forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:03:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Blade - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 92 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Blade - dziennik treningowy  (Przeczytany 710330 razy)
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #100 : 2013-01-29, 20:22:39 »

uff, no i po krótkim treningu z kettlami. Nowymi Wink 15 minut z parką 24ek Wink dają radę, inny poziom niż 2 szesnastki. jakość wykonania zdecydowanie leosza niż allegrowych, ale czy rewolucja?  nie wiem Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #101 : 2013-01-29, 20:30:50 »

Skad zamawiales??
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #102 : 2013-01-29, 20:38:44 »

Skad zamawiales??

RKC, jakżeby inaczej Wink centrum kb zielona góra
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #103 : 2013-01-29, 21:12:58 »

Ale osobiscie czy przez neta? Poka line do ich sklepa
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #104 : 2013-01-29, 21:50:06 »

Ale osobiscie czy przez neta? Poka line do ich sklepa
osobiście. jutro relacja, bo na telefonie nie chce mi się klepać. wyguglaj cetrum kb zielona góra, jedno jest Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #105 : 2013-01-30, 08:21:03 »

Ale osobiscie czy przez neta? Poka line do ich sklepa
osobiście. jutro relacja, bo na telefonie nie chce mi się klepać. wyguglaj cetrum kb zielona góra, jedno jest Wink

http://centrumkb.kravmaga.webd.pl/

Kettle KRC : zagwozdkę z nimi mam. Bo z jednej strony jakościowo dużo lepsze, chodzi o wykonanie, farbę niż te z allegro najtańsze. Ale czy są diametralnie rożne od nich, jeśli chodzi o technikę ćwiczeń? ciężko mi ocenić. może gdybym miał dwie nowe szesnastki i porównał je z tymi, co mam? Ogólnie zadowolony jestem, że mam dwie 24ki - trening ciekawszy, trudniejszy, bardzie wymagający. Wczoraj porobiłem trochę clean'ów, poswingowałem sobie, łącznie z wypróbowanie tej nowej techniki. Mam wrażenie, że bardziej  pracują tricepsy i barki, bo przecież trzeba zatrzymać ten ciężar. Ale czy to nie jest bardzie kontuzjogenne dla nadgarstków? a może je wzmacnia?

Co do centrum KB - bardzo miłe wrażenie. Bartek sympatyczny młody człowiek, centrum ulokowane w postindustrialnych, pokomunistycznych wnętrzach salach zielonogórskiego upadającego zastalu, czyli fabryki wagonów. Pasuje to do idei kettli, że ma być brudno, ostro i bez pieszczenia się Wink Sala ćwiczących pełna.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #106 : 2013-01-30, 08:27:34 »

Zakupy dzwoneczków opisem treningu nazywasz. Uwaga w dzienniczku! Wink  Laughing
A potem dojrzałe dziewczyny z nas się śmieją, że ... infantylnie dyskutujemy. Wink Very Happy
Ale coby się nie śmiały, są stale na nasłuchu! Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #107 : 2013-01-30, 08:28:39 »

Ale osobiscie czy przez neta? Poka line do ich sklepa
osobiście. jutro relacja, bo na telefonie nie chce mi się klepać. wyguglaj cetrum kb zielona góra, jedno jest Wink

http://centrumkb.kravmaga.webd.pl/

Kettle KRC : zagwozdkę z nimi mam. Bo z jednej strony jakościowo dużo lepsze, chodzi o wykonanie, farbę niż te z allegro najtańsze. Ale czy są diametralnie rożne od nich, jeśli chodzi o technikę ćwiczeń? ciężko mi ocenić. może gdybym miał dwie nowe szesnastki i porównał je z tymi, co mam? Ogólnie zadowolony jestem, że mam dwie 24ki - trening ciekawszy, trudniejszy, bardzie wymagający. Wczoraj porobiłem trochę clean'ów, poswingowałem sobie, łącznie z wypróbowanie tej nowej techniki. Mam wrażenie, że bardziej  pracują tricepsy i barki, bo przecież trzeba zatrzymać ten ciężar. Ale czy to nie jest bardzie kontuzjogenne dla nadgarstków? a może je wzmacnia?

Co do centrum KB - bardzo miłe wrażenie. Bartek sympatyczny młody człowiek, centrum ulokowane w postindustrialnych, pokomunistycznych wnętrzach salach zielonogórskiego upadającego zastalu, czyli fabryki wagonów. Pasuje to do idei kettli, że ma być brudno, ostro i bez pieszczenia się Wink Sala ćwiczących pełna.
Też się zastanawiałem nad tymi nadgarstkami, ale nie próbuję tego robić, córka, która mnie dopinguje umarłaby ze śmiechu Laughing
Ten sposób wykonania jest też nieestetyczny dla mnie, hardstyle to spięcie ciała, a nie ruch odważnika.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #108 : 2013-01-30, 08:30:54 »

Jak sie kupi zle wywazony odwaznik (czyli kazdy nie z RKC) to mozna sie nabawic kontuzji nadgarstka ale szarpiac go to juz nie? Dziwne...  Laughing tez probowalem tego "swinga", ale to jakies takie dziwne jest, bardziej jak cwiczenie z silowni, duzo wiecej mozna tego zrobic niz normalnych swingow. Do tego typu rzeczy to wole martwy ciag
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #109 : 2013-01-30, 08:35:42 »

Jak sie kupi zle wywazony odwaznik (czyli kazdy nie z RKC) to mozna sie nabawic kontuzji nadgarstka ale szarpiac go to juz nie? Dziwne...  Laughing tez probowalem tego "swinga", ale to jakies takie dziwne jest, bardziej jak cwiczenie z silowni, duzo wiecej mozna tego zrobic niz normalnych swingow. Do tego typu rzeczy to wole martwy ciag

Ciężko mi właśnie się określić. Spięcie ciała przy tym jest, inne niż przy zwykłym swingu, u mnie się tricepsy inaczej napinały. Ale na tricepsy, tudzież ręce  to w sumie wolę "halo" Wink Tak, i dużo więcej można ich zrobić, co czynie je bardziej aerobowymi niż siłowymi chyba.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #110 : 2013-01-31, 19:41:26 »

dzisiaj rano tabata- swing kettlem 24 kg. zaraz 15 minut swobodnego machania, żeby się stresów pozbyć Wink i tyle - czuję potrzebę delikatnego ruchu i porządnego odpoczynku
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #111 : 2013-02-03, 10:54:12 »

uff, jak miło Smile dzisiaj pół godziny zestawu kettle plus crossfit użytkowy Wink czyli drewno Wink przepięknie na dworze Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #112 : 2013-02-03, 11:21:06 »

dzisiaj rano tabata- swing kettlem 24 kg. zaraz 15 minut swobodnego machania, żeby się stresów pozbyć Wink i tyle - czuję potrzebę delikatnego ruchu i porządnego odpoczynku
Oooo, ja bym poszedł w tym kierunku.
Dialogu z ciałem, to dobry nawyk go słuchać  Very Happy
Nie mylić z mamrotaniem pod nosem...
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #113 : 2013-02-03, 13:09:57 »

dzisiaj rano tabata- swing kettlem 24 kg. zaraz 15 minut swobodnego machania, żeby się stresów pozbyć Wink i tyle - czuję potrzebę delikatnego ruchu i porządnego odpoczynku
Oooo, ja bym poszedł w tym kierunku.
Dialogu z ciałem, to dobry nawyk go słuchać  Very Happy
Nie mylić z mamrotaniem pod nosem...

tak, święta racja - i w tym kierunku pójdę. Połączę to z testowaniem metody zamieszczone w książce Ferrisa, która promuje Brian McKenzie. W skrócie tydzień układa się tak: od poniedziałku do piątku po południu 10 minut crossitu. poniedziałek i czwartek rano interwały, np 4 x 400 metrów biegu, sobota odpoczynek a niedziela bieg testowy. Ma to wzmocnić siłowo organizm i przesunąć próg aerobowy podczas biegu. On tam pisze o 12 tygodniach, ale wydaje mi się, że będę mógł przetestować rezultaty podczas półmaratony w Przytoku, który jest 13 kwietnia. Od dawna coś takiego chodziło mi po głowie, o czym ostatnio na DD wspominałem, a teraz postaram się to ubrać w czyny Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #114 : 2013-02-03, 13:18:54 »

Tylko crossfit i długie sprinty jako trening biegowy do połówki?
A ten niedzielny test, to ile?
Aż padniesz?
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #115 : 2013-02-03, 13:26:01 »

Tylko crossfit i długie sprinty jako trening biegowy do połówki?
A ten niedzielny test, to ile?
Aż padniesz?

między 5 a 10 km. Swoją drogą tyle biegał mój koleś rowerzysta, maks 8 km. I w debiucie na połówce 1:45 Wink
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #116 : 2013-02-03, 13:32:10 »

Tylko crossfit i długie sprinty jako trening biegowy do połówki?
A ten niedzielny test, to ile?
Aż padniesz?

między 5 a 10 km. Swoją drogą tyle biegał mój koleś rowerzysta, maks 8 km. I w debiucie na połówce 1:45 Wink

a ja myślę o dyszce co niedziela. Dobry testowy odcinek.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #117 : 2013-02-03, 13:35:31 »

Patrz na siebie Smile
Może warto zrobić jakiś teścik np. 12 km, aby zobaczyć czy stawy dadzą radę z tą wagą? Smile
Kolega średnio biegł ~5min/km ,śmigasz tak "szybko" sprinty Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #118 : 2013-02-03, 13:37:32 »

Tylko crossfit i długie sprinty jako trening biegowy do połówki?
A ten niedzielny test, to ile?
Aż padniesz?

między 5 a 10 km. Swoją drogą tyle biegał mój koleś rowerzysta, maks 8 km. I w debiucie na połówce 1:45 Wink
Może...
W sumie, jak ja zszedłem z 12 treningów tygodniowo do 2 to i wyniki się poprawiły i uśmiech na twarzy poszerzył  Very Happy
a ja myślę o dyszce co niedziela. Dobry testowy odcinek.
Zapisane
Blade
Go


Email
Odp: Blade - dziennik treningowy
« Odpowiedz #119 : 2013-02-03, 13:43:45 »

Patrz na siebie Smile
Może warto zrobić jakiś teścik np. 12 km, aby zobaczyć czy stawy dadzą radę z tą wagą? Smile
Kolega średnio biegł ~5min/km ,śmigasz tak "szybko" sprinty Wink

dały radę z 42ma kilometrami, to teraz też dadzą Wink tym bardziej, że obwody w dół lecą, waga też tak po kiograamie średnio tygodniowo więc za 12 tygodni powino mnie być mniej Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 92 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami.