forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 20:34:36

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660524 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 716046 razy)
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #220 : 2013-02-11, 11:35:30 »

Zastanawiam się, co jest najsensowniejszym rozwiązaniem na codzienne węgle. Ferris promuje strączkowe - ciecierzyca jest w sumie jadalna na surowo. Do tego może być kasza gryczana lub ziemniaki. I co najlepsze z najgorszych? Wink
No to jego cisnienie na straczkowe wydaje mi sie dziwne, to moze miec sens tylko chyba przy szprycowaniu sie taka ilosci aupli jaka on wciaga. Pisze, ze fruktoza jest super, bo splaszcza krzywa insulinowa a skrobia be. Dla mnie dziwne. Ta jego dieta Slow Carb bardzo dziwna i wydaje mi sie bez sensu. Jedzenie jajecznicy z ekstraktu jaj? Jakis absurd

tylko o tej fruktozie to ona chyba bardziej przy okazji chet daya pisał, żeby szkody ograniczyć. A tak pisał, że jak sok pomarańczowy pił to fatu nie zwalał
Panowie, co to za czytanka?
Sok, strączkowe, suple, cheat meale?
Ja rozumiem poszukiwania nowych ścieżek, ale ta prowadzi gdzieś na manowce.

hehe, ja to czytałem już dawno. O diecie to nie wspominam bo nie warto, z ciekawych rzeczy to jest mrożenie organizmu, metoda biegania POSE, pływania total immersion, no i trening wg Briana McKenziego ta ksiązka to taki miszmasz różnych rzeczy. Aha, i od tego się kettlami zainteresowałem, bo Ferris jest mocnym zwolennikiem swingu
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #221 : 2013-02-11, 11:38:16 »

Zastanawiam się, co jest najsensowniejszym rozwiązaniem na codzienne węgle. Ferris promuje strączkowe - ciecierzyca jest w sumie jadalna na surowo. Do tego może być kasza gryczana lub ziemniaki. I co najlepsze z najgorszych? Wink
No to jego cisnienie na straczkowe wydaje mi sie dziwne, to moze miec sens tylko chyba przy szprycowaniu sie taka ilosci aupli jaka on wciaga. Pisze, ze fruktoza jest super, bo splaszcza krzywa insulinowa a skrobia be. Dla mnie dziwne. Ta jego dieta Slow Carb bardzo dziwna i wydaje mi sie bez sensu. Jedzenie jajecznicy z ekstraktu jaj? Jakis absurd

tylko o tej fruktozie to ona chyba bardziej przy okazji chet daya pisał, żeby szkody ograniczyć. A tak pisał, że jak sok pomarańczowy pił to fatu nie zwalał
Panowie, co to za czytanka?
Sok, strączkowe, suple, cheat meale?
Ja rozumiem poszukiwania nowych ścieżek, ale ta prowadzi gdzieś na manowce.
To takiz bior zapiskow kolesia, ktory z tego co na razie czytam ma obsesje na punkcie wycietego wygladu i chce przezyc 120 lat, tylko, ze faszeruje sie wielka iloscia supli. Co chwile pisze, ze robi jakies badania i takie tam ale dziwne to wszystko. Np przed obzarstwem robi pompki i przysiady i po obzarstwie, bo wyczytal, ze takie cwiczenia lokalizuja transporterr glukozy GLUT4 na obrzeza komorek i dzieki temu sie nie tyje a nadmiar wchlaniaja komorki. Dziwne to wszystko, na razie czytam z lekkim niedowierzaniem ale z tego co on pisze, to wszystko sprowadza sie do kosmetyki czyli jak fajnie wygladac robiac jak najmniej. Np poleca zarcie kwasy alfa liponowego i ECGC w ekstrakcie i takie tam.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #222 : 2013-02-11, 11:40:37 »

Cytuj
nad antyodżywczymi tez - co najmniej wg Ciebie?
Kiedyś się zastanawiałem nad ich wpływem, robiłem kilkumiesięczne testy i albo byłem za młody by poczuć, albo takiego nie ma.
Może u jakiś zniszczonych wrażliwców, co im dieta niewiele daje prócz utrzymania przy życiu...
Jak 11 lat temu zrezygnowałem z chleba, mleka i prawie wszystkich zbóż, to tylko dlatego, że mnóstwo tego trza było zjadać i dyskomfort czułem...
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #223 : 2013-02-11, 11:45:05 »

a w ramach kronikarskiego obowiązku: dzisiaj rano 15 minut żelastwa - lekki rozruch i trening TGU, bo mało tego kiedyś  robiłem obawiając się o kolana. Jutro następna godzinka w centrum kb, więc dzisiaj rozgrzeję mięśnie wieczorkiem przez 10 minut.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #224 : 2013-02-11, 12:17:46 »

Zapisane

Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #225 : 2013-02-11, 12:21:21 »

jeśli dla kogoś to ma być zabaweczka, to rzeczywiście drogo Wink Jesli ktoś trenuje celowo, to jak dla mnie dalej drogo, ale ma sens
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #226 : 2013-02-11, 12:24:07 »

...pewnie ma sens, jest kontrola... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #227 : 2013-02-11, 12:28:17 »

No drogo, nastepcy tego modelu zaczynaja sie od 1200 zl  Shocked Moze i by sie przydalo ale za te kase to ja wole sobie donkow nakupic  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #228 : 2013-02-11, 12:32:07 »

No drogo, nastepcy tego modelu zaczynaja sie od 1200 zl  Shocked Moze i by sie przydalo ale za te kase to ja wole sobie donkow nakupic  Laughing

można dokupić pasek bluetooth do smartfona i zgrywać treningi do aplikacji w stylu endomondo
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #229 : 2013-02-11, 12:40:11 »

nie mam smartfoona  Confused skutecznie sie opieram hipsterstwu i stawiam na oldschool  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #230 : 2013-02-11, 12:56:35 »

nie mam smartfoona  Confused skutecznie sie opieram hipsterstwu i stawiam na oldschool  Laughing Laughing

to tym bardziej garniak Ci niepotrzebny Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #231 : 2013-02-12, 09:29:40 »

dobry Smile

wczoraj 5 minut dzwonkowania, luzakiem, bo dzisiaj miałem iść na zajęcia. Ale niestety babysitterka w postaci Babci idzie na śledzika, więc siedzę w domu. Dzisiaj rano 15 minut porządnego dzwonkowania. Jak kiedys nie lubiłem to uwielbiam rwanie. Chciałem zrobić pressa bestyjką, ale jeszcze za wysokie progi / albo muszę ze dwa dni zluzować totalnie. Od paru dni rano węgle zapodaję z tłuszczem i efekty zachęcające Smile Jakoś mi to lepiej pasuje, jak wieczorne zarzucanie do pieca.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #232 : 2013-02-12, 10:17:31 »

Dla mnie mistrz wyciskania stojąc:
http://kettlebellssydney.com.au/videos/kettlebell-overhead-press.html
Trzeba pamiętać, że on jest niski.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #233 : 2013-02-12, 10:22:57 »

"ten film jest juz niedostepny w powodu otrzymania roszczen......."  Sad
Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #234 : 2013-02-12, 10:30:42 »

ja jestem czysty i u mnie hula Wink
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #235 : 2013-02-12, 10:31:00 »

i juz nie
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #236 : 2013-02-12, 10:34:19 »

 Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #237 : 2013-02-12, 10:34:35 »

Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #238 : 2013-02-12, 10:43:22 »


ten Smile oglądałem to wczoraj, ale jeszcze Bestia poczeka Wink ale Jej nie odpuszczę Wink Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #239 : 2013-02-12, 10:51:59 »

Ten.
Gość ma świetną technikę do dużych ciężarów.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.