forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-04, 03:42:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
664652 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 731640 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25559

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #600 : 2013-07-26, 10:42:03 »

He,he, rzeźbisz się czy jak?
Co to za mania redukcji?
Nie rzezbie i nie redukuje, powiedzmy....ze zawsze jestem niezadowolony ze swojego wygladu, to nauka jaka wynioslem z nauczan Daria Very Happy

Chodzi mi o ten aspekt metaboliczny, bo z bieganiem kiepsko jakos mi wychodzi, na palcach jednekj reki moge policzyc ile razy wybieglem w te lato. I pogoda durna i czasu brak, bo jak mam wolny czas to ksiazek sterta czeka i drazki nad zalewem kusza Very Happy
A na spacerowanie to akurat jakos mi czas sie znajdzie, ot chocby spacer na drazki, mam do nich 2 kilometry.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #601 : 2013-07-26, 10:50:41 »

He,he, rzeźbisz się czy jak?
Co to za mania redukcji?
Nie rzezbie i nie redukuje, powiedzmy....ze zawsze jestem niezadowolony ze swojego wygladu, to nauka jaka wynioslem z nauczan Daria Very Happy

Chodzi mi o ten aspekt metaboliczny, bo z bieganiem kiepsko jakos mi wychodzi, na palcach jednekj reki moge policzyc ile razy wybieglem w te lato. I pogoda durna i czasu brak, bo jak mam wolny czas to ksiazek sterta czeka i drazki nad zalewem kusza Very Happy
A na spacerowanie to akurat jakos mi czas sie znajdzie, ot chocby spacer na drazki, mam do nich 2 kilometry.
Ja w ogóle nie lubię biegać, więc może jestem stronniczy, ale przekonany, że szybki marsz, zwłaszcza z obciążeniem, działa prawie tak dobrze jak bieganie.
A i topienie tłuszczu przebiega bardzo ładnie, ale tu trzeba pewnego okresu czasu i regularności.
W tę i nazad miałbyś 4 kilometry, a między nimi bodyweight, chyba spoko 3-4 razy w tygodniu.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #602 : 2013-07-26, 13:03:47 »

He,he, rzeźbisz się czy jak?
Co to za mania redukcji?
Nie rzezbie i nie redukuje, powiedzmy....ze zawsze jestem niezadowolony ze swojego wygladu, to nauka jaka wynioslem z nauczan Daria Very Happy

Chodzi mi o ten aspekt metaboliczny, bo z bieganiem kiepsko jakos mi wychodzi, na palcach jednekj reki moge policzyc ile razy wybieglem w te lato. I pogoda durna i czasu brak, bo jak mam wolny czas to ksiazek sterta czeka i drazki nad zalewem kusza Very Happy
A na spacerowanie to akurat jakos mi czas sie znajdzie, ot chocby spacer na drazki, mam do nich 2 kilometry.

zawsze możesz w kamizeli poćwiczyć, jakeś kozak Wink

a co do tego dążenia do wyglądu to coś w tym także i u mnie jest. Chociaż teraz bardziej chodzi mi o budowanie solidnej bazy na łażenie po górach. Biegać mi się nie chce Wink A że czasu dużo nie mam, to wymyśliłem sobie, że te pół godzinki rano z obiążeniem i kijami to będzie takie smarowanie gwintów. Poza tym na niskich węglach jakoś tak psychicznie boję się treningów w stylu bieganie itp. Ogólnie to w tym tygodniu nie robię żadnych doładowań w zależności od aktywności, Jadę równo na warzywach, bez ziemniaków, czyli nie ZC ale coś w stylu 30-40 g dziennie. Jak na razie wydaje się, że mi to służy.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17489


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #603 : 2013-07-26, 23:21:20 »

...Ja w ogóle nie lubię biegać, więc może jestem stronniczy, ale przekonany, że szybki marsz, zwłaszcza z obciążeniem, działa prawie tak dobrze jak bieganie.
...
To raczej insze coś. Rożnica jest konkretna, sprawia że na "marsz z ciężarem" masz ochotę, a na bieg - nie.
Ale i to dobre. Lepszy rydz niż nic.  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #604 : 2013-07-26, 23:26:40 »

...Ja w ogóle nie lubię biegać, więc może jestem stronniczy, ale przekonany, że szybki marsz, zwłaszcza z obciążeniem, działa prawie tak dobrze jak bieganie.
...
To raczej insze coś. Rożnica jest konkretna, sprawia że na "marsz z ciężarem" masz ochotę, a na bieg - nie.
Ale i to dobre. Lepszy rydz niż nic.  Wink
Słusznie.
Nade wszystko jednak lubię podnosić ciężkie rzeczy z podłogi Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #605 : 2013-07-29, 09:27:53 »

dobry Wink

po luźnym weekendzie, gdzie nic nie robiłem oprócz leżenia na plaży nad jeziorem powracam na utarte tory Wink Rano było 40 minut kamizelki i kijków, po południu będzie siłka i sauna.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56369


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #606 : 2013-07-29, 10:19:46 »

Plazing, smazing, opalazing Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #607 : 2013-07-29, 13:00:24 »

Plazing, smazing, opalazing Wink
wszystko to było Wink oficjalnie nazwałem to wspomaganiem wytwarzania witaminy D Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25559

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #608 : 2013-07-31, 08:47:32 »

oj ja sie spieklem nieco, na brazowo. teraz trzeba sie rzezbic  Confused Confused

Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #609 : 2013-08-05, 08:15:23 »

jakby co, to żyję Smile
nie piszę, bo w zasadzie jako takich specjalnych treningów nie robię. Z reguły robię sobie rano 10-15 minut z żelastwem, obwodówka albo siłówka. Jakiś większy trening to wczorajsze 5 km z kamizelką 15 kg i obciążeniami 1,5 kg na rękę po lesie. A z fajniejszych rzeczy do trafił mi się młot 10 kg. Miodzio w połączeniu z oponą Wink na końcu przewierciłem dziurę i zawiązałem kawałek liny z węzłami, więc młynka można kręcić Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #610 : 2013-08-06, 07:50:49 »

Wiadomo- wakacje. Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #611 : 2013-08-06, 11:02:21 »

wczoraj 15 minut solidnej obwodówki.

Dzisiaj pół godziny chodu. Dociążyłem kamizelę do 22,5 kg. Wolę krócej a intensywniej Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #612 : 2013-08-08, 09:24:18 »

dzień dobry Smile

wczoraj był dzień słodkiego lenistwa. Rano spanie dłuższe a wieczorem kino Wink

Dzisiaj rano odkurzyłem taśmy TRX. Fajna sprawa, chociaż nie przebije żelastwa. Do tego parę swingów 32ką i pół godzinki poszło Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #613 : 2013-08-12, 10:02:57 »

czas nadrobić zaległości Wink
standardowo co ranek 10-15 minut z żelastwem. W sobotę prace budowlano - ogrodowe, a potem 50km rowerem. Noga podawała. W niedzielę pół godzinki z kamizelą 22,5 kg i 1,5 obciążnikami na ręce. Dzisiejszy poranek pierwszy raz od dłuższego czasu rowerem przez las. noga odpukać znowu podawała Wink

Parę centymetrów i 6 kg w dół ostatnio. Węgle max 50 g, średnio 30-40. Białko dostosowuję do aktywności dziennej, wyjściowo jest 1 g na kilogram wagi należnej. Od dzisiaj spróbuję w potreningowych posiłkach nie jeść węglowodanów. zgodnie z zaleceniami Mariusza. Przeglądam jeszcze raz książkę Volka o LC dla sportowców, i oni tez tam to potwierdzają.

Marzy mi się triahlon, cholera... A o marzenia trzeba walczyć. Zatem to będzie cel na 2014 Smile
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56369


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #614 : 2013-08-12, 10:39:02 »

Będę kibicował  Cool
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #615 : 2013-08-12, 11:05:57 »

Będę kibicował  Cool
dzięki Smile

rzecz najważniejsza - pływanie. Które u mnie leży :/ ale jest plan na naukę. Z drugiej strony można płynąć w piance Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #616 : 2013-08-13, 07:43:29 »

Będę kibicował  Cool
dzięki Smile

rzecz najważniejsza - pływanie. Które u mnie leży :/ ale jest plan na naukę. Z drugiej strony można płynąć w piance Wink

W pływaniu to co "pokurczone" trzeba by porozciągać- nieco. Wink Zakres rośnie, spokój rośnie, szybkość rośnie, w ogóle fajnie jest. Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #617 : 2013-08-14, 09:57:19 »

Będę kibicował  Cool
dzięki Smile

rzecz najważniejsza - pływanie. Które u mnie leży :/ ale jest plan na naukę. Z drugiej strony można płynąć w piance Wink

W pływaniu to co "pokurczone" trzeba by porozciągać- nieco. Wink Zakres rośnie, spokój rośnie, szybkość rośnie, w ogóle fajnie jest. Very Happy

mi techniki brak. Całkiem po ludzku. Ale popracuję nad tym Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #618 : 2013-08-15, 08:34:23 »

Będę kibicował  Cool
dzięki Smile

rzecz najważniejsza - pływanie. Które u mnie leży :/ ale jest plan na naukę. Z drugiej strony można płynąć w piance Wink

W pływaniu to co "pokurczone" trzeba by porozciągać- nieco. Wink Zakres rośnie, spokój rośnie, szybkość rośnie, w ogóle fajnie jest. Very Happy

mi techniki brak. Całkiem po ludzku. Ale popracuję nad tym Wink

Toż ja właśnie o technice dyskretnie adoruję. Nie o sile. Very Happy
W nieco trudnym środowisku- choć wcale nie obcym Wink- dobrze jest, kiedy nie widać ile się przed sobą popycha. Laughing
"Total immersion" jako filmiki, jako podręczniki- nie zaszkodzi też taka wiedza w praktyce. Cool Ale- z pewnością- na tym Forum wszyscy dużo pływający to "wią" i ... propagują. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #619 : 2013-08-15, 09:10:12 »

Siła siłą, technika techniką, ale połączyć to w sensowną całość - sztuka.
Zapisane
Strony: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.