forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 21:30:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 715904 razy)
nu
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1700 : 2014-06-24, 11:27:46 »

Fajna sprawa z tym biegiem, szkoda, że nie pykło.
Jednak samo doświadczenie in plus, uczy pokory Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1701 : 2014-06-24, 11:46:19 »

Cytuj
...tudzież pytania Smile
Co oznacza słowo "przepak" w Twoim, przelanym skrócie? Very Happy
Potrafisz określić ile było km czystego biegu w pokonanym przez Was dystansie? Smile
Za rok powinno być tylko lepiej.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1702 : 2014-06-24, 11:46:39 »

Fajna sprawa z tym biegiem, szkoda, że nie pykło.
Jednak samo doświadczenie in plus, uczy pokory Smile
może tak miało być? może by mnie tez helikopter zabierał?

Doświadczenie nieocenione, i jedynie in plus. Żal jest, ale taki pozytywny, motywujący.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1703 : 2014-06-24, 11:48:25 »

Cytuj
...tudzież pytania Smile
Co oznacza słowo "przepak" w Twoim, przelanym skrócie? Very Happy
Potrafisz określić ile było km czystego biegu w pokonanym przez Was dystansie? Smile
Za rok powinno być tylko lepiej.
miejsce, gdzie można skorzystać z rzeczy pozostawionych wcześniej w specjalnych workach - zmienić ciuchy, zapakować żarcie itp

ciężko określić - subiektywnie rzekłbym 50/50
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1704 : 2014-06-24, 12:00:02 »

Thx
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1705 : 2014-06-25, 10:17:56 »

Witajcie

wczoraj rower poszedł bez problemu, jedynie nieprzyzwyczajony tyłek się odezwał Wink

dzisiaj w planie 10 km powrotu z pracy - połowa z kijami (pod górę) i zbieg bez. Jutro rower, pojutrze o ile wszystko będzie ok 10 km biegu. Od przyszłego tygodnia planuję rozpocząć plan treningowy coś w tym stylu http://bieganie.pl/?cat=224&id=1811&show=1.

U mnie byłoby to mniej więcej: pon, śr: do pracy z kijami, powrót biegiem: 2x 20 km / tydz. Wt/czw: rower do pracy, także 2x20 km / tydz. Piątek wolny, sobota bieg długi (20-30 km), niedziela dla relaksu rolki/szosówka (godzina). Interwały na rowerze wt/czw. Zastanawiam się nad ćwiczeniami siłowymi: rano chętnie zrobiłbym (codziennie?) z 15 minut kalisteniki/kettli. Dołożyć wt/czw po pół godziny nóg na siłowni?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1706 : 2014-06-25, 10:28:44 »

Witajcie

wczoraj rower poszedł bez problemu, jedynie nieprzyzwyczajony tyłek się odezwał Wink

dzisiaj w planie 10 km powrotu z pracy - połowa z kijami (pod górę) i zbieg bez. Jutro rower, pojutrze o ile wszystko będzie ok 10 km biegu. Od przyszłego tygodnia planuję rozpocząć plan treningowy coś w tym stylu http://bieganie.pl/?cat=224&id=1811&show=1.

U mnie byłoby to mniej więcej: pon, śr: do pracy z kijami, powrót biegiem: 2x 20 km / tydz. Wt/czw: rower do pracy, także 2x20 km / tydz. Piątek wolny, sobota bieg długi (20-30 km), niedziela dla relaksu rolki/szosówka (godzina). Interwały na rowerze wt/czw. Zastanawiam się nad ćwiczeniami siłowymi: rano chętnie zrobiłbym (codziennie?) z 15 minut kalisteniki/kettli. Dołożyć wt/czw po pół godziny nóg na siłowni?
Ja bym zrobił: albo siłka, albo kettle/kalistenika z uwzględnieniem nóg Very Happy
Ale już duży jesteś, sam wiesz Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1707 : 2014-06-25, 10:55:33 »


U mnie byłoby to mniej więcej: pon, śr: do pracy z kijami, powrót biegiem: 2x 20 km / tydz. Wt/czw: rower do pracy, także 2x20 km / tydz. Piątek wolny, sobota bieg długi (20-30 km), niedziela dla relaksu rolki/szosówka (godzina). Interwały na rowerze wt/czw. Zastanawiam się nad ćwiczeniami siłowymi: rano chętnie zrobiłbym (codziennie?) z 15 minut kalisteniki/kettli. Dołożyć wt/czw po pół godziny nóg na siłowni?
Ja bym zrobił: albo siłka, albo kettle/kalistenika z uwzględnieniem nóg Very Happy
Ale już duży jesteś, sam wiesz Wink

Potrafisz doradzić Smile nie będę dokładał tej siłki, odpoczynek ważniejszy od przeładowania bodźcami Wink

Ponadto wprowadzę jedną nowość: sobotnie wybiegania będą się zaczynały mocno rano. Trening psychiki no i więcej weekendu zostanie Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1708 : 2014-06-25, 17:20:56 »

O! Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1709 : 2014-06-26, 10:29:06 »

"Teraz siedzę sobie przed komputerem, stukam w guziczki i chociaż sam bieg skończył się już dawno to mój Rzeźnik trwa nadal. Zakochałem się po uszy w górach." - jakby mi w duszy czytał Wink
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=8&action=2&code=2679

Wczoraj pół na pół biegu z chodzeniem. 10 km, nogi słabe, chociaż tempo biegu znośne a tętno wręcz prawie spoczynkowe Wink Dlatego dzisiaj odpuściłem rower, jutro będzie 10 km testowo biegu i weekend luzu. Co będzie w przyszłym tygodniu? zobaczy się Wink odpoczynek teraz najważniejszy Wink

Dzisiaj rano trochę kalisteniki i kettli. Oj, słaby jestem. Jednak ten kawałek Rzeźnika nie był taką luźną przechadzką Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1710 : 2014-06-26, 11:00:41 »

Dzisiaj rano trochę kalisteniki i kettli. Oj, słaby jestem. Jednak ten kawałek Rzeźnika nie był taką luźną przechadzką Wink
Bez wątpienia Cool
Ale podniecenie, stres, emocje też mają swój udział.
Przypuszczam, ze z każdym kolejnym startem, ich udział w zmęczeniu będzie mniejszy Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1711 : 2014-06-26, 16:36:38 »

"Teraz siedzę sobie przed komputerem, stukam w guziczki i chociaż sam bieg skończył się już dawno to mój Rzeźnik trwa nadal. Zakochałem się po uszy w górach." - jakby mi w duszy czytał Wink

Aha, i kiedyś nie wyobrażałem sobie biegania bez muzyki w słuchawkach. A teraz nie wyobrażam sobie muzyki podczas biegania w lesie Wink i biegania po asfalcie Wink kurcze, potrząsnęło mną to wszystko - tak pozytywnie Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1712 : 2014-06-26, 16:43:57 »

O! Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1713 : 2014-06-28, 14:41:20 »

Uff, godzinka z drewnem Wink a wczoraj dycha po lesie, wracam do sił Smile
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1714 : 2014-06-30, 11:11:07 »

Niedziela miała być luźna, ale wyskoczyłem z nerwów na 3 km interwałów. Wracałem z dziewczynami do ZG i wpadłem poślizg, wykręcając bączka i zatrzymując się na barierce. Szkody niewielkie, ale strach spory no i zły jestem na siebie, bo mogło być gorzej. Znak jakiś. I tak auta nie będzie więc rowerem będę śmigał.

Przez weekend wymyśliłem sobie, że urwę z 5-7 minut z życiówki na dychę we wrześniu na nocnym Biegu Bachusa. Plan treningowy stworzyło mi endomondo, wygląda ciekawie, więc nie będę kombinował i na lenia skorzystam.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1715 : 2014-07-02, 08:42:05 »

kurcze, mądre te komputery Wink dzisiaj pierwszy trening z cyklu tych ustawionych mi przez endomondo, które w końcu mnie zna bo zna moją ostatnią historię treningową. 10 minut rozbiegania, potem 8 x 400 metrów w tempie 5:20 / km i odpoczynek 7:15 / km. Potem 10 minut rozbiegania. Baardzo przyjemny trening. Łącznie wyszło około 9 km.

Potem na rower i do pracy Smile
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1716 : 2014-07-04, 10:52:15 »

Dzisiaj zgodnie z planem 8 km - 7:15 / km. Wyszło 7:05, i tak się musiałem wstrzymywać - chyba jakaś superkompensacja po Rzeźniku? Ale skoro udaje mi się ostatnio planów trzymać, to się trzymam Wink Zresztą bieganie sporo przede mną, jutro 12 km wolno, pojutrze 9 interwałów. W środę test Coopera, po którym - tak zakładam - aplikacja dostosuje plan do aktualnych wyników.

A 12go Bieg na Śnieżkę Smile będzie zabawa Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1717 : 2014-07-04, 10:54:29 »

Ponoć Krasnoludki mają już gotowe skrypty. Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1718 : 2014-07-05, 16:52:09 »

To był żart. Cool
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #1719 : 2014-07-07, 10:49:31 »

uff, czasu mało na pisanie Wink
Krótko: sobota 12 km w 7:15/km, niedziela interwały - 4 x 1,2 km w 5:35, z przerwą 4 minuty 7:15. Było ciężko, odpukać wszystkie szybsze pobiegłem, ale przedostatni odpoczynkowy interwał był niebiegowy, bo mnie w krzaki pogoniło Wink

Pozmieniałem trochę dni treningowe w endomondo, chcę robić 5 treningów w tygodniu, pn.wt i czw/pt/sob, wtedy endomondo optymalnie ustawia dni interwałów. No i kolana bolą, nie wiem czy nie jest za duży kilometraż. Obłożyłem się więc wczoraj mądrymi książkami, aby trening dopasować i im więcej czytałem, tym głupszy byłem Wink Ten tydzień mam i tak spokojny, jutro zrobię 8 km rozbiegania, w czwarte test coopera, w sobotę Śnieżka, więc popracuję trochę nad planem treningowym.

Problem mam z pogodzeniem tego wszystkiego  - treningi, dom i ogród, zabawa z dzieckiem - cholera, nie ma kiedy spać Sad nie wiem, jak to wszystko poukładać. Żeby robić trening rano, musiałbym o 22 już spać, a z tym mam problemy Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.