forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 04:37:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Się dziadzieje?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Się dziadzieje?  (Przeczytany 311708 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #140 : 2013-04-25, 16:39:59 »

... Laughing ...
O to właśnie chodzi że się uśmiechnąć można, a zaznaczam że nie Daniken to stwierdził. Tego typu tłumaczenia wysuwają właśnie ludzie z tytułami.  Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #141 : 2013-04-25, 16:50:03 »

... Laughing ...
O to właśnie chodzi że się uśmiechnąć można, a zaznaczam że nie Daniken to stwierdził. Tego typu tłumaczenia wysuwają właśnie ludzie z tytułami.  Smile
Coraz częściej się uśmiecham, bo w ciekawych czasach żyjemy!
A prostota jest ponadczasowa.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #142 : 2013-04-25, 21:07:47 »

Trudno, brachu, wyluzuj Very Happy

Jestem bardzo wyluzowany, dlatego rozmawiam  Laughing Bardzo mnie to bawi, ze proste pytania potrafia sprawic tyle problemu  Very Happy
A mi jest przykro powtarzać kilkakrotnie odpowiedzi.
I nic...
Odpowiedzi na proste 2 pytania to bylo to czego sie nie doczekalem. Wszystkio inne powtarzales po wielokroc jak najbardziej  Laughing
Jak uważasz Very Happy
Ja nie uwazam, ja widze, przejrzalem wszystkie twoje wypowiedzi po tych pytaniach i nie bylo tam odpowiedzi Very Happy Za to pelno wykretow, usprawiedliwien, wymowek a przede wszystkim dygresji oraz wykladow na rozne tematy, niestety nie zwiazanych z tematem  Confused
No luz, widac sa pytania, ktorych sie niektorzy boja Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #143 : 2013-04-25, 21:14:41 »

No teraz to jest nokaut... Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #144 : 2013-04-25, 21:15:01 »

 Laughing Wink
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #145 : 2013-04-25, 21:25:17 »

Trudno, brachu, wyluzuj Very Happy

Jestem bardzo wyluzowany, dlatego rozmawiam  Laughing Bardzo mnie to bawi, ze proste pytania potrafia sprawic tyle problemu  Very Happy
A mi jest przykro powtarzać kilkakrotnie odpowiedzi.
I nic...
Odpowiedzi na proste 2 pytania to bylo to czego sie nie doczekalem. Wszystkio inne powtarzales po wielokroc jak najbardziej  Laughing
Jak uważasz Very Happy
Ja nie uwazam, ja widze, przejrzalem wszystkie twoje wypowiedzi po tych pytaniach i nie bylo tam odpowiedzi Very Happy Za to pelno wykretow, usprawiedliwien, wymowek a przede wszystkim dygresji oraz wykladow na rozne tematy, niestety nie zwiazanych z tematem  Confused
No luz, widac sa pytania, ktorych sie niektorzy boja Very Happy
Nie rozumiem jak można na poważnie zadać pytanie czemu coś tam, ktoś tam kiedyś zrobił tak a tak.
Skąd niby ktokolwiek może wiedzieć?
Ja na pewno nie.
Ludzie, którzy wiedzą dawno nie żyją.
Poza tym pytanie jest źle postawione, po co pchać ludzi do korytarza, w którym się nie mieszczą?
Czemu dawni ludzie nie mogli znać matematyki czy innych praw przyrody?
Twoje pytania przypominają takie: w jakim nastroju był Bóg, kiedy tworzył świat lub, czy diplodoki drzemały po posiłku?
Niektórzy twierdzą, że znają na nie odpowiedzi, ba, nawet doktoraty czy fortuny na tych odpowiedziach robią...
Twoje pytania są błędne, bo zakładają, że wiemy co chodziło po głowach twórcom piramid czy innych cudowności.
A to przecież nonsens.
No chyba, że Ty wiesz, bo usilnie twierdzisz, że korytarzykiem, w którym się nikt nie mieści, miał jednak ktoś chodzić...
Jeśli tak to Däniken faktycznie pasjonujący jest Very Happy
Czy to wystarczy czy jeszcze nie?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #146 : 2013-04-25, 21:41:31 »

Gavro, przyjacielu, wyluzuj Very Happy Szczerze mowiac to twoje dziwne zachowanie badziej mnie motwuje do pisania, jak to mowil mistrz Artur w jednym ze swoich sposobow.. Very Happy Normalnie rozmawiamy, ja szukam plaszczyzny do nawiazania lacznosci i nagle zonk, bo widze jakis opor  Shocked

Jak mozesz napisac, ze "moje pytania sa bledne"?  Shocked Toz to jakas erystyczna ekwilibrystyka niespotykana  Shocked Nie ma blednych pytan, bledne moga byc jedynie odpowiedzi Very Happy
Pytania moga byc zle zadane o ile wymagana jest precyzja.

A jakbym zapytal na przyklad: co sadzisz o ukladzie wydechowym Forda T z 1947 roku?
Albo czy w nastepnych wyborach wygra Korwin czy Kaczynski?
Albo czy pies dingo jest madrzejszy od tygrysa bengalskiego?
Albo czy czarne kettle sa ciezsze od pomaranczowych?
Albo czy reksio szybciej biega niz strus pedziwiatr?

Tez bys kluczyl i unikal czy udzielil uczciwych, bezposrednich odpowiedzi, bez narzekania, ze sa "bledne"?  Shocked Czy wtedy tez bys rozwazal jak mozna zadawac tak niepowazne pytania?

Czy moze zastanawial sie czy medrcy, ktorzy wiedzieli juz wymarli i ta wiedza przepadla bezpowrotnie? Very Happy

Prosze cie Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #147 : 2013-04-25, 21:49:32 »

Gavro, przyjacielu, wyluzuj Very Happy Szczerze mowiac to twoje dziwne zachowanie badziej mnie motwuje do pisania, jak to mowil mistrz Artur w jednym ze swoich sposobow.. Very Happy Normalnie rozmawiamy, ja szukam plaszczyzny do nawiazania lacznosci i nagle zonk, bo widze jakis opor  Shocked

Jak mozesz napisac, ze "moje pytania sa bledne"?  Shocked Toz to jakas erystyczna ekwilibrystyka niespotykana  Shocked Nie ma blednych pytan, bledne moga byc jedynie odpowiedzi Very Happy
Pytania moga byc zle zadane o ile wymagana jest precyzja.

A jakbym zapytal na przyklad: co sadzisz o ukladzie wydechowym Forda T z 1947 roku?
Albo czy w nastepnych wyborach wygra Korwin czy Kaczynski?
Albo czy pies dingo jest madrzejszy od tygrysa bengalskiego?
Albo czy czarne kettle sa ciezsze od pomaranczowych?
Albo czy reksio szybciej biega niz strus pedziwiatr?

Tez bys kluczyl i unikal czy udzielil uczciwych, bezposrednich odpowiedzi, bez narzekania, ze sa "bledne"?  Shocked Czy wtedy tez bys rozwazal jak mozna zadawac tak niepowazne pytania?

Czy moze zastanawial sie czy medrcy, ktorzy wiedzieli juz wymarli i ta wiedza przepadla bezpowrotnie? Very Happy

Prosze cie Very Happy
Pytanie: dlaczego w starożytności ludzie umierali tak młodo, znajdujemy tylko szkielety osób trzydziestoletnich i młodszych...
Odpowiedź: to co bierzemy za szkielety trzydziestolatków, naprawdę nimi są?
Na pewno wiesz co o zwapnieniu chrząstek mówił Kwaśniewski?

Jeśli teraz nie rozumiesz, poddaję się...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #148 : 2013-04-25, 21:51:43 »

No sam widzisz, teraz mi sprzedajesz jakies analogie z gotowymi dialogiami. Po co? Odpowiedz na te pytania, bez wnikania czy sa madre, bledne, kolorowe czy kwadratowe. Tak po prostu jak potrafisz. Bo jak na razie to raczej nie potrafisz Wink

A co do tego.......
No chyba, że Ty wiesz, bo usilnie twierdzisz, że korytarzykiem, w którym się nikt nie mieści, miał jednak ktoś chodzić...
.......to nie wiem czy wiesz, ale wlasnie takie jest oficjalne stanowisko nauki Very Happy Tej no....egiptologii Very Happy Napisalem to slowami Danikena i prosze jaki efekt Very Happy Rzeklbym.....piramidalny  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #149 : 2013-04-25, 21:55:14 »

No sam widzisz, teraz mi sprzedajesz jakies analogie z gotowymi dialogiami. Po co? Odpowiedz na te pytania, bez wnikania czy sa madre, bledne, kolorowe czy kwadratowe. Tak po prostu jak potrafisz. Bo jak na razie to raczej nie potrafisz Wink

A co do tego.......
No chyba, że Ty wiesz, bo usilnie twierdzisz, że korytarzykiem, w którym się nikt nie mieści, miał jednak ktoś chodzić...
.......to nie wiem czy wiesz, ale wlasnie takie jest oficjalne stanowisko nauki Very Happy Tej no....egiptologii Very Happy Napisalem to slowami Danikena i prosze jaki efekt Very Happy Rzeklbym.....piramidalny  Laughing
Stanowisko oficjalnej dietetyki znasz.
Jak napisałem poddaje się  Sad
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #150 : 2013-04-25, 21:59:39 »

No problem, nie zawsze sie da wygrywac Wink

Niemniej przegrana w tej kwestii pozostawia oczernianie Danikena bezpodstawnym w zwiazku z brakiem argumentow i wyrobionego zdania  Sad Confused

Nieladnie, ma czlowiek pasje, to sie liczy, zaraza optymizmem, to tez sie liczy, zmusza do myslenia i to tez sie liczy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #151 : 2013-05-18, 21:01:13 »

Dziś padło na boisko. Po dłuższej przerwie nie jest za różowo, już czuję dawno nie używane mięśnie. Tylko w procentach dziadzienie nie wystąpiło i tak 72 % celnych trójek, choć w warunkach rekreacyjnych oddanych to jednak wynik uważam za całkiem przyzwoity.  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #152 : 2013-05-18, 21:14:59 »

Mnie też się podoba. to nie jest duży rozrzut. A procentowo, to jak wygląda skupienie? Wink Znaczy o obręcz mi idzie. Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #153 : 2013-05-18, 21:28:48 »

Znaczy się że co z tym skupieniem/obręczą? Rolling Eyes Bo ja niekumaty.  Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #154 : 2013-05-19, 04:58:54 »

Ile z tego przestrzeliłeś- na przykład. Laughing Wink  Albo jak duży masz rozrzut. Aboabo Very Happy Grzecznie przecież pytam. Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #155 : 2013-05-19, 07:46:21 »

A co do obręczy. Cool Nie wmówisz mi, że walisz za 3 z pomocą deski. Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #156 : 2013-05-19, 16:02:50 »

Zjawisko przedstawia się nieskomplikowanie.  Cool
72% - celny
28% - pudło
Próbę przeprowadzono na odpowiednio reprezentatywnej liczbie rzutów i bez użycia deski. O deskę może innym razem, ale z tej odległości trochę nieadekwatne byłoby to.  Wink Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #157 : 2013-05-19, 16:13:01 »

No dobrze procenty jakoś pojmuję- jeszcze. Ale ciekawi mnie pudło, bo od obręczy się odbiło, czy pudło, które nawet się o nią nie otarło? Very Happy
Zawodowca tak trudno do zwierzeń pociągnąć, a przecież grzecznie... Wink Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #158 : 2013-05-19, 16:32:17 »

No dobrze procenty jakoś pojmuję- jeszcze. Ale ciekawi mnie pudło, bo od obręczy się odbiło, czy pudło, które nawet się o nią nie otarło? Very Happy
Zawodowca tak trudno do zwierzeń pociągnąć, a przecież grzecznie... Wink Laughing

Innymi słowy - cegła czy airball (jak to po polsku?). Nie było to przedmiotem mojego badania  Wink. A jednak zapamiętałem - z pewnością nie to drugie. To jest właśnie ta różnica między zawodowcami a resztą... http://youtu.be/10qIOjwBCUk   Wink  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #159 : 2013-05-19, 16:36:23 »

Zjawisko przedstawia się nieskomplikowanie.  Cool
72% - celny
28% - pudło
Próbę przeprowadzono na odpowiednio reprezentatywnej liczbie rzutów i bez użycia deski. O deskę może innym razem, ale z tej odległości trochę nieadekwatne byłoby to.  Wink Very Happy

Jak ze trzy - to bardzo dobry wynik!  Shocked
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 19 zapytaniami.