forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 18:13:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Chill - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 44 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chill - dziennik treningowy  (Przeczytany 500914 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #200 : 2013-06-10, 14:10:22 »

Chill, co ty wlasciwie robisz, jakas mase czy sile czy co? ;D
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #201 : 2013-06-10, 14:14:17 »

Siłe , gdzie tam mase .... Smile

Jak bym mase chciał robić to bym WW pożerał ....

Jednocześnie lubie biegać , a teraz mi się ta kalistenika spodobała , ale sztanga i talerze wygrywaja .... a z bieganiem na niskim tętnie mogę to połączyć w sam raz ...
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #202 : 2013-06-10, 14:15:30 »

Jednocześnie nie przeszkadzają mi mocne uda i poślady  Laughing , tak bez aluzji  Wink ....
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #203 : 2013-06-10, 14:21:35 »

A i zapomniałęm dodać  że testuję tego " kulturystę optymalnego" . Mam nadzieję że zda to egzamin ... że sprawdzi sięna wolnym ciężarze i małej ilości powtórek . Też ze względu na zdrowie , żeby tego B tyle nie jeść i się nie zaśmiecać  ... A i mało bf jest na tym ... przynajmniej na razie ładnie wychodzi .. Wydolnośc dobra , siła idzie w górę , powoli , na drazku już robię z obciążeniem podobnie jak przed kontuzją a i zapas jest ....  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #204 : 2013-06-10, 15:19:12 »

troche wam zazdroszcze tego liczenia etc, moze bym jakies wnioski wyciagnal ale mi sie nie chce dlubac i zastanawiac ile ja bialka wciagnalem i ile mam teraz wegli dojesc  Laughing no i tego skakania z plana na plana, no kiedys to zbiggy byl taki hopsiup  Laughing Laughing

ja przez miesiac polecialem na spontanie i to spisalem. po doglebnej analizie i przeliczeniu niezwykle skomplikowanych algorytmow, ktore otrzymalem od cebulaka w zaszyfrowanej 23464 bitami z suma kontrolna skaldajaca sie z podwojnej zmiennej koniugacji namniejszej wspolnej wielokrotnosci, tajnej wiadomosci wyszlo mi....... NO PLANS  Shocked Shocked Shocked  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #205 : 2013-06-10, 15:24:41 »

troche wam zazdroszcze tego liczenia etc, moze bym jakies wnioski wyciagnal ale mi sie nie chce dlubac i zastanawiac ile ja bialka wciagnalem i ile mam teraz wegli dojesc  Laughing no i tego skakania z plana na plana, no kiedys to zbiggy byl taki hopsiup  Laughing Laughing

ja przez miesiac polecialem na spontanie i to spisalem. po doglebnej analizie i przeliczeniu niezwykle skomplikowanych algorytmow, ktore otrzymalem od cebulaka w zaszyfrowanej 23464 bitami z suma kontrolna skaldajaca sie z podwojnej zmiennej koniugacji namniejszej wspolnej wielokrotnosci, tajnej wiadomosci wyszlo mi....... NO PLANS  Shocked Shocked Shocked  Laughing Laughing Laughing
Eeee, tam opowiadasz.
Jakie plany, takie wyniki Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #206 : 2013-06-10, 15:31:43 »

Mozliwe  Laughing Ostatnio lapie sie na tym, ze mam radoche z samego cwiczenia a nie liczenia, wazenia, mierzenia i tej calej buchalterii.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #207 : 2013-06-10, 15:36:59 »

Wiadomo , ja to w ogóle najpierw chciałem dopompować trochę krewki tym 70 kg ... progresje zostawiłem na póżniej .. teraz jeszcze badam czy nic mi nie będzie ...
Jeszcze myślę swoim starymi nawykami z SS ...
Ale mam już Zatsiorskiego Wink ..

Ta progresja którą dałeś , te jednki to jest w sumie 6 serii po 1 powtórzenie na treningu ? I w następnym treningu minus około 10-15 % 3-5 powtórzeń ? Dobrze kumam ?

Jeszcze tak nie robiłęm nigdy , a teraz kojarzę z Twoich wpisów , że tak chyba często tymi jedynkami jechałeś ... ?
Nie, ten przykład, to jedna sesja treningowa.
Single to serie wprowadzające, seria zasadnicza to 3-5 ruchów.
Lubię jedynki, bo dają dobrą synchronizację ruchu, psychicznie nastawiasz się na jedno powtórzenie, więc musi być perfekcyjne.
A jak robisz to wielokrotnie...
Trzeba się tylko mitygować, by nie zakładać zbyt dużo, bo postępy szybko wygasną.
Dla niezdyscyplinowanych/ambitnych znacznie lepsze są trójki.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #208 : 2013-06-10, 15:49:33 »

Mozliwe  Laughing Ostatnio lapie sie na tym, ze mam radoche z samego cwiczenia a nie liczenia, wazenia, mierzenia i tej calej buchalterii.
Moja Babcia lubiła mówić: "cokolwiek robisz, baw się przy tym dobrze".
Frajda jest najważniejsza.
Ale jedno nie wyklucza drugiego, chyba?
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #209 : 2013-06-10, 16:36:04 »

No dokładnie , jakie tam liczenie , większe mam teraz  w głowie jak robię posiłki Smile . Po za tym ja to lubię akurat . Zawsze prowadziłem dziennik odkąd się wziałem za regularne treningi ...

U mnie bez planu to lipton jest ... No chyba że z czasem i co raz większą wiedzą  .
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #210 : 2013-06-10, 16:42:18 »

Lipton nie jest zły... Rolling Eyes
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #211 : 2013-06-10, 16:44:16 »

No dokładnie , jakie tam liczenie , większe mam teraz  w głowie jak robię posiłki Smile . Po za tym ja to lubię akurat . Zawsze prowadziłem dziennik odkąd się wziałem za regularne treningi ...

U mnie bez planu to lipton jest ... No chyba że z czasem i co raz większą wiedzą  .
No jacha Laughing
Poza tym, ja na przykład jem bardzo prosto i monotonnie: 10 żółtek, pół litra śmietany, kostka masła, ćwierć kilo boczku, dwa ziemniaki czy woreczek kaszy gryczanej.
Łatwo to ogarnąć.
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #212 : 2013-06-10, 21:25:52 »

Łatwo ogarnąc jak się jest już wkręconym w te ilości Smile przynajmniej u mnie tak jest ..

Ja się jeszcze przestawiam z ilosci trzy cyfrowych  Shocked mowa o białku ...

btw  Dziś odpadł po popołudniowy trening , jakieś piardy wypadły i kawka w kafejce z rodziną ... za to wracając ścigałem się z żoną rowerem . Ona autem z synkeim , ja rower i rura ...
Minimalnie wygrała Wink ehh zabrakło 10 sek.

takie spostrzeżenia :
Martwica daje zajebiaszcze poczucie wartości  Laughing tylko pamiętajcie że pisze to ktos kto jej nie robił przez 10 miesięcy Wink A zaznał tej przyjemności wcześniej ..

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #213 : 2013-06-10, 21:30:23 »

Trening siły w ogóle wzmacnia psychikę, u kobiet również Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #214 : 2013-06-10, 21:30:48 »

Ja dzisiaj wsunalem 6 jaj i smietany troche, tyle ino tego bialka, chyba 2 cyfry gora. Wungli to salata sczypior i 3 male ziemniaki. No i teraz troche truskawek ze smietana.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #215 : 2013-06-10, 21:38:06 »

Ja dzisiaj wsunalem 6 jaj i smietany troche, tyle ino tego bialka, chyba 2 cyfry gora. Wungli to salata sczypior i 3 male ziemniaki. No i teraz troche truskawek ze smietana.
40-50 B, sporo egzogennych ma śmietana, z węgli też coś można zmajstrować.
Zapominamy, że w organizmie trwa ciągła wymiana substratów.
Widać jest ok, skoro nie masz apetytu na więcej Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #216 : 2013-06-10, 21:40:43 »

Profesjonalna ta kniga od Zatsiorskiego czy jak mu tam . Mam second edition : "Science and practice... "

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #217 : 2013-06-10, 21:42:29 »

Renia wspominala cos o splywie kajakowym, to jest fajny temat o tym, poczytajcie, bo tam sa ciekawe rzeczy  Cool
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4032.0

ps. i stara gwardia, molka, flo, adam(wtedy jeszcze normalny i niezmanierowany), grizzly, kodar  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #218 : 2013-06-10, 21:44:21 »

Ja dzisiaj wsunalem 6 jaj i smietany troche, tyle ino tego bialka, chyba 2 cyfry gora. Wungli to salata sczypior i 3 male ziemniaki. No i teraz troche truskawek ze smietana.
40-50 B, sporo egzogennych ma śmietana, z węgli też coś można zmajstrować.
Zapominamy, że w organizmie trwa ciągła wymiana substratów.
Widać jest ok, skoro nie masz apetytu na więcej Very Happy
no wg tabel z DD  http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=59
jajko to 12,5 g bialka wiec z 6 bedzie ok 70
Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #219 : 2013-06-10, 21:49:04 »

To dużo jakoś ja w kilku znalazłem że 9 Sad ... 3 żółtko i 6 białko ..

Ja niedługo będę robił wędzoną słoninę . Mam dostęp do wędzarni teraz , i najbardziej mi podpasiła słoninka , no może boczek jeszcze byłby ok ..
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 44 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.