forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 18:11:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Leki nowej generacji...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 38 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Leki nowej generacji...  (Przeczytany 412008 razy)
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #440 : 2013-09-29, 20:24:13 »

To bardzo cenne uwagi, bardzo dziękuje Smile

Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #441 : 2014-02-06, 19:41:35 »

Musze dopisać, ku pamięci Smile

Lekarz nie optymalny zmienił mi lekarstwa, teraz mam brać Vessel Duo F 2x dziennie i Medargin 2 x dziennie. Do tego biorę 1 x dziennie tritace 10mg.

Oczywiście nie tłumaczyłem Mu dlaczego ze 100 kroków mogę przejść 400, ale cieszę się bo nie muszę łykać dwóch prochów więcej...

Małymi kroczkami do przodu Smile

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #442 : 2014-02-06, 19:49:02 »

Pewnie, że będzie. Jesteś koncekwentny to i efety muszą być pozytywne...
Pan Suchowiecki się pytał o Ciebie czy ich odwiedzisz? Rolling Eyes Bo kiedyś o tym na Forum wspominałeś... Rolling Eyes
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #443 : 2014-02-06, 19:57:20 »

Pewnie, że będzie. Jesteś koncekwentny to i efety muszą być pozytywne...
Pan Suchowiecki się pytał o Ciebie czy ich odwiedzisz? Rolling Eyes Bo kiedyś o tym na Forum wspominałeś... Rolling Eyes

Też jestem tego samego zdania Smile

Byłem u Państwa Suchowieckich, niestety tylko po drugiej stronie ulicy, nie chciałem zawracać głowy Smile Ale teren oblookałem Smile

Teraz mam trochę problemów sercowych, więc nie bardzo mogę aż tak daleko sięgać w przyszłość ale temat jest na drugim miejscu w moich planach Smile

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #444 : 2014-02-06, 20:13:40 »

Miłość znaczy? Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #445 : 2014-02-06, 20:16:37 »

Musze dopisać, ku pamięci Smile

Lekarz nie optymalny zmienił mi lekarstwa, teraz mam brać Vessel Duo F 2x dziennie i Medargin 2 x dziennie. Do tego biorę 1 x dziennie tritace 10mg.

Oczywiście nie tłumaczyłem Mu dlaczego ze 100 kroków mogę przejść 400, ale cieszę się bo nie muszę łykać dwóch prochów więcej...

Małymi kroczkami do przodu Smile

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej Smile



Nie da się sprawdzić, czy nie lepiej byłoby bez leków? Przerwa higieniczna, czy jakoś tak, żeby odparować Smile  Albo chociaż o połowę mniej? Choć nie byłaby to już przerwa higieniczna, to jednak mniejsze obciążenie.

Mogę zapytać o listę skutków ubocznych?
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #446 : 2014-02-06, 20:30:32 »

Byłem przez dwa tygodnie bez leków, brałem tylko na nadciśnienie, bo mam ciągle 190/110 jak nie biorę leków. W sumie czułem się dobrze bez leków ale chciałem sprawdzić te nowe leki. W zasadzie to lek, bo tylko ten Vessel jest lekiem a Medargin to suplement diety. Czytałem ulotkę i skutków ubocznych ma o wiele mniej niż Pentohexan duo lub Cilostazol (pletal).

Uznałem go za w miarę bezpieczny, poćwiczę go ze dwa miesiące i zobaczę jak będzie Smile

Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #447 : 2014-02-06, 21:21:29 »

Byłem przez dwa tygodnie bez leków, brałem tylko na nadciśnienie, bo mam ciągle 190/110 jak nie biorę leków. W sumie czułem się dobrze bez leków ale chciałem sprawdzić te nowe leki.

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4784.msg264043;topicseen#msg264043
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #448 : 2014-02-06, 21:32:01 »

Byłem przez dwa tygodnie bez leków, brałem tylko na nadciśnienie, bo mam ciągle 190/110 jak nie biorę leków. W sumie czułem się dobrze bez leków ale chciałem sprawdzić te nowe leki. W zasadzie to lek, bo tylko ten Vessel jest lekiem a Medargin to suplement diety. Czytałem ulotkę i skutków ubocznych ma o wiele mniej niż Pentohexan duo lub Cilostazol (pletal).

Uznałem go za w miarę bezpieczny, poćwiczę go ze dwa miesiące i zobaczę jak będzie Smile



Może zmniejszyć o połowę dawki leków (jak pisze Teresa) i dołożyć jeszcze czosnek. On też obniża ciśnienie...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #449 : 2014-02-06, 21:32:56 »

RG, BTW ustalił Tobie lekarz?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #450 : 2014-02-06, 21:34:45 »

Dadal jesz 1 posiłek dziennie? Nie wiem czy dobrze myślę, ale taki jodnorazowy, spory posiłek na pewno mocniej obciąża serce niż kilka małych... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #451 : 2014-02-06, 21:35:58 »

Nadal...miało być...
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #452 : 2014-02-06, 22:49:10 »

Byłem przez dwa tygodnie bez leków, brałem tylko na nadciśnienie, bo mam ciągle 190/110 jak nie biorę leków. W sumie czułem się dobrze bez leków ale chciałem sprawdzić te nowe leki. W zasadzie to lek, bo tylko ten Vessel jest lekiem a Medargin to suplement diety. Czytałem ulotkę i skutków ubocznych ma o wiele mniej niż Pentohexan duo lub Cilostazol (pletal).

Uznałem go za w miarę bezpieczny, poćwiczę go ze dwa miesiące i zobaczę jak będzie Smile





Suplement... - http://www.stachurska.eu/?p=246 . Naciśnienie - http://www.stachurska.eu/?p=6787 .
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #453 : 2014-02-07, 08:21:04 »

Leki już ograniczyłem, na nadciśnienie miałem brać diuresin 1x1, lacipil 4mg 1x1 i tritace 10mg 2x1. Powoli odstawiłem całkowicie diuresin i lacipil a tritace zmniejszyłem do jednej dawki dziennie...

Także powoli ale do przodu.

Na miażdżycę brałem cilostazol 100mg 2x1, halidor 2x1, polocard 75mg 1x1. Teraz biorę tylko Vessel duo f 2x1 i ten suplement diety medargin 2x1 łyżeczka rozpuszczona w wodzie.

Niestety nie mogę się zmusić do jedzenia rano. Dla przykłądu zjadłem wczoraj 150g karkówki smażonej na smalcu (ok. 30g), 6 zółtek sadzonych i ok. 190g ziemniaków rozgniecionych z tłuszczem ze smażenia i dodatkow z 50g masła. Razem wyszło 530g, 1600 kcal, 46g białka, 142g tłuszczu i 30g węgli...

Po takim posiłku nie byłem dzisiaj rano wmusić w siebie 3 żółtek gotowanych na twardo bez żadnych dodatków... wypiłem tylko kawę, spaliłem 3 papierosy, umysłem się, ubrałem i pojechałem do pracy. Dam sobie uciąć głowę, że będę głodny dzisiaj, dopiero ok. godziny 19...

I tak to wygląda codzienni. W pracy nic nie podjadam, wypijam tylko dwie kawy i czasami szklankę herbaty. To wszystko co mi do życia potrzebne. Niestety nie mogę tego przeskoczyć, wiele razy próbowałem ale rano, naprawdę nie mogę nic w siebie włożyć do jedzenia...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #454 : 2014-02-07, 08:34:18 »

Zmuszać się nie ma co. Może wieczorem zjadać mniej i wtedy na drugi dzień to by inaczej wyglądało... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #455 : 2014-02-07, 08:41:01 »

Ja tez rano nie mam kompletnie ochoty na jedzenie. I tak troche przesunalem sobie sniadanie z okolic poludnia do mniej wiecej 10 ale rano nie chce mi sie.

@ ale faje to niezle kurzysz  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #456 : 2014-02-07, 08:44:04 »

Reniu, to takie koło zamknięte. Czasami jest tak, że nie mogę rano zrobić śniadania ze względów czysto fizycznych a nie mogę czekać i spóźniać się do pracy. Dlatego wolę zjeść raz dziennie w spokoju, bez nerwów i to mi starcza na 24 godziny. W sumie nie przejadam się, gdyż z zasady jem wolno, więc wyczułbym, że już nie mogę więcej. Rano natomiast czuję się wyśmienicie, z uśmiechem wstaję i z uśmiechem wychodzę do pracy.

Oczywiście kotlet z karkówki to tylko przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj będzie, normalnie zjadam bez mięsa to samo tylko z 10 żółtek sadzonych.

Jak już pisaliśmy wielokrotnie o tym i wielokrotnie próbowałem ale naprawdę jakoś ne mogę się zmusić do dwóch posiłków dziennie Sad Specjalnie wstaję o 5:45 aby mieć czas na wszystko. Niestety jedzenie z rana to ostatnia czynność na jaką mam ochotę rano.

Ale w weekedny jem już dwa posiłki, rano o 9 śniadanie i wieczorem kolację. O 9 rano już jakoś mi wchodzi Smile Ale na tygodniu w ogóle nie mam apetytu na jedzenie. W pracy w koło wszysycy jedzą śniadania drugie i trzecie, ja się na niich patrze i w ogóle mnie mam łaknienia na jakikolwiek kęs.

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #457 : 2014-02-07, 08:44:38 »


Ja tez rano nie mam kompletnie ochoty na jedzenie. I tak troche przesunalem sobie sniadanie z okolic poludnia do mniej wiecej 10 ale rano nie chce mi sie.

@ ale faje to niezle kurzysz  Very Happy

Ja od razu, jak wchodzi RG na Forum, czuję dym... Cool Wink
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #458 : 2014-02-07, 08:46:05 »


Ja tez rano nie mam kompletnie ochoty na jedzenie. I tak troche przesunalem sobie sniadanie z okolic poludnia do mniej wiecej 10 ale rano nie chce mi sie.

@ ale faje to niezle kurzysz  Very Happy

Ja od razu, jak wchodzi RG na Forum, czuję dym... Cool Wink

Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Leki nowej generacji...
« Odpowiedz #459 : 2014-02-07, 11:29:42 »

RG,

gdyby zaś do pracy zabrać gotowane jajka - dla żółtek/karkówkę smażoną ew.pieczoną/kabanosy ew.salami plus kubek śmietany to koło południa nie dałoby się zjeść śniadania? Potem zaś mniejsza kolacja... W przeddzień na próbę kolację zjeść odpowiednio mniejszą Smile 
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 38 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.