forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 07:50:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660533 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 412180 razy)
administ
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #200 : 2013-08-19, 07:30:41 »

RG ta ksiazka jest super, polecam. Laughing

Ale o którą książkę chodzi?  Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #201 : 2013-08-19, 07:42:12 »

Dr Rath-a "dlaczego zwierzęta nie mają zawałów serca..."

Dziwne, bo wśród trawożernych zgony stresowe typu zawałowego są powszechne!  Shocked
Większość zatuczonych psów też pada na zawały lub powikłania cukrzycowe.  Rolling Eyes
Czyli coś tu nie gra!  Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #202 : 2013-08-19, 08:16:54 »

Ludziom nie da się pomóc jeśli tego naprawdę nie chcą...

Kiedyś nie wyobrażałem sobie aby "zmarnować" czas na czytanie książek a dzisiaj, znaczy się w piątek skończyłem czytać "dieta bez pszenicy" i od razu czegoś mi zbrakło... szybko poszukałem w internecie i znalazłem książkę Dr Rath-a "dlaczego zwierzęta nie mają zawałów serca..." i nawet nie chciałem czekać na przesyłkę tylko zlokalizowałem księgarnię i pojechałem kupić od ręki...
RG, ta ksiazka sprowadza sie do stwierdzenia przy kazdym schorzeniu jakie tam opisuja, ze przyczyna jest brak witamin a w wiekszosci przypadkow  to niedobor glownie witaminy C. Dr Rath w tej ksiazce nic a nic nie wspomina skad sie biora te choroby, np nic nie ma o diecie, a jako panaceum na wszystko zaleca branie suplementow i kosmicznych ilosci C. Oczywiscie wylacznie jego produkcji, bo on jest producentem suplementow. Very Happy
Tutaj masz te ksiazke za darmo, jak i oferte http://www.medycynakomorkowa.com/
http://www.dlaczego-zwierzeta-nie-dostaja-zawalow-serca.org/
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #203 : 2013-08-19, 08:32:07 »

Wszystko wiem, czytam tylko z ciekawości Smile

Przy zaleceniach jego diety, czyli np. płatków śniadaniowych lub pieczywa pełnoziarnistego wcale się nie dziwię, że trzeba łykać tyle witamin...

Dla mnie podstawą są książki Dr Kwaśniewskiego a te inne czytam tylko z ciekawości i jakiejś dziwnej chęci czytania, niespotykanej u mnie wcześniej Very Happy

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #204 : 2013-08-19, 08:35:13 »

Sluszna psotawa Cool Ja ciagle czytam rozne ksiazki z dziedziny dietetyki i one mnie nieustannie zadziwiaja tym ciaglym odkrywaniem nowych sposobow w ludzkim ciele  Shocked

A niemal w kazdej jest gdzies subtelnie zaszyta reklama czegos albo jedyne wyjscie w postaci wizyty w gabinecie autora etc Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #205 : 2013-08-19, 08:44:05 »

To prawda... właśnie dlatego lubię je czytać. Porównuję ich zalecenia z własnymi doświadczeniami na własnym organizmie wskazanymi przez JK Smile

Tak się wczoraj zastanawiałem, czy Ci wszyscy lekarze nie mogliby się zebrać razem i coś ustalić? Przecież tych alternatywnych do zaleceń  WHO wcale nie jest tak dużo.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #206 : 2013-08-19, 09:13:49 »

Czytanie to podstawa zdobywania wiedzy.  Very Happy
W każdej książce jest przynajmniej jedno zdanie, dla którego warto przeczytać całość.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #207 : 2013-08-19, 09:18:23 »

uwazam dosyc podobnie  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #208 : 2013-08-19, 09:22:28 »

Kwestia umiejętności wyciągania prawidłowych wniosków ukrytych specjalnie lub niespecjalnie przez autora w tekście... Połowiczne informacje, potwierdzające słuszność sprawy też są ważne Smile

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #209 : 2013-08-19, 09:25:37 »

"Ogary poszły w las. Echo ich grania słabło coraz bardziej, aż wreszcie utonęło w milczeniu leśnym..." - aż chce się czytać dalej!  Very Happy
Tylko co to za kapela te "Ogary" i na jakich instrumentach grają?  Wink  Laughing
I po co im ten las?  Shocked
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #210 : 2013-08-19, 09:46:35 »

Very Happy

Gary to mi się kojarzą wtedy jak współlokator nie umyje patelni po sobie i lipa z jajecznicy, muszę gotować jajka na miękko w innym garze Very Happy

I wtenczas cały misterny plan poszedł w las Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55934


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #211 : 2013-08-19, 09:47:36 »

I po co im ten las?  Shocked

No bo jak już mają tartak i psa, to co będą dawać zarabiać innym co mają las? Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #212 : 2013-08-19, 11:02:57 »

To prawda... właśnie dlatego lubię je czytać. Porównuję ich zalecenia z własnymi doświadczeniami na własnym organizmie wskazanymi przez JK Smile

Tak się wczoraj zastanawiałem, czy Ci wszyscy lekarze nie mogliby się zebrać razem i coś ustalić? Przecież tych alternatywnych do zaleceń  WHO wcale nie jest tak dużo.
RG, jezeli szukasz czegos ciekawego, to sprawdz to http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4451.0
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #213 : 2013-08-19, 11:17:15 »

To prawda... właśnie dlatego lubię je czytać. Porównuję ich zalecenia z własnymi doświadczeniami na własnym organizmie wskazanymi przez JK Smile

Tak się wczoraj zastanawiałem, czy Ci wszyscy lekarze nie mogliby się zebrać razem i coś ustalić? Przecież tych alternatywnych do zaleceń  WHO wcale nie jest tak dużo.
RG, jezeli szukasz czegos ciekawego, to sprawdz to http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4451.0

Dziękuję za info... właśnie znalazłem na allegro za 30PLN i od razu kupiłem Smile

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #214 : 2013-08-19, 11:18:48 »

Fajna ksiazka, i jezeli cierpisz jednak na nawyki ewangelizacyjne, to znakomita podbudowa dla tych, ktorych nie chcesz odstreczac i rzucac na gleboka wode z ksiazkami dr K. Takie namaczanie przed wlasciwym praniem Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #215 : 2013-08-19, 11:23:45 »

Dobrze wiedzieć Smile Dziękuję jeszcze raz Smile

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #216 : 2013-08-19, 13:17:34 »

Czytam to i np takie zdanie:
Cytuj
Brak węglowodanów w diecie, lub niska ich podaż powodują , że organizm nie może uruchomić szerzej cyklu pentozowego, ponieważ nie ma substratu. Skład diety, który powoduje, że poziom cholesterolu we krwi wynosi poniżej 140 mg%, uniemożliwia uruchomienie cyklu pentozowego w komórkach tętnic i uniemożliwia rozwój miażdżycy.
Wiec niski cholesterol jest w koncu zly czy dobry?
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #217 : 2013-08-19, 14:02:11 »

Cholesterol to tylko marker we krwi wskazujący na stan w jakim jest nasz organizm, także nie można go określić jako zły lub dobry... Wszystko zależy od tego czy nasz organizm ma zapotrzebowanie na cholesterol duży czy nie ma większej potrzeby jego produkcji. Wszelkie rany wewnątrz i zewnątrz do ich naprawy wymagają cholesterolu.

Jeśli wyjdziemy z założenia, że zdrowo się odżywiamy to nie ma obawy, że organizm będzie zmuszony do produkcji cholesterolu większego niż norma dla naszego organizmu. Jeśli będziemy się źle odżywiać to w naszym organizmie dojdzie do zmian np. w tętnicach i wtedy będzie większe zapotrzebowanie na cholesterol. Więc czynnikiem wspólnym dla miażdżycy i wysokiego cholesterolu jest zły skład diety.

Ale nie jest to 100% warunek miażdżycy, jest wiele dodatkowych czynników przy złym odżywianiu a wtedy błędy odżywiania mogą być skierowane na inną chorobę, na przykład cukrzycę, itp....

Tak więc im więcej trucizny dostarczymy do organizmu tym większa będzie choroba, wtedy większe zapotrzebowanie na cholesterol. Taka wiązana sprzedaż Smile

Zakładając, że jesteśmy chorzy i cholesterol mamy wysoki to powinniśmy się cieszyć, gorzej gdy jesteśmy chorzy a cholesterol jest niski, wtedy nic nas od wewnątrz nie broni...

Nie wiem czy dobrze złożyłem słowa w zdania bo mam trochę w pracy zajęć ale ogólnie powinno być zrozumiałe, w każdym razie ja to tak rozumiem.

Na wszelki wypadek, gdybym coś źle rozumiał to stosuję zasadę BTW opartą na zdaniu Dr Kwaśniewskiego Smile
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #218 : 2013-08-21, 13:06:40 »

Fajna ksiazka, i jezeli cierpisz jednak na nawyki ewangelizacyjne, to znakomita podbudowa dla tych, ktorych nie chcesz odstreczac i rzucac na gleboka wode z ksiazkami dr K. Takie namaczanie przed wlasciwym praniem Wink

Właśnie przyszła ta książka Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70530


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #219 : 2013-08-21, 14:02:47 »

No to pewnie przez 3 dni do nas nie zajrzysz... Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.