forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 11:57:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660483 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Chill - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 44 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chill - dziennik treningowy  (Przeczytany 500991 razy)
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #560 : 2013-11-15, 23:01:54 »

Cytuj z: Gavroche
Chill, martwy z podstawek czyli dociąganie/skrócony martwy ciąg/deadlift lockout to znakomite ćwiczenie akcentujące prostowniki grzbietu i oswajające z dużym obciążeniem.
Można stosować jako uzupełnienie zwykłego ciągu, wtedy robi się je co 3 trening na zmianę z ciągiem stojąc na podwyższeniu i zwykłym.
Można zrobić normalny cykl na skrócony martwy ciąg trwający 8 tygodni(wtedy zwykły martwy aż furczy w powietrze).
Albo trenować jako jedyne ćwiczenie na plecy jak np. Frank Zane.

Sztangę ustawia się na wysokości kolan lub ciut wyżej i stosując chwyt naprzemienny, a nawet paski, prostuje się plecy.
Wspaniałe ćwiczenie!
Spokojnie bierze się 150% maksa z regularnego ciągu Very Happy
Trzeba tylko świadomie napinać brzuch i pośladki, bo nie odpalają one z automatu, jak przy zwykłym ciągu kiedy "zbierasz sztangę" z podłogi.

Dzięki może gdzieś to wplote teraz ...

Cytuj z: Gavroche
Miałem niecałe 14 lat i ważyłem 48 kg Very Happy

To nieżle , podwoiłeś wagę Smile
14 lat i trening podrzutu ... panie ... super sprawa ...
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #561 : 2013-11-18, 14:19:19 »

Dzisiaj rano :

Chinsy x5  +9kg  Shocked ( pierwszy raz tyle )
Chinsy x5  +9kg

Chinsy x5  +9kg
Dispy x5   +18kg

Chinsy x5  +9kg
Dispy  x5   +18kg

Squat  3x 64 kg ( jakby im więcej tym lżej - ale akurat to co mówiłeś Gavro o właściwej technice przy właściwym ciężarze potwierdzam znam z wczesniejeszych poczynań Wink )

Wznosy 2x po 5-6 z obciążeniem ( wiąże łańcuch z talerzem do nóg bo nie mam tutaj krótkich gryfów do hantelkek tak nawet lepiej mi się robi )
AB Wheel 2x 5-6 ( zrobiłem do oporu akurat dojeżdżałem do łózka ale już nie z kolan po naście razy - fajnie tył dolnych pleców czuc )

Progresy jak nic ....

O znowu filmik Wink : http://www.youtube.com/watch?v=scxmQA4n05w

Robię od kilku dni ten strech na tył grzbietu i nóg - cos jak L-sit tylko lżejsze dla mnie w wykonaniu Very Happy - biodra jak nowe , zakres zejścia przy siadzie jakoś się polepszył , a nawet nie kombinując za bardzo z zejściem niżej , lżej robię z udami równolegle do podłoża przy zejściu ...
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #562 : 2013-11-18, 15:22:56 »

Promo DVD nowego filmu od DeFranco  http://www.youtube.com/watch?v=s0FoWFYrTnk
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #563 : 2013-11-20, 11:45:12 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #564 : 2013-11-20, 12:02:11 »

Znowu to samo co tam, u "Kultutysty optymalnego", do mnie to nie przemawia, ale dla innego może być skarbnicą wiedzy...
Dr Kwaśniewski pisał: "A na koniec pamiętać-każdy jest inny(...)".
Tego nie potrafią pojąć koziołki Matołki, zwolennicy pani Witoszek i inne zagubione duszyczki z zaburzonym dialogiem z własnym ciałem Laughing

Chill, czytaj, oglądaj, pytaj, podglądaj, po kontuzji to zrozumiałe, zainteresowanie techniką znaczy.
Tylko pamiętaj, że nikt nie zna techniki dla Ciebie Confused
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #565 : 2013-11-20, 12:05:55 »

Coś ta sie uwzięli tak ?  :lol:Jakaś jesienna deprecha czy jak  Laughing ?

To już u siebie wklejac nie bardzo na miejscu ?

Dzięki za pozwolenie .... heh ..
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #566 : 2013-11-20, 12:11:53 »

No no bardzo na miejscu, bo wiesz....tu powinnismy na okraglo "dyskutować o wiedzy Doktora, o błędach popełnianych w żywieniu, aby innych ostrzec, wymiana doświadczeń"

Wiec pisz smialo co cie boli, gdzie cie strzyka, jakie bledy popelniles w kolacji i ostrzegaj.  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #567 : 2013-11-20, 12:28:12 »

No no bardzo na miejscu, bo wiesz....tu powinnismy na okraglo "dyskutować o wiedzy Doktora, o błędach popełnianych w żywieniu, aby innych ostrzec, wymiana doświadczeń"

Wiec pisz smialo co cie boli, gdzie cie strzyka, jakie bledy popelniles w kolacji i ostrzegaj.  Laughing Laughing
Wtedy będziesz gość.
Bo jak to, jesteś na ŻO i nic Ci nie dolega?!
I tak Ci wyjdzie, nie tym bokiem, to drugim  Very Happy
 Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #568 : 2013-11-20, 12:48:57 »

Coś ta sie uwzięli tak ?  :lol:Jakaś jesienna deprecha czy jak  Laughing ?

To już u siebie wklejac nie bardzo na miejscu ?

Dzięki za pozwolenie .... heh ..
Może źle się wyraziłem Confused
Chodzi mi o to, że każdy jest drwalem własnego lasu Laughing
Ty jesteś najlepszym dla siebie trenerem, dietetykiem, lekarzem i psychoterapeutą.
Patrzyłeś na chłopaków co robią ATG i ciało Ci powiedział wyraźnie: nu,nu,nu, prawda?
A linki dajesz fajne Smile
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #569 : 2013-11-20, 13:03:44 »

Wiem o co Ci chodzi Gavro , ale jak ma kogoś dręczyc kolejny nudny link ode mnie , to go wklejam od tej pory tutaj -i nikt niech mi nie marudzi bo nie musi wcale go czytac Wink

No chyba że bezposrednio bedzie sie wiązał z tematem "Kulturysta Optymalny " Very Happy ... to wyląduje tam ...

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #570 : 2013-11-20, 13:08:00 »

Wiem o co Ci chodzi Gavro , ale jak ma kogoś dręczyc kolejny nudny link ode mnie , to go wklejam od tej pory tutaj -i nikt niech mi nie marudzi bo nie musi wcale go czytac Wink

 No chyba że bezposrednio bedzie sie wiązał z tematem "Kulturysta Optymalny " Very Happy ... to wyląduje tam ...


Fair Enough.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #571 : 2013-11-20, 13:16:27 »

Wiem o co Ci chodzi Gavro , ale jak ma kogoś dręczyc kolejny nudny link ode mnie , to go wklejam od tej pory tutaj -i nikt niech mi nie marudzi bo nie musi wcale go czytac Wink
No wlasnie nikt nie musi, bo dales tytul mowiacy o tym ale z jakims perwersyjnym masochizmem zaglada do niego paru niezarejestrowanych forumowiczow, ktorzy ubolewaja, ze to psuje wizerunek ich forum, na ktorym nie sa zarejestrowani i ogolnie zle to wplywa na wizerunek. Wiesz jak to jest, w cudzym oku zdzblo widzisz a we wlasnym podkladow kolejowych nie zauwazasz  Laughing Frustratami nie ma sie co przejmowac, taka ich karma byc frustratami i wyladowywanie swoich frustracji przez internet. To lepsze niz wyzywanie sie na rodzinie czy bliskich, wiec nie odbierajmy im tego, zawsze jakis dobry uczynek Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #572 : 2013-11-20, 13:20:31 »

Wiem o co Ci chodzi Gavro , ale jak ma kogoś dręczyc kolejny nudny link ode mnie , to go wklejam od tej pory tutaj -i nikt niech mi nie marudzi bo nie musi wcale go czytac Wink
No wlasnie nikt nie musi, bo dales tytul mowiacy o tym ale z jakims perwersyjnym masochizmem zaglada do niego paru niezarejestrowanych forumowiczow, ktorzy ubolewaja, ze to psuje wizerunek ich forum, na ktorym nie sa zarejestrowani i ogolnie zle to wplywa na wizerunek. Wiesz jak to jest, w cudzym oku zdzblo widzisz a we wlasnym podkladow kolejowych nie zauwazasz  Laughing Frustratami nie ma sie co przejmowac, taka ich karma byc frustratami i wyladowywanie swoich frustracji przez internet. To lepsze niz wyzywanie sie na rodzinie czy bliskich, wiec nie odbierajmy im tego, zawsze jakis dobry uczynek Very Happy
Ciekawe spojrzenie Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #573 : 2013-11-20, 13:59:17 »

Niech Wam będzie chociaż , ja to mam głęboko w d .... Z resztą co ja takiego wkleiłem czym bym się naprzykrzył komuś ? Co to już przeciążyc się nie można ? Na dodatek te moje nieszczęsne przedawkowanie wysiłku odbyło się na chudej prioporcji z 1,5-3 g białka na kg masy ciała serwowane na DD ...

Co mnie interesuje że art o spinaniu pośladów w końcowym lockoucie przy martwym zostanie odczytany jako atak na ŻO bo przeciez tam tylko robi się 100 pompek i 100 przysiadów ... Very Happy

Jaki to był tytuł krążka Nirvany ? ... Nevermaind ...




Dziś rano :

Pullupsy x5  +7kg
Pulluspy x5  +7kg

Pullupsy x5  +7kg
Dipsy    x5   +18kg

Pullupsy x5   +7kg
Dipsy     x5   +18kg

Martwica      50, 70 , 90 , 115 ...... 99kg x5 ! easy ...

AB Wheel do przeszkody mniej więcej 3/4 pełnego zakresu 2x6

Ogólne spostrzeżenia TROLLE !!! :

Jakie 1,5 - 3 g na tłuszczu ... Czy JW w ogóle trzymał sztangę w łapie ?

U mnie białko 0,8 do maksa 1,2 ... wegli 0,8 do maska 1g nmc .. tłuszcz aż się najem ...

Wygląda na to że poprawię w niecały rok ( bo od marca,kwietnia zdaje się ) drążek proporcjonalnie w chin-ups i pull-ups minimum o 5 kg ( już ) ...
Wcześniej non stop stagnacja na 3-5 kg przez więcej niż 2 lata ...

Waga w końcu poszła w górę , mniej więcej ten sam poziom BF co zawsze jesień / zima ...
Martwy idzie do przodu i tak już ładnie jeszcze kilkanaście kg i będzie wiecej w serii x5 niż poprzednie lata , a po URAZIE ...
Siad powoli , start z niskiego pułapu ale juz spory zapas ...

Thnx JK , MariuszM , Gavro , Zyon ...

Dla Was ta nuta od swoich ludzi ( dobre do deadliftu Wink ) :

http://www.youtube.com/watch?v=yWR6SxQaQbQ

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25519

pindżar ryskow wyszy


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #574 : 2013-11-20, 14:09:33 »

Niech Wam będzie chociaż , ja to mam głęboko w d .... Z resztą co ja takiego wkleiłem czym bym się naprzykrzył komuś ? Co to już przeciążyc się nie można ?
Otoz nie mozna, bo wysilek jest niezdrowy  Shocked. Prawdziwy optymalny mezczyzna po pracy chwyta w jedna garsc pilota a w druga sloik z z roztopionym smalcem po czym gimnastykuje swoje zwoje mozgowe rozwiklywaniem niuansow 2358 odcinka Zlotopolskich  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #575 : 2013-11-20, 14:10:06 »

No popatrz, a na MH mówią, że tłuszczówka się tylko do biegania nadaje Laughing
Dobrze napisane, z zębem.
Gratulacje, bo faktycznie Ci wszystko gładko idzie w górę Very Happy
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #576 : 2013-11-20, 20:06:30 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #577 : 2013-11-20, 20:14:55 »

No.
A widziałeś co potem robił z Yakuza? Laughing
Widać było na filmie, że pracował solidnie, a nie jakieś pitu-pitu "zbuduj siłę, szybkość i spal tłuszcz w trzy tygodnie dzięki temu treningowi"...
Zapisane
chill
Go


Email
Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #578 : 2013-11-20, 20:20:36 »

Wiem , wiem on mi się od razu rzucił w oczy jak do pierwszego X-mana się porobił . Było widac ze konkrety stosuje . Ale z tego co wiem z making of , to wstawał wcześnie i na trening i non stop proteinki w płynie , a cholera wie co tam jeszcze chociaż ...

Ale lubię goscia strasznie , tak jak Zyon Stathama Smile  Very Happy...  Fajnie zbudowany , wysoki jest , ale u mnie podobna budowa , on ma krótki tułów nie ? ...

Teraz podobno w kinach śmiga bardzo dobry "Prisoners" - pol "Labirynt" z nim , wreszcie odpowiednia rola dla niego , ojciec rodziny z małego miasteczka , stolarz, doskonały myśliwy o ultrakonserwatywnych pogladach pewnie we flaneli Wink ... prawdziwy maż/ojciec twardziel  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Chill - dziennik treningowy
« Odpowiedz #579 : 2013-11-20, 20:24:50 »

Widziałem ten film.
Przeciętny, choć jego rola niezła.
Jego atutem jest głos, też go lubię, choć nie tak, jak Zyon Stathama Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 44 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.