forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:15:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Rozrzedzenie kości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rozrzedzenie kości  (Przeczytany 55775 razy)
krista
Go


Email
Odp: Rozrzedzenie kości
« Odpowiedz #100 : 2013-02-22, 18:33:08 »

Niestety, to nie brak kolagenu powoduje ból kości ramiennej, oraz uszkodzenie stożka ramiennego, jak wynika z badań krwi przyczyną tego stanu rzeczy jest  - Borelioza  Sad

No cóż, terapia antybiotykowa nie przyniosła oczekiwanych efektów, DO, niestety też nie leczy tego paskudztwa, choć na pewno pomaga mi w tej wojnie.

Wiadomość od ortopedy jest dla mnie smutna, już nie wyleczę z niej  Sad , będę musiała się rehabilitować i żyć , zapisana jestem na masarze, które w pilnym trybie zaczynam od 1 - go lipca, a w połowie marca otrzymam więcej zabiegów od lekarza rehabilitacyjnego.

Pocieszeniem dla mnie jest fakt, że niedawno otwarto u nas sklep z produktami opartymi na DO.
Mam nadzieję, że dzięki temu dam radę , nie poddam się...., będę walczyć  Exclamation

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Rozrzedzenie kości
« Odpowiedz #101 : 2013-02-22, 18:46:27 »

Piszą, że wyleczalność przez antybiotyki jest >90%.

A tu ciekawostka: "W grudniu 1998 Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków dopuściła szczepionkę przeciwko boreliozie (LYMErix) produkcji GlaxoSmithKline opartą na białku powierzchniowym A (OspA) z B. burgdorferi. Kilkadziesiąt zaszczepionych zgłosiło autoimmunologiczne skutki uboczne i został wniesiony pozew zbiorowy przeciwko GlaxoSmithKline."

 Może "dzięki" tej szczepionce tak tych kleszczy przybyło... Rolling Eyes Neutral


http://pl.wikipedia.org/wiki/Borelioza
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Rozrzedzenie kości
« Odpowiedz #102 : 2013-11-09, 19:57:27 »

Tu o kolagenie wypowiadają się "pogromcy". Wink
Niemniej jednak DOpiero "riposta" zasługuje na uwagę.
Nie wszystkie choroby, nawet po roku i więcej, należy uznać za nieuleczalne. Smile
Zacytuję: "Tylko trupa się nie reanimuje". Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Rozrzedzenie kości
« Odpowiedz #103 : 2013-11-09, 20:06:34 »

A już zupełnie opty... mistycznie połączę z dwóch podobnych wątków. Smile
Zgadnijcie, o jakim białku jest mowa, aby jednak cierpliwie DOleczyło. Very Happy
Mam o czym "trolować"- uległem wypadkowi i pogruchotano mi kości- znaczy wiadomo, moja głupota je pogruchotała. Śmieszne- jednak będę żył nieco krócej, ale konsekwentnie z "umysłem czterolatka"(ten cytat osobiście uznałem za komplement). Laughing



Ciekawostka:
na podstawie tabeli nr 9, MORGANO wysnuł śmiałą tezę "formuły 200g", jako podstawowa zasada Diety Optymalnej!  Shocked   Confused

Przy takiej zasadzie to by można było zjadać np. 100g białka i 100g tłuszczu codziennie...

Przed rozpoczęciem DO też czasami bolały mnie stawy, częste bóle kręgosłupa, mam nieznaczn± lordozę odcinka lędĽwiowego. Co jaki¶ czas biorę zabiegi. Ostatnio nie mam problemu z kręgosłupem ale wła¶nie z bólem stawów i ko¶ci. Nie znam wyniku OB, bo dawno się nie badałam. Czytałam, że bóle mię¶ni i stawów mog± być spowodowane zakwaszeniem organizmu. Mnie bol± tylko ko¶ci i stawy. Zwalałam to na "przebudowę", ale teraz sama już nie wiem... Odstawić zboża? No ale nie jem ich tak wiele. Ile może być m±ki w 40g chleba dziennie?
Cytuj
Przy chorobach stawów, białka powinno się spożywać więcej (ok.100g dziennie), do czasu wyleczenia (tak jak przy przebudowie organizmu)."Książka Kucharska" J.Kwaśniewskiego str.11.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.