forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 11:22:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660181 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Sport
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 1165 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sport  (Przeczytany 4448775 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #40 : 2008-10-25, 10:32:13 »

...Tylko bramki brak   Sad  Kangur nie oszukuj sie,gdybys faktycznie umiał "szczelać",to już dawno byś coś "upolował"  Smile...

Mysle, ze niepowodzenia na tym  "polu" powoduje fakt, ze "mysliwy" jest malo zamoznym czlowiekiem
i wszystkie atrakcyjne kobiety omijaja jego propozycje "szerokim lukiem"  Cool Razz

Nie czarujmy sie!!! Cool 
Czym moze "zablysnac" starszy zniszczony chorobami czlowiek Crying or Very sad
Oczywiscie moge sie mylic, moze "mysliwy" nie jest "australijskim biedakiem"  Cool

W kazdym razie jest to niezwykle latwe do sprawdzenia dla kazdej kobiety.  Razz

Zupelnie szczerze, nikt "zdrowy na umysle" chyba nie bedzie tutaj pisal,
ze moze byc atrakcyjny dla kobiety jakikolwiek "stary, schorowany, golodupiec"  Shocked 

Taki "golodupiec" skazany jest na samotnosc lub
musi zadowolic sie klonem "sztywnej Teresy"  Cool
ktora pewnie rowniez "groszem nie smierdzi"  Razz
w przeciwienstwie do "bogactwa ą i ę"  Shocked Cool

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #41 : 2008-10-25, 10:34:05 »


Rozległ się śmiech i Ona uciekła z sali ze śmiechem.Ja nawet nie pomyślałem co się stało,po chwili przyszły dwie ,i śmiejąc sie powiedziały ze ja jestem dowcipny,że Ona jednak zauważyła co u mnie na laptopie ja napisałem.


Ależ fajne rzeczy sie tam dziejom w tym Twoim szpitalu !  Smile Najpierw  z "maszyny losujoncej" diagnozowali Ci co tam masz złamane,a teraz te "chichroczonce" pielęgniarki  Very Happy
I na dodatek jesteś wreszcie tak doceniony!!!  Very Happy
 Normalnie ,jak u "panabogazapiecem"  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #42 : 2008-10-25, 10:53:37 »

...Ależ fajne rzeczy sie tam dziejom w tym Twoim szpitalu !  Smile Najpierw  z "maszyny losujoncej" diagnozowali Ci co tam masz złamane,a teraz te "chichroczonce" pielęgniarki  Very Happy...

Jeszcze jakis Dr. Chichot powinien sie pojawic i mamy hitowy "Chichotowy horror"Shocked Cool

http://www.filmweb.pl/f36796/Dr%20Chichot,1992

Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #43 : 2008-10-25, 11:02:58 »

Mysle, ze niepowodzenia na tym  "polu" powoduje fakt, ze "mysliwy" jest malo zamoznym czlowiekiem
i wszystkie atrakcyjne kobiety omijaja jego propozycje "szerokim lukiem"  Cool Razz

Misiu!
Ta twoja handlowa dieta nie pozwala ci wymknac sie od uniezalenienia sie od narkotyku-pieniadza. Ciagle ci brak tych pieniedzy. Wszedzie ich szukasz. Czy w prosektorium tez ich szukasz?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #44 : 2008-10-25, 11:23:06 »

Mysle, ze niepowodzenia na tym  "polu" powoduje fakt, ze "mysliwy" jest malo zamoznym czlowiekiem
i wszystkie atrakcyjne kobiety omijaja jego propozycje "szerokim lukiem"  Cool Razz

Misiu!
Ta twoja handlowa dieta nie pozwala ci wymknac sie od uniezalenienia sie od narkotyku-pieniadza. Ciagle ci brak tych pieniedzy. Wszedzie ich szukasz. Czy w prosektorium tez ich szukasz?

Kangur  a ja mysle ze On tej mamony nigdzie nie znajdzie,Skrzywił go za młodu jego chory od nauki Tatuś ,który chciał mu wpoić ,Pracowitosc ,naukę.
Ale tez mu sie nie udało,dlatego ojciec postanowił ze wykorzysta synka do naciągania pacjentów dla niego ,a za każdego pacjenta jakiego mu zwerbuje,dostanie "Srebrnego  Grosika"
I błąka sie tak nasz biedny Miś po lesie i nawet tego nie wie,że już czas na "GUMNO"
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #45 : 2008-10-25, 12:13:47 »

Zupelnie szczerze, nikt "zdrowy na umysle" chyba nie bedzie tutaj pisal,
ze moze byc atrakcyjny dla kobiety jakikolwiek "stary, schorowany, golodupiec"  Shocked 

Za komuszych czasow bylo haslo: Proletariusze wszystkich krajow łączcie się. A po czesku to brzmialo: Golodupki hop do kupki.
Ty jako postkomusza ofiara znajdziesz sie w tej kupce, ale mnie tam nie znajdziesz.
I kogo beda omijac szerokim lukiem? Tego co wola o pieniadze, czy tego co moze miec pieniadze?

Pewien milioner przebral sie za dziada i chcial wejsc do ekskluzywnej restauracji. Nie wpuszczono go. Odwrocil sie i poszedl w kierunku ulicy.
Na ulicy jego szofer otworzyl drzwi od jego Rolls Royce-a i wyprezyl sie na bacznosc. Odzwierny z restauracji podbiegl do dziada, przeprosil i zapraszal go do srodka.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #46 : 2008-10-25, 12:17:38 »

Grizzly wsadziłeś kij w mrowisko.

I ja nie.........em ,co  Ty we..............esz .Czy Ty wiesz ,Co jA MaM na MyŚli ..........
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #47 : 2008-10-25, 13:40:55 »

Tak, fajnie sie pracuje kiedy mamy cieplo. Goraco to bedzie jak temperatura podskoczy do 38-42 stopni. Wtedy to juz pozostaje praca lozkowa i chlodny prysznic kilka razy dziennie. Ostatnie kilka dni bylo w dzien po 26 a wieczorem spadalo do 10 stopni i juz rozpalalem w piecu. Lubie ciepelko.
Dzis jest cieplej i chyba nie rozpale ale w piecu przygotowane do napalenia. Dzis wolna sobota, wywalczona za Solidarnosci wiec pracy nie mialem duzo. Zona dala mi wolne ale drzewa musialem narabac na 3 dni. Odstrzelilem jeszcze ptaszka, ktory wyzeral mi rybki ze stawu. Teraz jego wrony jedza. Jutro niedziela wiec dluzej w lozku bo jedyny kosciol na wsi zamieniony na remize strazacka z racji, ze strazakow wiecej niz rozmodlonych.
Kangur, ja pozbylem sie swoich traktorow bo o malo a zostalbym kaleka. Teren u mnie nierowny i latwo o wywrotke. Jednen z sasiadow stracil reke przez traktor a potem zycie. Drugi sasiad przewrocil sie z traktorem, zlamal obojczyk i w tej chwili ugryzl go jadowity waz. Facet doszedl do domu, siadl w auto i dojechal do doktora w Gin Gin, 55km - 30 min dobrej jazdy. Jakby nie dojechal to bylby umarl. W domu sam mieszkal i musial liczyc tylko na siebie. Dlatego ja nastawilem sie na hodowle krow aby zarly trawe a ja tez mam z nich pozytek. Po farmie jezdze stara terenowa Toyota i to jest bezpieczniejsze. Ty masz buldozer (spychacz) to juz lepsze. Tylko poszukaj sobie tej bramki abys mial oparcie nie tylko jako strzelnicy ale i towarzyszki na reszte zycia.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #48 : 2008-10-25, 15:56:08 »

Syriusz, jak Twoj organizm znosi tak duze wahania temperatury?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #49 : 2008-10-25, 16:44:47 »

Tak, fajnie sie pracuje kiedy mamy cieplo. Goraco to bedzie jak temperatura podskoczy do 38-42 stopni. Wtedy to juz pozostaje praca lozkowa i chlodny prysznic kilka razy dziennie. Ostatnie kilka dni bylo w dzien po 26 a wieczorem spadalo do 10 stopni i juz rozpalalem w piecu. Lubie ciepelko.
Dzis jest cieplej i chyba nie rozpale ale w piecu przygotowane do napalenia. Dzis wolna sobota, wywalczona za Solidarnosci wiec pracy nie mialem duzo. Zona dala mi wolne ale drzewa musialem narabac na 3 dni. Odstrzelilem jeszcze ptaszka, ktory wyzeral mi rybki ze stawu. Teraz jego wrony jedza. Jutro niedziela wiec dluzej w lozku bo jedyny kosciol na wsi zamieniony na remize strazacka z racji, ze strazakow wiecej niz rozmodlonych.
Kangur, ja pozbylem sie swoich traktorow bo o malo a zostalbym kaleka. Teren u mnie nierowny i latwo o wywrotke. Jednen z sasiadow stracil reke przez traktor a potem zycie. Drugi sasiad przewrocil sie z traktorem, zlamal obojczyk i w tej chwili ugryzl go jadowity waz. Facet doszedl do domu, siadl w auto i dojechal do doktora w Gin Gin, 55km - 30 min dobrej jazdy. Jakby nie dojechal to bylby umarl. W domu sam mieszkal i musial liczyc tylko na siebie. Dlatego ja nastawilem sie na hodowle krow aby zarly trawe a ja tez mam z nich pozytek. Po farmie jezdze stara terenowa Toyota i to jest bezpieczniejsze. Ty masz buldozer (spychacz) to juz lepsze. Tylko poszukaj sobie tej bramki abys mial oparcie nie tylko jako strzelnicy ale i towarzyszki na reszte zycia.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Syrjusz powinienes pisac opisy swojego zycia na tej prerii.Widze ze Ty kochasz ŻYCIE.
Tyle rzeczy  dzieje się wokół Ciebie ,a zawdzięczasz to tylko ,przyrodzie ,i oczywiście swojemu wyborowi.Ale jak zauwazam Ty to poprostu kochasz.Mysle ze niedługo napiszesz nam
swoje dalsze przygody zycia ,i co skłonilo Ciebie do takich wyborów.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #50 : 2008-10-25, 20:03:20 »

...Widze ze Ty kochasz ŻYCIE.
Tyle rzeczy  dzieje się wokół Ciebie ,a zawdzięczasz to tylko ,przyrodzie ,i oczywiście swojemu wyborowi...

A Ty Jurek nie kochasz? Shocked Cool

A czy sama "przyroda" zdrowia Ci doda? Czy raczej "roztropne" planowanie "inwestycji",
w przenosni i doslownie???  Cool Razz

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #51 : 2008-10-26, 00:03:43 »

Panowie, Panowie....zalozylem watek aby sie dowiedziec co robicie  miedzy posilkami......jakis sport ..moze..

Nie chodzilo mi o sprzeczki  "kulinarne"......

Jurek nie ( moze ) uprawiac sportu..

A nasz Gryyyyyzzzliiii, co robi miedzy posilkami?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #52 : 2008-10-26, 00:30:33 »

...Jurek nie ( moze ) uprawiac sportu...

Czy Ty zdajesz sobie sprawe, z tego co napisales? Cool
Jestes tego pewien?  Cool
Dasz swoja "glowe" na poparcie takiej tezy?  Cool

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #53 : 2008-10-26, 08:04:22 »

...Jurek nie ( moze ) uprawiac sportu...

Czy Ty zdajesz sobie sprawe, z tego co napisales? Cool
Jestes tego pewien?  Cool
Dasz swoja "glowe" na poparcie takiej tezy?  Cool



Oczywiście Grizli już z  samego rana czuje sie nie pewnie,Moze za 10 dni dostanę pierwsze re-habilitacje i to tez nic nie wiadomo ale cóż tam dla Ciebie
jest to nie do pojęcia,mysle ze juz niedługo to moze się Zamienic,ale jak narazie- Witam w nowym dniu.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #54 : 2008-10-26, 15:30:19 »

Panowie, Panowie....zalozylem watek aby sie dowiedziec co robicie  miedzy posilkami......jakis sport ..moze..

Nie chodzilo mi o sprzeczki  "kulinarne"......

Jurek nie ( moze ) uprawiac sportu..

A nasz Gryyyyyzzzliiii, co robi miedzy posilkami?

już  ci napisano
dla jednego to bieganie maratonów dla innego wystarcza spacerek
 oto w tym wszystkim  chodzi
by, jak  chcesz i czujesz potrzebę to sam wybierasz  rodzaj ruchu
jak nie czujesz potrzeby to nie musisz się katować na siłę
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #55 : 2008-10-26, 22:25:55 »

Panowie, Panowie....zalozylem watek aby sie dowiedziec co robicie  miedzy posilkami......jakis sport ..moze..

Nie chodzilo mi o sprzeczki  "kulinarne"......

Jurek nie ( moze ) uprawiac sportu..

A nasz Gryyyyyzzzliiii, co robi miedzy posilkami?

już  ci napisano
dla jednego to bieganie maratonów dla innego wystarcza spacerek
 oto w tym wszystkim  chodzi
by, jak  chcesz i czujesz potrzebę to sam wybierasz  rodzaj ruchu
jak nie czujesz potrzeby to nie musisz się katować na siłę

Rozumiem, ze ty nie masz takiej potrzeby!!!
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #56 : 2008-10-26, 22:59:19 »


Rozumiem, ze ty nie masz takiej potrzeby!!!

jak posiedze  9 godzin przy kompie to z przyjemnością idę do ogródka

nie widzę większej sprawności  u tych uprawiających sport
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #57 : 2008-10-27, 12:51:18 »

Syriusz, jak Twoj organizm znosi tak duze wahania temperatury?

Moj organizm nie znosi zimna. Przy +10 stopniach trzesie mnie febra i musze rozpalac piec. Goraczki wytrzymuje do +45, oczywiscie w cieniu. Tyle bylo przez kilka dni w Perth, chyba z 15 lat temu. W tym czasie przebywalem w basenie wiec nawet nie wiedzialem, ze tyle bylo. Tutaj jak na razie bylo najwyzej tylko +42, w sumie z 10 dni. Jest wielka roznica pomiedzy temperatura suchego powietrza, mokrego powietrza a temperatura smrodliwego powietrza w zatloczonym miescie. Tak wiec te +45 odnosi sie do suchego powietrza. Kiedy jest duza wilgotnosc przy +30 i powyzej to juz trudno wytrzymac i mnie, chodzi tu o prace w takich warunkach. Ale tak jest na moim terenie w metropolii Brisbane. Natomiast na mojej farmie powietrze bywa na ogol suche i takie rzeskie, ze az chce sie oddychac pelna piersia wiec i nie mam problemow.
Jurek, a co sklonilo mnie do wyboru takiego zycia? Dojrzalem do tego, ze prawdziwe zycie moge miec daleko od cywilizacyjnego smrodu. Poza tym ja tutaj nie obawiam sie, ze ktos urwie mi glowe dla kilku dolcow czy wlamie sie do mego domu. Tu gdzie mieszkam nie bylo zadnego kryminalu od czasu powstania tej miesciny, blisko 18 lat. Tak mowia tutejsi mieszkancy. Kluczyki sa zawsze w autach, domy pootwierane i nikomu nic nie ginie.
Pozdrawiam i dobranoc
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #58 : 2008-10-27, 16:40:07 »

Syriusz napisz mi ile mialeś lat jak wyjechałeś do AU ? Może już o tym pisałeś...-nie zaszkodzi jak napiszesz drugi raz  Cool
Czasem sobie mysle,jakby zebrać manele i wyjechać całą rodziną oczywiscie ,do AU,a w drugim momencie przeraża mnie to .
Moja przyjaciółka ,gdy wyjechała z mężem ,to opowiadała,że ogromnie oboje tęsknili,to nie jest tak ,że wsiada sie do samochodu i sie przyjeżdża.
Teraz im przeszło ,bo są dzieci,obowiązków przybyło itd,ale i tak tęsknią .Dla nich w Polsce "czas sie zatrzymał" ,"myslą" ,że w ich miejscu zamieszkania nic sie nie zmieniło-to takie odczucie,że nadal są ci sami znajomi itd.,a rzeczywistość jest inna-jak przyjedzie to sama zrozumie i doceni to miejsce w ktorym teraz jest ze swoją rodziną.Minelo 10 lat jak wyjechała.Ma przyjechać na wiosne w przyszłym roku -nie moge sie doczekać spotkania z Nią!  Smile
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Sport
« Odpowiedz #59 : 2008-10-28, 12:53:12 »

Syriusz napisz mi ile mialeś lat jak wyjechałeś do AU ? Może już o tym pisałeś...-nie zaszkodzi jak napiszesz drugi raz  Cool
Czasem sobie mysle,jakby zebrać manele i wyjechać całą rodziną oczywiscie ,do AU,a w drugim momencie przeraża mnie to .
Moja przyjaciółka ,gdy wyjechała z mężem ,to opowiadała,że ogromnie oboje tęsknili,to nie jest tak ,że wsiada sie do samochodu i sie przyjeżdża.
Teraz im przeszło ,bo są dzieci,obowiązków przybyło itd,ale i tak tęsknią .Dla nich w Polsce "czas sie zatrzymał" ,"myslą" ,że w ich miejscu zamieszkania nic sie nie zmieniło-to takie odczucie,że nadal są ci sami znajomi itd.,a rzeczywistość jest inna-jak przyjedzie to sama zrozumie i doceni to miejsce w ktorym teraz jest ze swoją rodziną.Minelo 10 lat jak wyjechała.Ma przyjechać na wiosne w przyszłym roku -nie moge sie doczekać spotkania z Nią!  Smile


Australia zaczalem interesowac sie w wieku 12 lat, kiedy uczylem sie geografii swiata w V-tej klasie podstawowki. 25 lat pozniej moje marzenia zrealizowaly sie. Z tesknota do rodzinnych stron to jest prawda. Mnie jednak nic nie ciagnie do Polski poniewaz bylem ijestem swiadomy wszelkim zmianom jakie nastepuja nie tylko tam gdzie kiedys zylismy. Czas zmienia otoczenie,przyrode, w ktorej wyrastalismy i zylismy. A najwazniejsze, ze i ludzie zmieniaja sie. Nie tylko fizycznie ale i ich charaktery. Na przestrzeni 10 lat jest to juz bardzo widoczne a 20 i wiecej to juz zupelnie cos innego. Znam ludzi, ktorzy co roku lataja do kraju. Znam ludzi co juz kilkakrotnie zaczynali od nowa w Polsce i w Australii. Tak wiec zmiana klimatu jest najwazniejsza decyzja w naszym zyciu i naprawde wszystko trzeba rozwazycza i przeciw. Jesli ktos ma wysokie aspracje i w Polsce byl "elita" a tu moze byc nikim do konca swego zycia. Mlodym jest najlepiej. Oni maja czas na przystosowanie sie. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 1165 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.