forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-10-21, 11:45:51

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczy─ç spo┼╝ytych kalorii, natomiast nale┼╝y liczy─ç kalorie przy kupowaniu ┼╝ywno┼Ťci.
564725 wiadomoÂci w 4025 w▒tkach; wys│ane przez 45 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: szynszyl_07
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 92 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 348789 razy)
Blade
GoŠ

Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #100 : 2013-01-29, 20:22:39 »

uff, no i po kr├│tkim treningu z kettlami. Nowymi Wink 15 minut z park─ů 24ek Wink daj─ů rad─Ö, inny poziom ni┼╝ 2 szesnastki. jako┼Ť─ç wykonania zdecydowanie leosza ni┼╝ allegrowych, ale czy rewolucja?  nie wiem Wink
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 22507

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #101 : 2013-01-29, 20:30:50 »

Skad zamawiales??

Work Buy Consume Die
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #102 : 2013-01-29, 20:38:44 »

Skad zamawiales??

RKC, jak┼╝eby inaczej Wink centrum kb zielona g├│ra
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #103 : 2013-01-29, 21:12:58 »

Ale osobiscie czy przez neta? Poka line do ich sklepa

Work Buy Consume Die
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #104 : 2013-01-29, 21:50:06 »

osobi┼Ťcie. jutro relacja, bo na telefonie nie chce mi si─Ö klepa─ç. wyguglaj cetrum kb zielona g├│ra, jedno jest Wink
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #105 : 2013-01-30, 08:21:03 »

osobi┼Ťcie. jutro relacja, bo na telefonie nie chce mi si─Ö klepa─ç. wyguglaj cetrum kb zielona g├│ra, jedno jest Wink

http://centrumkb.kravmaga.webd.pl/

Kettle KRC : zagwozdk─Ö z nimi mam. Bo z jednej strony jako┼Ťciowo du┼╝o lepsze, chodzi o wykonanie, farb─Ö ni┼╝ te z allegro najta┼äsze. Ale czy s─ů diametralnie ro┼╝ne od nich, je┼Ťli chodzi o technik─Ö ─çwicze┼ä? ci─Ö┼╝ko mi oceni─ç. mo┼╝e gdybym mia┼é dwie nowe szesnastki i por├│wna┼é je z tymi, co mam? Og├│lnie zadowolony jestem, ┼╝e mam dwie 24ki - trening ciekawszy, trudniejszy, bardzie wymagaj─ůcy. Wczoraj porobi┼éem troch─Ö clean'├│w, poswingowa┼éem sobie, ┼é─ůcznie z wypr├│bowanie tej nowej techniki. Mam wra┼╝enie, ┼╝e bardziej  pracuj─ů tricepsy i barki, bo przecie┼╝ trzeba zatrzyma─ç ten ci─Ö┼╝ar. Ale czy to nie jest bardzie kontuzjogenne dla nadgarstk├│w? a mo┼╝e je wzmacnia?

Co do centrum KB - bardzo mi┼ée wra┼╝enie. Bartek sympatyczny m┼éody cz┼éowiek, centrum ulokowane w postindustrialnych, pokomunistycznych wn─Ötrzach salach zielonog├│rskiego upadaj─ůcego zastalu, czyli fabryki wagon├│w. Pasuje to do idei kettli, ┼╝e ma by─ç brudno, ostro i bez pieszczenia si─Ö Wink Sala ─çwicz─ůcych pe┼éna.
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #106 : 2013-01-30, 08:27:34 »

Zakupy dzwoneczków opisem treningu nazywasz. Uwaga w dzienniczku! Wink  Laughing
A potem dojrza┼ée dziewczyny z nas si─Ö ┼Ťmiej─ů, ┼╝e ... infantylnie dyskutujemy. Wink Very Happy
Ale coby si─Ö nie ┼Ťmia┼éy, s─ů stale na nas┼éuchu! Cool
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35641

« Odpowiedz #107 : 2013-01-30, 08:28:39 »

http://centrumkb.kravmaga.webd.pl/

Kettle KRC : zagwozdk─Ö z nimi mam. Bo z jednej strony jako┼Ťciowo du┼╝o lepsze, chodzi o wykonanie, farb─Ö ni┼╝ te z allegro najta┼äsze. Ale czy s─ů diametralnie ro┼╝ne od nich, je┼Ťli chodzi o technik─Ö ─çwicze┼ä? ci─Ö┼╝ko mi oceni─ç. mo┼╝e gdybym mia┼é dwie nowe szesnastki i por├│wna┼é je z tymi, co mam? Og├│lnie zadowolony jestem, ┼╝e mam dwie 24ki - trening ciekawszy, trudniejszy, bardzie wymagaj─ůcy. Wczoraj porobi┼éem troch─Ö clean'├│w, poswingowa┼éem sobie, ┼é─ůcznie z wypr├│bowanie tej nowej techniki. Mam wra┼╝enie, ┼╝e bardziej┬á pracuj─ů tricepsy i barki, bo przecie┼╝ trzeba zatrzyma─ç ten ci─Ö┼╝ar. Ale czy to nie jest bardzie kontuzjogenne dla nadgarstk├│w? a mo┼╝e je wzmacnia?

Co do centrum KB - bardzo mi┼ée wra┼╝enie. Bartek sympatyczny m┼éody cz┼éowiek, centrum ulokowane w postindustrialnych, pokomunistycznych wn─Ötrzach salach zielonog├│rskiego upadaj─ůcego zastalu, czyli fabryki wagon├│w. Pasuje to do idei kettli, ┼╝e ma by─ç brudno, ostro i bez pieszczenia si─Ö Wink Sala ─çwicz─ůcych pe┼éna.
Te┼╝ si─Ö zastanawia┼éem nad tymi nadgarstkami, ale nie pr├│buj─Ö tego robi─ç, c├│rka, kt├│ra mnie dopinguje umar┼éaby ze ┼Ťmiechu Laughing
Ten sposób wykonania jest też nieestetyczny dla mnie, hardstyle to spięcie ciała, a nie ruch odważnika.
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #108 : 2013-01-30, 08:30:54 »

Jak sie kupi zle wywazony odwaznik (czyli kazdy nie z RKC) to mozna sie nabawic kontuzji nadgarstka ale szarpiac go to juz nie? Dziwne...  Laughing tez probowalem tego "swinga", ale to jakies takie dziwne jest, bardziej jak cwiczenie z silowni, duzo wiecej mozna tego zrobic niz normalnych swingow. Do tego typu rzeczy to wole martwy ciag

Work Buy Consume Die
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #109 : 2013-01-30, 08:35:42 »

Jak sie kupi zle wywazony odwaznik (czyli kazdy nie z RKC) to mozna sie nabawic kontuzji nadgarstka ale szarpiac go to juz nie? Dziwne...  Laughing tez probowalem tego "swinga", ale to jakies takie dziwne jest, bardziej jak cwiczenie z silowni, duzo wiecej mozna tego zrobic niz normalnych swingow. Do tego typu rzeczy to wole martwy ciag

Ci─Ö┼╝ko mi w┼éa┼Ťnie si─Ö okre┼Ťli─ç. Spi─Öcie cia┼éa przy tym jest, inne ni┼╝ przy zwyk┼éym swingu, u mnie si─Ö tricepsy inaczej napina┼éy. Ale na tricepsy, tudzie┼╝ r─Öce  to w sumie wol─Ö "halo" Wink Tak, i du┼╝o wi─Öcej mo┼╝na ich zrobi─ç, co czynie je bardziej aerobowymi ni┼╝ si┼éowymi chyba.
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #110 : 2013-01-31, 19:41:26 »

dzisiaj rano tabata- swing kettlem 24 kg. zaraz 15 minut swobodnego machania, ┼╝eby si─Ö stres├│w pozby─ç Wink i tyle - czuj─Ö potrzeb─Ö delikatnego ruchu i porz─ůdnego odpoczynku
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #111 : 2013-02-03, 10:54:12 »

uff, jak miło Smile dzisiaj pół godziny zestawu kettle plus crossfit użytkowy Wink czyli drewno Wink przepięknie na dworze Smile
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #112 : 2013-02-03, 11:21:06 »

dzisiaj rano tabata- swing kettlem 24 kg. zaraz 15 minut swobodnego machania, ┼╝eby si─Ö stres├│w pozby─ç Wink i tyle - czuj─Ö potrzeb─Ö delikatnego ruchu i porz─ůdnego odpoczynku
Oooo, ja bym poszedł w tym kierunku.
Dialogu z cia┼éem, to dobry nawyk go s┼éucha─ç  Very Happy
Nie myli─ç z mamrotaniem pod nosem...
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #113 : 2013-02-03, 13:09:57 »

Oooo, ja bym poszedł w tym kierunku.
Dialogu z ciałem, to dobry nawyk go słuchać  Very Happy
Nie myli─ç z mamrotaniem pod nosem...

tak, ┼Ťwi─Öta racja - i w tym kierunku p├│jd─Ö. Po┼é─ůcz─Ö to z testowaniem metody zamieszczone w ksi─ů┼╝ce Ferrisa, kt├│ra promuje Brian McKenzie. W skr├│cie tydzie┼ä uk┼éada si─Ö tak: od poniedzia┼éku do pi─ůtku po po┼éudniu 10 minut crossitu. poniedzia┼éek i czwartek rano interwa┼éy, np 4 x 400 metr├│w biegu, sobota odpoczynek a niedziela bieg testowy. Ma to wzmocni─ç si┼éowo organizm i przesun─ů─ç pr├│g aerobowy podczas biegu. On tam pisze o 12 tygodniach, ale wydaje mi si─Ö, ┼╝e b─Öd─Ö m├│g┼é przetestowa─ç rezultaty podczas p├│┼émaratony w Przytoku, kt├│ry jest 13 kwietnia. Od dawna co┼Ť takiego chodzi┼éo mi po g┼éowie, o czym ostatnio na DD wspomina┼éem, a teraz postaram si─Ö to ubra─ç w czyny Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #114 : 2013-02-03, 13:18:54 »

Tylko crossfit i długie sprinty jako trening biegowy do połówki?
A ten niedzielny test, to ile?
A┼╝ padniesz?
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #115 : 2013-02-03, 13:26:01 »

A┼╝ padniesz?

mi─Ödzy 5 a 10 km. Swoj─ů drog─ů tyle biega┼é m├│j kole┼Ť rowerzysta, maks 8 km. I w debiucie na po┼é├│wce 1:45 Wink
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #116 : 2013-02-03, 13:32:10 »

A┼╝ padniesz?

mi─Ödzy 5 a 10 km. Swoj─ů drog─ů tyle biega┼é m├│j kole┼Ť rowerzysta, maks 8 km. I w debiucie na po┼é├│wce 1:45 Wink

a ja my┼Ťl─Ö o dyszce co niedziela. Dobry testowy odcinek.
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #117 : 2013-02-03, 13:35:31 »

Patrz na siebie Smile
Mo┼╝e warto zrobi─ç jaki┼Ť te┼Ťcik np. 12 km, aby zobaczy─ç czy stawy dadz─ů rad─Ö z t─ů wag─ů? Smile
Kolega ┼Ťrednio bieg┼é ~5min/km ,┼Ťmigasz tak "szybko" sprinty Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #118 : 2013-02-03, 13:37:32 »

A┼╝ padniesz?

Mo┼╝e...
W sumie, jak ja zszed┼éem z 12 trening├│w tygodniowo do 2 to i wyniki si─Ö poprawi┼éy i u┼Ťmiech na twarzy poszerzy┼é ┬áVery Happy
a ja my┼Ťl─Ö o dyszce co niedziela. Dobry testowy odcinek.
Blade
GoŠ

Email
« Odpowiedz #119 : 2013-02-03, 13:43:45 »

Patrz na siebie Smile
Mo┼╝e warto zrobi─ç jaki┼Ť te┼Ťcik np. 12 km, aby zobaczy─ç czy stawy dadz─ů rad─Ö z t─ů wag─ů? Smile
Kolega ┼Ťrednio bieg┼é ~5min/km ,┼Ťmigasz tak "szybko" sprinty Wink

da┼éy rad─Ö z 42ma kilometrami, to teraz te┼╝ dadz─ů Wink tym bardziej, ┼╝e obwody w d├│┼é lec─ů, waga te┼╝ tak po kiograamie ┼Ťrednio tygodniowo wi─Öc za 12 tygodni powino mnie by─ç mniej Wink
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 92 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.