forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-30, 05:02:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660655 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Się dziadzieje?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 19 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Się dziadzieje?  (Przeczytany 312606 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #200 : 2013-06-22, 15:01:22 »

Żarty żartami a tu temat zmierza w poważną stronę - używek Laughing . Mnie tam obojętne czy legalne czy nie. No ale dla państwa byłoby chyba lepsze legalne. Jak to się ma w przypadku papierosów i alkoholu.

Może jak nielegalne to mają większą "działkę" od mafii... Rolling Eyes
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #201 : 2013-06-22, 15:03:06 »

Żarty żartami a tu temat zmierza w poważną stronę - używek Laughing . Mnie tam obojętne czy legalne czy nie. No ale dla państwa byłoby chyba lepsze legalne. Jak to się ma w przypadku papierosów i alkoholu.
Pojęcie nielegalne powinno być nielegalne.
Ci co zakazują, udają, że natury ludzkiej nie znają...
Wszyściutko zalegalizować, wiele zmieni się na lepsze.
Nie ma lepszego sposobu, by zrobić przestępcę z człowieka, jak zacząć go traktować jak przestępcę.
Albo półglówka, bez umiejętności decydowania o sobie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #202 : 2013-06-22, 15:03:12 »

...Źródłosłów ciekawy, optymalny, ale nadal tajemniczy...
Żem kiedyś już opisywał zjawisko... Obawiam się jednak czy aby nie użyłem słowa "elipsa". Ajajajajajaj  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes, odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, jest zaledwie przybliżona. No bo jajko dosłownie to nie jest. Elipsa - niezupełnie. Najprędzej to trasa w kształcie "zgniecionego" nieco koła. Czy stadion? Można tak to nazwać, ale temu greckiemu to raczej niezupełnie odpowiada. Po prostu "jajo" jest prawdopodobnie prościej.  Neutral

 Idea I stała się jasność... Very Happy
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #203 : 2013-06-22, 15:11:52 »

Idea I stała się jasność... Very Happy
Tego się trzymajmy  Idea . Bo wczoraj na tym jaju to już zmierzchało.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #204 : 2013-06-22, 15:24:01 »

Jakąś latarnię by się zdało tam postawić. Ale ponoć tej nocy i następnej ma być jasno i do tego pełnia Księżyca. Można biegać całą noc... Cool Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #205 : 2013-06-22, 15:26:21 »

Do jajuśka Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70546


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #206 : 2013-06-22, 15:29:37 »

...do białego... Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #207 : 2013-06-22, 16:38:14 »

Oczywiście. "Spacerowe"- tak miało być! Laughing
Oczywiście. A jak było?  Smile

Było bez znaczników przenośni- było.  Laughing
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #208 : 2013-06-22, 16:55:24 »

Cytuj z: admin
W razie czego, to jestem za pełną legalizacją wszystkich narkotyków i obłożeniem stosowną akcyzą, bo coś dla dziury też musi być!  Wink  Very Happy
A jakby sobie tak małorolny obsiał pole maryśką - to po co mu hektary uprawiać?  Rolling Eyes Wink

O adminie , jeśli można , czy wiesz coś na temat obciążenia płuc przez sam odruch palenia , zakładając  że mamy do czynienia z jakąś eko maryśką , albo leczniczą odmianą  w żadnym wypadku osiedlowe specyfiki ?
Papierosy , paiersoami , wiadomo co to tam się pali ( albo i nie  Confused ) ... Ale mając możliwość zjedzenia thc a dostarczenia przez drogę oddechową naturalnej jakości surowca , to czy wciąganie tego dymu , powoduje jakieś spore szkody dla płuc i innych organów układu oddechowego ?
Zawsze mnie to nurtowało ...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #209 : 2013-06-22, 17:27:00 »

Cytuj z: admin
W razie czego, to jestem za pełną legalizacją wszystkich narkotyków i obłożeniem stosowną akcyzą, bo coś dla dziury też musi być!  Wink  Very Happy
A jakby sobie tak małorolny obsiał pole maryśką - to po co mu hektary uprawiać?  Rolling Eyes Wink

O adminie , jeśli można , czy wiesz coś na temat obciążenia płuc przez sam odruch palenia , zakładając  że mamy do czynienia z jakąś eko maryśką , albo leczniczą odmianą  w żadnym wypadku osiedlowe specyfiki ?
Papierosy , paiersoami , wiadomo co to tam się pali ( albo i nie  Confused ) ... Ale mając możliwość zjedzenia thc a dostarczenia przez drogę oddechową naturalnej jakości surowca , to czy wciąganie tego dymu , powoduje jakieś spore szkody dla płuc i innych organów układu oddechowego ?
Zawsze mnie to nurtowało ...
Substancje smoliste osłabiają ruchy rzęsek i zmniejszają powierzchnię wymiany gazowej.
Upośledza to nieco układ krążenia, zmuszając do dodatkowej pracy.
Wszystko zależy od częstotliwości palenia i zawartości smoły.
Jeden joint ma podobno tyle smoły co paczka papierosów, żywica jest kluczowa dla jakości marihuany, obecne odmiany mają jej kilkanaście razy więcej, niż w latach '60...
Mówimy oczywiście o przeciętnym czarnorynkowym produkcie.
Ale głowa do góry, jesteśmy od czasów jaskiniowych za pan brat z dymem.
Gorsze są moim zdaniem podobieństwa egzogennych kannabinoidów do naszych własnych i ich długotrwały wpływ na mózg.
Mam kilkunastoletnie obserwacje ludzi, którzy dużo palą i nie są one jakoś bardzo niepokojące, ale zachęcające też nie...
Admin pewno rozjaśni bardziej Cool
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #210 : 2013-06-22, 18:31:01 »

Spoko Gavro ...
Ale smoła z jointa już mnie zniechęciła ....
No właśnie te rzęski , ja kiedyś paliłem tzn papieroski , tak z pół roku , i pamietam że przestałem , bo często chorowałem , i znacznie gorzej przechodziłem choroby , jakies gardełko , kaszelki i takie tam ...
To samo było tylko mniej przy chabaziu .. Wink ... ale i jemu nie dałem za wygraną ...

Po za tym sam chwast , dawał fajne treningi ze sztangą , natomiast już joint z petem , ło Jezusicku ... cofnięcie się wydolności i jakości treningu o co najmniej kilka dni jak nie tydzień ... sapanie i w ogóle ... biegi - zapomnij ... Ale to było dawno i nie prawda Wink

Teraz już długo oddycham pełnym płucem  Laughing
Chciałem się tylko upewnić że zyskuje abstynencją Wink

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #211 : 2013-06-22, 18:38:12 »

Spoko Gavro ...
Ale smoła z jointa już mnie zniechęciła ....
No właśnie te rzęski , ja kiedyś paliłem tzn papieroski , tak z pół roku , i pamietam że przestałem , bo często chorowałem , i znacznie gorzej przechodziłem choroby , jakies gardełko , kaszelki i takie tam ...
To samo było tylko mniej przy chabaziu .. Wink ... ale i jemu nie dałem za wygraną ...

Po za tym sam chwast , dawał fajne treningi ze sztangą , natomiast już joint z petem , ło Jezusicku ... cofnięcie się wydolności i jakości treningu o co najmniej kilka dni jak nie tydzień ... sapanie i w ogóle ... biegi - zapomnij ... Ale to było dawno i nie prawda Wink

Teraz już długo oddycham pełnym płucem  Laughing
Chciałem się tylko upewnić że zyskuje abstynencją Wink


Poczytaj o receptorach kannabinoidowych.
Moim zdaniem THC mocno ingeruje w metabolizm, nie tak jak opioidy, ale bagatelizować tego nie można.
Długotrwałe używanie marihuany powoduje coś, co nazywam brzydko "syndromem płaczliwej cioty" Laughing
http://www.marijuana-addiction.info/Marijuana_Side_Effects.htm
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #212 : 2013-06-22, 18:43:00 »

Nic nie wiem na ten temat, bo nie interesowałem się wpływem palenia maryśki na zdrowie.
Ale jest wiele badań o pozytywnym oddziaływaniu narkotyków, tylko trzeba sobie poszukać.
Lepiej się jednak w te klocki nie bawić, bo zrobią zaraz przestępcę, gorszego od pijanego pieszego na podwójnym gazie albo rowerzysty z przerzutką.  Confused  Wink
Piesiewicza tak załatwili!  Sad
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #213 : 2013-06-22, 19:00:34 »

Cytuj z: Gavroche
Długotrwałe używanie marihuany powoduje coś, co nazywam brzydko "syndromem płaczliwej cioty" Laughing

Świetne... chodzi Ci o takie "rozstrojenie" psychiczne ? Stany euforii przeplatane z czymś  jakby lekką deprechą .... ? Ja to zauważyłem kiedyś u siebie . Także u wielu osób , niby wszystko fajnie ale jak ni ma - albo dłuższa przerwa , to się zupełnie inaczej funkcjonuje , może to wpływ tego całego świństwa czym szprycuja chabazia ...  To już na pewno nie to co w latach '60 Smile ...

Cytuj z: admin
Lepiej się jednak w te klocki nie bawić, bo zrobią zaraz przestępcę, gorszego od pijanego pieszego na podwójnym gazie albo rowerzysty z przerzutką.  Confused  Wink
Piesiewicza tak załatwili!  Sad
Co prawda to prawda , co do legazlize it ... To ten który chce i tak kupi , wg mnie kwestia jakości , czy jeśli taka by w ogóle była , sprawdzone "eko" Wink  czy lecznicze  , no i akcyzy przeważa jakoś tam szale na TAK .. Z drugiej strony to też mi wsio ryba ....  Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #214 : 2013-06-22, 20:17:34 »

Poskakałem, pobiegałem, porzucałem, itd. na asfalcie. 1,5 godzinki, bez szaleństw, jakieś takie zdechnięcie lekkie dzisiaj.  Smile
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #215 : 2013-06-22, 20:22:06 »

A jakieś paki były efektowne , albo skuteczność w 3 wysoka ? Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #216 : 2013-06-22, 20:30:21 »

Były paki, ale takie bez polotu  Smile . No może za wyjątkiem kilku, ogólnie nie chciało mi się dzisiaj spinać więc bardziej dla relaksu było. A za trzy to mi się dziś nie chciało liczyć, ale co się napociłem to moje. Nie ma to jak prosta czynność przy której można sobie odłączyć szare komórki na chwilę.  Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #217 : 2013-06-22, 20:58:12 »

Ja ze wzrostem +1-2 cm jak Spud Webb , to rozgrywałem tylko i dystans ... Kiedyś się tak "wrzuciłem"  , w deszczu ostrym graliśmy , z chłopakami na Śląsku jak byłem w trasie .. że nie było bata na nas ... Ale to tylko taki mały epizod ... fajnie być takim wysokim .. Ale tak do wzrostu sie Air ... Z drugiej strony to się cieszę , że nie jestem Muggsy Bogues Wink  Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #218 : 2013-06-22, 21:20:42 »

Ja ze wzrostem +1-2 cm jak Spud Webb , to rozgrywałem tylko i dystans
Ale amerykanie jakoś tak w butach raczej mierzą, a więc może być na styk.

... Kiedyś się tak "wrzuciłem"  , w deszczu ostrym graliśmy , z chłopakami na Śląsku jak byłem w trasie .. że nie było bata na nas ... Ale to tylko taki mały epizod ... fajnie być takim wysokim .. Ale tak do wzrostu sie Air ... Z drugiej strony to się cieszę , że nie jestem Muggsy Bogues Wink  Laughing
Wiadomo, była lata temu taka moda na bazie NBA i się można było zapatrzeć. Sam z innymi wtedy kilka koszów skonstruowałem. Potem jakoś tak temat oklapł. Teraz trudno trafić kogoś do gry. Jedni "pochowali" się po klubowych halach, innym się pewnie znudziło. Dziś widziałem jedynie trochę dzieciaków.  Smile
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17130


Odp: Się dziadzieje?
« Odpowiedz #219 : 2013-06-30, 22:51:52 »

1 jajo - rozruch. 2 jajo - jajo właściwe. 3 jajo - jajo na dopalenie  Smile . To wszystko na dziś. Jajo właściwe - 1min. 08sek. Do autorekordowych brakło ze 3sek. Ale nie jest tak najgorzej. Pierwsze 250m jakoś leci na aku. Potem przełączenie - wchodzi tlen pełną pompą z równoczesnym spadkiem mocy w mięśniach i już nie jest tak hop  Neutral . Temperaturka dziś wieczór taka że potu nie było, za to ogień w płucach poczuć można.  Razz
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 19 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.