forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:15:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Bol brzucha
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bol brzucha  (Przeczytany 36478 razy)
RG
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #60 : 2013-01-13, 09:43:10 »

Martwie się zdrowiem Polaków i tak cały czas kombinuje na kogo możnaby liczyć z tych co są przy korycie Very Happy Dlatego pomyślałem o tej partii Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #61 : 2013-01-13, 09:48:11 »

Wystarczy założyć Partię Kierowców, dzięki fotoradarom wygra w cuglach następne wybory.  Very Happy
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #62 : 2013-01-13, 09:55:30 »

Dokładnie... ci co są dzisiaj przy korycie pojechali już centralnie a w tym roku znowu szykują kolejne uderzenie po kieszeni, podobno mają wprowadzić podatek od deszczu...

Ja już zacząłem jeździć zgodnie z przepisami, ciągnę do dozwolonej prędkości, później włączam tempomat i tak sobie jadę prawym pasem Very Happy Zauważyłem, że dość dużo ludzi robi to samo, znaczy się zaczyna jeździć przepisowo Very Happy

Chyba nie zarobią tyle ile zamierzali ale jeszcze im zostanie jazda na czerwonym świetle, pasy bezpieczeństwa, światła, opony zimowe/letnie, rozmowy przez telefon i złe parkowanie... także pewnie część zagrabią od obywateli...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #63 : 2013-01-13, 10:00:09 »

Można jeździć bocznymi drogami. Tam dalej obowiązuje zasada "ile fabryka dała"...  Wink
Jeździ się dużo przyjemniej, bo jest jak na odcinkach specjalnych Rajdowych Mistrzostw Europy...  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #64 : 2013-01-13, 10:01:56 »

....złe parkowanie... także pewnie część zagrabią od obywateli...

Często parkingu nie ma (np. u nas przed pocztą) i mandaty lepią... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #65 : 2013-01-13, 10:04:26 »

Od tych mandatów to można bólu brzucha dostać... Confused (żeby nie było, że off-top Cool Laughing)
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #66 : 2013-01-13, 10:08:08 »

Ja się już nauczyłem, wychodzę z domu 30 minut wcześniej i przestałem się spieszyć Smile

W ogóle na diecie doktora Kwaśniewskiego przestało mi się śpieszyć, żyję sobie spokojnie bez gonitwy Smile

Renia, ja jak mam gdzieś jechać gdzie nie ma miejsc parkingowych to jeżdże w kółko kilka razy aż się coś zwolni i zgodnie z przepisami da się zaparkować jak najbliżej Very Happy Czyli dbam o swoje zdrowi, o szanowanie prawa ale jak to się ma do ludzkości skoro wypala się dużo spalin w powietrze... przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach" spełnia się Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #67 : 2013-01-13, 10:24:28 »

W sumie dobrze i nie dobrze...inni też tak robią i powstają korki. Ja lubię płatne parkingi, tam na ogól są miejsca wolne...Niektórzy zostawiają samochód kilometr dalej, żeby 2 zł zaoszczędzić, ale na papierosy mają... Cool
Zapisane

RG
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #68 : 2013-01-13, 10:58:02 »

Ja mam problem z poruszaniem się, 460 kroków i stop na 5 -10 minut co przy zimie jak bym musiał przejść z 900 kroków to stopy odpadły by mi z zimna... dlatego nawet jak godzina parkingowa kosztuje 5 pln to niestety płacę i parkuję jak najbliżej...

Dzisiaj tyle się mówi o pomocy państwa dla osób kalekich ale w realu jakoś tej pomocy nie widać w pokonywaniu barier architektonicznych.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #69 : 2013-01-13, 14:37:49 »

RG, jeśli to problemy krążeniowe to pomóc mogą prądy selektywne. Ja stałam już w okolicy 20 kroków, a w wiatr i/lub mróz jeszcze bliżej. I B : T : W pilnować, bo to podstawa.
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #70 : 2013-01-13, 14:41:15 »

RG, jeśli to problemy krążeniowe to pomóc mogą prądy selektywne. Ja stałam już w okolicy 20 kroków, a w wiatr i/lub mróz jeszcze bliżej. I B : T : W pilnować, bo to podstawa.

Wiem, na razie chcę zrobić porządek z bólem kostki (stawu skokowego), zrobię RTG i USG i wezmę opinię lekarza i wtedy z kompletem dokumentów zapiszę się do optymalnego lekarza Smile

Jak już pisałem, dałem sobie 2 lub 3 lata na wyjście z tego, więc powoli i aby do przodu Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #71 : 2013-01-13, 15:01:02 »

Trzymam kciuki Smile 
Zapisane
RG
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #72 : 2013-01-13, 15:03:10 »

Dziękuje Smile

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #73 : 2013-01-13, 15:04:20 »

Smile   
Zapisane
gniewko
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #74 : 2013-02-04, 03:06:51 »

Są tacy, którym szkodzi  Shocked (nie)myślenie  Laughing Laughing

Może ktoś tego pseudomądralę zabrać z Forum?
Przeczytałem wiele jego postów i w każdym jest zgryźliwy. Musisz się dowartościowywać cudzym kosztem?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #75 : 2013-02-04, 19:16:38 »

Moim skromnym zdaniem- nie może. Very Happy
MariuszM pełni bowiem ważną rolę "punktu odniesienia", ponieważ w gniewie może niekiedy wydawać się zgryźliwy, natomiast gdy ktoś ochłonie, być może równie młody, wtedy okazać się może, że MM to fajny kumpel jest. Wink Smile
A to przecież dziecko jeszcze i chociażby z tego powodu należy na niego zwrócić uwagę, a przynajmniej łypnąć okiem. Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #76 : 2013-02-04, 19:42:55 »

Podobno kobiety/dziewczęta Smile posiadają "dziwny dar", potrafią przyciągać,więc może zabiorę się kiedyś w tę i we w tę...  Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #77 : 2013-02-04, 19:46:49 »

Są tacy, którym szkodzi  Shocked (nie)myślenie  Laughing Laughing

Może ktoś tego pseudomądralę zabrać z Forum?
Przeczytałem wiele jego postów i w każdym jest zgryźliwy. Musisz się dowartościowywać cudzym kosztem?
Błąd w ocenie.
Pilota np. może kosztować życie Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #78 : 2013-02-04, 19:47:38 »

Podobno kobiety/dziewczęta Smile posiadają "dziwny dar", potrafią przyciągać,więc może zabiorę się kiedyś w tę i we w tę...  Laughing Laughing

Wolność "Tomku" w ... "dziwnym darze". Wink Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Bol brzucha
« Odpowiedz #79 : 2013-02-04, 19:53:43 »

Nie sądziłem,że mogę takie "gorące" emocje wzbudzać.  Twisted Evil   Laughing I to przez "drut" he he
http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.