forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 21:38:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660599 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Trądzik
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Trądzik  (Przeczytany 59862 razy)
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #40 : 2006-05-09, 21:02:06 »

My mamy wage tabelaryczna-- co nie znacz, ze sie sobie podobamy .
Poprostu z ta waga sie zle czujemy i chcemy zrzucic to co sie nam niepodoba!!!
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #41 : 2006-05-09, 21:18:45 »

zebyscie nie wychudły na skóre i kość:P

a tak serio, to faktycznie tabela tabelami, a i tak kazdy wie indywidualnie czego chce,  i jak ma wygladac(wazyc) zeby czuc sie dobrze...
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #42 : 2006-05-12, 16:32:55 »

Zaczynam od jutra!!
Rano zapisze moja wage---pozniej 11szt.zoltek w trzech porcjach, przed snem brakujace weglowodany 50-60g gorzkiej czekolady.
  Hana

a to mozna np tak caly dzien nie jesc węgli i tak wieczorem je uzupelnic w postaci 50g gorzkiej czekolady na przyklad ( pol tabliczki )

?????????????????????????????

samsun
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #43 : 2006-05-12, 17:23:51 »

Przez niezbyt dlugi czas, mozna. Ale, ze w postaci akurat czekolady (i to na raz), to nie bardzo mi sie to podoba.
Wole, zjesc miedzy sniadaniem a obiadem 2 sliwki w czekoladzie. No i tyle moich wegli.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #44 : 2006-05-12, 18:57:57 »

Czesc Baska ,
dzisiaj mija trzeci dzien zoltkowy, moja waga stoi w dawnej pozycji, ale osobiscie czuje sie odchudzona (spodnie sa w pasie luzniejsze ).
A, co u Ciebie, czy widac efekty????
  Hana
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #45 : 2006-05-12, 19:50:08 »

Widac, znowu waze 58 ;(
Ale jakims cudem spodnie zrobily sie jeszcze luzniejsze...  Wychodzi na to, ze waga nie jest tu najwazniejsza
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #46 : 2006-05-12, 21:17:25 »

  Baśka i Hana ! Jeśli Wasz typ jest pykniczny, to nie ma szans zrobić z siebie chudzielców ! Krępa budowa ciała to jeszcze nie nadwaga. Taki typ. Powinnyście się cieszyć, bo kanciastość nie radość Smile)

  Poza tym, jak to jest, że żywienie optymalne nie doprowadziło Was do nalezytej wagi ? A ruch fizyczny ?

pozdrawiam !

Tomek

Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #47 : 2006-05-12, 21:34:26 »

Mnie doprowadzilo do naleznej wagi, tylko przed zywieniem wazylam o 2kg mniej i sie sobie bardziej podobalam, na zywieniu przybralam 2kg i jest mi z tym nudno.
A poza tym chce sie przekonac, czy zywiac sie optymalnie mozna manipulowac wlasnym ciezarem(zachowujac oczywiscie proporcje)!!
Podobno przy takim sposobie zywienia formuje sie sylwetka (sprawdzam).
  Hana
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #48 : 2006-05-12, 21:45:07 »

  Baśka i Hana ! Jeśli Wasz typ jest pykniczny, to nie ma szans zrobić z siebie chudzielców ! 
No niby tak  Rolling Eyes, ale kilka lat temu (stosowalam wtedy ŻO) bylam szczupla (nie chuda) i tak ladnie wygladalam...   Az mi sie lezka w oku kreci Smile
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: dieta zoltkowa
« Odpowiedz #49 : 2006-05-13, 10:31:07 »

Hm, obliczylam w dietetyku (http://www.dobradieta.pl/dietetyk.php), ze mam 3 kg nadwagi, o ile mam budowe barczysta, i najgorsze- 6 kg dla budowy normalnej. Kurcze, nie wiem. W Arkadii powiedzieli mi, ze mam budowe pykniczna i nie schudne ponizej 58. Na zdjeciu-59. Teraz, po diecie zoltkowej- 57 (a jednak sie udalo  Very Happy ). Niby tylko 2 kg a juz sie sobie podobam, no i spodnie zjezdzaja mi z tylka. Takze bede walczyc z 6 kilogramami do skutku.
A tu coraz cieplej... Wink

Myślałem że, "optymalni" nie mają tego typu problemów? Skoro Dr. napisał w swojej książce że, dieta ta praktycznie gwarantuje zdrowie i dobry wygląd że, jedząc żółtka, skóry, mózg i goloneczkę człowiek staje sią prawie "nadczłowiekiem". Pięknym, mądrym, zdrowym...
Jak to z Wami jest?
Założę się że, jednak pare dych miesięcznie na kremy i inne mikstury wydajecie (kobiety) Wink
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #50 : 2006-05-13, 10:40:30 »

Jak jest taka potrzeba, to wydajemy, zeby sie sobie podobac i dobrze czuc, inie pare dych, tylko tyle ile potrzeba (mozna liczyc w dychach, setkach i ......).

KOBIETA ZADBANA TO 99,8% SUKCESU!!!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: dieta zoltkowa
« Odpowiedz #51 : 2006-05-13, 11:16:03 »

[
Myślałem że, "optymalni" nie mają tego typu problemów? Skoro Dr. napisał w swojej książce że, dieta ta praktycznie gwarantuje zdrowie i dobry wygląd że, jedząc żółtka, skóry, mózg i goloneczkę człowiek staje sią prawie "nadczłowiekiem". Pięknym, mądrym, zdrowym...
Jak to z Wami jest?
Założę się że, jednak pare dych miesięcznie na kremy i inne mikstury wydajecie (kobiety) Wink


I ak jest w istocie. Wychudzone ciała lansują tylko media bo wy mężczyźni i tak wolicie naturalność (o czym pisze Kwaśniewski). Czy widziałeś na wybiegu zadowoloną modelkę? Wszystkie są wychudzone , złe,  z nadętymi wargami, a całe rzesze wizażystów, fryzjerów urabia sobie ręce żeby 'wieszak' na qwybiegu jakoś wyglądał. A po 30-tce ( gdzie kobieta jest najpiękniejsza) już nie mają siły, tak ich organizmy są zdegenerowane.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #52 : 2006-05-13, 12:47:37 »

tak, ja wolę naturalność. Podpisuję się pod tymi słowami całym sobą.

Tomek
Zapisane
samsun
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #53 : 2006-05-13, 13:29:43 »

gdzies kiedys czytałem w jakiejs gazecie... zrobiony był sondaz przeprowadzony na ilus tam mezczyznach w roznym wieku- pytanie bylo takie jakie kobiety im sie podobają, chodzi o wygląd ( figure konkretnie) i zdecydowana wiekszosc opowiedziala sie wlasnie za naturalnoscią, czyli tacy jak zostalismy stworzeni, powinnismy sie akceptowac;) , a przeciez ZO sprawia ze po pewnym czasie czlowiek ma wagę idealną dla wlasnego organizmu i samopoczucia- wiec noo odchudzanie to troche glupota moim zdaniem:P no chyba ze tylko i wylacznie dla siebie ...
pozdrawiam samsun
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: dieta zoltkowa
« Odpowiedz #54 : 2006-05-13, 13:30:42 »

[
Myślałem że, "optymalni" nie mają tego typu problemów? Skoro Dr. napisał w swojej książce że, dieta ta praktycznie gwarantuje zdrowie i dobry wygląd że, jedząc żółtka, skóry, mózg i goloneczkę człowiek staje sią prawie "nadczłowiekiem". Pięknym, mądrym, zdrowym...
Jak to z Wami jest?
Założę się że, jednak pare dych miesięcznie na kremy i inne mikstury wydajecie (kobiety) Wink


I ak jest w istocie. Wychudzone ciała lansują tylko media bo wy mężczyźni i tak wolicie naturalność (o czym pisze Kwaśniewski). Czy widziałeś na wybiegu zadowoloną modelkę? Wszystkie są wychudzone , złe,  z nadętymi wargami, a całe rzesze wizażystów, fryzjerów urabia sobie ręce żeby 'wieszak' na qwybiegu jakoś wyglądał. A po 30-tce ( gdzie kobieta jest najpiękniejsza) już nie mają siły, tak ich organizmy są zdegenerowane.

No to skąd ten pęddddddd Wasz, Kobiety do slim and fit? Skoro wiecie że to sztuczne i mężczyznom się nie podoba?
Ale w gruncie rzeczy nie o to mi chodzi. Skoro DO i ŻO gwarantuje ładny, naturalny wygląd to skąd te posty u Full Members, które są na djecie długo, jak mniemam?
To mnie ciekawi. Czy tak w istocie jest. Przejdę na DO i będę supermaczo Wink, min...
A jak czytam te posty to się poważnie zastanawiam czy będę supermaczo Question
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: dieta zoltkowa
« Odpowiedz #55 : 2006-05-13, 14:42:11 »

Cytuj
Skoro DO i ŻO gwarantuje ładny, naturalny wygląd to skąd te posty u Full Members, które są na diecie długo, jak mniemam?
To mnie ciekawi. Czy tak w istocie jest.
Tak jest, ale jak masz wyrok: budowa pykniczna, na dodatek zakaz odchudzania, no to wzrost-100 i ani grama mniej
 
Cytuj
Przejdę na DO i będę supermaczo Wink, min...
A jak czytam te posty to się poważnie zastanawiam czy będę supermaczo Question
Cytuj
Lepiej nie przechodz na ŻO, bo wychudniesz i zmalejesz  Twisted Evil  Wink
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #56 : 2006-05-13, 14:55:52 »

Zbudowany to ja jestem raczej dobrze :0
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #57 : 2006-05-13, 17:23:35 »

Czy kobieta zadbana to wg. Was MEZCZYZNI nie naturalna???
Czy kobieta szczupla to tez nie naturalna???
To dlaczego majac zony puszyste i kuchenne (takie podobno lubicie)ogladacie sie na ulicy za kobietami szczuplymi, gustownie ubranymi i zadbanymi???
D L A C Z E G O ???
  Hana
Zapisane
Uponstar
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #58 : 2006-05-13, 17:59:04 »

Zadbana w jakim sensie. Po tygodniu w solarium i dwie tony makeup?
Szczupła w jaki sensie. 1,70 cm i 30kg?
Oglądacie. Ładnie tak uogólniać Pani Hano?  Question
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Trądzik
« Odpowiedz #59 : 2006-05-13, 18:15:59 »

Caly czas pisze o kobietach naturalnie zadbanych, o kobietach ktore maja swoj styl, a nie o ekstremalnych kobietach(1,70 cm i 30kg.,dwie tony mekeup itp.).
   Hana
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.