼╝yli. Wink┬á Laughing Laughing

Na t─Ö okoliczno┼Ť─ç wypada┼éoby mie─ç wszystko ponaprawiane... coby w "nowej rzeczywisto┼Ťci" zarazy nie rozprzestrzenia─ç. Wink┬á Laughing
RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2012-11-09, 08:14:28 »

To poczekajcie na mnie, bo ja tak jako┼Ť dopiero za dwa lata b─Öde naprawiony Very Happy
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2012-11-10, 10:38:32 »

Na szpiku powinno p├│j┼Ť─ç sprawniej. Wink Very Happy
RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2012-11-11, 09:18:02 »

Nie mam mo┼╝liwo┼Ťci kupienia ko┼Ťci szpikowych Sad B─Öd─Ö musia┼é poszuka─ç w takim razie. Jedyne co mi zostaje to kupno poci─Ötej goleni wo┼éowej z kosteczk─ů ale tam szpiku co kot nap┼éaka┼é...

RG
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2012-11-11, 09:20:29 »

Odstawi┼éem Pletal... niestety wytrzyma┼éem tylko do 3 rano i musia┼éem ┼éykn─ů─ç... jeszcze za wczesnie na takie ruchy Sad

Ale ju┼╝ dobrze bo wytrzymuj─Ö z jedn─ů tabletk─ů a nie tak jak by┼éo zalecane 2x dziennie... to ju┼╝ jest post─Öp jednak, ma┼éy ale jest Smile

renia
Hero Member

« Odpowiedz #39 : 2012-11-11, 09:24:34 »

Śpiesz się powoli...

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 37 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.