forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-06, 17:17:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
664857 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 732085 razy)
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #720 : 2013-09-10, 11:03:52 »


Wygląda dobrze.
Ale dla spokoju wrzuciłbym to na jakieś triathlonowe forum Laughing
No i dieta mądra musi być, obciążenie duże, ta redukcja to jak, obcięcie węgli?
to jest następny temat
najchętniej obciąłbym węgle do max 50 g dziennie - najlepiej się z tym czuję, a ciekaw jestem długofalowych efektów zgodnie z obietnicami Volka Wink

pytanie ile białka. waga należna to 85 kg, myślę że realna i sensowna jest ok 88 kg. Teraz kręcę się w okolicach 95-96 kg i podobno dobrze wyglądam Wink Poza tym staram się wyplenić w sobie to nieustanne ważenie się i ważył i mierzył się będę co miesiąc, w pierwsza niedzielę miesiąca. Wyniki wrzucę tutaj, żeby była jakś motywacja. Myślałem o białku w granicach 100-120 g, tłuszczu odpowiednio do apetytu
Obaj wolelibyśmy by wypowiedział się tu Admin Very Happy
Dwie sprawy:
-do wytrzymałościówki tyle białka nie trzeba, albo inaczej, proporcję B:T wtedy trudniej utrzymać.
Nie biegałem nigdy, ale kilka miesięcy leciałem kettle na ilość powtórzeń, dochodząc do 200 repsów snatcha 24-ką.
Jestem głęboko przekonany, że udało mi się nie porzygać ze zmęczenia tylko dzięki niskiemu białku i wysokiemu tłuszczowi.
-po co tak ciąć węgle, trzymając wysokie białko?
Moim zdaniem, klepie to tylko po kieszeni i nerkach, zabierając energię na budowanie wytrzymałości.
Każdy jest inny i mogę gadać bzdury...
białko tutaj wymyśliłem pod kątek ewentualnej szybszej regeneracji - i chyba najlepiej, żeby wypowiedział się tutaj Admin. W zasadzie to ten tydzień nie wygląda jakoś masakrycznie pod kątem "ciężkości" treningów, więc może lepiej iść w kierunku 90 g białka jak najwyższej jakości i sporo tłuszczu. To też chyba szybciej by mnie wysmukliło Wink
żeby mieć bat nad sobą od przyszłego tygodnia czyli od powrotu z gór będę tu publikował michę dzienną
Adminie? Mariusz? co z tym białkiem?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #721 : 2013-09-10, 11:08:13 »

Blade, ta ksiazka Total Immersion warta przeczytania? Dala ci cos?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #722 : 2013-09-10, 11:57:06 »

Blade, ta ksiazka Total Immersion warta przeczytania? Dala ci cos?
warta, bo zwraca uwagę na pewne aspekty techniczne. Chociaz spece od triathlonu średnio tą metodę polecają. Ale jestem na takim początku drogi, że moim zdaniem trzeba próbować wszystkiego

brnę przez "powr, speed endurance " brian mckenzie, książka pod katem tri, a ograniczające trening na styl czegoś, co nam tutaj wychodzi Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #723 : 2013-09-10, 12:02:29 »

Blade, ta ksiazka Total Immersion warta przeczytania? Dala ci cos?
warta, bo zwraca uwagę na pewne aspekty techniczne. Chociaz spece od triathlonu średnio tą metodę polecają. Ale jestem na takim początku drogi, że moim zdaniem trzeba próbować wszystkiego

brnę przez "powr, speed endurance " brian mckenzie, książka pod katem tri, a ograniczające trening na styl czegoś, co nam tutaj wychodzi Wink
Czyli my instynktownie, po chłopsku i życiowo, a tam ktoś książki pisze!?
Albo to marne książki, albo nam powinna woda sodowa uderzyć, panowie Very Happy
Choć niektórzy twierdzą, że mi już dawno...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #724 : 2013-09-10, 12:11:25 »

brnę przez "powr, speed endurance " brian mckenzie, książka pod katem tri, a ograniczające trening na styl czegoś, co nam tutaj wychodzi Wink
Kraski, szyca i karolaka popytaj, oni pewnie wiecej ci powiedza Very Happy Zawsze mnie dziwilo jak takie otlusczone wieprze jak karolak i tacy imprezowicze jak szyc daja rade. Jestem pelen podziwu, ze mimo ich trybu zycia oni sa w ogole w stanie  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #725 : 2013-09-10, 15:38:28 »

brnę przez "powr, speed endurance " brian mckenzie, książka pod katem tri, a ograniczające trening na styl czegoś, co nam tutaj wychodzi Wink
Kraski, szyca i karolaka popytaj, oni pewnie wiecej ci powiedza Very Happy Zawsze mnie dziwilo jak takie otlusczone wieprze jak karolak i tacy imprezowicze jak szyc daja rade. Jestem pelen podziwu, ze mimo ich trybu zycia oni sa w ogole w stanie  Shocked
moze na kaca tak te triathlony robią Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #726 : 2013-09-10, 15:47:41 »

brnę przez "powr, speed endurance " brian mckenzie, książka pod katem tri, a ograniczające trening na styl czegoś, co nam tutaj wychodzi Wink
Kraski, szyca i karolaka popytaj, oni pewnie wiecej ci powiedza Very Happy Zawsze mnie dziwilo jak takie otlusczone wieprze jak karolak i tacy imprezowicze jak szyc daja rade. Jestem pelen podziwu, ze mimo ich trybu zycia oni sa w ogole w stanie  Shocked
moze na kaca tak te triathlony robią Wink
Jeśli jedzą w miarę chudo, białkowo do tego łoją gaz, to gdy wytrzeźwieją, lecieć można Laughing
Zwłaszcza jak w bidonku jakieś speedy mają.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #727 : 2013-09-10, 16:11:36 »

co do żywienia, to spróbuję zacząć od pi razy oko 90 g białka, max 50 g węgli i tłuszczu do smaku Wink Jak się okaże, że mało, to testowo dorzucę B i T, jak mi kiedyś Mariusz radził. Dostałem od kolesie w prezencie purple wraath, więc wrzucę go okołotreningowo tudzież z rana przed sprintami. kopa daje niesamowitego podobnież, obadamy, co to warte. Skądinąd na opakowaniu napis, że najlepiej wchodzi z wysokobiałkową, średniowęglowodanową dietą Wink Musze zajrzeć dzisiaj do Volka, co on tam o białku pisze
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #728 : 2013-09-10, 16:38:00 »

Średniowęglowodanowa, bleee, jak 4ass JW23 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #729 : 2013-09-10, 17:05:08 »

Poziom, gavro, poziom!  Shocked Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #730 : 2013-09-10, 17:07:24 »

Poziom, gavro, poziom!  Shocked Laughing
No właśnie, jaka dieta, taki poziom Laughing
Jaka róża, taki cierń...
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #731 : 2013-09-10, 17:36:28 »

Poziom, gavro, poziom!  Shocked Laughing
No właśnie, jaka dieta, taki poziom Laughing
Jaka róża, taki cierń...
W zasadzie napisali ze high protein i moderate carbs - czyli umiarkowane węgle? ?Wink to może że do 50g?Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #732 : 2013-09-10, 17:50:55 »

Ja szamałbym
kluski żółtkowe ze śmietanką,same żółtka ze śmietanką 100-150g  i 100g śmietanki
wywary mięsno-kostne z serem żółtym lub żółtkami do wyboru
karkówka,żeberka  jakie
kotlety piwne
wątroba
salceson czarny,biały

I tak 1:3-4:i 0,5-0,8 u mnie koniecznie, bo muscle strasznie rosną, a przy bieganiu to zbędny ciężar jest
większość Ww z ziemniaków reszta warzywa,owoc do smaku
Pierwsze posiłki mało Ww 10-15g maks, maks 30g białka (dobra opcja 20g) inaczej może być ciężko wejść na obroty Wink  Very Happy, a szkoda czasu na trawienie Razz tak ze 3-4 posiłki winno być gut Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #733 : 2013-09-10, 17:57:24 »

Też uważam, że 3 posiłki to dobry plan.
Te dwa Zyonowe, się u mnie nie sprawdzają.
A o salcesonie, to nawet w Mens Health piszą, że dobry w dobie gównianych wędlin...
No może nie tak dosłownie napisali Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #734 : 2013-09-10, 18:08:15 »

Też uważam, że 3 posiłki to dobry plan.
Te dwa Zyonowe, się u mnie nie sprawdzają.
A o salcesonie, to nawet w Mens Health piszą, że dobry w dobie gównianych wędlin...
No może nie tak dosłownie napisali Very Happy
"Volki " użyją translatora i w następnym wydaniu VLC będom salcesony w menu i budyń żółtkowy Razz Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #735 : 2013-09-10, 19:20:55 »

Ja szamałbym
kluski żółtkowe ze śmietanką,same żółtka ze śmietanką 100-150g  i 100g śmietanki
wywary mięsno-kostne z serem żółtym lub żółtkami do wyboru
karkówka,żeberka  jakie
kotlety piwne
wątroba
salceson czarny,biały

I tak 1:3-4:i 0,5-0,8 u mnie koniecznie, bo muscle strasznie rosną, a przy bieganiu to zbędny ciężar jest
większość Ww z ziemniaków reszta warzywa,owoc do smaku
Pierwsze posiłki mało Ww 10-15g maks, maks 30g białka (dobra opcja 20g) inaczej może być ciężko wejść na obroty Wink  Very Happy, a szkoda czasu na trawienie Razz tak ze 3-4 posiłki winno być gut Smile
Kotlety piwne?
U mnie to się chyba skończy na 4 posiłkach. 1 rano, bo mi dobrze po nim. Drugi jakiś czas po przyjeździe do pracy (rowerem)  bo głodny jestem. 13-14 toż samo i po powrocie. Wieczorem już jeść nie.muszę, nawet po.treningu. Może basen coś zmieni;-)
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #736 : 2013-09-10, 19:26:35 »

Kotlety piwne sycą aż miło www.dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=284  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71292


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #737 : 2013-09-10, 19:51:24 »

Kotlety piwne sycą aż miło www.dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=284  Laughing

Muszą być pyszne. Rolling Eyes I jeszcze piwo do tego, żeby do nazwy pasowało... Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71292


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #738 : 2013-09-10, 19:52:39 »


Kotlety piwne?
U mnie to się chyba skończy na 4 posiłkach. 1 rano, bo mi dobrze po nim. Drugi jakiś czas po przyjeździe do pracy (rowerem)  bo głodny jestem. 13-14 toż samo i po powrocie. Wieczorem już jeść nie.muszę, nawet po.treningu. Może basen coś zmieni;-)

Basen bardzo wzmaga apetyt... Confused
Zapisane

Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #739 : 2013-09-10, 19:55:07 »

Zapomniałem o jednym: do całości dodam jeszcze poranne rozciąganie wg Amosowa. Caculin o tym w "Super stawach" pisał.
Zapisane
Strony: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.