forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 21:55:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658477 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  AA czyli anaboliczny alkohol :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: AA czyli anaboliczny alkohol :)  (Przeczytany 213645 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #40 : 2013-03-17, 21:06:49 »

Ta podpowiedź mnie nie zadowala. Very Happy Znaczy... małej wiary jestem. Wink Laughing
To tak jak ja
Więc co nam pozostało .......? Smile
Czekać cierpliwie na...!! Wte czy wewte 120 lat phi  Laughing poczekam

Pod którą to jabłonką?   Laughing

Póki co kąpać się może znacznie więcej. Very Happy
Czy więcej równać się będzie lepszej kąpieli i czy nie będzie to kąpiel na kredyt?  Shocked  Very Happy

Anitoanito. Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #41 : 2013-03-17, 21:08:47 »

Pod którą to jabłonką?   Laughing
Stąąąd <___> dotąd  Laughing Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #42 : 2013-03-17, 21:09:50 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #43 : 2013-03-17, 21:12:12 »

Pod którą to jabłonką?   Laughing
Stąąąd <___> dotąd  Laughing Very Happy

Też mi bohater, najpierw ob(p)iecuje, ...
Ja sobie uknułem plan żeby wywlec od Mariusza kim są wg. niego ci "najlepsi",
Nie omieszkam powiadomić,gdy poznam jegomości  osobiście Laughing Laughing Very Happy
Wpadniem z jamprezą pod  jabłonką ,do baru tlenowego Very Happy Smile

A potem kluczy.  Laughing Laughing

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #44 : 2013-03-17, 21:17:05 »

Radzio na tym to polega,że nie wiesz kiedy i kto się odezwie. Jak już się odezwie www.youtube.com/watch?v=prjcYOujde0 wszytsko w kroplówce Smile
i impreza http://1.bp.blogspot.com/-B9FP5dX6wHE/UAp-Kl9rbqI/AAAAAAAAABM/D5wcYCZe2bU/s1600/Subaru-Impreza-front.jpg Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #45 : 2013-03-17, 21:17:48 »


No właśnie. Leśni powiadają, że tlen nie z liści planeta bierze, a z tego co w wodzie się stale moczy. Mówią na to plankton, ale mogę się mylić. Very Happy
A wody jest więcej niż liści. Wink
 
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #46 : 2013-03-17, 21:22:35 »


No właśnie. Leśni powiadają, że tlen nie z liści planeta bierze, a z tego co w wodzie się stale moczy. Mówią na to plankton, ale mogę się mylić. Very Happy
A wody jest więcej niż liści. Wink
 
Bo i wody więcej niż liści.
Można iść na kompromis i oddychać tlenem z wodnych liści  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #47 : 2013-03-17, 21:30:57 »

Radzio na tym to polega,że nie wiesz kiedy i kto się odezwie. Jak już się odezwie www.youtube.com/watch?v=prjcYOujde0 wszytsko w kroplówce Smile
i impreza http://1.bp.blogspot.com/-B9FP5dX6wHE/UAp-Kl9rbqI/AAAAAAAAABM/D5wcYCZe2bU/s1600/Subaru-Impreza-front.jpg Wink

Nic się nie stało. Laughing
Ten rebus zostawiam sobie na jutro Very Happy, bo w końcu przez dwa dni, a może więcej, tlenu przywłaszczyłem sobie sporo i w nocy mogę sobie dłużej "pooszczędzać". Wink


Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #48 : 2013-03-17, 21:31:28 »

No właśnie. Leśni powiadają, że tlen nie z liści planeta bierze, a z tego co w wodzie się stale moczy...
A jeśli "i z tego i z tego" to jakże to tak mówić mogą?  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #49 : 2013-03-17, 21:37:35 »

No właśnie. Leśni powiadają, że tlen nie z liści planeta bierze, a z tego co w wodzie się stale moczy...
A jeśli "i z tego i z tego" to jakże to tak mówić mogą?  Smile

Bo taki jest stan ich wiedzy. Co śmielsi (młodsi) w swych sądach uważają, że bez lasów spod "maczu pikczu" też damy radę pooddychać jeszcze, ale ... ale oni nie biegają, tylko dziczyznę żrą i 4wd w las wjeżdżają. Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #50 : 2013-03-18, 06:31:47 »

... i 4wd w las wjeżdżają. Smile

Po dziczyznę i żeby w lesie porządek był- oczywiście. Very Happy
Bo las państwowy powinien być porządny. Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #51 : 2013-03-19, 07:29:44 »

No właśnie. Leśni powiadają, że tlen nie z liści planeta bierze, a z tego co w wodzie się stale moczy. Mówią na to plankton, ale mogę się mylić. Very Happy
A wody jest więcej niż liści. Wink
 

Pozwolę sobie jeszcze wrócić bo wciąż wypływają  Shocked nowe fakty i tak plankton już od jakiegoś czasu ma konkurencję na swoje siedliska. Konkurencja to plastikowa i nadzwyczaj prężna, a gęstość jej niewiele różna od wodnej, to też łatwo przysposobiła sobie mieszanie z ową.
Filmik - ciekawostka bodajże z 2001, czyli stary jak na plastikową geologię Wink - http://youtu.be/XxNqzAHGXvs
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #52 : 2013-03-19, 19:38:58 »

Badania koncentrują się jednak wokół ... tego... talerzyka. Smile
Ze zaktualizowanego materiału niczego nie wysnułem, co by kojarzyło się z produkcją tlenu.
Być może sprawa zaopatrzenia w tlen jest drugorzędna, zaraz po papu. I wodniacy uważają, że tlen to zajęcie dla leśników, bo stamtąd oczekują tlenu. Z kolei leśni wprost przeciwnie. Wink A w lasach plastiku jakby mniej, albo wolontariuszy łatwiej zachęcić. Smile
http://www.youtube.com/watch?v=pEKohTXF4Xw
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #53 : 2013-03-19, 23:04:50 »

Wokół plastikowego talerzyka Wink . Oczywiście tam sobie badają pod kątem zwierząt. Ale wysnuć możnaby np. tak - Skoro tworzywko zabiera coraz więcej przestrzeni to planktonowi jej ubywa, czy nie? A jeśli na powierzchni wody powstanie większe skupisko, które odetnie część światła wpadajacego do wody, tudzież powstanie rodzaj filtra np. z plastików zielonych i niebieskich (tych zwierzęta zjadają mniej), czy nie spadnie ilość glonów i planktonów wytwarzających tlen?
Na lasy liczyć nie można, jest tyle tylko ile musi być żeby na drewno i papier starczyło. To resztki, do tego kontrolowane.  Confused
I tak optymistycznie na koniec  Wink  Very Happy - Ja to się jednak cieszę że nie mamy w kraju dostępu do oceanów bo 45:1 dla plastiku (2008) w porównaniu z 6:1 dla plastiku (1999 lub 2001) nie wygląda dobrze.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #54 : 2013-03-20, 20:30:53 »

Jeżeli tylko "nauka" ruszy głową, to może uda im się zdążyć wyhodować zwierzaki żrące niebieskie lub zielone- a najlepiej itoito, zanim zrobi się bum. Cool
Szanse są, skoro zwierzęta GMO żrą z pożytkiem dla ludzkości, to może i w zakresie żarcia plastiku przydatne będą.  Shocked
Fundusze- kto poszuka, ten znajdzie. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #55 : 2013-03-20, 21:58:22 »

Jeżeli tylko "nauka" ruszy głową, to może uda im się zdążyć wyhodować zwierzaki żrące niebieskie lub zielone- a najlepiej itoito, zanim zrobi się bum. Cool
Szanse są, skoro zwierzęta GMO żrą z pożytkiem dla ludzkości, to może i w zakresie żarcia plastiku przydatne będą.  Shocked
Fundusze- kto poszuka, ten znajdzie. Wink
Już dawno są żrące polietylen i polichlorki Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #56 : 2013-03-20, 22:12:38 »

Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #57 : 2013-03-20, 22:40:09 »

Jeżeli chodzi o same tylko opakowania produktów spożywczych, to w czasach gdy się urodziłem dało się jeszcze większość żywności pakować w papier i szkło, ale wtedy było nas na świecie 4,5 miliarda i pewnie nie było tańszych i wygodniejszych opakowań.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #58 : 2013-03-21, 06:20:29 »

Jeżeli tylko "nauka" ruszy głową, to może uda im się zdążyć wyhodować zwierzaki żrące niebieskie lub zielone- a najlepiej itoito, zanim zrobi się bum. Cool
Szanse są, skoro zwierzęta GMO żrą z pożytkiem dla ludzkości, to może i w zakresie żarcia plastiku przydatne będą.  Shocked
Fundusze- kto poszuka, ten znajdzie. Wink
Już dawno są żrące polietylen i polichlorki Very Happy

To znaczna ulga. Very Happy


Artykuł skierowany jest do rzeszy konsumentów i proponuje rozsądek przy konsumpcji, a gdzie jest propozycja rozsądku podczas produkcji. Very Happy

Jeżeli chodzi o same tylko opakowania produktów spożywczych, to w czasach gdy się urodziłem dało się jeszcze większość żywności pakować w papier i szkło, ale wtedy było nas na świecie 4,5 miliarda i pewnie nie było tańszych i wygodniejszych opakowań.

W czasach mojego dzieciństwa, to... nawet lodówki były nieco mniejsze. Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: AA czyli anaboliczny alkohol :)
« Odpowiedz #59 : 2013-03-21, 07:17:18 »

Podczas produkcji jest głównie czas na myślenie o $. Ale $ to nie wszystko. Smile

Mniejsze lodówki to znam. Do dzisiaj wiele z nich krąży gdzieś w przyrodzie.  Smile  Confused
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.