forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 20:17:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660210 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Trądzik
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Trądzik  (Przeczytany 59843 razy)
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #20 : 2006-05-04, 19:16:05 »

dyskusja na temat biblioteki( fajnie) nie interesuje mnie wiadomosc czy akurat w mojej bibliotece jest ta ksiazka - tylko czy ktos kiedy kolwiek sie z nią spotkal w bibliotece, bo mam spore watpliowsci co do jej dostepnosci, pozatym chyba jakis miesiac temu pytałem i nie bylo...
co do spaceru o jak najbardziej sczegolnie z moją dziewczyną, no jest jeden problem od 2 dni kontuzja i zero ruchu - naprawde radze sbie jak moge i z moim logicznym mysleniem jest ok

co do interakcji z pozywieniem nie jem nic tradzikowtorczego ktorego wczesniej bym nie sprawdzil na sobie- tradziku nie mam od wczoraj .... nie wiem moze to przejsciowe nie zamartwiam sie jszcze nazapas,,,, pozatym moze czesc sie wchlonie- moze zeczywiscie cos mi zaszkodzilo <MYSLI>

naprawde spokojnie i pozdrawiam

p.s "kto pyta nie bładzi..."
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #21 : 2006-05-04, 19:27:59 »

cyt."W najostrzejszych przypadkach tej dolegliwości dojść moze do tak znacznych zmian skórnych,że ledwo widac jej zdrowe fragmenty.Jesteś w stanie przywrócic jej poprzedni wygląd w ciągu dziesieciu dni...ja niezmiennie znajduje włosienie/trichinella/, jedenz czterech najpopularniejszych przedstawicieli obleńców żyjących w człowieku...Choc powszechnie przyjmuje sie ,że rezyduja w miesniach to w przypadku tradziku jest inaczej.Użyj zappera".
koniec cyt.z "Kuracji zycia" dr Clark
Przyznam szczerze,ze nie ma lepszej i szybszej metody usuniecia w/w dolegliwosci, bo w tym przypadku ponad 90% klientów juz nastepnego dnia zauwaza poprawe swojego wyglądu twarzy, a z kazdym nastepnym jest juz tylko lepiej.Powrotów nie ma-mówi nam to ponad dwuletnie doswiadczenie .
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #22 : 2006-05-04, 19:31:24 »

Z ciekawości sprawdziłem katalog Biblioteki UW
http://opac.buw.uw.edu.pl/cgi-bin/gw_43_3/chameleon?skin=opac&lng=pl

No i nie mają! Dziwne, bo mają wiele prac innych autorów, którzy naprawdę zasługują na epitet "quack" (cytat z innego wątku), ale biblioteki osiedlowe, wiejskie itd. kryją wiele niespodzianek...
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #23 : 2006-05-08, 15:05:44 »

Takie małe podsumowanie po tygodniu- no troszke zeczywsicie moja wiedza byla niedoczytana jesli chodzi o ZO, no przyznam troche zle dobierałem proporcje btw i chyba przesadzalem z bialkiem bo ok 150 do 200g na dobę, węglowodany kontrolowałem i tluszcze tez ok bo ok 250-350 na dobę... teraz juz wszystko sobie poukladalem, co waznijesze doczytałem, czuje się dobrze , spozywam ok 120g bialka dziennie, 250-300 tluszczy i ok 40-60 ww, ( moj wzrost to 177cm waga 70 , mam 18 lat) 
co do stanu mojej skóry- wysypu ciąg dalszy , ale mysle ze to kwestia tego ze sie organizm przestawia i oczyszcza - mam taką nadzieję, przeszkadza mi troche jeszcze nieprzyjemny zapach z ust- ale to tez podobno przchodzi po pewnym czasie(?)
no i mam takie czerwone, twarde bolesne plamy na ciele , w sumie nanogach- to tez wplyw tej diety? bo w necie ani ksiaze nic o tym nie pisze?




pozdrawiam
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #24 : 2006-05-08, 22:46:49 »

spozywam ok 120g bialka dziennie, 250-300 tluszczy i ok 40-60 ww, ( moj wzrost to 177cm waga 70 , mam 18 lat)
  Tak z ciekawosci, w jakich produktach zjadasz to bialko? Jakies pomieszanie z poplataniem z Twoimi proporcjami. Ograniczyles wegle, a zjadasz duzo bialka. Byc moze Twoj organizm, jego nadwyzki przerabia wlasnie na cukier?
Cytuj
co do stanu mojej skóry- wysypu ciąg dalszy ]
A probowales zjadac skorki, niewiele ale codziennie?
Cytuj
przeszkadza mi troche jeszcze nieprzyjemny zapach z ust- ale to tez podobno przechodzi po pewnym czasie(?)
Podobno tak. Jak na razie przed wyjsciem z domu podjadaj natke pietruszki albo zwieksz ww (czytalam, ze dobrze dzialaja gotowane buraki)
Cytuj
mam takie czerwone, twarde bolesne plamy na ciele , w sumie na nogach- to tez wplyw tej diety? bo w necie ani ksiazce nic o tym nie pisze?
Nie sadze, ze przyczyna mogloby byc ŻO, ale te ilosci bialka, hmm, no nie wiem.




Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #25 : 2006-05-08, 23:21:38 »

Nie, no proporcje dobre. Ale nie wierze, ze mozesz tyle zjesc. Ja ostatnio odchudzam sie zoltkami i wszystko na nie przeliczam. Jem ich ok 11, 5 na sniadanie i 5-6 na obiad, kolacja to troche wegli. To mi calkowicie wystarcza, ani chwili nie jestem glodna. Nie wyobrazam sobie, ze moglbys zjesc ich 40 z kostka masla. Sprawdz, czy sie nie pomyliles w wyliczeniach.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #26 : 2006-05-08, 23:33:29 »

  Samsun, co do białka.

    Jesz go zdecydowanie za dużo, nawet, kiedy odwalasz kawał ciężkiego treningu. Powtarzam, jesz go barrdzo dużo !! Jak Ty w ogóle zjadasz 200 gr ? SZOK !  
               Po zjedzeniu nadmiernej ilości białka, organizm przetworzy zbędną część na cukry. I co ? Wyjdzie Ci na to, że zjadłeś ponad 100 gr węglowodanów. Czyli żadnego żywienia optymalnego, a raczej koryto.
            Przy takim doborze ilościowym, nie oczekuj żadnej poprawy na skórze. Napisałem Ci w moim dużo wcześniejszym poście, że moje problemy prawie zniknęły. Napisałbym JESZCZE więcej, ale ....poczekam.
          Po prostu w sieci masz wszystko napisane, jak się żywić. Indywidualne zapotrzebowanie - owszem - lecz są pewne zasady. Nie sądzę, aby znalazł się ktoś, kogo organizm pożąda takich ilości białek. Przede wszystkim, zapewniam Cię, że Twój organizm powiadomi Cię o potrzebach. Na razie nie licz na to, bo ładujesz w niego jak fadroma na budowie lub osiłek w śmierdzącej wyziewami sali. Nie obraź się, ale dajesz Waść w dupę samemu sobie.

          Co do tłuszczy . 350 gr na dobę. Samsun, co Ty robisz , że tyle zjadasz ? Tyle tłuszczu to chyba nie wchłonie nawet wycieńczony pracownik południowoafrykańskiej kopalni diamentów !!! To tylko moja opinia, zawsze mogę się mylić. Dziwne. 350 gr tłuszczu. Jest kto tu , co tyle pochłania ?

 Co do oddechu. Po pierwsze, proponuję myć język podczas szorowania zębów. Język jest siedliskiem dość poważnej ilości bakterii. Co prawda, nie jesteśmy waranami z Komodo, ale nasz język nie jest sterylny.
               Zjadzasz mnóstwo białka. To też może mieć znaczenie. Dajże Chłopie odpocząć swojemu organizmowi wreszcie. Zapewniam Cię, że wszystko minie na żywieniu optymalnym, tylko zacznij je stosować.


Tomek
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #27 : 2006-05-09, 07:00:08 »

hehe po pierwsze lubie Cie , za twoją bezposrednosc,
podczas przestawiania mojego organizmu na Zo zjadam dziennie ok. 100-120 g białka, 250 tluszczy i ok 40 ww, mysle ze w poczakowej fazie są to dobre proporcje, co do tego ze tam psialem 350 i 200g bialka- to spozywalem wtedy gdy jeszcze nie czytalem i dokladnie nie wiedzialem co to ZO , w bodajze 2 pierwszych dniach, teraz jem z dnia na dzien coraz mniej białka i  niedlugo zejde do ok 70-85g b , 200 tluszczy i 35-40 ww, mysle ze taka wartosc bedie dla mnie jak narazie odpowiednia- zaczynam odczuwac coraz mniej glodu, posilki są coraz mniejsze a i tak bardziej mnie sycą niz wczesniej. ( dobrze juz teraz?)
naprawde nie jestem jakims lajkiem ktory przeczytal gdzies tam 2 posty nanecie i zobaczyl jakąs diete cud i od tak jej sprubował- fakt na poczatku cos nie tak, metoda prób i błędów... teraz jestem juz mozna powiedziec oczytany i oswiecony, i błędów popelniac nie będę

co do oddechu to mysle ze nie jest to skutkiem zawyzonego białka, ale tak jak pisze to Pan dr. Kwasniweski jest to tzw okres przejsciowy i ten oddeh wrecz nazywa odorem Razz, organizm oczyszca sie no i z wewnatrz jest tak a nie inaczej...
żeby myje oczywiscie a jezyk szoruje juz od dawna przed , rozpoczeciem ZO - no ale i tak smierdzi jak nie powiem z czego:P

dzieki i pozdrawiam
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #28 : 2006-05-09, 14:58:47 »

Hej Baska--czy to mozliwe, ze zjadasz 17.5szt. zoltek ne dzien???
Liczac srednio jedno zoltko wazy 17g.razy 17,5 =297,5g.
Liczac 300g zoltek=B--489g  T--957g  W--21g
Jest to mozliwe???
   Hana
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #29 : 2006-05-09, 15:18:39 »

Hej Baska--czy to mozliwe, ze zjadasz 17.5szt. zoltek ne dzien???
Nie zjadam ok 11-u.
Cytuj
Liczac srednio jedno zoltko wazy 17g.razy 17,5 =297,5g.
11*17=187g
Cytuj
Liczac 300g zoltek=B--489g T--957g W--21g
??????? Shocked To jest Hana fizycznie niemozliwe  Smile
zoltko ma ok 3g bialka. 11*3=33g.
Jakos nie nadazam za Twoimi obliczeniami Wink

Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #30 : 2006-05-09, 15:33:56 »

Basiu wolniutko--17szt.zoltek.
  1(jedno) zoltko wazy okolo 17g.
A wiec 17szt x 17g=17&sup2;=289g to prawie 300g zoltek .
chyba dobrze kombinuje.
  A w 100g zoltka jaja kurzego jest B--16,3   T--31,9   W--0,7
  W   300g                                 B--48,9   T--95.7   W--2,1
Teraz jest ok.--sorry wkradl sie blad.
 
Jeszcze pytanie!!!Czy to odchudzanie funkcjonuje????
   Hana
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #31 : 2006-05-09, 15:36:04 »

Hej Baska--czy to mozliwe, ze zjadasz 17.5szt. zoltek ne dzien???
A, juz wiem skad Ci sie wzielo te 17 i pol. Wczesniej niezrozumiale sie wyrazilam.
Jem ich ok 11, 5 na sniadanie i 5-6 na obiad
W sumie 11, tzn 5+6
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #32 : 2006-05-09, 15:39:06 »

Cytuj
Czy to odchudzanie funkcjonuje???
Tak. Moze nawet za dobrze. W 4 dni stracilam 2 kg.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #33 : 2006-05-09, 16:23:04 »

Wlasnie o dwa, trzy kg. mam za duzo,byly swieta i tak zostalo.
Wiec jemy prztez tydzien 11szt zoltek dziennie??
Hana
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #34 : 2006-05-09, 16:58:49 »

żeby myje oczywiscie a jezyk szoruje juz od dawna przed , rozpoczeciem ZO - no ale i tak smierdzi jak nie powiem z czego:P

A kiedy ostatnio byłeś u dentysty???

Marishka
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #35 : 2006-05-09, 17:13:32 »

chodze regularnie... poraz ktorys powtarzam z nie mialem problemów z oddechem nigdy i według twórcy ZO i osób ktore przechodzily okrez przejsciowy jest to tylko chwilowe i trwa pare dni....


samsun
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #36 : 2006-05-09, 19:06:35 »

Wiec jemy prztez tydzien 11szt zoltek dziennie??
Hana
No jasne. W dwie bedzie razniej! Mam jeszcze 3-4kg do zrzucenia. Zaczynaj od jutra Smile
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #37 : 2006-05-09, 19:18:08 »

Zaczynam od jutra!!
Rano zapisze moja wage---pozniej 11szt.zoltek w trzech porcjach, przed snem brakujace weglowodany 50-60g gorzkiej czekolady.
  Hana
Zapisane
baska
Go


Email
dieta zoltkowa
« Odpowiedz #38 : 2006-05-09, 20:37:46 »

Hm, obliczylam w dietetyku (http://www.dobradieta.pl/dietetyk.php), ze mam 3 kg nadwagi, o ile mam budowe barczysta, i najgorsze- 6 kg dla budowy normalnej. Kurcze, nie wiem. W Arkadii powiedzieli mi, ze mam budowe pykniczna i nie schudne ponizej 58. Na zdjeciu-59. Teraz, po diecie zoltkowej- 57 (a jednak sie udalo  Very Happy ). Niby tylko 2 kg a juz sie sobie podobam, no i spodnie zjezdzaja mi z tylka. Takze bede walczyc z 6 kilogramami do skutku.
A tu coraz cieplej... Wink
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #39 : 2006-05-09, 20:42:26 »

Myślałem, że tylko Panie Optymalne nie muszą walczyć z nadwagą...  Smile
A tu takie rozczarowanie  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.