forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 15:54:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660587 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 716193 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1560 : 2014-04-09, 21:58:08 »

Cały świat!  Shocked
To pewno całą wodę pitną wypiją po takim biegu.  Wink
A pot?
Potop?
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1561 : 2014-04-11, 11:07:32 »

Dzisiaj kolejny dzień luzu.

Wczoraj po meczu koszykówki miałem okazję dłużej porozmawiać z tym Panem Wink http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/318596/cole-hairston-fachowiec-przez-duze-f

W zasadzie potwierdził wszystkie zalecenia Pani od terapii manualnej. Rolowanie jest działaniem dla psychiki bardziej w tym przypadku, aczkolwiek na rozluźnienie mięśni jest ok. Muszę głównie pracować nad wzmocnieniem mięśni i skupić się na dystansach bezbólowych. Będzie dobrze Wink

a jutro Przytok. Zobaczymy Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1562 : 2014-04-12, 13:55:13 »

Jest super Smile 15 całe minut urwane z życiówki, piękna pogoda i doping Smile relacja później
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1563 : 2014-04-13, 08:58:53 »

Jest super Smile 15 całe minut urwane z życiówki, piękna pogoda i doping Smile relacja później

Krótkie podsumowanie: założone treningi wydają się przynosić założony skutek Smile Tak jak pisałem, 15 minut poprawy to naprawdę skok jakościowy; odpukać ITBS się nie pojawił, ale też był równy asfalt przez cały czas - za to dzisiaj delikatnie piszczele i achillesy bolą, raczej naturalne biorąc pod uwagę, że ostatnio biegałem głównie w terenie. Cały bieg na 85% HRmax, i ze średnia kadencją 180 - i to do tego niewymuszoną, organizm jakoś tak naturalnie się dostosował. Cały czas zwracałem uwagę na technikę i pozycję podczas biegu, i to procentuje mam wrażenie.

Ciekawostka: moją uwagę po drodze zwrócił koleżka z plecakiem Wink okazuje się, że też załapał się na Rzeźnika i Przytok był również kawałkiem treningu. Tylko że on przybiegł te 15 km z Zielonej, a  również w ten sposób wracał Wink Wiem, że dałbym radę, ale jak już powiedziałem: "Znaj proporcją" Wink

Myślę, że pozostanę przy Mc Kenziem na razie, co najmniej do końca miesiąca. Może jedynie pójdę w dłuższe wybiegania weekendowe, On zaleca w zasadzie do 10, rzadko 21 max. W zasadzie też ciężko będzie to nazwać wybieganiami, po prostu dłuższy marszobieg w jak najcięższym terenie.

Strasznie jestem zadowolony, widać postępy Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1564 : 2014-04-13, 09:04:37 »

No panie!
Urwać kwadransa?
Gratulacje Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1565 : 2014-04-13, 09:15:06 »

No panie!
Urwać kwadransa?
Gratulacje Very Happy
Dzięki, cały czas mi się micha cieszy Smile
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1566 : 2014-04-14, 15:40:28 »

dzisiaj dzień prawie luzu Wink drewno i 45 koszykówki będzie.

Macie jakiś pomysł, jak dociążyć uda w leżeniu na brzuchu? na kostki mam opaski, a przydałoby się coś na uda
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1567 : 2014-04-14, 15:56:01 »

dzisiaj dzień prawie luzu Wink drewno i 45 koszykówki będzie.

Macie jakiś pomysł, jak dociążyć uda w leżeniu na brzuchu? na kostki mam opaski, a przydałoby się coś na uda
A dla jakiego ćwiczenia?
Masz ruszać nogami? Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1568 : 2014-04-14, 16:00:18 »

dzisiaj dzień prawie luzu Wink drewno i 45 koszykówki będzie.

Macie jakiś pomysł, jak dociążyć uda w leżeniu na brzuchu? na kostki mam opaski, a przydałoby się coś na uda
A dla jakiego ćwiczenia?
Masz ruszać nogami? Very Happy

Pani od manualnej zadała mi takie zadanie domowe: w leżeniu na brzuchu unoszenie nóg do góry. a jako że mięśnie mam mocne to wypada dociążyć
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1569 : 2014-04-14, 16:00:34 »

No panie!
Urwać kwadransa?
Gratulacje Very Happy
A nie widzialem, ode mnie tez gratsy  Very Happy , znaczy sie to byl ten rzeznik czy jakis inny maraton?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1570 : 2014-04-14, 16:05:23 »

No panie!
Urwać kwadransa?
Gratulacje Very Happy
A nie widzialem, ode mnie tez gratsy  Very Happy , znaczy sie to byl ten rzeznik czy jakis inny maraton?
nie, Półmaraton Przytok. Do rzeźnika to jeszcze heeektar, 20 czerwca Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1571 : 2014-04-14, 16:15:49 »

dzisiaj dzień prawie luzu Wink drewno i 45 koszykówki będzie.

Macie jakiś pomysł, jak dociążyć uda w leżeniu na brzuchu? na kostki mam opaski, a przydałoby się coś na uda
A dla jakiego ćwiczenia?
Masz ruszać nogami? Very Happy

Pani od manualnej zadała mi takie zadanie domowe: w leżeniu na brzuchu unoszenie nóg do góry. a jako że mięśnie mam mocne to wypada dociążyć
Wkręć dzieciakowi, że to świetna zabawa, niech się położy na udach i mocno trzyma Laughing
Albo jakiś plecak z lekkim kettlem owiniętym ręcznikiem...
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1572 : 2014-04-14, 16:44:13 »

dzisiaj dzień prawie luzu Wink drewno i 45 koszykówki będzie.

Macie jakiś pomysł, jak dociążyć uda w leżeniu na brzuchu? na kostki mam opaski, a przydałoby się coś na uda
A dla jakiego ćwiczenia?
Masz ruszać nogami? Very Happy

Pani od manualnej zadała mi takie zadanie domowe: w leżeniu na brzuchu unoszenie nóg do góry. a jako że mięśnie mam mocne to wypada dociążyć
Wkręć dzieciakowi, że to świetna zabawa, niech się położy na udach i mocno trzyma Laughing
Albo jakiś plecak z lekkim kettlem owiniętym ręcznikiem...

hehe, wykombinuję coś z obciążeniami od kamizeli Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1573 : 2014-04-15, 11:10:58 »

Wczoraj fajne 45 minut na koszu. Świetny trening interwałowy, parę koszy trafiłem i przypomniało mi się, jak się fajnie gra Wink

Dzisiaj rano 10 minut obwódówki, potem drewno. Fajnie. A potem rowerem do pracy przez las. Po stworzeniu budżetu pod Rzeźnika wychodzi mi, że nie mogę sobie pozwolić na ciągłe jeżdżenie autem do pracy, ewentualnie góra dwa razy w tygodniu. Przez dwa miesiące oszczędzę chociażby na porządne buty trialowe, których zakup jest koniecznością. Nie wiem, czy treningówki wytrzymają do tego czasu Sad Więc pojeżdżę, bardzo lekko, na dużej kadencji, bez szaleństw i zajeżdżę tego pieprzonego ITBSa na śmierć Wink Pani od Manualnej zresztą uważa,  że delikatne jeżdżenie może tylko pomóc. Więc jechałem dzisiaj jak panienka, wolniutko, młynkując Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1574 : 2014-04-19, 10:25:15 »

Uff. w końcu chwila wolna Wink

Z kronikarskiego obowiązku:
środa: 5x 200 interwały, lekka obwodówka.
czwartek: cały dzień prac przydomowych, ze szczególnym uwzględnieniem drewna, ale był i trawnik, i malowanie płotków Wink skończyłem późnym wieczorem, zaiste wypompowany
piątek: 18 km biegu; rzeźnicko było: pogubiłem się po jakiś bagnach, pomoczyłem buty, odcięło mi prąd - do domu ewakuowałem się przy pomocy Małżonki: tydzień był męczący, do tego lekkie odwodnienie - więc dzisiaj daję sobie luz, co najmniej do jutra Wink Przez czas pewien odpuszczę sobie treningi z obciążeniem, pozostania sama kalistenika. Od tego drewna łapy mi odpadają Smile

Wszystkim czytającym życzę Wesołych Świąt Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1575 : 2014-04-19, 10:47:30 »

Dzięki, wzajemnie. Very Happy Nie zdołałeś sam dotrzeć do domu? Jaki prąd Ci odcięli (w domu czy w telefonie)? Słabo "jarzę"... Confused
Zapisane

Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1576 : 2014-04-19, 12:08:37 »

Dzięki, wzajemnie. Very Happy Nie zdołałeś sam dotrzeć do domu? Jaki prąd Ci odcięli (w domu czy w telefonie)? Słabo "jarzę"... Confused
Nogi przestały "podawać", skurcze jakieś, i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu narażać na kontuzję. Zjadłem żel energetyczny, zawsze mam jeden przy sobie na wszelki wypadek i zadzwoniłem po Żonę. O dziwo ogólne tempo całkiem niezłe Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1577 : 2014-04-19, 12:32:43 »

Dzięki, wzajemnie. Very Happy Nie zdołałeś sam dotrzeć do domu? Jaki prąd Ci odcięli (w domu czy w telefonie)? Słabo "jarzę"... Confused
Nogi przestały "podawać", skurcze jakieś, i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu narażać na kontuzję. Zjadłem żel energetyczny, zawsze mam jeden przy sobie na wszelki wypadek i zadzwoniłem po Żonę. O dziwo ogólne tempo całkiem niezłe Wink
Mądrze Very Happy
Brzmi ciotowato, ale w istocie szerszy ogląd sprawy, to mądrość jest Cool
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17118


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1578 : 2014-04-19, 12:46:40 »

Jak to się mówi... blade wykorzystał już telefon do żony, ale najważniejsze że przechodzi do następnego etapu.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1579 : 2014-04-19, 12:58:19 »

 Very Happy Laughing
Zapisane

Strony: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.