forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-06, 18:17:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
664862 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 732151 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #760 : 2013-09-11, 12:05:08 »


Rozumem próbuję, ale przyzwyczajenie lub rzeczywista potrzeba(nie potrafię odróżnić)krzyczy

właśnie z tym problem, jak to odróżnić Wink dzisiaj już na niskim białku jadę, ale to niewymierny dzień, bo choć obciązenia psychiczne spore, to fizyczne żadne. Wymierny będzie dopiero przyszły tydzień, poczekam, zobaczymy Wink

Swoją drogą, zgodnie z oficjalną doktryną kulturystyczna jadąc na białku w okolicach 140 - 150 g jechałem na niskich białkach Wink
Oficjalną i bardzo współczesną Laughing
A zapoczątkowaną przez używanie SAA w sporcie.
To największa bzdura dla sportów siłowych moim zdaniem.
Przed 1950 rokiem gdzie raczkująca terapia hormonalna była obecna tylko w medycynie(powinna tam zostać moim zdaniem)zalecenia dietetyczne brzmiały: jedz dobre jedzenie i pij dużo wody.
A co się dzieje teraz, wystarczy luknąć ma stronę Sport Academy i zobaczyć jakie "przygody" zaczynają dwudziestojednolatkowie.
Skrót mają dobry SA(A), a zaczynali od mieszanek ziołowych, całkiem do rzeczy...
Jeden ze znanych polskich kulturystów podając bardzo złożony cykl, sterydy, GH, peptydy, insulina i inne cuda(oni są zawsze krok do przodu przed oficjalną znajomością rzeczy)powiedział, że jechał 6 g B na kilo!
A na wycince, amfetaminy, diuretyki, hormony tarczycy, nawet więcej!
Ciekawe czy on wlicza białko roślinne Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #761 : 2013-09-11, 12:09:41 »

A co się dzieje teraz, wystarczy luknąć ma stronę Sport Academy i zobaczyć jakie "przygody" zaczynają dwudziestojednolatkowie.
Skrót mają dobry SA(A), a zaczynali od mieszanek ziołowych, całkiem do rzeczy...
Nie zagladalem dawno, co tam, juz ziolka nie wystarczaja chlopakom i ostraj jazda sie zaczyna?  Laughing

No smutne, Mariusz ty widzisz i nie grzmisz?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #762 : 2013-09-11, 12:16:20 »

A co się dzieje teraz, wystarczy luknąć ma stronę Sport Academy i zobaczyć jakie "przygody" zaczynają dwudziestojednolatkowie.
Skrót mają dobry SA(A), a zaczynali od mieszanek ziołowych, całkiem do rzeczy...
Nie zagladalem dawno, co tam, juz ziolka nie wystarczaja chlopakom i ostraj jazda sie zaczyna?  Laughing

No smutne, Mariusz ty widzisz i nie grzmisz?  Laughing
Sam oceń.
Ścierwo straszne Sad
Nazywają siebie sportowcami chemicznymi Laughing
Amatorka, gdzie oni do Mariusza!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #763 : 2013-09-11, 12:20:36 »

Nie chce mi sie nawet wlazic, bo strasznie powolne ich forum. Ale jezeli tak juz daleko to zaszlo to nieciekawie. Zreszta przypusczalem, ze tak to sie skonczy. Jezeli ktos raz sprobuje jakiegos slabego "speeda" i na nim poczuje skrzydla to musi miec stalowa wole zeby nie sprobowac co jest na prawdziwym.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #764 : 2013-09-11, 12:34:58 »

Nie chce mi sie nawet wlazic, bo strasznie powolne ich forum. Ale jezeli tak juz daleko to zaszlo to nieciekawie. Zreszta przypusczalem, ze tak to sie skonczy. Jezeli ktos raz sprobuje jakiegos slabego "speeda" i na nim poczuje skrzydla to musi miec stalowa wole zeby nie sprobowac co jest na prawdziwym.
Tak to widzę.
Wciskają ten shit młodziakom w fazie rozwoju, która nie kończy się przecież po otrzymaniu dowodu.
Dla kaski.
Trzeba mieć też stalowe sumienie.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #765 : 2013-09-11, 12:37:49 »

a potem stalowe nerwy....zwlaszcza jak wybranka zechce 'bejbi" a tu jajka jak wydmuszki  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #766 : 2013-09-11, 12:45:37 »

a potem stalowe nerwy....zwlaszcza jak wybranka zechce 'bejbi" a tu jajka jak wydmuszki  Laughing
To też, ale to rzadkie przypadki.
Generalnie chodzi raczej o wdrukowanie sposobu myślenia: na wszystko jest jakiś "koks".
Człowiek ewoluował lub został stworzony, do wyboru by się rozwijać i samodoskonalić bez protez psychicznych.
A tu na wszystko jest rozwiązanie zewnętrzne: na problemy szklana wódy, na nerwa szluga, na obudzenie kawka, na seks trawka, na wenę kokainka, na wesele amfetaminka, na disco piguła, na doła TT-tka Sad
I się koleboce we łbie i w życiu.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71292


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #767 : 2013-09-11, 13:52:15 »

...a na choroby tabletki... Very Happy
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #768 : 2013-09-11, 14:57:23 »

A co się dzieje teraz, wystarczy luknąć ma stronę Sport Academy i zobaczyć jakie "przygody" zaczynają dwudziestojednolatkowie.
Skrót mają dobry SA(A), a zaczynali od mieszanek ziołowych, całkiem do rzeczy...
Nie zagladalem dawno, co tam, juz ziolka nie wystarczaja chlopakom i ostraj jazda sie zaczyna?  Laughing

No smutne, Mariusz ty widzisz i nie grzmisz?  Laughing


Wciskają ten shit młodziakom w fazie rozwoju, która nie kończy się przecież po otrzymaniu dowodu.
Dla kaski.  Confused Evil or Very Mad
Trzeba mieć też stalowe sumienie.

Mnie tam nie ma, choć figuruje na liście użytkowników....Smile zmienili mi hasło  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #769 : 2013-09-11, 14:58:11 »

O kurcze, az tak? Ten terrorysta pisowski czy jak mu tam?  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #770 : 2013-09-11, 15:08:51 »

W związku z tym,że linia partii forum ala PiS (nacisk na sterydy,sprzedaż miast rozwijać forum dzięki nowym użytkownikom) nie była mi po drodze. Uskuteczniałem swoje wpisy na www.sportsacademy.pl w ciekawostkach. Nie spodobało się to górze i uciszyli mnie na www.sportsacademy.pl. W związku z tym,że nie nadstawiam policzka 2x,nie wchodzę do tej samej rzeki 2x ,skasowałem kilk postów użytkownika MariuszM. Smile hehe Wspaniałomyślnie udostępniłem im "Kulturysta optymalny a złota proporcja",ponieważ tzw pożytecznych idiotów nigdy za wiele WinkTwisted Evil
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #771 : 2013-09-11, 15:16:37 »

Zaraz, zaraz bo sie juz gubie  Laughing Widze twoje wpisy na sportsacademy.pl i to calkiem swieze. Rozumiem, ze cie uciszyli na tej drugiej, "czarnej" sportacademy.pl ? Niezly ambaras zeby z tego cos zrozumiec.
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #772 : 2013-09-11, 15:18:16 »

Uciszyli mnie na sportsacademy.pl. Tam  Jurek nie jest adminem,strona nie jest jego własnością. Za to jest panem i władcą na sportacademy.pl paniał? Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #773 : 2013-09-11, 15:21:26 »

Bo, te wszystkie "adminy" to takie są, jak coś nie pasi, to zaraz siekierka... I "wypad". Confused  Wink
Bananowe dyktatory!  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #774 : 2013-09-11, 15:23:05 »

Aha, czyli na tej z pejzazami w tle. Myslalem, ze tam juz nie piszesz, choc widze, niedawne wiadomosci z czerwca i lipca. A Gavro o ktorej SA pisal? Tej czarnej? Widze, ze tam juz nie ma jego konta. Ktorzy w koncu koksuja ci od sports czy od sport?
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #775 : 2013-09-11, 15:24:09 »

Na sportacademy.pl Jurek (pewnie on) zmienił mi hasło do konta Smile  Laughing Ti ti łobuzie  Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #776 : 2013-09-11, 15:27:02 »

Aha, czyli na tej z pejzazami w tle. Myslalem, ze tam juz nie piszesz, choc widze, niedawne wiadomosci z czerwca i lipca. A Gavro o ktorej SA pisal? Tej czarnej? Widze, ze tam juz nie ma jego konta. Ktorzy w koncu koksuja ci od sports czy od sport?
z s w środku
Też chciałem usunąć swoje konto,ale po akcji Gavro (usunięcie konta) chyba usunęli taką możliwość dla zwykłych użytkowników...?  I nie mogłem usunąć konta Very Happy

A ja admina chciałem wciągnąć w takie bagno ptfu ptfu pluję sobie w brodę Smile
Dobrze,że promują Żywienie Optymalne zamieszczając na pierwszej stronie stosowne artykuły  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25562

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #777 : 2013-09-11, 15:34:17 »

Nie wiedzialem, ze gavro mial konto na tej z "s". Wiem, ze mial na tej "czarnej" www.sportacademy.pl i z niej usunal konto widze, bo tam ja tez mam konto. Chyba, ze cos pomyliles Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #778 : 2013-09-11, 15:48:06 »

Aha, czyli na tej z pejzazami w tle. Myslalem, ze tam juz nie piszesz, choc widze, niedawne wiadomosci z czerwca i lipca. A Gavro o ktorej SA pisal? Tej czarnej? Widze, ze tam juz nie ma jego konta. Ktorzy w koncu koksuja ci od sports czy od sport?
z s w środku
Też chciałem usunąć swoje konto,ale po akcji Gavro (usunięcie konta) chyba usunęli taką możliwość dla zwykłych użytkowników...?  I nie mogłem usunąć konta Very Happy

A ja admina chciałem wciągnąć w takie bagno ptfu ptfu pluję sobie w brodę Smile
Dobrze,że promują Żywienie Optymalne zamieszczając na pierwszej stronie stosowne artykuły  Laughing
Ja miałem na SportAcademy tej od Yurka.
Też nie mogłem usunąć samodzielnie konta, co mi Mariusz proponował.
Raz poprosiłem grzecznie, drugi raz już niegrzecznie i usunęli.
Nie lubię być uczestnikiem czegoś do czego nie mam przekonania Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #779 : 2013-09-11, 15:54:58 »

Nie wiedzialem, ze gavro mial konto na tej z "s". Wiem, ze mial na tej "czarnej" www.sportacademy.pl i z niej usunal konto widze, bo tam ja tez mam konto. Chyba, ze cos pomyliles Very Happy
Fakt, pomyliłem bez "S"  Very Happy
Chyba również muszę poprosić niegrzecznie Razz he he
Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.