forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-03-19, 06:34:27

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
657705 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Sport
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 1161 Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Sport  (Przeczytany 4377796 razy)
adampio
Gość


Email
Sport
« : 2008-10-23, 23:20:11 »

Byl wczesniej temat sniadanie optymalne. ...
Teraz , prosze powiedziec co robicie w przerwach miedzy jedzenieniem.
Plywacie, biegacie, rolki, klocicie sie ze swoja droga polowa......
Prosze o konkrektne przykklady i ile minut ( godzin ) dziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #1 : 2008-10-23, 23:35:39 »

Ja w przerwach od jedzenia to lubie sobie strzelic browca, fajke zapalic. Posiedziec spokojnie poogladac co tam w wiadomosciach. Wlasnie dzisiaj powiedzieli, ze zycie w ciaglym biegu, w stresie jest bardzo niezdrowe. Zreszta JK tez sportu nie poleca, to wiem, bo tu ostatnio na tym forum przeczytalam...
Zapisane
jurek46
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #2 : 2008-10-23, 23:40:25 »

Byl wczesniej temat sniadanie optymalne. ...
Teraz , prosze powiedziec co robicie w przerwach miedzy jedzenieniem.
Plywacie, biegacie, rolki, klocicie sie ze swoja droga polowa......
Prosze o konkrektne przykklady i ile minut ( godzin ) dziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonały watek właśnie dla mnie,z wiadomych względów.Bo ja własnie leze i nic nie moge robic,A w tym jest juz własnie problem
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #3 : 2008-10-23, 23:43:03 »

Ja w przerwach od jedzenia to lubie sobie strzelic browca, fajke zapalic. Posiedziec spokojnie poogladac co tam w wiadomosciach. Wlasnie dzisiaj powiedzieli, ze zycie w ciaglym biegu, w stresie jest bardzo niezdrowe. Zreszta JK tez sportu nie poleca, to wiem, bo tu ostatnio na tym forum przeczytalam...

Tu masz racje, flo, czytajac Twoje ostanie odpowiedzi nie mozna inaczej tego pojac/przyjac. I jezeli wazysz "duzo" to masz racje, JK nie zaleca...hahahahhha

Na poczatku jednej z ksiazek pisze JK, ze zycie bez ruchu to zadne zycie......

A tak poza tym, to traktuje kazdy watek powaznie....dlatego prosze o nie pisanie bzdur, tudziez pisanie bzdur...wezykiem prosze!!!!
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #4 : 2008-10-23, 23:46:06 »

Byl wczesniej temat sniadanie optymalne. ...
Teraz , prosze powiedziec co robicie w przerwach miedzy jedzenieniem.
Plywacie, biegacie, rolki, klocicie sie ze swoja droga polowa......
Prosze o konkrektne przykklady i ile minut ( godzin ) dziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doskonały watek właśnie dla mnie,z wiadomych względów.Bo ja własnie leze i nic nie moge robic,A w tym jest juz własnie problem

JUrek, dla Ciebie  przejscie miedzy rentgenem a lekarzem bedzie spora gimnastyka.....dlatego, nie badz zly, nie pod Ciebie ten temat dany!!!! POzdrawiam i zycze szybkiego do zdrowia powrocenia!
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #5 : 2008-10-24, 00:00:11 »

Ja w przerwach od jedzenia to lubie sobie strzelic browca, fajke zapalic. Posiedziec spokojnie poogladac co tam w wiadomosciach. Wlasnie dzisiaj powiedzieli, ze zycie w ciaglym biegu, w stresie jest bardzo niezdrowe. Zreszta JK tez sportu nie poleca, to wiem, bo tu ostatnio na tym forum przeczytalam...
[/quote 

No coz, to tez sport......ale nie o to tu chodzi.....ponownie nie zrozumialas watku?
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #6 : 2008-10-24, 00:03:19 »

Ja w przerwach od jedzenia to lubie sobie strzelic browca, fajke zapalic. Posiedziec spokojnie poogladac co tam w wiadomosciach. Wlasnie dzisiaj powiedzieli, ze zycie w ciaglym biegu, w stresie jest bardzo niezdrowe. Zreszta JK tez sportu nie poleca, to wiem, bo tu ostatnio na tym forum przeczytalam...


To moze powiesz nam, jesli jeszcze pamietasz, co w tych wiadomosciach mĂłwili?
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #7 : 2008-10-24, 00:34:13 »

Ja w przerwach od jedzenia to lubie sobie strzelic browca, fajke zapalic. Posiedziec spokojnie poogladac co tam w wiadomosciach. Wlasnie dzisiaj powiedzieli, ze zycie w ciaglym biegu, w stresie jest bardzo niezdrowe. Zreszta JK tez sportu nie poleca, to wiem, bo tu ostatnio na tym forum przeczytalam...


To moze powiesz nam, jesli jeszcze pamietasz, co w tych wiadomosciach mowili?

Hm, no coz adampio, nie chce Ci zasmiecac watku. Pokrotce tylko napisze, ze sama madre rzeczy mowili, tluszczu nie jesc, tego twardego bron boze, najlepiej orzechy, bo to tluszcz roslinny i bialko maja i fajnie, najwazniejszym posilkiem dnia jest oczywiscie sniadanie, powinno byc spore, zebys mial duuuuuzo energii, muesli swietnie sie nada z jakiegos ladnego kolorowego pudelka, na przyklad takie cos tu reklamuja zaraz po tych wiadomosciach "kellogs special k", ma duzo blonnika, micha tego rano z mlekiem (0% oczywiscie) i nie bedziesz glodny przez nastepne 3h, kiedy to nadchodzi pora na drugie sniadanie...
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #8 : 2008-10-24, 00:48:24 »

Byl wczesniej temat sniadanie optymalne. ...
Teraz , prosze powiedziec co robicie w przerwach miedzy jedzenieniem.
Plywacie, biegacie, rolki, klocicie sie ze swoja droga polowa......
Prosze o konkrektne przykklady i ile minut ( godzin ) dziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uwielbiam lezec na lezaku z ksiazka i koniecznie na sloncu
no i jeszcze lezec ale w lozku,i to nie sama.
Kopac lubie tez,ale tylko w ogrodku.
Plywac moglabym gdybym umiala.
Zamiast biegania wystarcza mi chodzenie.

Adam,niestety nie ma sie czym pochwalic. Laughing
Zapisane
Rudka
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #9 : 2008-10-24, 00:59:44 »

   co za pytanie -gotować Laughing i mysleć co dobrego moge jeszcze zjeść. Razz
     Dlatego lubie teĹź pobuszowac po sklepach -a w czasie tej najdłuĹźszej przerwy to oczywiście
      na wycieczke w elegancki  wirtualny świat.
   pasjansa -pasjami teĹź lubie w międzyczasie jak sie net zacina albo leci" szkło kontaktowe"
Zapisane
jurek46
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #10 : 2008-10-24, 01:09:27 »

Byl wczesniej temat sniadanie optymalne. ...
Teraz , prosze powiedziec co robicie w przerwach miedzy jedzenieniem.
Plywacie, biegacie, rolki, klocicie sie ze swoja droga polowa......
Prosze o konkrektne przykklady i ile minut ( godzin ) dziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uwielbiam lezec na lezaku z ksiazka i koniecznie na sloncu
no i jeszcze lezec ale w lozku,i to nie sama.
Kopac lubie tez,ale tylko w ogrodku.
Plywac moglabym gdybym umiala.
Zamiast biegania wystarcza mi chodzenie.

Adam,niestety nie ma sie czym pochwalic. Laughing


Kodar uwazaj bo zaczynasz się odkrywac,  zaraz namĂłwisz jeszcze kogos, na wspĂłlna ucieczkę ze szptala.Ale dla mnie  wtedy, Ktoś mĂłgłby dokopac
I to nie w ogrĂłdku.
Zapisane
kodar
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #11 : 2008-10-24, 01:11:31 »

czes,chyba ide spacv,bo nic nie zrozumialam z tym odkrywaniem. Smile
Zapisane
_flo
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #12 : 2008-10-24, 07:07:12 »

To moze powiesz nam, jesli jeszcze pamietasz, co w tych wiadomosciach mowili?

No a dzisiaj rano w wydaniu porannym (ogladam wszystkie, zeby nie przeoczyc zadnych madrych wiadomosci) to jeszcze mowili o tym: http://www.telegraph.co.uk/earth/main.jhtml?xml=/earth/2008/10/23/scicat123.xml

kicia gmo lub jak kto woli gm-kitten  Sad Crying or Very sad
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #13 : 2008-10-24, 08:05:28 »

Pomiedzy jedzeniem pisze na Forum  Smile  Napisze "sto tysięcy postĂłw" i ide coś zjeść,Ĺźeby dostać powera na dalsze pisanie .
Jak na Forum jest czasowo nudno z racji "smutasĂłw" ,to ide popływać  Smile
Generalnie pływam 3 dni w tygodniu.
Latem wiadomo juĹź wszystkim -rolki,a ostatnio "chocki klocki" na drabinkach .
Sprzeczki z drugą połówką teĹź się zdarzają ,ale za to jakie momenty kiedy sie godzimy są!  Very Happy Wspaniałe!  Very Happy
Zapisane
kangur
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #14 : 2008-10-24, 08:13:49 »

A ja bym  strzelil gola, ale nie ma bramki.
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #15 : 2008-10-24, 09:17:35 »

A ja bym  strzelil gola, ale nie ma bramki.

To sobie "skombinuj" ta "bramke" i se "strzel tego gola"  Smile
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #16 : 2008-10-24, 11:03:06 »

Ja w przerwach od jedzenia to lubie sobie strzelic browca, fajke zapalic. Posiedziec spokojnie poogladac co tam w wiadomosciach. Wlasnie dzisiaj powiedzieli, ze zycie w ciaglym biegu, w stresie jest bardzo niezdrowe. Zreszta JK tez sportu nie poleca, to wiem, bo tu ostatnio na tym forum przeczytalam...


To moze powiesz nam, jesli jeszcze pamietasz, co w tych wiadomosciach mowili?

Hm, no coz adampio, nie chce Ci zasmiecac watku. Pokrotce tylko napisze, ze sama madre rzeczy mowili, tluszczu nie jesc, tego twardego bron boze, najlepiej orzechy, bo to tluszcz roslinny i bialko maja i fajnie, najwazniejszym posilkiem dnia jest oczywiscie sniadanie, powinno byc spore, zebys mial duuuuuzo energii, muesli swietnie sie nada z jakiegos ladnego kolorowego pudelka, na przyklad takie cos tu reklamuja zaraz po tych wiadomosciach "kellogs special k", ma duzo blonnika, micha tego rano z mlekiem (0% oczywiscie) i nie bedziesz glodny przez nastepne 3h, kiedy to nadchodzi pora na drugie sniadanie...


hahahaha flo, czyli nic nowego ani madrego nie powiedzieli !!!
Stara spiewka.
Zapisane
martyna opty
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #17 : 2008-10-24, 11:22:49 »

Ja uprawiam biegi krótkodystansowe za moim synem kiedy jesteśmy na spacerze.On wszędzie biega a ja za nim Very Happy
Zapisane
adampio
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #18 : 2008-10-24, 11:32:09 »

Ja uprawiam biegi krótkodystansowe za moim synem kiedy jesteśmy na spacerze.On wszędzie biega a ja za nim Very Happy

A mierzysz sobie w tym czasie puls? Bo to bardzo wazne aby puls byl w przedziale "min - max" Laughing
Zapisane
Edyta
Gość


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #19 : 2008-10-24, 12:04:22 »


A mierzysz sobie w tym czasie puls? Bo to bardzo wazne aby puls byl w przedziale "min - max" Laughing

I oddechy !!! -zapomniałeś dodać.Najwazniejsze Ĺźeby było ich 2 max 3 na min  Razz Cool . A puls najlepie 20/min. Razz Cool - to paramatry długowieczności  Cool
Jak dojdziesz Martyna do jednego oddechu na min,to będziesz żyła jeszcze 100 tysięcy lat po mnie,czyli 2 miliony lat.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 1161 Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.