forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 04:55:38

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
664055 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 422033 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #400 : 2013-09-27, 14:04:56 »

Podobno zawiera to co w trawie od żubrówk, wafaryna czy coś takiego a to podobno jest zakazane przez UE.
A to chyba laktony razem z kumaryną.
Nie można chyba zakazać czegoś co występuje naturalnie w tradycyjnej przyprawie?!
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #401 : 2013-09-27, 14:08:32 »

Oj, przepraszam, tak chodzi o kumarynę...

Okazuje się, że można, dzisiaj w żubrówce nie ma już tej trawy co kiedyś tylko jakaś podróba
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #402 : 2013-09-27, 14:09:55 »

Oj, przepraszam, tak chodzi o kumarynę...

Okazuje się, że można, dzisiaj w żubrówce nie ma już tej trawy co kiedyś tylko jakaś podróba
Koniec świata!
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #403 : 2013-09-27, 14:11:50 »

Oj, przepraszam, tak chodzi o kumarynę...

Okazuje się, że można, dzisiaj w żubrówce nie ma już tej trawy co kiedyś tylko jakaś podróba
Koniec świata!

Dokłądnie tak samo powiedziałem jak usłyszałem o zakazie sprzedaży naszej żubrówki w USA bo coś tam w tej trawie "piszczy". Wtedy jeszcze nie wiedziałem co Smile

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #404 : 2013-09-27, 14:57:32 »

Do żubrówki trzeba tylko stosowną ilość soku jabłkowego dolać i ...  Cool
Mniam! Szarlotka się to nazywa! Mr. Green
I wiem co piszę, bo abstynent niepraktykujący jestem!  Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #405 : 2013-09-27, 15:11:14 »

Mi jakoś ta szarlotka nigdy nie wchodziła, pewnie dlatego zwężały mi się naczynia i teraz mam miażdżycę Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25553

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #406 : 2013-09-27, 15:17:30 »

Do żubrówki trzeba tylko stosowną ilość soku jabłkowego dolać i ...  Cool
Mniam! Szarlotka się to nazywa! Mr. Green
I wiem co piszę, bo abstynent niepraktykujący jestem!  Very Happy
Tatanka to rowniez nazywaja, z tym, ze do zubrowki i soku jablkowego dodaje sie szczytpe ...cynamonu Very Happy

Ulubiony napoj niemieckiej mlodziezy z tego co pamietam Very Happy
Jak ogolnie nie przepadam za drinkami to ten akurat lubie z lodem
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71170


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #407 : 2013-09-27, 15:25:46 »

Renia, chyba mi się udało ale pewny nie jestem.
Rano (6:00) żółtkowniac 1/4 na 50g smalcu, w pracy ok. 20g orzechów laskowych o 17:00 100g galarety z nóżek wieprzowych i o 20:00 jedne ziemniak ok. 200g (różnie 160-190g) i 6 sadzonych żółtek na 50g smalcu. Smalec wciągnięty z ziemniakami. A na noc dwie małe kostki czekolady 80%.
Zastanawiam się czy jedząc o 17:00 i 20:00 można to zaliczyć do dwóch oddzielnych posiłków?

PS. Cynamon nie wypalił, nie będę pisał co się stało, chociaż chyba coś poprawnego w nodze odczułem to jednak zrezygnuję z niego.


Zastanawia mnie co mogło być z tym cynamonem nie tak... Rolling Eyes Jeśli Tobie jest trudno jeść te 3 posiłki, to może zrób je jeszcze mniejsze...hę?
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #408 : 2013-09-27, 15:30:01 »

Dawka jest spoko, tylko godziny mi trochę uciekają i nie wiem, czy od 17 po drugim posiłku do 20 to już jest trzeci posiłek czy nadal tylko kontynuacja drugiego????

10 - 12 żółtek na dobę to dobry dla mnie przepis Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25553

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #409 : 2013-09-27, 15:33:07 »

Renia, chyba mi się udało ale pewny nie jestem.
Rano (6:00) żółtkowniac 1/4 na 50g smalcu, w pracy ok. 20g orzechów laskowych o 17:00 100g galarety z nóżek wieprzowych i o 20:00 jedne ziemniak ok. 200g (różnie 160-190g) i 6 sadzonych żółtek na 50g smalcu. Smalec wciągnięty z ziemniakami. A na noc dwie małe kostki czekolady 80%.
Zastanawiam się czy jedząc o 17:00 i 20:00 można to zaliczyć do dwóch oddzielnych posiłków?

PS. Cynamon nie wypalił, nie będę pisał co się stało, chociaż chyba coś poprawnego w nodze odczułem to jednak zrezygnuję z niego.


Zastanawia mnie co mogło być z tym cynamonem nie tak... Rolling Eyes Jeśli Tobie jest trudno jeść te 3 posiłki, to może zrób je jeszcze mniejsze...hę?
Wczoraj sprobowalem, rozbic plaska lyzeczke cynamonu na 3 kawy, bez zadnego problemu i smak prawie niewyczuwalny. Jedynie co jakis czas trzeba zamieszac, bo on sie slabo rozpuszcza i opada na dno a wtedy jak sie zaciagnie taki mul to rzeczywiscie jest gorzko.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71170


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #410 : 2013-09-27, 15:37:10 »

Dawka jest spoko, tylko godziny mi trochę uciekają i nie wiem, czy od 17 po drugim posiłku do 20 to już jest trzeci posiłek czy nadal tylko kontynuacja drugiego????

10 - 12 żółtek na dobę to dobry dla mnie przepis Smile


RG, a może lepiej by było stopniowo przejść w te 3 posiłki? Zacząć od 2 dziennie... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71170


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #411 : 2013-09-27, 15:38:56 »

Od 17 - 20 to nie może być jeden posiłek. No chyba, że byś jadł bez przerwy przez te 3 godziny. To są dwa osobne posiłki. Tylko przerwa trochę mała... Confused
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #412 : 2013-09-27, 15:41:34 »

Reniu ale to nic nie zmieni... godziny przyjmowania posiłków się nie zmienia, dwa posiłki dziennie to byłyby o 6 rano i w okolicach 18 wieczorem... więc złoty środek to 3 posiłki dziennie tylko z tym, że drugi o 17 a trzeci o 20...
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #413 : 2013-09-27, 15:42:38 »

Od 17 - 20 to nie może być jeden posiłek. No chyba, że byś jadł bez przerwy przez te 3 godziny. To są dwa osobne posiłki. Tylko przerwa trochę mała... Confused

Drugi posiłek, czyli 100g galarety z nóżęk łykam w biegu, nawet nie siadam do stłu, tylko na stojąca zarzucam w kuchni Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71170


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #414 : 2013-09-27, 15:51:52 »

Reniu ale to nic nie zmieni... godziny przyjmowania posiłków się nie zmienia, dwa posiłki dziennie to byłyby o 6 rano i w okolicach 18 wieczorem... więc złoty środek to 3 posiłki dziennie tylko z tym, że drugi o 17 a trzeci o 20...

A nie możesz mieć tej galarety w słoiku i zjeść ją o 16-tej?
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #415 : 2013-09-27, 17:36:18 »

Nie mam jej jak zabrać, rano jak wychodze do pracy to w jednej ręce mam laptopa a w drugiej papierosy, muszę manewrować na dodatek z kluczami... wyobrażasz mnie sobie ze słoikiem pod pachą? Very Happy Lub nie daj boże z reklamówką Very Happy

Z resztą to mały problem, bo większym jest to, że w pray nic nie włożę do ust, już próbowałem i źle się czułem... nie mogę myśleć o jedzeniu jak pracuję a jak się najem to nie mogę myśleć o pracy, do jedzenia muszę mieć spełniony podstawowy warunek spokoju, ciszy a po jedzeniu ciszy i spokoju i dymek z papierosa a na dymek muszę zjeżdżać na dół do garażu. Jedzenie w pracy mogłoby mi nie pójść na zdrowie Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #416 : 2013-09-27, 17:37:48 »

Nie mam jej jak zabrać, rano jak wychodze do pracy to w jednej ręce mam laptopa a w drugiej papierosy, muszę manewrować na dodatek z kluczami... wyobrażasz mnie sobie ze słoikiem pod pachą? Very Happy Lub nie daj boże z reklamówką Very Happy

Z resztą to mały problem, bo większym jest to, że w pray nic nie włożę do ust, już próbowałem i źle się czułem... nie mogę myśleć o jedzeniu jak pracuję a jak się najem to nie mogę myśleć o pracy, do jedzenia muszę mieć spełniony podstawowy warunek spokoju, ciszy a po jedzeniu ciszy i spokoju i dymek z papierosa a na dymek muszę zjeżdżać na dół do garażu. Jedzenie w pracy mogłoby mi nie pójść na zdrowie Very Happy

Prawdę mówią, że to DO skomplikowane Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71170


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #417 : 2013-09-27, 17:44:10 »

Nie mam jej jak zabrać, rano jak wychodze do pracy to w jednej ręce mam laptopa a w drugiej papierosy, muszę manewrować na dodatek z kluczami... wyobrażasz mnie sobie ze słoikiem pod pachą? Very Happy Lub nie daj boże z reklamówką Very Happy

Z resztą to mały problem, bo większym jest to, że w pray nic nie włożę do ust, już próbowałem i źle się czułem... nie mogę myśleć o jedzeniu jak pracuję a jak się najem to nie mogę myśleć o pracy, do jedzenia muszę mieć spełniony podstawowy warunek spokoju, ciszy a po jedzeniu ciszy i spokoju i dymek z papierosa a na dymek muszę zjeżdżać na dół do garażu. Jedzenie w pracy mogłoby mi nie pójść na zdrowie Very Happy


Jakbyś dymek zamienił na jedzenie to by chyba efekt mógł być całkiem dobry... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71170


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #418 : 2013-09-27, 17:45:01 »

Nie mam jej jak zabrać, rano jak wychodze do pracy to w jednej ręce mam laptopa a w drugiej papierosy, muszę manewrować na dodatek z kluczami... wyobrażasz mnie sobie ze słoikiem pod pachą? Very Happy Lub nie daj boże z reklamówką Very Happy

Z resztą to mały problem, bo większym jest to, że w pray nic nie włożę do ust, już próbowałem i źle się czułem... nie mogę myśleć o jedzeniu jak pracuję a jak się najem to nie mogę myśleć o pracy, do jedzenia muszę mieć spełniony podstawowy warunek spokoju, ciszy a po jedzeniu ciszy i spokoju i dymek z papierosa a na dymek muszę zjeżdżać na dół do garażu. Jedzenie w pracy mogłoby mi nie pójść na zdrowie Very Happy

Prawdę mówią, że to DO skomplikowane Laughing

Właśnie. Dr Kwaśniewski nic nie pisał na temat palenia w garażu... Confused
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #419 : 2013-09-27, 18:24:27 »

To prawda, bardzo skomplikowane to DO... W życiu nie robiłem tego co teraz, na przykład właśnie robię sobie placki ziemniaczane a jeszcze 3 lata temu było to nie do pomyślenia Smile

W garażu podziemnym, Reniu wolno palić, tam jest takie zatrute powietrze od spalin, że normalne oddychanie zagraża życiu a tak z dymkiem trochę się filtruje jednak Smile

Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.