forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:33:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658481 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 405908 razy)
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #20 : 2012-11-06, 17:42:50 »

Smile
Do tego Amen jeszcze dalek, nie zamierzam zejsc przed 96 urodzinami Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #21 : 2012-11-06, 18:47:19 »

Smile
 nie zamierzam
teraz i tu jest ważne Smile Laughing
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #22 : 2012-11-06, 19:04:35 »

To prawda, teraz i tu jest ważna przyszłośc Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #23 : 2012-11-06, 19:39:12 »

No właśnie nie bo lekarz twierdzi, że to wina niedokrwienia... i tak się bawimy od dwóch lat Sad

Z moich obserwacji Twoich wpisów wynik jest taki- tylko jeden się bawi. Smile

Na pewno w tym roku jeszcze się u Niego znajdę Smile... Tak więc mi się nie śpieszy bo i tak zdaję sobie sprawę, że...

"Po pierwsze", to specjalnie nie zachęcam do pośpiechu. Ale "po drugie"-  lekarzowi z pierwszego cytatu też specjalnie na tym nie zależy. Wink
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #24 : 2012-11-06, 20:00:17 »

Niestety masz racje, gorzej, że ja sobie z tego zdaję sprawę, że Ty masz racje... na wszystko jest czas i pora, teraz już jest ten czas i pora. Napewno zdam relacje jak mi poszło i co udało mi sie wyczaić Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #25 : 2012-11-06, 20:27:43 »

Nie chcę być złym doradcą, ponieważ to co napiszę jest indywidualną, w dodatku prywatną sprawą każdego. Niemniej, z uwagi na Twój wpis Smile...
...
Chciałem tylko trochę podyskutować publicznie a to może się kiedyś komuś przydać...
... zdecydowałem się podzielić swoim "spostrzeżeniem". Smile
Otóż! Odstawiłem swojej osiemdziesięciolatce wszystkie leki 7-go października i ... co najmniej trzech lekarzy nie ma się kim "bawić". Smile
Listy chorób nie będę wymieniał, każdy kto ma 80 lat- wie. Wink
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #26 : 2012-11-07, 08:25:39 »

RAdzio, właśnie tego nie wiem a trochę się boję bo próbowałem odstawiać wszystko po koleii i niestety mizerne były efekty. Dlatego chodzi mi po głowie odstawienie wszystkiego na raz przynajmniej na tydzień i zobaczyć efekty. Ale taki manewr mogę zrobić dopiero za tydzień, bo w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza a ciśnieniomierz nie kłamie Very Happy A ja nie chcę aby się zaczeła jakaś burza. Chociaż mówiłem swojemu lekarzowi, że przeszedłem na dietę Dr Kwaśniewskiego i teoretycznie zostałem zrozumiany ale jak wcześniej odstawiłem leki na nadciśnienie tzn. zmiejszyłem to mi wyszło na badaniu i dostałem bure abym na sobie sam nie eksperymentował Smile A ja jakoś nie umiem kłamać, że niby biegłem po schodach czy coś w tym stylu Smile
Dobrze byłoby abym zrobił jakieś badania na krzepliwość krwi bez leków, bo teraz biorę aż 3 leki, halidor, polocard i pletal. Na dodatek podobno tritace na nadciśnienie też ma jakieś właściwosci rozrzedzające krew, czy rozszerzające naczynia... już nie pamiętam dokładnie bo mi sie trochę miesza to wszystko Smile Muszę sobie wmówić, że strach ma wielkie oczy, bo przecież chodziłem i żyłem z takim ciśnieniem 200/110 ładnych parę lat a teraz się boję jak mi wyskakuje 160/100 Very Happy
Dzisiaj zadzwonię do lekarza otpymalnego i zobaczę jakie są terminy na zapisy na wizytę.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #27 : 2012-11-07, 08:27:52 »

Robert, to ty na zdjeciu?
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #28 : 2012-11-07, 08:29:51 »

RG, dobrze, że skontaktujesz się z lekarzem optymalnym. Ja sądzę (ale znacznie ważniejsze jest co powie lekarz), że lepiej odstawiać leki stopniowo, najpierw zmniejszać dawki i kontrolować wyniki.
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #29 : 2012-11-07, 08:43:05 »

TAk, to ja na zdjęciu Smile

Renia, właśnie tak robię ale jak wiesz człowiekowi zawsze się śpieszy i już chciałbym mieć to za sobą Smile

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #30 : 2012-11-07, 08:48:46 »

Pośpiech nie jest wskazany...ale znam to. Na choroby "pracowaliśmy" calymi dekadami a zdrowi byśmy chcieli być w ciągu paru dni... Laughing Very Happy
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #31 : 2012-11-07, 08:51:12 »

Dokładnie tak jest. Myślę, że ludzie własnie przez pośpiech często rezygnują bo wydaje im się, że dieta to tak jak lekarstwo na ból głowy i już za 15 minut ma zadziałać... A to tak nie jest niestety.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #32 : 2012-11-07, 20:52:05 »

... że dieta to tak jak lekarstwo na ból głowy i już za 15 minut ma zadziałać... A to tak nie jest niestety.
Leki na ból głowy działają po 30min, ponieważ nie używam- mogę się mylić. Very Happy Szybszy jest tylko kowal, ale taki który wie, gdzie ma przywalić. Wink
Oczywiście w obu przypadkach chodzi jedynie o "odwrócenie" uwagi, ale czy to można nazwać leczeniem, znaczy lekarstwem?!  Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #33 : 2012-11-08, 08:05:30 »

No tak, zapomniałem użyć cudzysłowu ale przecież na tym forum każdy wie o co chodzi w przypadku rzeczownika "lekarstwo" Very Happy

Wczoraj skończyłem czytać "tłuste życie"... fantastyczna końcówka książki z zawartymi w niej wnioskami... Wszystko wydaje się takie proste jak się czyta doktora ale w zderzeniu z rzeczywistością człowiek zdaje sobie sprawę, że dzisiaj jest to niemożliwe do wykonania... Skojarzyło mi się to z potopem po którym ludzkość musiała by zaczynać od nowa, wtedy może by się udało?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #34 : 2012-11-08, 20:11:03 »

... Skojarzyło mi się to z potopem po którym ludzkość musiała by zaczynać od nowa, wtedy może by się udało?


Dobrze Ci się skojarzyło, to jest potop, choć niektórzy nazywają to nowocześniej- defragmentacja.  Smile
To łagodna wersja, "przedsionek"  i tak następującego w dalszej kolejności "potopu właściwego" ... "format c:". Smile
I to jest dopiero "potop"- wiedzą Ci, co przeżyli. Wink  Laughing Laughing


Na tę okoliczność wypadałoby mieć wszystko ponaprawiane... coby w "nowej rzeczywistości" zarazy nie rozprzestrzeniać. Wink  Laughing
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #35 : 2012-11-09, 08:14:28 »

To poczekajcie na mnie, bo ja tak jakoś dopiero za dwa lata będe naprawiony Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #36 : 2012-11-10, 10:38:32 »

Na szpiku powinno pójść sprawniej. Wink Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #37 : 2012-11-11, 09:18:02 »

Nie mam możliwości kupienia kości szpikowych Sad Będę musiał poszukać w takim razie. Jedyne co mi zostaje to kupno pociętej goleni wołowej z kosteczką ale tam szpiku co kot napłakał...

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #38 : 2012-11-11, 09:20:29 »

Odstawiłem Pletal... niestety wytrzymałem tylko do 3 rano i musiałem łyknąć... jeszcze za wczesnie na takie ruchy Sad

Ale już dobrze bo wytrzymuję z jedną tabletką a nie tak jak było zalecane 2x dziennie... to już jest postęp jednak, mały ale jest Smile

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #39 : 2012-11-11, 09:24:34 »

Śpiesz się powoli...
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.