forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-08-01, 22:57:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
666313 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 735788 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #920 : 2013-09-26, 20:43:12 »

Ilość dla drobnej kobietki, z dużą p i szeroką w barkach  Razz
Dzień bez treningów?
Rano siłownia, ale się oszczędzam Laughing
Jak daję sporo tłuszczu i węgli, to nie muszę tyle białka.
Ale jutro się apetyt upomni, na bank.
Pozwoliłem sobie też jeść na każde zawołanie i wczoraj na przykład wyszły mi cztery posiłki.
Przy większej ilości węgli zwiększa mi się też ruchliwość, a w pracy zaczyna się ruch.
Generalnie po rozmowie z Tobą po prostu jem, ale tak Po Prostu Wink

PS roślinnego nie liczę, ale to takie same amino przeca, wiem, wiem...
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #921 : 2013-09-26, 20:48:23 »

U mnie dziś również 4, pierwsze 2 po~10g Ww, 3 fifty-fifty, ostatni bardziej węglowy niż białkowy. Pierwsze 2 ~10g Ww. Sny muszą być kolorowe. Very Happy http://i.pinger.pl/pgr499/a3b12db300185c6b4d41a2d6/Kolorowe%20sny%20i%20szara%20rzeczywistość.jpg
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #922 : 2013-09-26, 20:55:48 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #923 : 2013-09-26, 21:48:09 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
K...., same ćpuny Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25581

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #924 : 2013-09-27, 05:51:16 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
Seratonina to w serze jest, a ta melatonina to w melasie?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #925 : 2013-09-27, 08:15:00 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
K...., same ćpuny Laughing
w sumie ja też, Wink telepie mnie bez ćwiczeń Wink dzisiaj mam luźny dzień i dziwnie się czuję - jedynie Amosow rano.

Wczorajsze liczby: 96:258:39. Nie wiem jak waga, ale pasek coraz luźniejszy Wink W barach chyba szerzej, bo się dzisiaj w odświętna koszulę ledwo zmieściłem.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #926 : 2013-09-27, 08:27:56 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
Seratonina to w serze jest, a ta melatonina to w melasie?
A dopamina? Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #927 : 2013-09-27, 10:03:42 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
K...., same ćpuny Laughing
Podpis pod zdjeciem zobowiazuje ;D
 
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #928 : 2013-09-27, 10:16:30 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #929 : 2013-09-27, 10:22:52 »

W Doppelhertz.
Ale podoba mi się Twój sposób myślenia Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71523


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #930 : 2013-09-27, 17:46:22 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
K...., same ćpuny Laughing
w sumie ja też, Wink telepie mnie bez ćwiczeń Wink dzisiaj mam luźny dzień i dziwnie się czuję - jedynie Amosow rano.

Wczorajsze liczby: 96:258:39. Nie wiem jak waga, ale pasek coraz luźniejszy Wink W barach chyba szerzej, bo się dzisiaj w odświętna koszulę ledwo zmieściłem.

Ponoć po tych obecnych proszkach do prania tak się ciuchy kurczą... Confused Laughing
Zapisane

Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #931 : 2013-09-27, 20:31:19 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
K...., same ćpuny Laughing
w sumie ja też, Wink telepie mnie bez ćwiczeń Wink dzisiaj mam luźny dzień i dziwnie się czuję - jedynie Amosow rano.

Wczorajsze liczby: 96:258:39. Nie wiem jak waga, ale pasek coraz luźniejszy Wink W barach chyba szerzej, bo się dzisiaj w odświętna koszulę ledwo zmieściłem.
Taa, pewnie Małżonka znowu w zwykłym proszku wyprała Wink

Ponoć po tych obecnych proszkach do prania tak się ciuchy kurczą... Confused Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #932 : 2013-09-27, 20:51:27 »

Powoli czuje, jak serotonina zaczyna mi  się wydzielać i zamieniać w melatoninę Very Happy Dzięki ci skrobio, boginio kolorowych snów  Cool Laughing Very Happy
Dobranoc
K...., same ćpuny Laughing
w sumie ja też, Wink telepie mnie bez ćwiczeń Wink dzisiaj mam luźny dzień i dziwnie się czuję - jedynie Amosow rano.

Wczorajsze liczby: 96:258:39. Nie wiem jak waga, ale pasek coraz luźniejszy Wink W barach chyba szerzej, bo się dzisiaj w odświętna koszulę ledwo zmieściłem.
Taa, pewnie Małżonka znowu w zwykłym proszku wyprała Wink

Ponoć po tych obecnych proszkach do prania tak się ciuchy kurczą... Confused Laughing
Standardowe koszule często daję do przeszycia, albo w ogóle robię na zamówienie.
Jak wcisnę kark, to rękawy za długie.
To samo ze spodniami, jak uda spoko, to w pasie ze dwa razy mogę się owinąć Very Happy
Dziwnie te ciuchy robią...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71523


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #933 : 2013-09-27, 20:57:08 »

Teraz to głównie chińskie rozmiary są... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #934 : 2013-09-27, 23:27:11 »

Teraz to głównie chińskie rozmiary są... Laughing
Eeee, no nie gadaj, paru chłopaków jest całkiem do rzeczy... Laughing
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #935 : 2013-09-28, 07:39:07 »

Dzień dobry Smile

Wczoraj mały cheat day z racji przyjazdu córek Wink 113:203:100.
Podsumowanie tygodnia: w dół 1,2 kg. W wymiarach niewielka zmiana, być może z pól centymetra w pasie, aczkolwiek nie jest to tak widoczne. Centymetr zszedł w biodrach. Biceps przestał spadać, tak samo jak i klata Wink

Wnioski z tego tygodnia: z lodówki wyjadłem już wysokobiałkowe i stosunkowo niskotłuszczowe mięsa, takie jak wołowina. To mi pomoże lepiej nadzorować białko. Stałą podaż tłuszczu na poziomie 200 g chyba jest dla mnie optymalna. Pytanie dręczy mnie dalej, czy węgle trzymać w okolicach 50, czy między 70 a 100 g, w zależności od intensywności dnia. Mam wrażenie, że przy niższych węglach czuję się lepiej. Jako posiłęk do pracy idealnie sprawdza się pasztet włąsnej roboty, pół na pół łopatki z boczkiem, i masa przypraw Wink

Treningowo ok, jedyne czego muszę pilnować to tego,żeby na razie co drugi dzień śmigać rowerem do pracy. Brakuje mi strasznie spacerów z kamizelką, zastanawiam się, czy nie wprowadzić jednego w tygodniu do menu Wink Na przykład rano 15 minut z kettlami, bardziej eksplozywnie niż siłowo, a po południu godzinka w kamizeli Wink

i tyle Wink
dzisiaj w programie Amosow i kettle. Na pewno basen z dziećmi, a potem może krótka przebieżka.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #936 : 2013-09-28, 09:12:55 »

Ja staram się jeść nie mniej niż 50g Ww/dzień. Nie popadaj czasem w paranoję i nie ograniczaj węglowodanów do wartości <50g
Uważaj na węglowodany "niestrawne" (błonnik) przy 50g Ww. Szkoda drażnić układ pokarmowy, hormonalny,nerwowy błonnikiem Wink W takiej konfiguracji efekty przychodzą szybciej.  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25581

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #937 : 2013-09-28, 09:15:41 »

Mowisz, gorzka czekolade i po problemie ?
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #938 : 2013-09-28, 09:16:35 »

1-2 ziemniaki i po problemie Smile do tego trochę warzyw do śniadania, II śniadania będzie w sam raz.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41556


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #939 : 2013-09-28, 09:20:04 »

Ja staram się jeść nie mniej niż 50g Ww/dzień. Nie popadaj czasem w paranoję i nie ograniczaj węglowodanów do wartości <50g
Uważaj na węglowodany "niestrawne" (błonnik) przy 50g Ww. Szkoda drażnić układ pokarmowy, hormonalny,nerwowy błonnikiem Wink W takiej konfiguracji efekty przychodzą szybciej.  Very Happy
Bardzo dobra rada.
Tylko, że to trzeba robić codziennie, bez większych odstępstw.
Jak się ustrój ustabilizuje, widać różnicę.
Bo wiadomo, codziennie to tylko powietrze i woda... Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.