forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:16:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 710272 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #80 : 2013-01-23, 10:08:30 »

Shocked no, no, coz za polaryzacja pogladow  Shocked  Laughing Laughing
Może nie urośnie, ale też się nie zmniejszy, a i mocy nabierze ten bicek.
Jak ma się palić oponka, to spróbuj ciągać tę oponę lub ją pchać po śniegu.
Ale przerwy na oddech rób jak Mariusz radził!

Muszę sobie jakąś uprząż wykombinować Wink no i chodzi mi ta kamizelka obciążeniowa po głowie, tylko się na ciężarem zastanawiam.
Ja mam 17,5 kg bez możliwości dokładania, jest miękka i bardzo wygodna, więc używam jej do marszu.
Sprawdza się też przy operowaniu najcięższymi odwaznikami, zwłaszcza oburącz, kiedy są cięższe ode mnie.
Większość użytkowników co to robią w kamizelce całe treningi, rekomenduje 1/3 masy ciała.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #81 : 2013-01-23, 20:12:04 »

... no i chodzi mi ta kamizelka obciążeniowa po głowie, tylko się na ciężarem zastanawiam.


...
Większość użytkowników co to robią w kamizelce całe treningi, rekomenduje 1/3 masy ciała.

Dopuszczają w wersjach "chodzących po głowie" całkowitą masę ciała ... chodzącej po głowie. Większość użytkowników świetnie sobie w takich przypadkach... radzi. Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #82 : 2013-01-23, 21:23:54 »

dbry,

dzisiaj 35 minut crossfitu, z czego połowa tzw crossfitu użytkowego - czyli odśnieżanie, rąbanie drewna itd Wink potem robienie za orczyk Wink

no i creme brulee własnej roboty w ramach dopingu Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #83 : 2013-01-24, 12:29:41 »

dzień dobry,

dzisiaj dzień lenistwa. Miał być Wink ale rano jakoś zimno, więc co na to poradzić? - 15 minutek biegania rozdzielanego machaniem żelastwem. I już mi cieplutko Wink uzależnienie? tak. Ale jakoś mi to nie przeszkadza Wink

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #84 : 2013-01-24, 12:30:46 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #85 : 2013-01-24, 12:31:56 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Ale mechanizmy podobne.
Ja też miewam objawy odstawienia...
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #86 : 2013-01-24, 12:40:16 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Ale mechanizmy podobne.
Ja też miewam objawy odstawienia...

a ja pełne objawy powrotu do nałogu Wink można by że, że idę w tango Wink Plus pełne objawy neofickiego zachwytu ćwiczeniami popularnie zwanymi crossfitem. Strasznie to teraz marketingowo nadmuchane, te wszystkie RKC itd, to jedynie mi w tym przeszkadza. A tak cos idealnie dla mnie: poza zakupem kettli niedrogie, czasowo dostosować można idealnie do swoich upodobań, sponiewierać się można w ciągu kwadransa i nie jest nudo Wink Następny minus to jedynie chyba taki, że lasek na siłowni nie ma jak pooglądać Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #87 : 2013-01-24, 12:48:26 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Ale mechanizmy podobne.
Ja też miewam objawy odstawienia...

a ja pełne objawy powrotu do nałogu Wink można by że, że idę w tango Wink Plus pełne objawy neofickiego zachwytu ćwiczeniami popularnie zwanymi crossfitem. Strasznie to teraz marketingowo nadmuchane, te wszystkie RKC itd, to jedynie mi w tym przeszkadza. A tak cos idealnie dla mnie: poza zakupem kettli niedrogie, czasowo dostosować można idealnie do swoich upodobań, sponiewierać się można w ciągu kwadransa i nie jest nudo Wink Następny minus to jedynie chyba taki, że lasek na siłowni nie ma jak pooglądać Wink
Mi najciężej przetrwać pierwsze dni planowej przerwy, potem jakoś leci.
Crossfit nie dla mnie, za krótkie przerwy, lasek nie ma jak pooglądać Laughing
Na hamerykańskich stronach pojawiają sie nieśmiałe głosy, że ten crossfit to nie taki fajo jest, po tym jak parę wypompowanych osób spuściło sobie sztangę głowę podczas rwania czy podrzutu...
Tylko te firmy produkujące buty tuszują  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #88 : 2013-01-24, 18:47:18 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Ale mechanizmy podobne.
Ja też miewam objawy odstawienia...

Ciekawe, które ćpanie jest lepsze: 1/2h biegu ze skostniałymi dzwonkami, czy 1/2h szarpaniny z dzwonkiem w garści. Laughing
Bowiem o zdrowym ćpaniu jest mowa, to pewne. Wink  Stop! "...które ćpanie jest zdrowsze:..."- tak miało być. Very Happy
Ja uważam, że jedno i drugie nieźle... klepie. Laughing

p.s. Pardonsik, 25kg to raczej już dzwon jest. Smile
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #89 : 2013-01-24, 20:22:25 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Ale mechanizmy podobne.
Ja też miewam objawy odstawienia...

a ja pełne objawy powrotu do nałogu Wink można by że, że idę w tango Wink Plus pełne objawy neofickiego zachwytu ćwiczeniami popularnie zwanymi crossfitem. Strasznie to teraz marketingowo nadmuchane, te wszystkie RKC itd, to jedynie mi w tym przeszkadza. A tak cos idealnie dla mnie: poza zakupem kettli niedrogie, czasowo dostosować można idealnie do swoich upodobań, sponiewierać się można w ciągu kwadransa i nie jest nudo Wink Następny minus to jedynie chyba taki, że lasek na siłowni nie ma jak pooglądać Wink
Mi najciężej przetrwać pierwsze dni planowej przerwy, potem jakoś leci.
Crossfit nie dla mnie, za krótkie przerwy, lasek nie ma jak pooglądać Laughing
Na hamerykańskich stronach pojawiają sie nieśmiałe głosy, że ten crossfit to nie taki fajo jest, po tym jak parę wypompowanych osób spuściło sobie sztangę głowę podczas rwania czy podrzutu...
Tylko te firmy produkujące buty tuszują  Very Happy

Caculin pisał, żeby chyba pressy zaczynać od rwania, i jak się dojdzie do momentu, że nie można prawidłowo rwania wykonać zakończyć trening,  żeby girja na łeb nie spadła Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #90 : 2013-01-25, 16:15:37 »

Dzisiaj z racji lenia nie trenuję, więc napiszę krótkie podsumowanie Volka. W skrócie - JK w wersji podwyższonego białka dla sportowców z ograniczeniem węgli do ok 50 g. Białka od 0,6 do 1 grama na funt, tłuszczu do sytości, energetycznie między 65 a 80 % bilansu, węgli ok 50 g, tak, żeby występowała lekka ketoza, przy czym tak jak pisałem zalecane jest badanie krwi a nie moczu. Węgle najlepiej po treningu, jednakowoż nie przekraczając dziennej zalecanej ilości, oraz z wyłączeniem produktów zabronionych - zboża, węgle wysoko przetworzone, skrobia itp. Z ciekawostek autor powołując się na 4 miarodajne badania twierdzi, że u grubasów trening powyżej godziny dziennie może doprowadzi do zwolnienia metabolizmu o 5 do 15%. Naturalne chudzielce są od tego wolni Wink

Dojechała do mnie dieta tnt tegoż samego autora, zamówiona na amazonie koło grudnia; w międzyczasie zgłosiłem fakt że nie dojechała i oddali kasę Wink po uczciwości napisałem do nich, co z tym fantem a w międzyczasie poczytam sobie Wink

Ogólnie książka napisana lekko i przyjemnie, dostępnie; pod kątem angielskiego idealna nauka słownictwa.

aha, ciekawy trick psychologiczny: jeśli jesteś głodny, i masz np ochotę na steka wyobraź sobie, że go jesz. Jeśli nie czujesz smaku tego steka na niby, to znaczy że nie jesteś naprawdę głodny. Proste, ale działa Wink Jak pisałem, walczę z kompulsywnym jedzeniem z nadmiaru stresów i powyższa metoda wydaje się być pomocną.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #91 : 2013-01-25, 21:14:03 »

Zawsze można zalecić super gwiazdę (za)miast ziemniaków  Smile
http://www.generationucan.com/super.html
http://www.generationucan.com/answer.html  Laughing Laughing
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #92 : 2013-01-25, 21:35:06 »

Zawsze można zalecić super gwiazdę (za)miast ziemniaków  Smile
http://www.generationucan.com/super.html
http://www.generationucan.com/answer.html  Laughing Laughing
a tak, coś takiego poleca. ale nie wspominałem, bo product placing oczywisty
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #93 : 2013-01-25, 21:36:39 »

Teraz, prawie każdy chce zarobić na fali lovecarbu Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #94 : 2013-01-26, 06:09:56 »

Ruch to nie używka ...! Wink Laughing
Ale mechanizmy podobne.
Ja też miewam objawy odstawienia...

Ciekawe, które ćpanie jest lepsze: 1/2h biegu ze skostniałymi dzwonkami, czy 1/2h szarpaniny z dzwonkiem w garści. Laughing
Bowiem o zdrowym ćpaniu jest mowa, to pewne. Wink  Stop! "...które ćpanie jest zdrowsze:..."- tak miało być. Very Happy
Ja uważam, że jedno i drugie nieźle... klepie. Laughing

p.s. Pardonsik, 25kg to raczej już dzwon jest. Smile

Przy czym jedno klepie jakby troszkę lepiej. Wink Laughing Bardziej! "...bardziej nieźle."- miało być. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #95 : 2013-01-26, 06:11:50 »

Teraz, prawie każdy chce zarobić na fali lovecarbu Smile

Bo "prawie każdy" chce coś z tego życia wreszcie mieć. Very Happy
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #96 : 2013-01-27, 12:05:01 »

dobry Smile

dzisiaj 3 km biegu w ramach rozgrzewki przed i po morsowaniu. Przeeepiękna pogoda, -2 i super słoneczko, gruby lód - miodzio Smile Jak mnie będzie dalej tak haj trzymał, wieczorkiem pewnie podzwonkuję Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #97 : 2013-01-28, 19:50:09 »

wczoraj wieczorem i dzisiaj rano był mieszany crossfit użytkowy - czyli odśnieżanie a potem machanie kettlami żeby się do końca sponiewierać Wink kurcze, jakiś rozdrażniony dzisiaj łażę, przemęczenie, nadmiar stresów? skomplikowanie mojego życia nie pozwala mi niestety na spokój, chociaż cały czas pracuję nad sobą...  dzisiaj plan prosty: pójść wcześnie spać Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #98 : 2013-01-28, 19:53:59 »

A ja dzisiaj będę tak długo wył do księżyca, aż ... aż się zmęczę. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #99 : 2013-01-28, 20:48:42 »

A ja dzisiaj będę tak długo wył do księżyca, aż ... aż się zmęczę. Very Happy

I zmęczyłem się.  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.