forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:46:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659887 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Redukcja - problem
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Redukcja - problem  (Przeczytany 57916 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #20 : 2013-03-17, 21:54:41 »

Optymalni zrobili spam jak się patrzy.... Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #21 : 2013-03-17, 21:57:21 »

Optymalni zrobili spam jak się patrzy.... Wink Laughing
Nie tylko tu i nie tylko optymalni Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #22 : 2013-03-17, 21:58:01 »

Ja jestem tym jak mawia Radzio ekssyjonistą  Laughing
Jest co pokazać,więc się pokazuje Very Happy

Tym mnie ująłeś- nawet gdy jest wszystko na minuchu, też pokazujesz?.  Laughing Znaczy zmarznięte- oczywiście. Very Happy Znaczy, chodzi mi o to kiedy jest zima. Smile
Sterczące sutki?
Radzio doprecyzuj,jeszcze posądzą nas o wspólne "biesiadowanie" pod jabłonką  Laughing Razz Very Happy

No co Ty! Tylko głodnym chleb na myśli. Wink Laughing Laughing I cnocie też fajnie napisałem... Laughing Laughing Laughing Razz

Optymalni zrobili spam jak się patrzy.... Wink Laughing

Spam, spam. Męskie, rzeczowe dyskusje. Cool
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #23 : 2013-03-17, 22:00:49 »

Jak znaleziono padlinę to jedzono padlinę, jak jadalne rośliny, to rośliny, uważasz, że takie posiłki następowały po sobie 15 minut czy raczej dobę?
Jedli co popadnie i kiedy popadlo, zwlaszcza jak bylo trudno. A myslisz, ze jak znalezli padline i rosliny to owlosione panie domu mowily "dzisiaj miesko a jutro zielone" ? Nie sadze Very Happy
Zapewne chodzi o bardziej przystosowanych ziemian  Smile .
Choć da się wypatrzeć ciekawostki/naleciałości (mlenio w plastikobutelku Very Happy ) to jednak jeszcze dość ekologicznie  Smile to wygląda - http://youtu.be/UeRq3CkFm-A
Tytuł może mylić...  Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #24 : 2013-03-17, 22:03:03 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #25 : 2013-03-17, 22:14:38 »

@Kotas, wybacz śmieci w Twoim wątku, ale to podobno męska konieczność.
Masz na pewno mętlik w głowie i nie wiesz komu przyklasnąć, a komu dać w pysk Very Happy
To minie, ale nie tak od razu.
Rób jak powiedziałem, albo jak mówi Zyon, albo jeszcze poczytaj i wyciągnij jakąś średnią Laughing
Ostatecznie i tak jesteś z tym wszystkim sam.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #26 : 2013-03-17, 22:16:47 »


... I cnocie też fajnie napisałem... Laughing Laughing Laughing Razz

O!" ... o cnocie"- miało być. Very Happy
Zapisane
Kotas
Go


Email
Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #27 : 2013-03-17, 22:31:22 »

@Gavroche postanowiłem na razie odpuścić sobie siłownię, zobaczę za miesiąc jakie będą postępy Smile w każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc.

A co do spamu to już zdążyłem się przyzwyczaić, ponieważ forum już od jakiegoś czasu obserwuję ;D
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #28 : 2013-03-17, 23:58:12 »

@Gavroche postanowiłem na razie odpuścić sobie siłownię, zobaczę za miesiąc jakie będą postępy Smile w każdym razie dziękuję wszystkim za pomoc.

A co do spamu to już zdążyłem się przyzwyczaić, ponieważ forum już od jakiegoś czasu obserwuję ;D
Recomp przypomina jazdę na wciśniętym gazie i jednocześnie hamulcu.
Albo bycie najlepszym sprinterem i  maratończykiem.
Lub wykorzystywanie w równym stopniu jako paliwa węgli i tłuszczu.
Niby można, tylko kto to robi?
A jak ktoś taki mądry, niech zmniejszy % BF o 10, bez zmiany wagi ciała Laughing
Powodzenia Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #29 : 2013-03-18, 06:28:45 »

...
A co do spamu to już zdążyłem się przyzwyczaić, ponieważ forum już od jakiegoś czasu obserwuję ;D

W chaosie medialnym, taki spam przy grupce 80-100 osób to zaledwie rozgrzewka przez właściwym treningiem. Wink
Ale to dotyczy tych, co chcą się porozgrzewać. Very Happy
A! Bycie obserwowanym to, wzorek mego młodszego Kumpla @MariuszaM, w najczystszej formie ekshibicjonizm- jest.   Very Happy
I... te... no... kokietowanie. Na przykład. Wink Laughing

Dobry Słoneczny Dzień! Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #30 : 2013-03-18, 08:19:32 »

Recomp przypomina jazdę na wciśniętym gazie i jednocześnie hamulcu.
Albo bycie najlepszym sprinterem i  maratończykiem.
Lub wykorzystywanie w równym stopniu jako paliwa węgli i tłuszczu.
Niby można, tylko kto to robi?
No wlasnie, sprinterzy to skad maja takie duze miesnie i jednoczesnie zero tluszczu, pewnie napierw masuja i bebzuny zapuszczaja a potem wycinaja?  Laughing Laughing

To historie takie jak te o rozdzielnosci jedzenia, niby przez pol wieku dr Hay badal to, i wygladaloby ze organizm jest tak uposledzony a w ostatnim numerze Optymalnych napisane jest, ze to bajka, bo enzymy sobie doskonale radza jednak z jednoczesnym trawieniem.

To co ty proponujesz to jest najpierw grzac 2 stowy, bo fotoradaru nie ma a potem pyrkac 30, bo moze fotke pstryknie. Nie bardzo rozumiem gdzie tu jest dysonans z tymi sygnalami, jeden sygnal mowi, ze wypalac tluszcz, czyli uzywac go jako zrodlo energii a drugi mowi, zeby budowac miesnie czyli korzystac z tluszczu jako zrodla energii. Ja tu widze wrecz wspaniala synergie a nie jakas sprzecznosc Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #31 : 2013-03-18, 08:20:54 »

Optymalni zrobili spam jak się patrzy.... Wink Laughing
Lepsze to niz przeklepywalnie przez jakiegos osla historii sprzed dekady i nabieranie naiwniakow hehe  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #32 : 2013-03-18, 08:58:41 »

Recomp przypomina jazdę na wciśniętym gazie i jednocześnie hamulcu.
Albo bycie najlepszym sprinterem i  maratończykiem.
Lub wykorzystywanie w równym stopniu jako paliwa węgli i tłuszczu.
Niby można, tylko kto to robi?
No wlasnie, sprinterzy to skad maja takie duze miesnie i jednoczesnie zero tluszczu, pewnie napierw masuja i bebzuny zapuszczaja a potem wycinaja?  Laughing Laughing

To historie takie jak te o rozdzielnosci jedzenia, niby przez pol wieku dr Hay badal to, i wygladaloby ze organizm jest tak uposledzony a w ostatnim numerze Optymalnych napisane jest, ze to bajka, bo enzymy sobie doskonale radza jednak z jednoczesnym trawieniem.

To co ty proponujesz to jest najpierw grzac 2 stowy, bo fotoradaru nie ma a potem pyrkac 30, bo moze fotke pstryknie. Nie bardzo rozumiem gdzie tu jest dysonans z tymi sygnalami, jeden sygnal mowi, ze wypalac tluszcz, czyli uzywac go jako zrodlo energii a drugi mowi, zeby budowac miesnie czyli korzystac z tluszczu jako zrodla energii. Ja tu widze wrecz wspaniala synergie a nie jakas sprzecznosc Very Happy
Nie chce mi się, Zyon...
Jak zwykle gadasz, żeby gadać.
Żeby się masować trzeba mnóstwo energii z przewodu pokarmowego, bo organizm tak woli.
Żeby się redukować trzeba ograniczyć energię, by uwolnić zapasy.
Jaki profil hormonalny jest potrzebny by masować, a jaki by zużywać zapasy, taki sam?
Wrzuć jakieś liny, co?
Zamiast gadać, skoro to taka wspaniała synergia, zbuduj 5 kilo mięsa i obniż jednocześnie poziom BF o 5 % Laughing
Siedzisz na bździe i gadasz, że to do Ciebie nie przemawia, zrób po Twojemu i pokaż wynik.
I co ma do tego rozdzielność jedzenia?
I zastanów się czy czasem LC nie jest dietą rozdzielną?
A koryto supersynergiczną, po Twojemu?
I jakie efekty to daje?
Ludzie, którzy robią redukcję trenując na siłowni, chudną mimo, a nie dzięki, siłowni.
I w końcu nie mówiłem, że nie da się, tylko, że szkoda czasu na pierdoły.
Najkrótszą drogą z punktu A do B jest linia prosta.
By się utrzymać na tej prostej potrzeba specjalizacji.
Nieudacznicy, którzy nie mają efektów, twierdzą, że dłuższa droga jest lepsza, malownicza Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #33 : 2013-03-18, 09:09:51 »

Żeby się masować trzeba mnóstwo energii z przewodu pokarmowego, bo organizm tak woli.
Żeby się redukować trzeba ograniczyć energię, by uwolnić zapasy.
Aha, i organizm jest taki glupi, ze tej energii, ktora chce "uwolnic" ze zgromadzonej tkanki tluszczowej, nie potrafi przeznaczyc na te energie dla miesni? No ciekawe, ciekawe hehe, wyglada to na powazny defekt Very Happy

Jaki profil hormonalny jest potrzebny by masować, a jaki by zużywać zapasy, taki sam?Wrzuć jakieś liny, co?
E, ja nie znam sie na tym, co to jest ten profil ?  Laughing

Zamiast gadać, skoro to taka wspaniała synergia, zbuduj 5 kilo mięsa i obniż jednocześnie poziom BF o 5 % Laughing
Siedzisz na bździe i gadasz, że to do Ciebie nie przemawia, zrób po Twojemu i pokaż wynik.
Tim Ferriss, 4 Godzinne cialo, tam jest opis wlasnie takiego dzialania, zgubienia BF i zbbudowania w tym czasie masy miesniowej, i to w dodatku u znajomych ci trenerow, znanych w calym usa etc....no ale nie chce mi sie  Laughing

I co ma do tego rozdzielność jedzenia?
I zastanów się czy czasem LC nie jest dietą rozdzielną?
Rozdzielnosc jest jedna z teorii, ktora mowi, ze przewod pokarmowy czlowieka jest zbudowany tak, ze nie potrafi sobie jednoczesnie poraqdzic z trawieniem bialek, weglowodanow i tlusczy z powodu takiego, ze poszczegolne enzymy dzialaja w srodowiskach o roznym odczynie. W ostatnim numerze napisano, ze to nieprawda jest. Co do tej rozdzielnosci LC to sobie popatrz na wieczorne posilki RG czy Mariuszna, no rozdzielnosc pelna geba  Laughing

Najkrótszą drogą z punktu A do B jest linia prosta.
By się utrzymać na tej prostej potrzeba specjalizacji.
Nieudacznicy, którzy nie mają efektów, twierdzą, że dłuższa droga jest lepsza, malownicza Laughing
Hehe no wlasnie wydaje mi sie ze niechacy potwierdziles to co ja mowie, bo ja mowie pal smalec i rob silownie jednoczesnie, a ty nie: najpierrw jedz w lewo (masuj) a potem w prawo (wycinaj) hehe, ja mowie ze zamiast w lewo a potem w prawo mozna odr azu wypadkowa wziac i bedzie szybciej  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #34 : 2013-03-18, 09:15:13 »

Zreszta jak teraz patrze w pierwszy post to Kotas nawet nie okreslil jakiego typu on plan robi na silowni ale ty od razu zalozyles, ze trzeba zrezygnowac, ot tak, bo tak  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #35 : 2013-03-18, 09:29:05 »


Cytuj
Aha, i organizm jest taki glupi, ze tej energii, ktora chce "uwolnic" ze zgromadzonej tkanki tluszczowej, nie potrafi przeznaczyc na te energie dla miesni? No ciekawe, ciekawe hehe, wyglada to na powazny defekt Very Happy
Oczywiście potrafi, ale mięśnie będą opieszale rosły lub w ogóle, właśnie ze względu na ten profil hormonalny.
Cytuj
Tim Ferriss, 4 Godzinne cialo, tam jest opis wlasnie takiego dzialania, zgubienia BF i zbbudowania w tym czasie masy miesniowej, i to w dodatku u znajomych ci trenerow, znanych w calym usa etc....no ale nie chce mi sie  Laughing
Czytałem, ściema, farmakologia i nie równocześnie, czyli tak jak mówię.
Nie udało się, choć bardzo chcieli, bo przecież książka.
Poczytaj.
Cytuj
Rozdzielnosc jest jedna z teorii, ktora mowi, ze przewod pokarmowy czlowieka jest zbudowany tak, ze nie potrafi sobie jednoczesnie poraqdzic z trawieniem bialek, weglowodanow i tlusczy z powodu takiego, ze poszczegolne enzymy dzialaja w srodowiskach o roznym odczynie. W ostatnim numerze napisano, ze to nieprawda jest. Co do tej rozdzielnosci LC to sobie popatrz na wieczorne posilki RG czy Mariuszna, no rozdzielnosc pelna geba  Laughing
Żaden pokarm nie jest rodzielny, gdybyś zapomniał.
Ta teoria to tylko naśladuje, dążąc do najlepszego możliwego trawienia.
I niektóre grupy produktów się przecież łączy, nie?
Ja też tak jadam, to jest właśnie dieta rozdzielna: w ciągu dnia B i T, na ile to możliwe bez Ww, wieczorem Ww z T.
A czy "nie mieszanie paliw" Kwaśniewskiego to nie to samo?
Cytuj
Hehe no wlasnie wydaje mi sie ze niechacy potwierdziles to co ja mowie, bo ja mowie pal smalec i rob silownie jednoczesnie, a ty nie: najpierrw jedz w lewo (masuj) a potem w prawo (wycinaj) hehe, ja mowie ze zamiast w lewo a potem w prawo mozna odr azu wypadkowa wziac i bedzie szybciej  Laughing
Czyli dwa do przodu, trzy do tyłu, można, można, a jakże Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #36 : 2013-03-18, 09:31:42 »

Zreszta jak teraz patrze w pierwszy post to Kotas nawet nie okreslil jakiego typu on plan robi na silowni ale ty od razu zalozyles, ze trzeba zrezygnowac, ot tak, bo tak  Laughing
Nawet się nie zastanowisz i bajdurzysz...
A jakiego "typu" plan można robić na siłowni?
Przygotowanie do maratonu?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #37 : 2013-03-18, 09:41:40 »

No kto tu bajdurzy Very Happy Mozna robic rozne rzeczy,  sile, mase, wytrzymalosc, wycinke, fbw, wielostawowe, pilowanie bica na 12 sposobow, klata +nbic tylko, albo mc i nic wiecej etc etc. Silownia to tylko budynek z narzedziami, a co w niej wykonasz zalezy tylko i wylacznie od twojej wyobrazni. Jezeli kotas cwiczy sporty walki i robi silownie jednoczesnie piszac, ze ma lekka nadwage to raczej nie beda to impulsy to zwiekszania masy i sily a raczej wytrzymalosci i sily, co nie jest zadnym powodem do zaprzestania tego dzialania.

Zreszta do kiedy ma zaprzestac tej silowni, az sie "odtluszczy" wg wlasnego uznania czy wskazan wagi i wtedy dopiero dolaczyc silownie i  wtedy te sygnaly juz nie beda sprzeczne?

Ksiazka Ferrissa jest o tyle fajne, ze on wlasnie testowal takie rozwiazania, i pisal wyraznie, ze wizualnie czesto tego sie nie da ocenic, ale on wlasnie takie rzeczy robil. Jednoczesnie palil smalec i budowal mase miesniowa, i on nie robil zadnej typowej masowki.

Co do recompu, to chyba nie musze ci wrzucac lin do tych dialow "laboratiorow" na sfd czy body-factory, bo je pewnie doskonale znasz ale tam wlasnie na ktoryms z nich  recomp jest elegancko rozpisany w specjalnych tematach od strony tej hormonalnej, ktora cie tak interesi  Laughing Znajde czas poszukam
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #38 : 2013-03-18, 09:51:19 »

No kto tu bajdurzy Very Happy Mozna robic rozne rzeczy,  sile, mase, wytrzymalosc, wycinke, fbw, wielostawowe, pilowanie bica na 12 sposobow, klata +nbic tylko, albo mc i nic wiecej etc etc. Silownia to tylko budynek z narzedziami, a co w niej wykonasz zalezy tylko i wylacznie od twojej wyobrazni. Jezeli kotas cwiczy sporty walki i robi silownie jednoczesnie piszac, ze ma lekka nadwage to raczej nie beda to impulsy to zwiekszania masy i sily a raczej wytrzymalosci i sily, co nie jest zadnym powodem do zaprzestania tego dzialania.

Zreszta do kiedy ma zaprzestac tej silowni, az sie "odtluszczy" wg wlasnego uznania czy wskazan wagi i wtedy dopiero dolaczyc silownie i  wtedy te sygnaly juz nie beda sprzeczne?

Ksiazka Ferrissa jest o tyle fajne, ze on wlasnie testowal takie rozwiazania, i pisal wyraznie, ze wizualnie czesto tego sie nie da ocenic, ale on wlasnie takie rzeczy robil. Jednoczesnie palil smalec i budowal mase miesniowa, i on nie robil zadnej typowej masowki.

Co do recompu, to chyba nie musze ci wrzucac lin do tych dialow "laboratiorow" na sfd czy body-factory, bo je pewnie doskonale znasz ale tam wlasnie na ktoryms z nich  recomp jest elegancko rozpisany w specjalnych tematach od strony tej hormonalnej, ktora cie tak interesi  Laughing Znajde czas poszukam
Wszystkie rzeczy, które robisz w siłowni, będąc facetem w pełni władz umysłowych, wymagają wysokiego poziomu energii z pożywienia.
Siłę czy wytrzymałość na minusie?
No chyba, że się redukujesz na siłowni Laughing Laughing
Zaprzestać redukcji trzeba, kiedy się uzna, że już się zredukowało Very Happy
Zakładasz, że Kotas jest upośledzony umysłowo?
Ja bym jednak poprosił o te liny, bo znam je dość dobrze i wiem co mówię, może Ty masz jakieś inne..
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25514

pindżar ryskow wyszy


Odp: Redukcja - problem
« Odpowiedz #39 : 2013-03-18, 09:59:27 »

Wszystkie rzeczy, które robisz w siłowni, będąc facetem w pełni władz umysłowych, wymagają wysokiego poziomu energii z pożywienia.
Tylko z pozywienia? A z zasobow wlasnych to juz nie da rady? No to ja juz nie wiem, tak do warszawy przez gdansk trza?  Confused

Zaprzestać redukcji trzeba, kiedy się uzna, że już się zredukowało Very Happy
Ach no genialne, tylko wlasnie kiedy, jak cyrkiel pokaze czy waga?  Laughing Bo redukcja ma tez pokazac, uwypuklic te miesnie a jak sie nie cwiczy to co ona ma uwypuklic, chudzielca pod spodem ? Cos krecisz  Laughing

Ja bym jednak poprosił o te liny, bo znam je dość dobrze i wiem co mówię, może Ty masz jakieś inne..
No w ulubionych nie mam ale poszukam  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.